محمود احمدی‌نژاد با آمنه بهرامی و خانواده‌اش دیدار کرد


محمود احمدی‌نژاد با آمنه بهرامی و خانواده‌اش دیدار کرد

آمنه بهرامی در میان پدرش (راست) و محمود احمدی‌نژاد

چهار روز پس از گذشت آمنه بهرامی نوا، قربانی حادثه اسیدپاشی، از اجرای حکم قصاص مرد اسیدپاش، محمود احمدی‌نژاد چهارشنبه شب برای تقدیر از اقدام خانم بهرامی با او و خانواده‌اش دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، رئیس جمهور ایران در این دیدار با «ارزشمند» خواندن تصمیم آمنه بهرامی به گذشت از حکم قصاص در روز شنبه گذشته ابراز امیدواری کرد که گذشت او باعث شود «دیگر کسی به سراغ این گونه اقدامات قبیح نرود».

مقصود محمود احمدی‌نژاد از «اقدام قبیح» اسیدپاشی است که در ایران سالی بدون وقوع آن نمی‌گذرد.

آمنه بهرامی نوا نیز هفت سال پیش قربانی اسیدپاشی از سوی مجید موحدی، خواستگار سابق خود، شد که از او و خانواده‌اش برای ازدواج با او جواب رد شنیده بود.

دیدار محمود احمدی‌نژاد با خانم بهرامی و خانواده او پس از آن صورت گرفت که محمد خاتمی، رئیس جمهور سابق ایران، در واکنش به گذشت او از حکم قصاص
نامه‌ای به خط خود را در وب‌سایتش گذاشت و از آمنه بهرامی به عنوان «آموزگار مهربانی... و دیگرخواهی و بزرگ‌منشی» یاد کرد.

خانم بهرامی نیز در پاسخ به این نامه رئیس جمهور سابق ایران ضمن تشکر گلایه کرد که وعده‌های محمد خاتمی پس از اتمام ریاست جمهوری او به فراموشی سپرده شده است.

او در مصاحبه‌ای با وب‌سایت خبری روزآن‌لاین در این باره گفت: «شما به من قول داده بودید که رئیس جمهور ایران همیشه پشت من خواهد بود، اما بعد از شما به فراموشی سپرده شد و رئیس جمهوری سراغ از من نگرفت».

در همین حال به گفته آمنه بهرامی محمود احمدی‌نژاد روز دوشنبه گذشته پزشکی را به دیدار او فرستاده که قرار بوده است درمان آمنه را رایگان و بدون دریافت پول انجام دهد.

آمنه بهرامی اما اعلام کرده که «نیازی» به این دکتر ندارد، و افزوده است که «من نیاز به کمک و پول دارم در تمام این سال‌ها از من دریغ شده» است.

در گزارش خبرگزاری‌های داخلی ایران اشاره نشده است که حال با این واکنش آمنه بهرامی به کمک رئیس جمهور ایران، محمود احمدی‌نژاد چه کمکی به این قربانی اسیدپاشی خواهد کرد.
baran828 - ایران - تهران
حالا میگین نه!ببینین!همینجوری علکی رفته شب نشینی دلش باز بشه!
جمعه 14 مرداد 1390

neda2oo7 - ایران - شیراز
کمک؟ هیچی. خودشم یک ظرف اسید میپاشه رو این خانوم.
جمعه 14 مرداد 1390

marka - گرگان - ایران
بعداز مرگ و نوشدارو ، عجب رییس جمهور با حالی داریم
جمعه 14 مرداد 1390

iranazadiran - ایران - تهران
خانوم آمنه هر کی‌ یه قیمتی داره. چشاتو از دست دادی و رنگ خون جوانان و مردم ایران را بر دستان این شیطان مجسم ندیدی گوشهایت که سالم است. مگر میشود از جنایت این دست نشانده ضحاک و نوکر صهیونیست نشنیده باشی‌ که انعکاس جهانی‌ داشت. تو که به خاطر یک عشق کورکورانه و کذب سوختی چگونه توانستی پا با روی حق کسانی‌ بگذاری که در شعله‌های نفرت و جاه طلبی این خونخواران مظلومانه سوخته و پر پر شدند و به جرم حق خواهی‌ فتنه‌گر خوانده شده لقب خاس و خاشاک گرفتند بگذری و نیاز خود را به این جانی و حکومت لجنشان ببری، همه با تو همدردی کردند از این جانی ملعون مکار که از هر فرصتی برای پاک کردن سیاهی چهره منفورش سؤ استفاده تا آن را پاک نشان دهد گرفته تا مردمی که به راستی‌ از رنج تو رنج کشیدند....
شنبه 15 مرداد 1390

iranazadiran - ایران - تهران
....ای کاش دور دنیا به دریوزگی کردن برای درمانت میفتادی اما از این جانیان دزد که با هم وطن خود اینگونه رفتار میکنند و از اختیاری که مردم ساده دل‌ با ایمان به این افعی‌ها داده و اعتمادی که به آن هندی زاده و حکومت جهنمیش کردند اینگونه سؤ استفاده میکنند درخواست نمی‌کردی. نابینائی چشم دل‌ هزاران بر بدتر از نابینایی چشم سر است. چشم سر عاقبتش تاریکی‌ گور است اما تابینایی دل‌ غفلت و بستن چچمش بر حق و عدالت جایگاه ملکوتی روح را به سفل کشند و او را ساکن آنجا می‌کند. جایگاهت را به سوداگران مرگ و شیفتگان قدرت رایگان واگذار کردی هنوز نمیدانی برای این جماعت دغل طماع از خدا بی‌خبر تا سود هنگفتی در پس هر حرکتی نباشد قدم از قدم بر نمیدارند. اینان همان‌هایی‌ هستند که اگر ایجاب کند فرزندان خود را هم قربانی مطامع و موقعیت خود میکنند؟!
شنبه 15 مرداد 1390

دستان - ایران - تهران
آخه خیلی ساله امثال شما برای دلخوشی و جاسوسی و غیره برای ارباب های خارجیتان عادت به پول نوکری دارید .کافر همه را به کیش خود پندارد .کمک به آمنه ها در داخل کشور حق او و وظیفه دولت و مردم است همانکاری که در جشن عاطفه ها و جشن نیکوکاری صورت میگیرد . آن کاری که شما میکنید گدایی و پاچه خواری بیگانه گان و ایادیان است که معمولا در حوزه کاری شما صورت میگیرد
شنبه 15 مرداد 1390

iranazadiran - ایران - تهران
دستان - ایران - تهران.جاسوی اون اربابان سیک هندی زاده مامور انگلیس بود که امریکا و فرانسه هم اربابیشان را ثابت و نوکر نوازی کردند. جاسوس اون بیمار منحرف متکبر بخیل است که با جاسوسی برای روسیه وچین غلامی خود را تمام و کمال نشان دا و ملتمسانه به اوبامای مشنگ نامه فدایت شوم میهد تاچاکری را کامل و خیانت را به ح اخربرساند. جاسوسان متوهم پریش یهودی کهنه کارصهیونیست است که کشور را از هرنظربه سقو و هرج ومرج کشانده و از پشت دستش باموساد در یک کاسه است. جاسوس سر تا پای شما ساندیس خوران است که به خاطر یک ساندیس در جاسوسی وخیانت شهه شهر شده اید. پول و سرمایه ایرانیان در جیب این غارتگران شیطان صفت بر پای نوچه هایشان در سوریه لبنان ونزوئلا و یگر باج گیران ریخته شود و سلاح برای توریستها بعدجشن نیکوکاری یا صدقه گرفتن برای بچه های ایرانی راه بیاندازند. ...
شنبه 15 مرداد 1390

iranazadiran - ایران - تهران
....دریوزگی کردن از بیگانه هزار بار شرف دارد به کمک بلا عوض این دیوان خونخوار. که در پس این کمک ک از جیب ملت صرف میشود هزا ر اعتبا نامشروع برای . خو بخرند تا ریشه خود را در لجن و خلا قوئ تر کنند. دریوزگی امثال تو از این دشمنان ملت میکنن که مه شرف و غیرتشان را فروخته باشند.
شنبه 15 مرداد 1390

دستان - ایران - تهران
ایران-تهران.IRANAZADIRA. مثل اینکه پول نوکری بدجوری نمک گیرت کرده .آخه اعتیاد بدکوفتیه اونم به دست و جیب اجانب وقتی هم عادت شد غیرت و تعصب میره دنبال کار خودش .بچسب به همین که ترک عادت برای امثال شما مرضه.ضمنا ساندیس دیگه قدیمی شد برو دنبال یک مستمسک دیگه برای فرار از واقعیت آخه امثال شما ساندیس شده برگ برنده تون .چه میشه کرد .
دوشنبه 17 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.