دستگیر شدگان پارک آب و آتش در تلویزیون


دستگیر شدگان پارک آب و آتش در تلویزیون

بخش خبری "بیست و سی" سیما ، در برنامه چهارشنبه شب خود ، تعدادی از دختران و پسرانی که در ماجرای آب بازی پارک آب و آتش توسط پلیس دستگیر شده بودند را نشان داد در حالی که رویشان به دیوار بود و چهره هایشان دیده نمی شد.

این افراد در جملات کوتاهی مانند این که در فیس بوک با هم قرار گذاشته بودند به این پارک بیایند یا شادی کارشان زیاد بود در این باره حرف زدند.

همچنین سردار روزبهانی ، فرمانده پلیس امنیت اخلاقی نیز در گفت و گو با خبرنگار صدا و سیما ، این افراد را هنجار شکن دانست و گفت که با هماهنگی به عمل آمده با قوه قضاییه ، با این افراد برخورد شدیدی خواهد شد.

Behnam1978 - المان - شتوت گارت
اسلام دردش می یاد که بعضیها یه خورده عشق کنند...
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
فراوانی - آلمان - کلن
خداوندا ما را از شر طرفداران بی عقل ومحتجر وعقب مانده و متعصبت بر حضر دار آمین
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
kamran63 - فرانسه - لیون
تو غلط کردی مرتیکه ملعون که این بچه ها رو میخوای تنبیه کنی..
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
pandora - آلمان - کلن
برنامه 20:30 داره یه جنگ شادی به تمام معنا میشه
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
atipishroo - دانمارک - بیلوند
ای خدا.. چی میخواین از جون این جوونا?
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
(_JuSt MujiZ_) - پاکستان - لاهور
کوفتشون شد :(
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
nader46 - انگلیس - لندن
خاک بر سرتون,که از چندتا تفنگ ابپاش وچندلحظه تفریح وخنده جوانان,همچین به وحشت وسوزش افتاده ایدوعرعر میکنید.مرده شورخودتون ودین ومذهب مسخره وعقب افتاده تون راببره,که فقط به فکر عزاومصیبت وگریه وزاری هستید.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
Pull.over - قطر - دوحه
متاسفم،پیج گندکشان ساختگی شان را هم دیدیم.تابلو که جدیده!
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
porharfi - هلند - آرنم
به شددددددت !باهاشون برخوردددد !کنید !.تا اینها باشن دیگه فکر جــَنگ ِ جهانی. ســـــــــــــوم ! به کــَلــِه شون نزنه!!./""داره جنگ سبز و سیاه ! میشه..!/""الهی. مـــُلا از درخت آویزون بشه..!/.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
snowy me - سوئد - مالمو
دفعه ی بعد مراسم اسید پاشی راه بندازید به جای آب پاشی و آب بازی، آخوندا خر کیف بشن.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
a.ahooraei - المان - کلن
حالا چرا همه سریع اعتراف کردند ؟ اینها که به هرحال تنبیه میشن و شلاق رو میخورن احتمال زیاد. اینها از شادی مردم لذتی نمیبرند, این ملت باید همیشه آماده واسه ناله و گریه برای حسن و حسین ؛پدران ناتنیشون؛ باشه. آخه مگه ممکنه که اینها پدران زناکار و به ناموس تجاوزکنشون رو (حسن و حسین و علی و ...و...) بفروشن و شادی ایرانی رو ببینند؟. امروزه هر کس اینها رو قبول داره, پس قبول کرده که متجاوزین به ناموس خودش رو در گذشته دور تأیید کرده و نمیدونه که همینها به امر عمر و عثمان ملت ایرانی رو چه جور قلع و قمع کردند و مورد تجاوز قرار دادند, حالا واسشون سینه چاک میکنید؟ اگر خمینی و امثال او میکنند , حق دارند چونکه سید هستند و از بنه و نتیجه همون تازیانند, شمایی که فکر میکنید ایرانی هستید چرا با این اجنبیان همدردی و همکاری میکنید؟ بدبختها نمیتونید یک دین ناچیز رو خودتون هدایت کنید؟ و احتیاج به آخوندهای شارلاتان دارید؟
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
made in iran - انگلستان - لندن
بیچاره‌ها، حالا به بهونه اینکه آببازی کردند، بهشون تجاوز میشه. احتمالا چند تاشون هم زیر شکنجه می‌میرند. بیچاره پدر مادر اینها چی‌ میکشند.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
Khashayarshah - ایران - تهران
آری, شما ار این ناراحتید که چند عده جوان, تفریح سالمی برای خودشان ابداع کرده اند. اگر این عده مینشستند و تریاک مصرف میکردند, کاری با هاشون نداشتید. بیخود نیست که در ردیف دوم مصرف مواد مخدر کشورهای جهان قرار دارید. بازی سالم دختر و پسر در اسلام حرام است ولی استعمال مواد مخدر هرگز حرام نیست. این است ماهیت اسلام. دوستان آگاه باشید که با چه افیونی سر و کار دارید.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
ای بابا .. باز اسلام و امنیت ملی بخطر افتاد!!! حالا مصرف پوشک مقام عظمای وقاحت خامنه ای بالا میره!!!
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
Royan - المان - المان
تو کشورما فقط سینه زنی و قمه کشی و عزا داری من جای جوانان باشم برنامه سینه زنی و روضه خونی میزارم تو پارک نیاوران. شاید مسئولین خوشنود بشوند. دستگیری بخاطر آب بازی!.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
bardia.kaviani - سوییس - زوریخ
جووناچه کار کنند باید بروند مخدر بکشند دیگه__
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
neda2oo7 - ایران - شیراز
هنجار شکن؟؟!
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
farhad352 - ایران - تهران
. این مرتیکه الدنگ در زندگی واقعی اش نقش هزار چهره را بازی میکند گاهی مامور ثبت احوال میشود و در مورد ترانه موسوی اراجیف میبافد و حالا هم نقش الدنگ نیروی سرکوبگر است و چرندیات و مهملات آخوندی را بلغور میکند. مرگ بر تو و تمامی جیره خواران نذر و نیاز و صدقه بگیر نظام ننگین آخوندی.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
مبحوت - فنلاند - هلسینکی
اینا چرا فکر میکنند فیس بوک با اهداف سیاسی بوجود آمده؟ بابا طرح فیس بوک تصادفا" به کله یک جوون نوزده ساله رسیده. اونم رفته تصادفا" یک میلیون و نیم دلار خرج کرده و فیس بوک را درست کرده تا با دوستای خودش ارتباط داشته باشه. یهو همینجوری تصادفی به میلیونها نفر دیگه سرایت کرده فقط برای فان. اما مگه بدخواهان ول میکنند. هی میگن این یک شبکه اجتماعیه نمیدونم برای کنترل مردمه یا برای یه بعدی کردن افکار عمومی جهانه و از اینجور حرفها. بابا بذار مردم آب بپاشن مگه چی میشه.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
pelle - سوئد - استکهلم
حالا که نمیشه به این مردکه شپش کثافت چند تا فحش آبدار بدیم ،فقط میگیم فلان ،فلان،فلان شده احمق تو کی هستی که اجازه نمیدی مگه ایران مال باباته .می بینید که مردم برای حرف و تهدید شما تره هم خورد نمیکنند و هر کاری بخواهند انجام میدهند شما هم برید ساندیس بازی خودتان را بکنید و بمردم کاری نداشته باشد.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
oghab - فنلاند - هلسینکی
نیروی انتظامی کاملا صحیح عمل کرده.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
khosrow60 - سوئد - سوئد
در حکومت بربرها شادی حرام است .روزبهانی بربر بزودی تکلیفتان روشن خواهد شد.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
قنشذهق - ایران - اصفهان
خلاصه اسلام اخوندی هرچه موجب خوشی است حرام وهرچه موجب ناراحتی است حلال است
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
دنیای وحشی - ایران - تهران
مرگ بر جمهوری اسلامی ایران تا ابدددددددددددددددددددددددددددددد که وحشی ترین و نفهم ترین و خودخواه ترین های روی زمین هستند .بوی نکبت و کراحت و کثافت و لجن و بولللللللللللللللللللللللل می دهند .عقده ای تراز اینها فکر نمی کنم بشود یافت .یکی نیست بهشون بگه کثافتها این جوانها اگر اینطوری انرژی خودشان را تخلیه کنند و فضای شهر هارا پراز نشاط و زندگی کنند که بهتراست تا از فرط غصه تنهایی و بیکاری به سوی نعشه و اعتیاد بروند که از هر مخروبه ای مثل کرمهای مریض بریزند بیرون .!خدایااااااااااااااااتواین ماه مبارک رمضان که میگویند ماه توست اگر واقعا این حدیث درسته که این ماه توست .به داد دلهای به درد آمده و نگران مادرها برس و فرزندانشان را با پایان دادن به این حکومت شرم آور آخوندی نجات بده .آمین
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
zartusht67 - المان - فرانکفورت
اعتراف گیری با متد وزارت اطلاعات
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
ali1111 - ایران - تهران
نه شلاقشون می زنند و نه ...فقط پول می گیرند, اینها از پول سیر مونی ندارند, اگر بین این عده بچه پولدار باشه که حتما هم هست راهش را خوب بلدند, بقیه هم تو این سی سال بالاخره یاد گرفتن باید چکار کنند. این رژیم تا بحال کدوم کارش درست و منطقی بوده که در این رابطه باشه?!
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
alexxx - اتریش - وین
خاک بر اون سرتون که بجای مغز اب هم درونش نیست. دست کم هر چند یکبار با یه همچون موردی حقارت و حماقت و توهم و وحشت خودشون رو به مردم و دنیا نشون میدن و ثابت میکنن. این جور موارد حماقت سنجای خوبیه مثلا توی تموم این کامنتای این صحفه یه Oghab- فنلاند حمایت کرده. خوب هیچجوری دیگه نمیتونست به مردم نشون بده که ایشون هم مثل اون ازگلای انتظامی ببو تشریف داره ...
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390
 
pashmakjon - آمریکا - آلمو
ای مردک عوضی‌ برو گم شو، الهی بمیرین همتون از دم که یه ملت از دستتون راحت بشن.نمیدونم چرا اینها شادی را دوست ندارند تا یه چیزی هم میش فوری وصلش میکنند به سیاست،،،،لعنت به روحت خمینی با این انقلابی که کردی روحت همیشه در عذاب باشه
جمعه 14 مرداد 1390
 
shana - ایران - خوزستان
از جوانی بیزارند فقط دخترکان جوان را اگر فرصتی پیش بیاید برای صیغه کردند دوست می دارند.
جمعه 14 مرداد 1390
 
hrm - ایران - مشهد
احمق هایی که غم وشادیشون هردوتا گریه است این چیزها براشون هنجارشکن میشه
جمعه 14 مرداد 1390
 
venus1000 - ایران - تهران
oghab- فنلاند-هلسینکی , بسیجی ساندیس خور آره جون...راست میگی نیروئ افتضاحی کاملا صحیح عمل کرده ,حالا کی میگه شما دروغ میگین.?!
جمعه 14 مرداد 1390
 
حخا - استرالیا - سیدنئ
Behnam1978 - المان - شتوت گارت.چه ربطیبهاسلامداره. تقصیر حافظ شیرازیه
جمعه 14 مرداد 1390
 
آینه - انگلیس - لندن
اقا جان راست میگن حرام است به خدا .چه معنی میده که لباستون خیس بشه شما باید از برادران و خواهران لبنانی یاد بگیرید که چطوری اب بازی کنید تا اسلام و ولایت فقیه در خطر نباشه ای تف به گورت اخوند که اسلام لبنانی رو در ایران ترویج ندادی ای تف. برای دیدن اسلام لبنانی حتما این لینک رو نگاه کنید و یاد بگیرید . https://www.youtube.com/watch?v=makUresXs9c
جمعه 14 مرداد 1390
 
Coco - کانادا - تورنتو
oghab - فنلاند - هلسینکی --آخه الاغ تو خودت تو فنلاند چه .....؟ میون لختی ها..چرا نمیتی ایران ایت اینقد فان هستش؟؟دیگه جوونا دارن از بی‌ تفریحی روانی‌ میشن بقول رفیقمون برن مواد بکشن خوبه؟؟
جمعه 14 مرداد 1390
 
oghab - فنلاند - هلسینکی
venus 1000این درسی بشه برای اینگونه افراد . که از شدت غرب زدگی اتش گرفتن . و باهر باد به هر طرف میروند . درود بر تیروی انتظا می .
جمعه 14 مرداد 1390
 
yasamangoleziba - ایران - تهران
الان بهترین موقع هست که سوریه درگیر جنگ داخلی با مردم بی دفاع خودشه مردم ایران هم بلندشوند. نصف بیشتر بسیجیها رو به بشار اسد کثیف قرض دادند.
جمعه 14 مرداد 1390
 
nikiniki12 - المان - ماینز
بااین افرادبرخوردشدیدی خواهدشد!!!!به بسجیهای بددهن متجاوز تشویقی وبول داده خواهدشد!!!!!!
جمعه 14 مرداد 1390
 
nikiniki12 - المان - ماینز
اینه-انگلستان لینک جالبی بودلبنانیهادرازادی وجوونهای ماگیریک مشت قاتل بددهن بسیجی که تنها هدفشون دزدیه.
جمعه 14 مرداد 1390
 
venus1000 - ایران - تهران
آخه جوجه بسیجی جوون شما اگر مدعی هستی اینا با شادی کردنشون غربزده شده اند و اسلام ناب ولایت وقیح رو به خطر انداخته اند پس شما تو غرب چه غلطی میکنی ,همینکه تو الان تو غرب نشستی خودش مغایره با احکام فضولات ناب ولایت وقیحه ,چون شما تو یه کشور کافر به قول امثال شما زندگی میکنی ,پس اگر راست میگین بیا برگرد پیش هم تازیان ولایت وقیحت کاسه لیسی کن نه از دور.
جمعه 14 مرداد 1390
 
venus1000 - ایران - تهران
پاسخم خطاب به oghab -هیلسنکی است.
جمعه 14 مرداد 1390
 
saeed.uk - انگلیس - لندن
سلام بازم یک صحنه سازی دبگه, میخواهند بگویند همه ادمهای دنیا با ایران مشگل دارند و همه ایرانیهایی هم که با اینا مخالفند همه بد و بد حجابند, همه چیزهمون خوبه هیچ مشگلی نداریم جز بد حجابی. یه چند تا احمق را هم می اورند این فیلمها رو بازی کنند توی تلویزیون بد هم به این ملت ساده لو بگو یند هر کس چادر سرش نیست مخالف انسانیت وایران است و دست نشانده دشمن است.لطفا بیدار شوید از این خواب غفلت و تا زمانی که همه منتظر نشسته ایم و همدیگر را نگاه میکنیم نمیتوانیم از دست ستم اخوندها خلاص بشیم. به امیدهمه باهم بودن وفقط به خاطر ایران و ایرانی بودن.
جمعه 14 مرداد 1390
 
Artosh - ایران - تهران
3سوت اینارو گرفتن، اما ماههاست زورگیرانی که از برادر من زورگیری کردند و حتی تصویرشان در دوربین مداربستهء بانک ثبت شده بود و کلی اطلاعات دیگه داشتیم ازشون هنوز دستگیر نشده اند.
شنبه 15 مرداد 1390
 
arashbehdin - امریکا - اتلانتا
آب بازی از فرهنگ غربی نیست، ایرانیان باستان در جشن تیرگان به گونه ای آب بازی می کرده اند. این جشن آرزویی برای بارش باران بوده است. در میان فرهنگ ها و ملیتهای دیگر هم این کار نوعی بازی به حساب میامده است. این حکومت با گسترش دادن فرهنگ عشیره ای و قبیله ای تازی های بیابانهای عربستان، تلاش در از میان بردن شادی و جشنها و موسیقی و فرهنگ باستانی و محلی ایرانی و جلوگیری از مدرنیزه شدن کشور و ایزوله کردن مردم ایران از دیگر مناطق جهان دارد تا بیشتر و بیشتر بچاپد و بدزدد. ننگ بر این رژیم که شادی جوانان را برنمیتابد و آنرا جرم میداند. در حالیکه توسر زدن و قمه زنی و زنجیر زنی برای امام مرده کاری درست هم هست!!
شنبه 15 مرداد 1390
 
amiresh - ایران - تهران
در این که مسئولان این نظام مشکل دارن شکی نیست ! ولی به خدا قسم اگر در اسلام با نگاه مثبت نه با نگاهی که همش در پی زیر سوال بردن باشید بنگرید چیزی جز حقانیت نمی بینید ، یک سری جماعت نادان نفهم با نفهمی خودشان و با عقل ناقص خودشان اسلام رو به مردم معرفی می کنن ، مردم هم که منتظر یه سوژه هستن تا تو 100 تا سایت بزنن و .. خواهش می کنم به مسائل اساسی اسلام که واقعا به نیاز جامعه پاسخ می ده نگاه کنید خواهش می کنم ! نه به یه سری مسائل مسخره! که خودتون بهتر می دونید مثلا اگه یه نفر تو نماز شک کرد که رکعت سوم رو خونده یا نه باید چیکار کنه ! اینا هم بد نیست ولی ما نیاز به توضیح اساسی ترین مسائلمون داریم ! مطمئنم و شک ندارم که خیلیایی که اینجا نظر میدن یک بار هم به طور کامل قرآن رو با تفسیر و تامل نخوندن ، خود من هم کامل نخوندم ولی خواهش می کنم بیاید ! فقط اون نگاه بدبینانه رو بذارید کنار بیطرفانه قضاوت کنید ! وقتی میام می بینم بخاطر یه سری کار های سهل انگارانه این نظام اسلام رو زیر سوال می برن بخدا قسم قلبم می شکنه که چرا خدا اینقدر مظلوم شده ! ممنون می شم یه کم به حرفام فکر کنید .
شنبه 15 مرداد 1390
 
arashbehdin - امریکا - اتلانتا
amiresh - سی ساله این حک.مت داره مردم را به بدترین شکل سرکوب میکنه و به نام دین با شادی و ازادی بیان و رفتار و پوشش و رابطه و .....مخالفه. این شد رفتار سهل انگارانه رژیم؟ یک نظام دیکتاتوری دشمن انسان و فرهنگ و مدرنیته و گسترش دهنده خرافات و بدبختی و چرند و همه اینها برنامه یک مشت ملای پس مانده قرون وسطایی است نه ساده انگاری است نه اشتباه نه ندانم کاری.
شنبه 15 مرداد 1390
 
SarayeAzadi - انگلیس - لندن
این نوع برخورد خشن و امنیتی با جوانانی که می خواهند شاد و شاداب باشند یکی از دلایل اصلی تشدید نیاز جامعه به جدایی دین از حکومت است. 32 سال حذف و سانسور و تقدس مرگ,دروغ و...الخ,هنوز نتوانسته اند جلوی آگاهی و اندیشه جوانان را بگیرند از این پس نیز نخواهند توانست.
شنبه 15 مرداد 1390
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.