تند تند قران بخوانید , غلط خواندید ملائک خودشان تصحیح می کنند


تند تند قران بخوانید , غلط خواندید ملائک خودشان تصحیح می کنند


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=2Fzq4RI172I

لینک دانلود مدیافایر

khosh bavar - ایران - یزد
طوطی وار هم بخوانید ملائک طوطی هم به کمک شما خواهد کرد ! قران و احکام و ولایت و یا هر چیز دیگر فقط " ضد و نقیض " هم هستند, زیرا از بدو امدن اسلام تا غیبت امام 12 چندین سال گذشت که هر امامی طبق شرایط زمانی خود چیزی گفته که با امام قبلی و یا بعدی " متضاد " است ! بعنوان مثال امام حسین میگوید : اگر مسلمان نیستی, ازاد باش و اگر کسی دینش را عوض کند, گردن او را شمشیر میزنند و یا امام علی دستور اب بازی در پارک را میدهد ولی نایب او در ایران ماها را بخاطر اب بازی در پارک تهدید به کهریزک میکند : https://iranianuk.com/article.php?id=66138 و 100ها جملات و احکام ضد و نقیض ! پس بی خیال این چرندیات که شاعران بزرگ ایران اینرا مدتی فهمیدند و انرا به جهان امروز تقدیم داشتند : ملت عشق از همه دینها جداست . عاشقان را ملت و مذهب خداست ! قومی متفکرند اندر ره دین / قومی به گمان فتاده در راه یقین. میترسم از آن که بانگ آید روزی/کای بیخبران راه نه آنست نه این , پس همواره شاد و ازاد باشیم .
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

mehrdad.n.l - هلند - امستردام
بازم مزخرفات این دین مثل بقیه ی ادیان تمامی ندارد همه مغز شویی میکنند . همه حافظ باشند چه سود ؟ رهبران ما قران خواندند که چنین وحشی شدند و بی شرف و دزد
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

gorgnama - ایران - تهران
بله!همون تند تند خوندی که نفهمیدی چی داری میخونی دیگه اگه یکم دقت کرده بوودی به گفته همون قران الان باس خودتو دار میزدی!متاسفانه اکثرا مخصوصا مسلموونا همینطورین یعنی نمیدونن((((چرا))))))ولی انجام میدن خیلی از کارهارو!
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
عمامه یعنی علامت پفیوزی! پفیوز، با کمال وقاحت میگویی قران را غلط بخوان ولی نمیگویی به زبان فارسی بخوان تا مثلا بفهمی در تازینامه چی نوشته؟ ای خاک بر سرت و اون گوسفندانی که دورت نشستند!
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

اقتدار - دانمارک - هالته
اون ششصدو خورده اید منو کشته.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

YAS ABI - بلژ - بسل
این روایت با دلیل قران خوانی منافات دارد. حتی گفته میشود غلط خوانی روزه را با مشکل مواجه میکند. دلیل قران خوانی فهم و عمل است. یک ساعت فکر از یک عمرعبادت بدون فهم بالاتر است. با فکر ادم عوض میشود.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

Arian1 - ایران - ابادان
کسی هت که به من توضیح بده که معنی ومفهوم این چرندیاتی که این اخوند احمق و حـ... میگه چیست.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
ای مسلمانان ای کسانیکه حتا ذره ای از اسلام هنوز در وجودتان هست. ای کسانیکه بر این باور هستین که. این اسلام نیست و ان اسلام است این درست است ان نیست. شما حق توحین به این شخص را ندارید. این اقا یک ایة الله میباشد. درست است در حوزه علمیه خ ر تو خ ر است ولی ایة الله شدن هم الکی نیست. این اقا مدرک معادل دکتر از دانشگاه علمی دارد. این اقا قران را حداعقل 100 بار خوانده.و به تمام تاریخ اسلام اگاه است. یعنی 100 برابر شما اگاهتر. فقط خواستم بگم. ببینید شما از چه کسانی درس می اموزید و شما کجا هستید. فکر نمیکنید که وقت بیداریست ؟
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
از کاربران عزیز تقاضا دارم. به این شخص فحش نداده فقط چاره راه کنید.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

delmorde - سوئد - یوتوبوری
چرا این اخوندها خود رامجبور می کنند اراجیف سرهم کنند و و قت مردم را تلف نمایند. من گوش نکردم ولی تا تیتر را خوانم فهمیدم چه می گوی.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

robinhoodd - استرالیا - ملبورن
این عینه نیش نیش حرف میزنه اون ماره بودا تو رابین هود.:)
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
khosh bavar - ایران - یزد. دوست عزیز. حدیث درباره امام حسین یک حدیث ساختگی میباشد. ایا فکر میکنید که امام حسین با ان افکار توانای گفتن چنین سخنی را داشته.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
چه چرندیاتی. یک مشت خل و چل و بی عقل و دانش هرچه از دهانشان در میاید بیرون میریزند.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
Dara va sara : بقول خود مذهبیها الله و اعلم که فکر کنم یعنی خدا داند ! بهرحال, خیلی گفته های ضدونقیض در این دین داریم و من که واقعا خوشحالم که بخاطر اختلافات سیاسی بین ضحاک و 2 طفلان مسلم جنبش سبز, چطور هر دو جناح, با اوردن حدیثهای تاریخی و مذهبی به جنگ هم رفته بودند ! به عبارت دیگر, هر دو جناح, " حقیقت " را میگفتند که بخاطر تاریخ حدیثها از لحاظ " منطق " باهم " مغایرت " داشت ! پس همواره شاد و هوشیار باشیم .
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

snowy me - سوئد - مالمو
ای خدا می گه معنیش لازم نیست، فقط تند تند بخون. مردیکه ی عملی گوسفند.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

Arian1 - ایران - ابادان
ایا واقعا این باعث شرم وخجالت ملت ایرانی نیست که امثال این اخوند احمق و بی شعور با افکاری پوسیده ومزخرف بر کشورمان حکومت می کنند.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

a.ahooraei - المان - کلن
تند بخوانید که نفهمید چه چرندیاتی میخوانید. معنیش هم مهم نیست چونکه همین کافیست که تو الاغ بمونی. ..
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

baran828 - ایران - تهران
مگر مسابقه ی تند خوانیه!؟تروخدا اینا ابروی همه چیرو دارن میبرن.یه فکری کنیم واقعا!من با dara va saraموافقم!من به خداوند خیلی معتقدم ولی این چیزای بیسوادی واملی رو که میبینم اصلا خیلی مشمیز کننده اس برام.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

Royan - المان - المان
اگر قراره نفهمد چی خوانده برای چی اصلا بخواند؟ برای اینکه ملت را مشغول بخواندن قران بکنند و خودشان مشغول چاپیدن کشور شود . بقول ایرج میرزا : دو دست خود بر پیچه ات گیر ,که من صورت دهم کار خود از زیر. شماهم قرانتو بخونید ما دزدی هامون را میکنیم.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
شتر بانان, شتر بانان خسته- که لبهاتان همه تبخاله بسته. مرا بر پشت اشترها ببندید, که پشتم از غم (اخوند) شکسته.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
فضول میرزا - سوئد - استکهلم این علامت پفیوزی را خیلی خوب آمدید. عبارتی بهتر از این در وصف عمامه نشنیده بودم.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

bardia.kaviani - سوییس - زوریخ
نمیشه اصلا نخونیم ملایک زحمتشو بکشند
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

SIAVASHOMA - نگلیس - منچستر
این کثافت حتما خودش غلط غلوط میخونه.داره خودشو خر میکنه. خدایا ما را از شر این اشغالها خلاص کن ای خدای خواب ایران. اخه اگه میخواستی بی شعورها را هم در دنیا تقسیم کنی از این کمتر به ایران میرسید. ای خدای نامرد اخه گناه این نسل سوخته چه بود.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
1- چه بدبختی فجیحی یقه ایرانی های بخت برگشته را گرفته. آدم باید واقعا بدون مغز باشد که اراجیف این آیت الله را قبول کند. این شخص به سه نکته اشاره میکند. 1- قرآن را که به زبان عربیست و اغلب به آن آشنائی ندارید, بخوانید. 2- آنرا را سریع بخوانید. 3- فقط اعمه اطهار قرآن را میفهمند و شما خواه نا خواه معنی آنرا نخواهی فهمید. پس فقط طوطی وار بخوانید. ////// این آیت الله با بیان این 3 نکته, غیر مستیم میگوید که شما دنبال معنی قرآن نروید و سعی نکنید که در مورد مفاهیم آن دقت کنید. آیا شما تعجب نخواهید کرد که اگر شخصی کتابی را به شما بدهد و از شما بخواهد که آنرا بدون اینکه معنی آنرا بفهمید, سریع بخوانید؟ بخصوص وقتی که آن کتاب به یک زبانی که شما از آن اطلاعی ندارید, باشد؟
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
2- این به مانند اینست که قرار دادی را که شما از محتوای آن هیچ اطلاعی ندارید, در مقابل شما بگذارند و از شما بخواهند که آنرا امضاء کنید. ترس همه آیت الله ها این بوده و هست که مبادا مردم در مورد قرآن اندیشه کنند و از بی مفهومی آن اطلاع یابند. اگر این آیت الله ها یک ذره صداقت داشتند. بایست میگفتند و تاکید میکردند که بروید و ترجمه فارسی قرآن را بخوانید. ولی اینها صداقت ندارند. انسان واقع بین باید در مقابل این پا فشاری ها عکس العمل نشان بدهد و برای یک بار هم که شده, ترجمه فارسی قرآن را با دقت زیاد مطالعه کند. تا ببیند که واقعا در قرآن چه چیزی نوشته شده است. شیادی این آیت الله ها در تفسیر هایشان واضح تر و آشکار تر میشود. در تفسیر هایشان چنان سفسطه پردازی کرده اند و آسمان را به زمین دوخته اند که اگر حضرت محمد که نویسنده قرآن است, این تفاسیر را میخواند, دهانش از تعجت باز میماند.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

setareye shomal - انگلستان - لندن
اگه ملایک تصحیح کنند و ما غلط زیاد داشتیم و از قران مردود شدیم باید یقه کی و بگیریم
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

pelle - سوئد - استکهلم
. robinhoodd - استرالیا - ملبورن -سلام روبین جان, فکر کنم خود این آخونده است که بجای اون ماره تو روبین هود حرف میزند .
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
یکی گفته که این آخوند معادل مدرک دکترا سواد دارد. طبق کدام استاندارد بین المللی؟ این فقط طبق استانداردهای آخوند ساخته جمهوری اسـ... است که خودشان به خودشان نمره و درجه و مدرک دانشگاهی میدهند. آقا کجا حسین عرب که به خاطر قدرت خودش و دیگران را به کشتن داد قدرت بیان داشته. جند تا کتاب در باره ادبیات عرب نوشته؟ جند جلد کتاب شعر نوشته؟ جز این نیست که گفته های همه این آنها و اینها فقط.......شعر است؟ این مردک خرفت داره به زبان خودش میگه که نمیفهمد قرآن چه میگوید. خوب درازگوش ابله چیزی که نمیفهمی چرا هی میخونی و هپرات و چرندیات میگی و برات مقدس است؟ جز این که این خریت محض است. مثل این میماند که یک عرب یک کتاب چینی را بگذارد روی سر و به خاطرش هزار جنایت هم بکند. حالا کتاب چی هست اصلا مهم نیست چون جینی ها گفتند این کتاب آسمانی است چون کتاب طب سنتی چینی است. آلبته ناگفته نماند که طب سنتی چینی میلیونها بار ارزنده تر از جرندیات قرآن هست.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

قلندر - المان - کلن
تند خوانی ناصری در خدمت شما.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
اگر حوصله تند خوانی هم ندارید تند تند ورق بزنید .لاکن ملائک خودشان میخوانند.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
مرتیکه الاغ ادم میره چهار تا کتاب میخواند تا دانشش را زیاد میکند نه یاداشتهای روزانه محمد تازی انهم در 1400 سال پیش که برای رام کردن یک مشت وحشی زبان نفهم مثل خودت و جد تازیت نوشت
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

robinhoodd - استرالیا - ملبورن
pelle - سوئد - استکهلم سلام قربان ارادت....اره خوده لاشخورشه....:)
جمعه 14 مرداد 1390

alexxx - اتریش - وین
تف به هرچی عمامه است. تف به روی ان کسی که عمامه به سراست. که فقط و فقط وسیله اغفال کردن و مردم را به دنیای خیالات و توهمات بردن است. مثل این کودن بی سواد احمق میگه فقط تند تند بخون, مرتیکه پفیوز تند تند بخونی بدون معنی که چی بشه. بهتره عر عر کنی لااقل میدونی صدای خر رو دراودی. پفیوزای عمامه بسر.
جمعه 14 مرداد 1390

farhad_swiss_zurich - سوئیس - زوریخ
موسسه تند خوانی فست اللهیان برای دوره های ماه مبارک رمضان طلبه می پذیرد. 1. 45 بار ختم قرآن در ماه رمضان ( پنج بار بیشتر از رکورد حضرت صادق). 2. آموزش خواندن دو قرآن همزمان. هر کدام با یک چشم. 3. در خواب قرآن بخوانید. (جدید ترین متد کسب ثواب حتی در خواب). 4. آدعیه جدید و ویژه موسسه مخصوص دوبل کردن هر ختم قرآن. کپی رایت این دعاها منحصرا در اختیار این موسسه بوده و هر کسی که خارج از اعضای این نهاد مقدس از آن ها استفاده کند همه ثواب های قبلی اش توسط ملایکه دیلیت می شود.
جمعه 14 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
این آخوند ها و این آیت الله های شیاد با ملت ایران چه کرده اند؟ مغز ملت را چنان شسته و گمراه کرده اند که از کتابی که ترجمه آنرا اصلا نخوانده اند, چنان دفاع میکنند که گوئی همه آنرا میدانند. آیا وقت آن نیست که به خود آئیم و نگذاریم که آلت دست و بازیچه این شیادان قرار بگیریم؟
جمعه 14 مرداد 1390

pariha - کویت - کویت
zagros_finland - فنلاند - هلسینکی لووووووووول تند تند ورق بزنید
جمعه 14 مرداد 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
این مردک میگه که : در قران ۶ هزار و ۶ صد و ۶۰ و چند تا آیه هستش ! یعنی این آخوند نمیدونه دقیقا تو قرآن چند تا آیه هست !!!!؟جدی میگم حسابی تعجب کردم !
جمعه 14 مرداد 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
دوست عریز borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام...فکر کنم حق با شماست که در نگارش اشتباه شده. منظور این بود که. این شخص در علم فقه صاحب نظر میباشد و مدرکی هم پایه دکترا طبق استانداردهای حوزه علمیه در دست دارد..و زحمت بسیاری کشیده اما نه در رابطه با علم و فقط در رابطه فقه.اگر در ایران شخصی مسئله مذهبی فقهی داشته باشد به نزد این افراد مراجعه میکنند. حال این استاد کیست و وای بحال ان شاگردان..
جمعه 14 مرداد 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
البته خدمت دگر اندیشان عرض کنم.. قران گذشته از بحث وحی . یک کتاب شعر میباشد و بصورت اشعار عربی نگارش شده و به همین خاطر است که با تلاوت خوانده میشود.و این اشعار توسط حضرت محمد در جواب دیگر شعرای ان زمان همچون عصما دختر مروان.ابوعکف. و کعب ابن اشرف. سروده شده.و به این دلیل که محمد ص از سواد کافی برخوردار نبود بیشتر ایات قران غلط و نامفهوم میباشند( حتا ترجمه فارسی) و از اینرو که اشعار او(قران) تاب برابری و برندگی و شیوای اشعار دیگر شعرا را نداشت او( محمد) تصمیم به ترور دیگر شعرا را میگیرد. که معروف به ترورهای محمد میباشد.
جمعه 14 مرداد 1390

OnLine. - ایران - تهران
.....بدبختی هم شهری منم هست.lol
جمعه 14 مرداد 1390

felora - ایران - تهران
عجله کار شیطووونه......
جمعه 14 مرداد 1390

gogoli - ایران - تهران
Dara va sara - استرالیا - ملبورن .. این گلواژه ها رو جنابعالی از کجا میاری؟! کسی بهت یاد نداده به اعتقادات مذهبی دیگران احترام بذاری؟ .
شنبه 15 مرداد 1390

ghassem - قطر - دوحة
سلام خسته نباشید. این ایت الله خیلی هم بجا میفرمایند. شماها وماها که اصلا قران نیخونیم این بهترین روش برای بدست اوردن معنویت قرانی میباشد واکر کسی میخواهد با تامل واهسته بخواند هیج مانعی در کار نیست لطفا در نقد کرده هر مسئله ای عجله نکنید ...
شنبه 15 مرداد 1390

amiresh - ایران - تهران
در این که مسئولان این نظام مشکل دارن شکی نیست ! ولی به خدا قسم اگر در اسلام با نگاه مثبت نه با نگاهی که همش در پی زیر سوال بردن باشید بنگرید چیزی جز حقانیت نمی بینید ، یک سری جماعت نادان نفهم با نفهمی خودشان و با عقل ناقص خودشان اسلام رو به مردم معرفی می کنن ، مردم هم که منتظر یه سوژه هستن تا تو 100 تا سایت بزنن و .. خواهش می کنم به مسائل اساسی اسلام که واقعا به نیاز جامعه پاسخ می ده نگاه کنید خواهش می کنم ! نه به یه سری مسائل مسخره! که خودتون بهتر می دونید مثلا اگه یه نفر تو نماز شک کرد که رکعت سوم رو خونده یا نه باید چیکار کنه ! اینا هم بد نیست ولی ما نیاز به توضیح اساسی ترین مسائلمون داریم ! مطمئنم و شک ندارم که خیلیایی که اینجا نظر میدن یک بار هم به طور کامل قرآن رو با تفسیر و تامل نخوندن ، خود من هم کامل نخوندم ولی خواهش می کنم بیاید ! فقط اون نگاه بدبینانه رو بذارید کنار بیطرفانه قضاوت کنید ! وقتی میام می بینم بخاطر یه سری کار های سهل انگارانه این نظام اسلام رو زیر سوال می برن بخدا قسم قلبم می شکنه که چرا خدا اینقدر مظلوم شده ! ممنون می شم یه کم به حرفام فکر کنید .
شنبه 15 مرداد 1390

salarkhan - آمریکا - لس آنجلس
این مغلطه احترام و توهین به عقاید کشت ما را!!amiresh - ایران - تهران جدا؟؟ اسلام اینی نیست که اینا میگند اونیه که اینا نمیگند؟برو عمو بچه 10 ساله هم دیگه گند این دین و قرآن براش معلومه برو چهار تا کتاب بخون!
یکشنبه 16 مرداد 1390

jamshidabd - امارات - دوبی
حالا بالفضل میگفت تند نخوانید باز چه فرقی میکرد چرت و پرت چرت و پرت هست یواش بخوانی تند بخوانی تو دلت بخوانی فرقی نمیکنه.
یکشنبه 16 مرداد 1390

پویا استانبول - ترکیه - استانبول
قران کتابی است که هرکسی لایق نیست که اونو بخونه من نمیدونم شما چه بدی از این کتاب اللهی دیدید که اینطوری قظاوت میکنید واقعا برای شما که خودتونو به این دنیا باختید متاسفم خدا صبرش خیلی زیاده
دوشنبه 17 مرداد 1390

dara20 - ایران - تهران
حاج مارمولک حالا اگر طرف عرعر هم بکند ملائک یه کاره تصحیح می کنند? به هر طریقی که شده میخواهند مردم را شستشوی مغزی بدهند....
دوشنبه 17 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.