آمار قابل تامل:۸۰ درصد دختران دبیرستانی دوست پسر دارند!


آمار قابل تامل:۸۰ درصد دختران دبیرستانی دوست پسر دارند!

در هفته ای که گذشت، دکتر محمود گلزاری عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در همایشی آمار قابل تاملی را از دوستی دختران دبیرستانی اعلام کرد و گفت: در ایران ۸۰ درصد دختران دبیرستانی با یک پسر دوست هستند و حتی ممکن است ارتباط جنسی هم داشته باشند که خانواده‌ها و مسئولین مدارس از این موضوع بی‌اطلاع هستند.

به گزارش جهان به نقل از پارسینه، این درحالی است که نوجوانان آگاهی کافی نسبت به این مسئله ندارند و ارتباطاتشان به ازدواج منجر نمی‌شود که این امر مطمئنا پیامدهای ناگواری را برای آنها به همراه خواهد داشت.

وی همچنین به نتایج به دست آمده در تحقیقات و پژوهش‌هایی که در این زمینه در ایران صورت گرفته است اشاره کرد و گفت: در حدود ۲۰ سالی که من در این زمینه تحقیق و پژوهش انجام داده‌ام، در نامه‌هایی که از سوی ۸۵ درصد از دختران در خصوص ارتباط‌های عاشقانه دریافت کرده‌ام مربوط به سن ۱۲ تا ۲۵ سالگی بوده و ۱۵ درصد از نامه‌ها مربوط به پسران بین ۱۴ تا ۱۷ ساله است. در این میان دختران بیش از پسران آسیب پذیر بوده و با پیامدهای بیشتری در این خصوص مواجه خواهند شد.

saeed.uk - انگلیس - لندن
سلام دوستان یه خبرجدید ایران برره شده هر پسر و دختری به هم سلام کنند باید با هم ازدواج کنند وگرنه پیامدهای بدی به همراه خواهد داشت
شنبه 15 مرداد 1390

sharafYabi - انگولا - بیمبه
وقتی کسی را گشنه نگهداری, برای رفع حاجت بالاخره سهم خودش را پیدا میکند. زیادی هم گشنه باشه غذای مسموم هم میخورد. تا انجام ندی یاد نمی گیری.
شنبه 15 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
مثل همیشه " تظاهر " میکنند که بی اطلاع هستند ( شتر دیدی, ندیدی ) ! تظاهر کردن را از بچگی بما اموختند از حجاب اسلامی بگیر تا تظاهر به روزه گرفتن و غیره, پس همواره شاد و خود باشیم !
شنبه 15 مرداد 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
اگه الان کسی دوست پسر نداشته باشه باید خیلی تعجب کرد!. آره خوب دخترها خیلی احساساتی و خوش باور و عاطفی ترن معلوم زود تحت تاثیر قرار میگیرن !دخترهای 12 ساله خیلی برام عجیب بود بابا جان هنوز دهنت بوی شیر میده یا از زرده تخم مرغ بیرون نیومدی !!
شنبه 15 مرداد 1390

Pezhman - اتریش - وین
عضو هیئت علمی !!!!!! بیست سال تحقیقت را بگذار در کوزه, آبش رو به خور.بتو و دیگران چه مربوط است.به کار خصوصی مردم دخالت میکنید.خانوادهها ایرانی خودشون زبان دارند.وکیل, وصی وفضول محله لازم ندارند.برو جلوی تجاوز ملاها به پسران شیعه در محراب ومسجد کهریزک را بگیر.
شنبه 15 مرداد 1390

Ezhaq - ایران - تهران
چیز بدی نیست. خصوصا برای دخترها اگر باشناخت برن.
شنبه 15 مرداد 1390

Royan - آلمان - آلمان
عیب نداره چند بار شکست عشقی میخورند تجربه کسب می کنند زرنگ میشوند و با آمادگی بیشتری وارد زندگی میشوند. ملک خودم زمین خدا نه رئیس میخواد نه کدخدا.
شنبه 15 مرداد 1390

snowy me - سوئد - مالمو
خیلی بحران بزرگیه. کاش نماینده های مجلس خدمت گزار این موضوع رو مطرح میکردن در مجلس. به جای حرف زدن در مورد مسائل پوچ و پیش پا افتاده یی مثل فقر و بیکاری و تبعیض و اعتیاد، به این مسئله ی حیاتی بپردازید مردم. آخه این چه وضعیه؟
شنبه 15 مرداد 1390

snowy me - سوئد - مالمو
هر کسی میگه دخترها و پسرهای ما دچار کمبود و عطش ارتباط هستند بیخود میگه. پس بسیجی های جان بر کف ما دارن چکار میکنند؟ بیچاره ها جونشونو گذاشتن کف دستشون و دارن با اخلاص به پیر و جوون تجاوز میکنند. اصلا میدونی برای چی؟ واسه اینکه من و تو احساس کمبود نکنیم و تشنه ی ارتباط نباشیم. خدا اجرشون بده که اینهمه سختی و درد و رنج رو به جون می خرند فقط به خاطر ما ملت قدر ناشناس. کافیه یه سر به یکی از همین اماکن یا زندان ها بزنید تا از نزدیک شاهد رشادتهای این عزیزان باشید. البته شما هم نرید خودشون سرزده وارد جشن ها و مراسمتون میشنو همرو جمیعا بهره مند میکنند. خدای من بسیجی رو حفظ کن واسه این ملت.
شنبه 15 مرداد 1390

sir_reza - ایران - تهران
واقعاً تامل من رو برانگیخت!
شنبه 15 مرداد 1390

طالب حق - ایران - تهران
با توجه به این که تعداد دختران محصل داره بیشتر از تعداد پسرهای محصل میشه و همچنین با توجه به این آمار ، میشه تخمین زد که صد درصد پسران دبیسرتانی دوست دختر داشته باشند. در این صورت تامل کردن که جواب نمیده باید رفت مرد
شنبه 15 مرداد 1390

baran828 - ایران - تهران
snowy me-سوید:دوست عزیزم شما چرا؟!کدوم بحران؟!این مردک رو من میشناسم اونموقع ها هم مخ مارو میخورد کلا از بالا صحبت میکنه وفکر میکنه علامه ی دهره اتفاقا خیلی ام دافعه داره وجوون پسند نیست ما که تره هم براش خرد نمیکردیم.بعدم اولین چیزی که در مورد سکس ومسایل جنسی در فرهنگ ما ونه فقط جمهوری اسلامی گفته میشه اینه که زشته در موردش حرف بزنیم!واینکه بقول یکی از اساتید خوبم شما تا چند تا ادم رو نبینید چطور میخواین خوب وبد رو مقایسه کنید اما متاسفانه در فرهنگ ما برای دختر معنای بدی پیدا میکنه این قسمتش بحرانه که یک دختر بلد نیست یعنی اموزش ندیده که روابطش رو مدیریت کنه واز اونها استفاده ی اموزشی بکنه بنحویکه خودش رو در معرض این خطرات قرار نده.
شنبه 15 مرداد 1390

baran828 - ایران - تهران
البته من کاملا متوجه نشدم به کنایه بود صحبتتون یا واقعی؟باز هم برقرار باشید دوست خوبمsnowy me-سوید
شنبه 15 مرداد 1390

meh007 - هلند - آمستردام
الان اگه گفته بود 100% پسر ها هر کدام 5 دوست دختر دارن اصلا عجیب نبود تامل هم نداشت
شنبه 15 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
هر چی محدود کنی بدتر میشود.
شنبه 15 مرداد 1390

snowy me - سوئد - مالمو
baran828 - ایران - تهران عزیز حرف من کاملا کنایه بود. شاید بد بیان کردم ولی منظور من تمسخر تفکر آخوندی بود. موفق و پایدار باشید دوست نازنینم baran828
شنبه 15 مرداد 1390

parniyan_215 - ایران - اصفهان
20% دیگه هم یا همجنس گرا هستن یا از نظر ظاهری مورد پسند پسرها نیستن.
شنبه 15 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.