جسد امی وینهاوس سوزانده شد


جسد امی وینهاوس سوزانده شد

به  گزارش ادیان نیوز،بعد از مرگ امی وینهاوس در روز شنبه ۲۳ ژوئیه ، میچ و جنیس ، پدر و مادر امی ، از یکی از خاخامهای یهودی با نام فرانک هلنر درخواست کردند تا مراسم مذهبی تشیع جنازه این خواننده ۲۷ ساله را انجام دهد . فرانک در هنگام حضور در این مراسم، واقعا" تحت تاثیر صبر و استقامت خانواده او قرار گرفت .


او گفت:"آنها واقعا" صبور بودند . مرگ فرزند سخت ترین و غم انگیزترین اتفاق دنیا است. من فکر می کنم آنها مطمئن بودند که او خودش دلش می خواست از این دنیا برود و به آرامش ابدی برسد."

امی که سالها با مشکل اعتیاد به مواد مخدر دست و پنجه نرم می کرد به پدر و مادرش گفته بود که دلش می خواهد بعد از مرگش سوزانده شود تا خاکستر او به خاکستر مادر بزرگ محبوبش بپیوندد و از نظر خاخام هلنر نیز انجام وصیت امی و سوزاندن جسد او ، کار درستی بود.

او به روزنامه لندن ایوینینگ استاندارد گفت:" در جنبشهای آزادیخواهانه دنیای امروز ، سوزاندن جسد کاملا" پذیرفته شده است. از آنجا که مادر بزرگ امی نیز سوزانده شده بود آنها دلشان می خواست خاکستر هر دوی آنها را باهم داشته باشند."

میچ و جنیس به همراه پسرشان الکس و یکی از دوستان نزدیکشان با نام تایلر جیم به خانه امی واقع در میدان کمدن لندن شمالی رفتند تا یکی از سنتهای یهودی با نام "شیوا" را اجرا کنند. طبق این سنت خانواده عزادار باید یک هفته برای متوفی خود سوگواری کنند.

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
به درک. یه یهودی کمتر. بلژیک بروکسل
شنبه 15 مرداد 1390

jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ
من بودم تو فاضلاب مینداختم سگ یهودی ملعون
شنبه 15 مرداد 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
خدایش بیامرزاد. افسوس که این نابغه در جوانی و ناگهان از دنیا رفت و چشم و دل دوستدارانش در فراق صدای جاویدش گریان و غمناک کرد. روحش شاد.
شنبه 15 مرداد 1390

pelle - سوئد - استکهلم
روحش شاد .حیف شد خیلی صدا و موزیکش را دوست داشتم.
شنبه 15 مرداد 1390

kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت
‫یک آشغال رو سوزوندن رفت
شنبه 15 مرداد 1390

mehrdad.n.l - هلند - امستردام
shirzan48 - بلژیک - بروکسل و jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ برای هر دوی شما متاسفم .در دنیای ازاد هستید اما سرشار از نفرت هستید . بدور از کینه های بی معنی اسلامی این شخص چه بدی در حق شما کرد که چنین بی رحمانه سخن میرانید ؟ این جمله قران مصداق شماست که ای محمد به انان بگو چنان مطمئن سخن می رانید که گوئی با خدا عهد و پیمان بسته اید که بهشت از ان شماست . یادتان باشد مومن ان است که خلایق از دست و زبان ان در امان باشد و خلایق هم شامل همه ی گیاهان و حیوانات و انسان ها می شود .حرمت همه انسانها را نگه دارید بدور از تعصبات دینی و قومی و زبانی و جنسی و..
یکشنبه 16 مرداد 1390

pelle - سوئد - استکهلم
واقعا انسان به شما ها که چنین سنگدلانه از مرگ دختری بیگناه که ظلمش به هیچ کس نرسیده و هیچ بمبی زیر لباسش پنهان نکرد که باعث مرگ کودکان بیگناه شود، چنین دشنام و ناسزا میگید نمیداند چه بگوید. ولی شما ترس در انسان بوجود میآورید همانگونه که استبداد تولید ترس و وحشت میکند ، ترس ازنادانی، بیرحمی و قسی القلبی .
یکشنبه 16 مرداد 1390

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
mehrdad.n.l - هلند - امستردام ... واقعا فکر میکنید الان دنیا با خلوص نیت و دنیای ازاد و بدور از نفرت کسی را انتخاب میکند اگر باراک اوباما در شناسنامش ثبت کرده بود مسلمان است الان رئیس جمهور نبود . همه دنیا از یهودیها متنفرند. من یه همکلاسی زن اسرائیلی داشتم که اینقدر مهربان خوش اخلاق و بافرهنگ بود که نظیرش را در ملیتهای دیگر ندیدم. توکلاس مون یه افریقایی کم بینا داشتیم که فقط این خانم بهش کمک میکرد حتی معلم ولش کرده بود ولی چون اسرائیلی بود همه با تنفر بهش نگاه میکردند وقتی بحث سیاسی میشد بیچاره از ترسش دم نمیزد بالخصوص معلم بلزبکی ازش متنفر بود اخرشم حیوونی کم اورد و بعد از بکماه کلاس 6 ماهه را ترک کرد. چون یهودی بو هیچکس صفات خوبشو نمی دید. بلژیک بروکسل
یکشنبه 16 مرداد 1390

pelle - سوئد - استکهلم
shirzan48 - بلژیک - بروکسل - شما خودتان با این کامنت ,جواب کامنت اول خودتان را دادید.
یکشنبه 16 مرداد 1390

mehrgan_irani - انگلستان - بیرمینگهام
آدم نظرات بعضی از کاربرها رو می خونه شرمنده می شه از آدم بودنش پر از نفرت و سنگدلی و خشم و کینه هستن .
یکشنبه 16 مرداد 1390

nader46 - انگلیس - لندن
فقط انسان نماهای وحشی,عقدهای و بیمارروحی,پشت سر مرده زرزرمیکنن.چون افکارشون بسیار بیمارست.حسادت وکینه توزی تو ذاتشون
یکشنبه 16 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ . kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت ... امامانت که ایرانی را کشتند و هسرانشان را همانشب به بستر بردند ننگ صد عالم ... قاتلان اسلامی/. shirzan48 - بلژیک - بروکسل . از کامنت شما بسیار شگفت زده شدم /یهودی منش شخصیت و هویت ایرانی را نابود کرد یا اسلامیون غاصب ??تمام جنایات کهریزک و قربانیان 1400 ساله و 32 ساله ی اخیر نتیجه ی حمله اعراب پدوفیل قاتل ودزد است نه یهودیان/متاسفم همین/
یکشنبه 16 مرداد 1390

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس ---- ارتمیس گرامی در موردانتخاب برتری اعراب وحشی و یهودیون, پرواضح است که یهودیان ارجح ترند.شاید ما قدرت و قدرتمند شدن را در قدیم فقط کشت وکشتار و پذیرفتن اجباری یک دین ومسلک به یک قوم میدانستیم ولی الان همان قدرت به روش دیگر تحمیل و کاربرد دارد . صاحبخانه من یهودی است خون 120 مستاجر را هرروز با هزار بهانه و کلک می مکد و حقمان را می خورد دادگاهها از دستش کلافه شده اند. هیچکس حریف این دزد مظلوم کش نمی شه. چرا یهودیان اینقدر پولدار و معروف هستند هالیود مال یهودیان است تمام مراکزی که در دنیا از نظر ثروت معروفند مال ایناست بلژیک که کل الماس دنیا به اینجا اورده و تراش داده میشه مال ایناست کلا محله الماس در شهر انتورپن مال ایناست . خودت در پاریسی زندگیشان را میبینی بااون گیسهای بلند و لباسها و کلاههای دروغین از دین . مدرسه اشان مخصوص است زبان هیچ کشوری رانمیخوانند با هیچ کس رفت و امد نمیکنند . لباسهای بسیار گرانقیمت میپوشند . از کجا میاورند مگر اسرائیل از قدیم و ندیم چه ثروتی داشته که دنیارو اینها میچرخونند.
دوشنبه 17 مرداد 1390

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
2_ ایا یک رفتگرمعلم,قصاب,کارمند,بقالی,گارگر,ارایشگر,راننده. از هرملیتی حتی اروپایی میبینی یک بهودی با این مشاغل دیدید همشون یا جواهرفروش و سیاستمدارو خواننده و کارگردانو بازیگر هالیودو...هستند.چرا? مسلمان به یک نحو و یهودیان به نحو دیگر ,هر دو به چپاول وقتل وغارت در این جهان سهیمند یکی تابع خرافات وجهل و دیگری انحصار ثروت و شهرت فقط به نفع خود.
دوشنبه 17 مرداد 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
shirzan48 - چند دلیلش اینست: یهودیان بسیار متحدند و هوای هم را دارند. زبان کشورمیزبان را خیلی هم خوب بلدند. اینها از سدها سال پیش در اروپا به بانکداری و گوهر سازی سرگرم بوده اند بنابراین تجربه و پیشینه بسیاری دارند. بجای وقت هدر دادن بر سر سوگواری و تو سر زنی و برای پیامبران مرده بنی اسراییل و نذر و زیارت و رفتن بر سر گور مرده برای بهبودی بیمار و روضه خوانی و گوش دادن به چرندیات ملا و...به اندیشه کار و درآمد و پیشرفت هستند. دانشمندان برجسته بسیاری نیز دارند و چندین نوبل برنده شده اند. یهودی دنبال ملای هندی زاده راه نمی افتد و عکس او را در ماه نمیبیند زیرا که دانشمندانشان سرگرم یافتن ستاره ها و سیاره ها و پدیده های تازه هستند.دینشان سبب به هم پیوستنشان شده نه غرق شدن در خرافه و نادانی.
دوشنبه 17 مرداد 1390

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
pelle - سوئد - استکهلم ... دوست عزیز یقینا این خانم خوش قلب یهودی که بالا ذکروخیرش بود تافته جدا بافته یهودیان بود که بندرت از بین نه هزاران بلکه از بین میلیونها یهودی, همرنگ غیر جماعت عشیره ای یهودیان میشوند و وارد اجتماعی با فرهنگها و ملل مختلف شده که متاسفانه با واکنش منفی باز به فرهنگ بسته خودشان رجوع میکنند .شاید بارها نظاره گرتظاهرات خاخام های مقیم امریکا بوده اید که مخالف سیاستهای غیرانسانی واخلاقی اسراییل و یهودیان بوده اند . منظور من از کامنتهام فرهنگ عام وکل یهودیت است نه خاص خاص خاص.
دوشنبه 17 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
shirzan48 - بلژیک - بروکسل . خانم محترم ایا جنایات وحشتناک ملایان/ترورهای حزب اللهی ها در اروپا/سنگسار شلاق و هزاران درد و بی درمان رژیم ایران را می توان به حساب من و شما گذاشت??ایا غافل هستید که دهها حزب کمونیستی بی خاصیت.مجاهد بدتر از ملا..سلطنت طلبهائی که خیلی از انها بدنبال دوختن کیسه ی پول نه مهر شاه فقید و ملا هم به ما می خندد با سبزهای اختراع خودش و در عوض یهودیان بسیار منسجم و رنجها انها را بهم نزدیک کرده و ما از هم دور!!!!مسئله ی صاحبخانه ی شما را نمیتوان به حساب همه ی یهودیان گذاشت خود دانید/
دوشنبه 17 مرداد 1390

kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت
‫من اگر کفتم یک آشغال بود و سوزوندنش رفت اصلا ربطی به یهودی بودنش نداشت، از دید من lady gaga , rihana ,mad0na,beyonce تا آخر یک مشت آشغال هستند ولو که اگه همدین و آیین بنده هم می بودند
دوشنبه 17 مرداد 1390

pelle - سوئد - استکهلم
shirzan48 - بلژیک - بروکسل-دوست گرامی متاسفانه من با شما موافق نیستم ، ما نمیتوانیم یک قوم را بطور مطلق بد یا خوب بحساب بیاوریم ،بهتر است برای قصاوت در مورد افراد به کردار و شخصیت هر آدمی توجه کنیم نه اینکه یهودی یا مسلمان است و یا اینکه به چه قوم و قبیله ای تعلق دارد ،اگر یهودیان امروز بقول شما ثروتمند و قدرتمند هستند تنها علتش دقیقا همین طرز فکر آدمهای دیگر در مورد آنها بوده که باعث شده تمام تلاش خودشان را بکنند و روی هیچکس بجز خودشان حساب نکنند چون همه قومهای دیگر در مورد آنها پیشداوری کرده و میکند. اما در مورد آن دوست یهودی شما، که فکر میکنید استثناء بوده باید بگویم متاسفانه اشتباه میکنید در بین قوم یهود انسانهای خوب و انساندوست به همان اندازه ای که در بقیه قومها است وجود دارد نه کمتر و نه بیشتر .بهترین دوستان من یهودی هستند که به آنها بیشتر ازهر کس دیگری اطمینان دارم و انسانهای بسیار نازنینی هستند .شاد باشید.
دوشنبه 17 مرداد 1390

kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت
‫artemis بی خیال بابا انگار قاطی کردی
دوشنبه 17 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت . کامنت شما نشان بیماری اسلامیست چون شما صدا یا پوشش اینها را نمی پسندید پس اشغال هستند????من صدای خیلی از خوانندگان یا روش زندگیشان را نمی پسندم ولی احترام می گذارم/چون نه مثل رهبران اسلام و ملایان ذروغ گفتند نه جنایت/فقط خدا رحم کرد در المان هستی اگر در ایران مانده بودی چه!!
دوشنبه 17 مرداد 1390

kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت
‫artemis آخه من کجا حرف از صدا یا لباس زدم ، اینها که اسم بردم هیچ هنری ندارند و به اینها هنرمند گفتن توهین به هنر و هنرمندان. ‫واقعی هستش. امثال تو اگر الکی دادنزنن چطوری می خوان ثابت کنن که هستن ؟ ضمنا وقتی من اومدم آلمان تو نمیدونستی ویزا چی هست آیا به ترک کف پاهات مالیدنی هستش یا جوشهای صورتت. اگر pc رو خاموش کنی دیگه وجودی ازت نیست پس داد بزن. ‫تا بدونی هنوزهستی
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - / پاریس
kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت . من بیشترین قسمت عمرم را در خارج بوده ام افتخار هم نیست تحمل اسلامت و رژیم جانیت را نداشتم در ضمن از کودکی عاشق هنر بودم از موسیقی کلاسیک غرب تا شرق از موسیقی مدرن تا سنتی حتی از مصر و ترکیه فکر کنم جنابعالی که با ویزا//امدی انقدر نوحه گوش کردی که چنین چرندیاتی می نویسی/برو باهمفکرانت از فیضیه مجادله کن/کارت ... بود برای دختری که زنده نیست چرند ننویس ای کیو
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.