فرد آب پاش به فارس:این تفنگ‌ راعده‌ای رایگان در اختیار ما قرار دادند تا در بوستان آب‌وآتش اهداف آنها را پیاده کنیم!


جواب یک فرد آب پاش به خبرنگار فارس:این تفنگ‌ را عده‌ای رایگان در اختیار ما قرار دادند تا در بوستان آب‌وآتش اهداف آنها را پیاده کنیم!

خبرگزاری فارس نوشت: قرار بود صبح امروز با دعوت در شبکه‌های اجتماعی آمریکایی- صهیونیستی، عده‌ای جوان در برخی پارک‌ها جمع شوند، اما این فراخوان نیز مثل سایر تجمع های فتنه گرانه با شکست روبه‌رو شد.

برخی معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران که از تجمعات سیاسی و فتنه گرانه مردم ایران مایوس شده اند، آخرین حربه‌های خود را برای انحراف جوانان، هنجارشکنی در ملأعام مخصوصا در ماه مبارک رمضان تعریف کردند اما تلاش چند روزه برخی شبکه‌های تلویزیونی و اینترنتی اجتماعی برای تجمع هنجارشکنان در پارک آب‌وآْتش، باز هم با بی‌توجهی از سوی این افراد روبه‌رو شد.

قرار بود صبح امروز با دعوت در شبکه‌های اجتماعی آمریکایی- صهیونیستی، عده‌ای جوان در این پارک جمع شوند، اما این فراخوان نیز مثل سایر تجمع های فتنه گرانه با شکست روبه‌رو شد.

مشاهدات خبرنگار فارس حاکی است، بوستان آب‌وآتش صبح امروز با فضایی کاملا آرام روبه‌رو بود و بسیاری از کودکان و نوجوانان به همراه خانواده‌های خود به این بوستان آمدند و مشغول تفریح شدند.

در این بین عده‌ای انگشت‌شمار هم که همراه خود تفنگ‌های آب‌پاش داشته و قصد برهم زدن نظم بوستان و هنجارشکنی را داشتند، با مشاهده فضای آرام بوستان و عدم استقبال جوانان از شبکه های صهیونیستی غربی از نیت خود منصرف شدند.

نکته جالب و قابل تأمل در این زمینه این بود که یکی از همراه دارندگان سلاح آب‌پاش در پاسخ به این سؤال خبرنگار ما که این تفنگ‌ را به چه قیمتی خریداری کردی، گفت: این تفنگ‌ را عده‌ای رایگان در اختیار ما قرار دادند تا در بوستان آب‌وآتش اهداف آنها را پیاده کنیم.
Neda02 - کانادا - اتاوا
کسی می‌تونه این را ترجمه کنه؟ {شبکه های صهیونیستی غربی} ؟؟؟ !!!
جمعه 14 مرداد 1390

bidad - امریکا - اتلانتا
بیشتر شبیه جوک هست تا خبر! حالا باز خوبه اینا اسیدپاشی نکردن!!!
جمعه 14 مرداد 1390

mehrdad.n.l - هلند - امستردام
حال ادم از این همه دروغ و اتهام بهم می خورد . چندش اور شده این حرفها
جمعه 14 مرداد 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
آره ارواح عمه جونت، تو گفتی و ما هم باور کردیم! خاک بر سر اون حکومتی که حتی از آب بازی مردم هم می ترسد!
جمعه 14 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - /فرانسه - پاریس
اشغالهای رژیم که در سایت هم هستند چنان روح خشونت و تحجر در انها قوی است که با شکنجه های روحی و جسمی زندانیان را وادار به هر دروغی می کنند این کارشان از ابتدای حکومت کثافتشان بوده که از تعدادی مجاهد کمونیست یا سلطنت طلب در زندانها ..تواب های دو اتشه می ساختند دروغ که در دینتان مجاز بگوئید///موساد این تفنگ اب پاش را بین جوانان پخش کرد تنها عمه های رژیم و عموهای ..باور می کنند/در ضمن بلای تمام صیهونیستها وسط مغز ...شما/
جمعه 14 مرداد 1390

shaki59 - ایران - ملاط اباد
این همه لشگر امده به عشق رهبر امده..باور کنید کار اسراییله...تازه یک قراره دیگه هم میخوان بگزارن که تو پارک لاله پسرها با دخترها بدمینتون بازی کنن.بعدشم میخان قرار بگزارن با هم برن دربند....چه مصیبتی میشه اگه این قرارها عملی بشه...وای وای وای//////تورو خدا میبینی مملکتو.دولت همه چیزمونو درست کرده حالا رسیده به بیکاری جوونا...چی بگه ادم که اگه بخواد حرف بزنه راجع به بدبختیهای ایران یک عمر هم کمه...
جمعه 14 مرداد 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
خبرگزاری "فالس/falls" رزیم استبداد -دینی اگر این مهملات را نبافد,دیگر حرفی برای گفتن ندارد. از پیش می دانستیم که دکانداران دین از شادی و شادابی مردم می ترسند اما تا کنون پیش نیامده است آشکارا و در نهایت وقاحت مخالفت کنند و خط و نشان کشیدن ها در ضدیت با تجمع و شادی جوانان در بوستان آب و آتش را رسانه ای کنند! یعنی نظام ولایی تا این حد خوار و ضعیف شده که از هر نوع حرکت اجتماعی و طبیعی هم بترسند!
جمعه 14 مرداد 1390

طاطا - ایران - تهران
یعنی واقعا ابلهی پیدا میشه که حرف اینا رو باور کنه؟؟
جمعه 14 مرداد 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
نام:یزید . شهرت:بنی امیه . نام پدر:معاویه . نام پدربزرگ:ابوسفیان . نام جد بزرگ:عبدالمطلب . نام:حسین . شهرت:بنی هاشم . نام پدر:علی . نام پدربزرگ:محمد و ابوطالب . نام جد بزرگ:عبدالمطلب . :نتیجه گیری . رابطه حسین و یزید: پسر پسرعمو . رابطه علی و معاویه:پسرعمو . رابطه معاویه و محمد:پسرعمو . رابطه ابوسفیان و ابوطالب:برادر . رابطه محمد و ابوسفیان:ابوسفیان عموی محمد . رابطه ابوسفیان و علی:ابوسفیان عموی علی . این قضیه به من چه ربطی داره . .دو تا پسر عمو که رابطه ی خونی با هم داشتن و سر قدرت باهم جنگیدن و یکیشون کشته شده و هیچ دخلی هم به ما نداره و اونوقت ما عزاداری می کنیم . محرم ماه اول سال قمری هستش و همه ی عرب های دنیا دقیقن تا 10 محرم جشن میگیرن و اصلن نمی دونن حسین کیه ، یزید کیه . حالا این وسط ما شدیم کاسه ی داغ تر از آش . حالا به مردم بگو که کدومتون بابک خرم دین ، مازیار ، افشین ، ابومسلم ، استادسیس و غیره رو میشناسید
جمعه 14 مرداد 1390

Salar_ee - کانادا - مونتریال
واقعا چقدر دروغ. هر چی میشه میاندازند گردن آمریکا و اسراییل. اگه این دو کشور نبودند میخولستند گردن کی بیندازند
جمعه 14 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
هم میهنان گرامی, برای رفع سوتفاهم که شده, در قرار بعدی بجای اب از گلاب مشهدی استفاده کنید که دیگر بهانه ای برای تهدیدکردنتان به کهریزک نباشد ! پس همواره شاد و خندان باشیم .
جمعه 14 مرداد 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
جهان سوم جاییست که نماینده ی مجلس اش به آب بازی بیشتر از سهم کشور اش از آب های خزر اهمیت می دهد
جمعه 14 مرداد 1390

mahdi1988 - اتریش - وین
آدم می مونه چی بگه والا از این همه وقاحت رسانه های دولتی!
جمعه 14 مرداد 1390

baba shamal - آلمان - فرانکفورت
پایه های این رژیم به چندتا تفنگ پلاستیکی آب پاش بنده ،درست مثل ستون دین و باد
جمعه 14 مرداد 1390

آینه - انگلیس - لندن
یاد فیلم صمداقا میفتم.. لشگر سیاهی امشب کجائی???...بابا این فیلم ها کهنه شده. ولی خدایش اگر اینها از تفنگ اب پاش اینقدر میترسند وای به حالشون وقتی که مردم اسلحه واقعی دستشون بگیرند
جمعه 14 مرداد 1390

مبحوت - فنلاند - هلسینکی
هالیوود در دست یهودیهاست همچنین مجموعه مدیای جهانی، شبکه های اجتماعی از جمله فیس بوک، انتشارات جهانی، هنر منجمله موزیک و سیاست کشورهای قدرتمند مانند آمریکا انگلیس و آلمان و فرانسه. مجموعه تمام اینها میشود شبکه های صهیونیستس غربی
جمعه 14 مرداد 1390

yasamangoleziba - ایران - تهران
الان بهترین موقع هست که سوریه درگیر جنگ داخلی با مردم بی دفاع خودشه مردم ایران هم بلندشوند. نصف بیشتر بسیجیها رو به بشار اسد کثیف قرض دادند. سوریه هم خودش درگیره و نمیتونه نیرو بفرسته.
جمعه 14 مرداد 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
تا چند وقت دیگه راه رفتن توی خیابون هم میشه آمریکایی- صهیونیستی. این جانورها میخواهند به مرگ بگیرند تا مردم به تب راضی بشوند. شیوه ای کاملا نظامی و امنیتی برای کنترل مردم. مرگ بر خامنه ای و مزدورانش
جمعه 14 مرداد 1390

Royan - المان - المان
بازم ساندیس خورها به کارگردانی رهبر شون که زرد کرده فیلم بازی کردن . ای خاک برسرتون که تفریح یه عده جوان شمارا تا این حد میترساند که وادار به دروغ گفتن و سناریو ساختن می شوید.
جمعه 14 مرداد 1390

romano - ایران - تهران
ولی من فکر می کنم تفنگها رو بهمراه چمدان پول دم مرز خسروی تحویل این اشرار جنایتکار دادن و سربازان سگا (مخفف سربازان گمنام امام زمان) طی اعمال عملیاتی و معکوس اطلاعاتی و ضد اطلاعات و مصلحی 007 از این حرفها رد نامبردگان را از جمله اون دختر خوشگله را گرفتند. لازم به توضیح است مقادیر متنابهی تسلیحات در خانه هماهنگ کننده این فتنه جدید یافت شده که بزودی پس از اعمال بطری به ایشان به اطلاع عموم ملت شهید شده ایران جزئییات این عملیات خواهد رسید. وزارت اطلاعات این پیروزی را به ملت ایران تبریک و برگ زرین دیگری در کارنامه دفتر تاریخ انقلاب و نایب بر حق این حرفها اینا ثبت شد. اذا جاء نصر و من اله و لا تفرقو روح الله الخمینی موسوی!.
جمعه 14 مرداد 1390

ItsMeWT - آلمان - کلن
میخواید بگید عوامل آمریکا و صیهونیست بودند، اونایی که تفنگ ها رو پخش کردند؟. بابا حرف مفت نزنید اینقدر. شما تا هرکسی صداش درمیاد و نمیدونه اصلا آمریکا کجاست رو برچسب آمریکایی بودن بهش میزنید و سر به نیستش میکنید، اون وقت تو این شرایط عوامل آمریکا اومدند، تو روز روشن تفنگ مجانی پخش کردند؟! حالا بر فرض، این تفنگ ها رو واقعا عوامل آمریکا بین مردم پخش کردند، پس خاک تو اون سر وزارت اطلاعات شما که عرضه نداره این عوامل آمریکایی رو شناسایی کنه. ای تف تو اون روح بی روحتون
جمعه 14 مرداد 1390

morid - ایران - بوشهر
فکر نکنم این رژیم بااب پاشی سرنگون بشه .جزغاله شدن کوماندوهای امریکا در حمله به طبس . جنگ 8ساله . تحریمهای فشرده . ترور مردم کوچه بازارتوسط منافقین . ترور نخبه ها .بلوکه شدن میلیاردها دلار در امریکا. تبلیغات سرسام اور بیش یک هزار رادیو وتلوزیون وهزاران سایت و وبلاگ علیه تنها کشور مستقل روی زمین. زهی خیال باطل که با شلنگ وافتابه از پادر بیاد وبله قربان گوی امریکا و انگلیس بشه. همچنان خوش باور باشید.
جمعه 14 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
neda 02شبکه های صهیونیستی غربی امثال شبکه هائیکه از 80میلیون دلار بودجه امریکا برای تبلیغات علیه ایران بهرمیبرند .همه این توله سگها باید زندانی شوند تا بفهمند هرجی در فیس بوک دیدن را قرقره نکنند.
جمعه 14 مرداد 1390

a.ahooraei - المان - کلن
دوستان باور کنید ما باندازۀ کافی توی ایران الاغ و ملاغ داریم که این جوکهای اینها رو باور کنند.و همینجور راحت مردم رو سر کار میذارن. بگو مرتیکه عوضی اگر همچین چیزی بود, قبل از اینکه تفنگ آبی رو ازش بگیری مغز فندقیت به جایی نمیرسید تا تو رو بگیرن و یه سیلی بزنن و تهدید کنن که دوزاریت بیفته؟ مرتیکه بسیجی تو از قرار معلوم, قرار بوده اونجا پیدات بشه و این خبرنگار خودفروش هم بیاد و با تو مصاحبه کنه,
جمعه 14 مرداد 1390

دل نازک - ایرلند - کابل
خداروشکر که استکبار جهانی تفنگ آبپاش به مردم داد .اگه اسلحه مبداد که همشون توی پارک می مردن
جمعه 14 مرداد 1390

nikiniki12 - المان - ماینز
oghabشماچرادرایران درکناربسیجیهای وحشی نیستیدکه بزودی نفسکشیدنروهم ممنوع میکنند!!! ????????
جمعه 14 مرداد 1390

iranazadiran - ایران - تهران
دزدهای دغلکار نوکر صهیونیست و دستمال کش غرب شادی و ابتکار در وجود مردم است. شما نوکر صفت و چاکر وار باید به فرمان اربابانتان مدام نوحه سرایی کنید و اشک تمساح بریزید. رذلهای مکار رسوا و بی ابرو با اون تفنگهای ابپاش که حداقا هر پسر بچه ای در وکی یکبار ان را امتحان کرده مگر بشود توطئه برای کنیزان دور بر شما بکنند که از انها بخواند از زهر اب حیوانات پر کرده و در خانه بر روی یقه های بسته تان اب پاشی کنند تا از ان بهره ببرید و بیشتر جفتک چار کوش بزنید عر عرتان هوا رود. خریت و چموش بودنتان بر مردم ثابت شده بدانیدهمیشه بین ا لاغ و ادمی تفاوت از زمین تا اسمان است حتی اگر الاغ مسلح باشد. الاغ, الاغ ست ادمی, ادم.
جمعه 14 مرداد 1390

MH135241 - آلمان - کلن
البته این تجاوزات گروهی اسید پاشی تصادفات گرانی اقتصاد بیمار آموزش وپرورش ضعیف بدبختی مردم فقیر شدن اقشار جامعه پایین آمدن قدرت خرید مردم و...... هم فتنه صهیونیستهاست . وگرنه اینها کارشون درسته خدا وکیلی
شنبه 15 مرداد 1390

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
oghab - فنلاند - هلسینکی . این چه وضع حرف زدن هست؟ مگه داری با امام راحل حرف میزنی؟ مگه پدر محترم شما سنت برنارد نبود؟ یک کم فکر کن قبل از حرف زدن!!!
شنبه 15 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
alireza .chنه دوست من سنت برنارد در حقیقت خداوند شماست . یعنی پیش قدم تراز پدر و مادرت . ایران امروز تیازی به امثال شما سگ چرونها نداره .
شنبه 15 مرداد 1390

alexxx - اتریش - وین
چقدر این جمله ابتدائی و ناشیانه است. (این تفنگ را عده ای رایگان در اختیار من قرار دادند که در این پارک اهداف انها را پیاده کنیم) این متن با IQ یه بچه چهار پنج ساله درج شده. بار دیگه نشون داده میشه, که اگر اوام بودن مردم ایران و اویزان بودن انها به خرافات اسلام نبود این رژیم با این سواد و IQ که دارند حتی یک روز هم قادر به ادامه حیات نبود. واقعا" یه مشت ببو, دگور, اوسکول, و..و..و !!!!!!!!!
شنبه 15 مرداد 1390

dara20 - ایران - تهران
تفنگ و بمب و نارنجک و دشنه و کارد سلاخی را فقط حکومت کثیف اسلامی بطور رایگان در اختیار مزدورانش می گذارد. این اعترافات جعلی و بچه گانه دیگر قدیمی شده و کاربردش فقط به درد مذهبیون خرفت افراطی میخورد. ملت به نحوی از انحا فریاد می زنند کهرژیم کثیف اسلامی را قبول ندارند. مرگ بر حکومت شرور و ضد بشری اسلامی.
شنبه 15 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
چه جوک با مزه ای
شنبه 15 مرداد 1390

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
oghab - فنلاند - هلسینکی. من که خدا ندارم ولی تو احتمالا(؟) ..را می شناسی. بچه جان حتی تولیدات ...هم اینگونه هموطنان خود را «توله سگ» خطاب نمی کنند. به گمانم شما تولیدات بیت آقا از ایشان هم بی تربیت تر و بی پرنسیب تر هستید. بر شما که حرجی نیست. ولی من از وب سایت تعجب می کنم که چطور اجازه می دهد ....به این راحتی بچه های ایران را توله سگ خطاب کند! قبل از حرف زدن کمی فکر کن.
شنبه 15 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
alireza.chتو خودت را خیلی دانا می بینی /اولا اعتقاد بخدا یا اتائیست بودن .هیچ افتخار یا سرافکندهکی ندارد.انسان عاقل هیچ وقت اعتقادات شخصی خودش را عنوان نمی کند. این یک نوع خود ستایس .در ضمن رطب خورده منع رطبدنمی کند .
یکشنبه 16 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.