کاریکاتور جدید خانواده درگیر - آب بازی؟


کاریکاتور جدید خانواده درگیر - آب بازی؟

خانواده درگیر ۲۰۲ - آب بازی ؟

alexxx - اتریش - وین
اه اقا چرا مسخره میکنید? مسئله خیلی جدی تراز این حرفاست, اینا دین و خدا و مملکت و حکومت و...و...و همه رو به خطر انداختن !!! شماها چرا نمیخواید بفهمید? هر چیز محکم و مهم , اگه اب بخوره نمناک میشه رطوبت میکشه و فاتحه اش خونده است. حالا این چیز میخواد سیمان باشه, میخواد اهن باشه, میخواد پشم باشه یا میخواد حکومت عدل الهی باشه,! اب خطرناکه. نظام حکومتی مثل برق فشارقوی میمونه, خیلی نزدیکش بری و بخوای انگولکش بکنی میکشدت. با اب هم میونه خوبی نداره. حالا شما حی مسخره کنید. اخرش یا سنگ میشید یا سوسک, من اینجا گفتم.
جمعه 14 مرداد 1390

baba shamal - آلمان - فرانکفورت
وقتی ستون دینی به یک باد معده وابسته باشه ،آب بازی هم میتونه حکومتی را سرنگون کنه
جمعه 14 مرداد 1390

Norge - نروژ - اسلو
یادم میاد زمان جنگ خمینی میگفت اگر ارتش ۲۰ میلیونی (کل جمعیت آن زمان ) آب دهانشان را به سمت عراق بندازن عراق را آب خواهد برد. حالا اگر ما اینکار را کنیم با ۷۰ میلیون جمعیت حکومت ...را آب دهان خواهد برد. پس از فردا آب دهان میندازم.
شنبه 15 مرداد 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
یش بسوی انقلاب آبکی!
شنبه 15 مرداد 1390

sydney57 - ایران - تهران
baba shamal - آلمان - فرانکفورت . وای عزیزم دمت گرم اول صبحی چقدر خندیدم
شنبه 15 مرداد 1390

shahdeg - ایران - تهران
اب درخوابگه مورچگان !
شنبه 15 مرداد 1390

amiresh - ایران - تهران
در این که مسئولان این نظام مشکل دارن شکی نیست ! ولی به خدا قسم اگر در اسلام با نگاه مثبت نه با نگاهی که همش در پی زیر سوال بردن باشید بنگرید چیزی جز حقانیت نمی بینید ، یک سری جماعت نادان نفهم با نفهمی خودشان و با عقل ناقص خودشان اسلام رو به مردم معرفی می کنن ، مردم هم که منتظر یه سوژه هستن تا تو 100 تا سایت بزنن و .. خواهش می کنم به مسائل اساسی اسلام که واقعا به نیاز جامعه پاسخ می ده نگاه کنید خواهش می کنم ! نه به یه سری مسائل مسخره! که خودتون بهتر می دونید مثلا اگه یه نفر تو نماز شک کرد که رکعت سوم رو خونده یا نه باید چیکار کنه ! اینا هم بد نیست ولی ما نیاز به توضیح اساسی ترین مسائلمون داریم ! مطمئنم و شک ندارم که خیلیایی که اینجا نظر میدن یک بار هم به طور کامل قرآن رو با تفسیر و تامل نخوندن ، خود من هم کامل نخوندم ولی خواهش می کنم بیاید ! فقط اون نگاه بدبینانه رو بذارید کنار بیطرفانه قضاوت کنید ! وقتی میام می بینم بخاطر یه سری کار های سهل انگارانه این نظام اسلام رو زیر سوال می برن بخدا قسم قلبم می شکنه که چرا خدا اینقدر مظلوم شده ! ممنون می شم یه کم به حرفام فکر کنید .
شنبه 15 مرداد 1390

arya47 - ایران - کرمان
amiresh - ایران - تهران عزیزم کلا مشکل از دینه حالا هر دینی که باشه شما که معتقدی اسلام ناب چیز دیگه ایه و بقیه همفکرانت چه گلی به سر این جهان زدید یک نمونه بگو تا ما هم ارشاد شویم از بی دینی بدر آییم.کلا همه فرقه ها و گروها در تمام ادیان مثل شما خود را برحق و حلال مشکلات بشر میدانند چون از روی تعصب و باور حرف میزنند نه از روی عقل و منطق.دوست به شوخی میگفت از تمام سخنان و فرمایشات دینداران یک فنجان آب هم برای چای گرم نمیشود چه برسد به اصلاح......
شنبه 15 مرداد 1390

salarkhan - آمریکا - لس آنجلس
amiresh - ایران - تهران چند سالی برای تبلیغ اسلام دیر بیدار شدی!لحاف رو بکش روش بو گندش نیاد!
یکشنبه 16 مرداد 1390

m_h_gol - ایران - تهران
arya47 - ایران - کرمان// --چقدر زیبا توضیح داده ای . موفق باشی.
یکشنبه 16 مرداد 1390

Pezhman - اتریش - وین
arya47 - ایران - کرمان سپاسگزارم.سخنان درست شما همه چیز را خوب روشن نمود.همه ادیان برای نجات بشریت بوجود آمدند.ولی همه آنها دواله پایی شدند بر گردن انسانها.ای کاش هیچ کدام نمی آمدند.
یکشنبه 16 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.