کسی برای تماشای فیلم فرج الله سلحشور به سینما نرفت


کسی برای تماشای فیلم فرج الله سلحشور به سینما نرفت

روزنامه ایران نوشت:

نسخه سینمایی «یوسف پیامبر» که به تازگی و همزمان با ماه مبارک رمضان اکران شده در روز اول اکران خود در دو سینمای فرهنگ و استقلال بدون تماشاگر به نمایش درآمد!به گزارش شبکه ایران نسخه سینمایی «یوسف پیامبر» که به تازگی و همزمان با ماه مبارک رمضان اکران شده در روز اول اکران خود در دو سینمای فرهنگ و استقلال بدون تماشاگر به نمایش درآمد.

در کنار دو سینمای فرهنگ و استقلال که این فیلم را بدون تماشاگر اکران کردند، این فیلم در سینما بهمن هم به نمایش درآمد و در این سالن نیز تعداد حاضران برای تماشای فیلم کمتر از ده نفر بود!

این در حالی است که فرج ا.. سلحشور کارگردان این فیلم چندی پیش در گفتگویی اعلام کرده بود که فیلمش توانایی جذب مخاطب را داراست.

به نظر می رسد اصلی ترین دلیل عدم استقبال از این فیلم عدم تازگی آن برای مخاطب باشد چراکه بیشتر مخاطبان پیش از این مجموعه کاملی که نسخه سینمایی فیلم از دل آن بیرون آمده را دیده اند و برای همین رغبتی برای تماشای چکیده مجموعه از خود نشان نمی دهند.

اگر اوضاع اکران «یوسف پیامبر» به همین منوال پیش رود بعید است که این فیلم بتواند بیشتر از یک هفته به اکران خود در سینماها ادامه دهد!

esfahan_20 - ایران - اصفهان
کثافت ترین کارگردان مزدور رژیم .تف به شرف نداشتت
جمعه 14 مرداد 1390

Ezhaq - ایران - تهران
دلم خونک شد. حدس می زنم چند گله اتوبوس بسیجی بسیج می کنند که برن (سینما) نوشخوار کنند. راستی خونک درسته یا خنک هر چی فکر می کنم یادم نمی یاد. چه می شه کرد، سرم داره گیج می ره ...
شنبه 15 مرداد 1390

Pezhman - اتریش - وین
دوران پیامبران شکست خورده به پایان رسیده.
شنبه 15 مرداد 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
اونایی هم که سریالشو دیدن یه مشت طرفدارای نفهم و بی شعور این حکومتن که هنوز تلویزیون جمهوری اسلامی رو نگاه میکنن.کدوم ادم حسابی میشینه پای برنامه های اینا.حالا اون کم بود سریال مختار چاقو کشم اضافه شده.
شنبه 15 مرداد 1390

snowy me - سوئد - مالمو
Ezhaq - ایران - تهران خنک درسته :)
شنبه 15 مرداد 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
لیلی ایرانی - ایران - تهران اگر طرفدارای ضد دولت هم مثل تو بی‌ منطق باشن که بهتره همه بمیرن، من این سریال رو نگاه کردم خیلی‌ هم قشنگ بود و ازش خوشم اومد کاری هم ندارم که در مورد پیامبر باشه یا هر کس دیگه مهم داستان و بازی بازیگراش بود. تو هم که همه چیزو به دولت ربط میدی بهتره اول بری حرفی‌ که می‌خوای بزنیو اول کمی‌ تو دهنت ماست مالی کنی‌ و حرمت هموطن هاتو نگه داری بعد بیای اینجا کامنت بذاری
شنبه 15 مرداد 1390

souroosh - ایران - ساری
1=سلام. با درود . این کارگردان و دیگران را کوته فکری و حماقت مردم به عرش می برند. فراموش نشود که در همین تهران ما مردم برای تماشای فیلم اخراجیها ساعتها در صف انتظار در گیشه سینماها به سر میبردند. بی شک مردم ایران زمین سالهاست که در اوج حقارت درک و فرهنگ به سر می برند.متاسفانه ان فاجعه فرهنگی و انسانی که همیشه از ان بیم داشتم که همان بی تفاوتی مردم به یگدیگر است بر سر این ملت امده است و حکومت از این مسله به زیبایی استفاده میکند.مردمی که به خود دیگر رحم نمیکنند و برای اهداف خود همدیگر را زیر پا له میکنند.بیشتر پزشکان ما با جان مردم تجارت میکنند.مدرسین ما در تدریس خوب خیانت میکنند و این مشکل و فاجعه در تمام مشاغل به طرز وحشتناکی در حال رشد میباشد.
شنبه 15 مرداد 1390

souroosh - ایران - ساری
2=.فراموش نشود که فاجعه سال 57 جدا از دست داشتن اشکار و مبرهن انگلیس و امریکا روشنفکران ! و افراد فرهیخته ! نیز در این فرایند بسبار سهیم بوده اند هر چند که حال همه انکار کرده و میگویند ما نبوده ایم !! اری اینجا ایران است مردمی که دل به تاریخ خوش کرده و خود را در اوج تمدن میبینیم در حالی که سالهاست در تلاش برای رسیدن به اوج حقارت و خود باختگی زبانزد و شهره مردم جهانیم !
شنبه 15 مرداد 1390

hamzehveronique - ایران - تهران
کسانی که سریالشو نگاه می کردند تمام مدت میخندیدند، انگار دارن یه فیلم کمدی نگاه می کنند. فیلم خیلی کودکانه هست- نسخه آمریکاییشو میزاشتن- منم میرفتم
شنبه 15 مرداد 1390

سیروس کمال - امارات - دبی
Ezhaq - ایران - تهران . دوست من " خنک " درسته . موفق باشى . آخه این فیلمها مگه محتوى هم داره ؟؟ یک مشت جفنگ و اراجیف تازیان . حرف شما هم درسته ، این حکومت ملت را گدا کرده و گشنه ، حتما به خاطر دو تا ساندویچ و ساندیس میان سینما را پر میکنند که کارگردانش دو روز بعد بیاد و پز بده . عقل که نیست همین گرفتارى هم هست ..
شنبه 15 مرداد 1390

morid - ایران - بوشهر
افراد ضد رژیم هرچیزی را وهر واقعه ای چه مربوط چه نامربوط به حکومت مستقل وضد ابر قدرت ایران نسبت میدهند. انشاالله همیشه دلشان خون اک باشد.
شنبه 15 مرداد 1390

darkoob - ایران - تهران
لیلی ایرانی - ایران - تهران، القابی که لایقه خودته به بقیه نگو
شنبه 15 مرداد 1390

Pezhman - اتریش - وین
لیلی ایرانی - ایران - تهران. (تقدیم به هموطن روشنفکرم) از فاجعه تجاوز به پسران شیعه دوازده امامی در شکنجه گاههای رژیم ابر جنایت کار ملاها.تجاوزات دسته جمعی.حمله به کوی دانشگاه.وضع گرانی.ساختن ده هزاز ساختمان برای بیگانگان.تعطیلی احزاب سیاسی.جو ظلم وخفقان .فساد اخلاقی و اعتیاد.نابرابری حقوق زنان با مردان. زورگیری در روز روشن.حکومت راندن کسانی بر مردم , که میدانیم در آینده دستگیر ومحاکمه خواهند شد.همانگونه که نخست وزیر ورئیس مجلس را حبس کردند.باید ازاین موصوعها فیلم میساخت تا درد مردم را بیان ومورد لطف ملت قرار میگرفت.نه در مورد افسانه های تخیلی و داستانهای غیر واقع و بدرد نخور (جغول و پغول)بعضیها ندیده ازاین فیلم دفاع و به شما حمله میکنند.!!! مشت نمونه خروار است. گزارش شبکه ایران را بخوانند. خودشان به خالی بودن سینماها اعتراف کردند.بالای نودوپنج درصد به موضوع فیلم نه گفتند.چند درصد هم خوششان بیاد نوش جانشان بشینند , صد بار این محملات را نگاه کنند.فایده ندارد.در جبهه شکست خورده وسنگر لجبازی با ملت نشسته اند. و یا مامور و معذورند!!!. درود برشما , پاینده ملت ایران.
یکشنبه 16 مرداد 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
Pezhman - اتریش - وین اگر روشنفکری از نظر شما فحش دادن به مردم فقط به خاطره تماشای یک فیلم که در مورد زندگی‌ امروزی مردم ایران نیست پس باید هر چی‌ آدم که رفتن فیلم هری پاتر رو نگاه کردن به فحشو لعنت کشید که چرا به جای تماشای فیلمهایی از روی واقعیت رفتن فیلم تخیلی‌ نگاه کردن یا نه اصلا چطوره اعدامشون کنیم؟ برید بابا جمعش کنید خجالت بکشید که حتی به فیلم نگاه کردن آدم هم گیر میدین پس شما چه فرقی‌ با رژیم ایران دارید که به آب پاشیدن هم گیر میدن. ما آزدی ایران رو تو این چیزا نمی‌خوایم، اگر یادت باشه مردم ایران برای آزادی بیان میجنگند نه برای دینو دیانت یا تماشای فیلم‌های سیاسی یا از روی واقعیت!
یکشنبه 16 مرداد 1390

salarkhan - آمریکا - لس آنجلس
این سریال و کلا داستان یوسف در قرآن و تورات آخر خالی بندی و تخیل و عوام فریبی هست!از ماجرای دست خودشونو بریدن زنان قصر(بعد از سالها دیدن یوسف )تا ماجرای ضایع زلیخا زن حاکم تا...
یکشنبه 16 مرداد 1390

Pezhman - اتریش - وین
روزنامه ایران نوشت: کسی برای تماشای فیلم فرج الله سلحشور به سینما نرفت(کسی فحش نخورده.) اگرفیلم « هری پاتر» را نمایش میدادند سالن سینما شلوغ میشد.پس مقایسه این فیلم با « هری پاتر» قیاس مع الفارق است.اما چرا اینچنین شد.؟ جواب ساده است.فیلم«یوسف پیامبر»قصد تحمیل و جازدن خرافات بعنوان واقعیات زندگی را دارد. در صورتی که فیلم« هری پاتر» فیلم صرفا"تفریحی است. واصراری ندارد که مردم آنرا واقعی پندارند.واین تفاوت هر دو فیلم است.مردم دنبال صداقت و راستگویی هستند.نه دروغ و فریب.(دوران پیامبران شکست خورده به پایان رسیده.)
یکشنبه 16 مرداد 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
Pezhman - اتریش - وین سپاسگزارم از کامنت پر بار شما.از این جماعت کوتاه فکر عربزده متوهم نمیشه انتظار بهتری داشت.باعث تاسفه که هنوز تماشاگر رسانه ای هستن که در اون بارها و بارها به عزیزانی مثل ندا و ترانه و همه اسرا و جان باختگان راه ازادی توهین شد و بر علیه این عزیزان سناریوسازی شد حالا این جماعت باز هم بیننده این رسانه دروغ و بیشرافت شدن اون هم سریالی مثل یوسف که سرتا پا دروغ محضه و داستان کلی اون علاقه مریض گونه یک زن ناسالم(زلیخا) به فرزندخونده خودش!! ورفتارهای چندش اورشه.احتمالا به خاطر همین داستان مستهجن اسلامی انقدر از دیدنش لذت بردن!!
یکشنبه 16 مرداد 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
لیلی ایرانی - ایران - تهران تو هم که از همونایی هستی‌ که بهتره جوابشون رو نداد، یک بار گفتم اول حرفتو بسنج بعد بزن ولی‌ مثل اینکه از طرز صحبتت مشخصه سنی‌ نداری، لطفا هر موقع بزرگتر شدی کامنت بذار شاید اینطوری دیگه به کسی‌ توهین نکنی‌. شاد و منطقی‌ باشی‌.
دوشنبه 17 مرداد 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
Pezhman - اتریش - وین هموطن محترم اگر فیلم هری پاتر یا حالا هر فیلم دیگری که در قرآن یا هر کتاب دیگری در موردش ذکر شده بود باز هم همین حرفارو میزدید؟ یعنی‌ این فیلم‌ها هم جازدن خرافات به عنوانه زندگی‌ واقعی‌ نام برده میشد؟ خواهشأ کمی‌ منطقی‌ فکر کن ببین که چطور شما از دین سیلی از کینه درست می‌کنید. هموطن گرامی‌ اگر شما اینطوری دنبال آزادی هستید که فرداها وقتی‌ ایران آزاد شد هر چی‌ مسلمونه به خاک سیاه مینشونید در صورتی‌ که بعضی‌ از اونا هم هم عقیده با شما هستن ولی‌ نه اینطور متنفر از دینو دیانت، پس اینکه آزادی نشد!!! بهتره آدم دلشو از کینه خالی‌ کنه تا تو زندگیش عذاب نکشه. موفق باشید.
دوشنبه 17 مرداد 1390

Pezhman - اتریش - وین
بخش نخست.. «هری پاتر » پرفروش ترین فیلم بوده وسراسر تخیلی است.وقصد از تولیدش درآمدبیشتر وسرگرم نمودن تماشاچیانش است.هر وقت ادعای وصل بودن به عالم دیگر نمود وبصورت جدی, وقایع بچه گانه را به «روح القدوس» ربط داد.باید افشا ورسوایش نمود.اما تا حالا چنین ننموده.ما هم کاری بکارش نداریم.واماداستانهای مشابه در کتبت مذهبی, موجود و حی حاضر است. که «هری پاتر» انگشت به دهان میماند.داستان فرود آمدن «هاروت وماروت» در بابل وترویج جادووگری آیه ی 102 سوره ی بقره «قرآن». رفتن اجنه در کالبد خوکهادر انحیل نبرد و کشتی گرفتن یعقوب در تورات(ظاهرا"باموجود مافیایی)که بعد یعقوب میگوید: من خدا را دیدم.!! منظور کشتی گرفتنش با خدا وصدمه دیدن لگن خاصره اش در این نبرد که تاصبح وطلوع آفتاب ادامه داشته.!!
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

Pezhman - اتریش - وین
بخش دوم .. اینگونه داستانها در کتب مذهبی فراوان است.مثلا"بلعیدن حضرت یونس توسط ماهی غول پیکر...وووو اما مشکل با این داستانهاهنگامی آغاز میشود که آنرا حقیقی و واقعی دانسته قصدحقنه کردن وچپاندن وتحمیل کردنشان را داشته باشند.ومخالف آن را مفسد فی الارض ومحارب با حکم الله بدانند.سنگسار واعدام کنند.وطبق این داستانهای عجیب و غریب, قانون درست نموده. ابراهیم وار عمل نموده.چند همسر داشتن را توجیح میکنند.پدر فرزندش را ابراهیم وار سرببرد خوب است.چون شاید خواب دیده وخدا دستور ذبح داده باشد.که متاسفانه شاهد انجامش در ایران بوده ایم.داستانهای جن و عالم بالا نتیجه اش احمدی نژاد وخرافات چاه جمکران است.گفتنی زیاد است.که اگر گوش شنوا باشد همین مشت, نمونه خروار است وبرای بیدارشدن کافی است.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
Pezhman - اتریش - وین خودت که داری میگی‌ داستان، حالا می‌خواد تخیلی‌ یا می‌خواد از روی حقیقت باشه. نه من نه تو در اون زمانها نبودیم که حالا بخوایم به عقیده دیگران توهین کنیم که اینا همش یه مشت چرته یا حقیقت. به نظر تو بهتر نیست هر کس به اندازهٔ فهمش زندگی‌ کنه؟ هر کس هر جوری می‌خواد زندگی‌ می‌کنه و به دیگران مربوط نمی‌شه، این معنای حقیقی آزادی هستش. شما از لیلی ایرانی‌ دفاع کردین و حرفاشو تاکید کردید در صورتی‌ که ایشون همرو به فحش کشیده بود. این باعث شد که من با شما وارد بحث بشم، و حرف آخرم هم اینه؛ دوستان سعی‌ کنید در زندگی‌ شخصی دیگران دخالت و توهین نکنید، معنای واقعی آزادی رو از یاد نبرید و به خاطره هیچ کوهی از کینه و نفرت درست نکنید که فقط خودتان عذاب می‌کشید. تمام.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.