اخاذی از مردم با سوءاستفاده از نام عموپورنگ


اخاذی از مردم با سوءاستفاده از نام عموپورنگ

فرد کلاهبرداری که خود را نماینده مجری سرشناس برنامه‌های کودک (عمو پورنگ) در شهرستان دورود معرفی کرده و از این طریق اقدام به کلاهبرداری و اخاذی از مردم می‌کرد، از سوی ماموران پلیس شناسایی و دستگیر شد.

محمودرضا جعفری، بازپرس دادگستری شهرستان دورود و قاضی پرونده به ایرنا گفت: متهم 30 ساله و اهل شهرستان مشهد طی چند روز گذشته با حضور در شهر دورود و معرفی خود به عنوان نماینده عمو پورنگ اقدام به فروش بیش از 2 هزار بلیت 40 هزار ریالی برای شرکت در مراسم جنگ کودک برای روز جمعه در این شهرستان کرده بود.

جعفری اظهار کرد: این فرد در این مدت با استفاده از این همین ترفند به صورت مجانی در یکی از مراکز اقامتی شهر مستقر شده و با تهیه بنرهای تبلیغاتی و وعده پرداخت این هزینه‌ها پس از برگزاری مراسم، مبالغ هنگفتی را از افراد اخاذی کرده بود.

وی تصریح کرد: این فرد براساس انتشار خبری در این خصوص و بررسی ماموران پلیس، شناسایی و مورد تحقیق قرار گرفت که با مشخص شدن واقعیت ماجرا و شیوه کلاهبرداری، در حال حاضر با داشتن ده‌ها شاکی خصوصی و عمومی در بازداشت به سر می‌برد.

متهم این پرونده: در مشهد نیز با چنین طرحی و فروش بلیت‌های 100 هزار ریالی برنامه عموپورنگ، میلیون‌ها ریال از مردم کلاهبرداری و پیش از موعد مقرر برای اجرای برنامه، اقدام به فرار از مشهد کرده و با حضور در دورود، بار دیگر با این شیوه از مردم به کلاهبرداری ادامه داده است.

*Fanoos* - ایران - علی آباد کتول
عجب آدمهای حقه باز و چابلوسی پیدا میشن !
یکشنبه 16 مرداد 1390

*Fanoos* - ایران - علی آباد کتول
عجب آدمهای حقه باز و چابلوسی پیدا میشن !
یکشنبه 16 مرداد 1390

baran828 - ایران - تهران
اونا چقدر iq بودن!
یکشنبه 16 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.