آمنه بهرامی؛ بیش از ۶ سال تلاش برای درمان آثار اسیدپاشی


آمنه بهرامی؛ بیش از ۶ سال تلاش برای درمان آثار اسیدپاشی

بی بی سی : آمنه بهرامی بعد از حادثه اسید پاشی، برای درمان به اسپانیا رفت. خودش می گوید اگر درمان را به موقع شروع کرده بود شاید می توانست یکی از چشمانش را از نابینایی کامل نجات دهد.

بامداد اسماعیلی گزارش می‌دهد

bavaffa - اذربیجان - باکو
واقعا جای هیچ نظری نیست . این دختر هدیه الاهیت . ولی بر خلاف تمام تبلیغات خارجی این پسر باید قصاص میشد نه بحکم شرعی چون من اصلا شرع را قبول ندارم بلکه به حکم زندگی چون زندگی از این بیگناه گرفته شده. امیدوارم یه رابین هود پیدا بشه و این حکم را اجرا کند .
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

jacki55 - انگلستان - لندن
امیدوارم که زودتر بهبود یابی.مطمن باش که خدا بهت کمک خواهد کرد چون تو به یکی ازبندگانش هر چند ناخلف دوباره چشم بخشیدی و خدا هم به تو خواهد بخشید.زندهو پیروز باشی.به امید ایرانی بهتر و انسانهای بزرگ ایرانی بیشتر.زنده باد ایران و ایرانی.
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
حیوانات برای رفع گرسنگی و یا رفع خطر باعث مرگ و یا مصدومیت حیوان دیگری میشوند ولی انسانها ...؟!!! البته کلمه انسان برای این موجودات وحشی کلمه مناسبی نیست ولی مجبوریم برای مشخص شدن نوع این موجودات از این کلمه استفاده کنیم.
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

baran828 - ایران - تهران
واقعا بعضی ها چطور میخوان به وجدان خودشون جواب بدن؟!
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

Coco - کانادا - تورنتو
آمنه جان، امیدوارم که پاینده باشی‌،،بذار اون نامرد تو زندون بپوسه، بیرون بیاد که چی‌ بشه این حیوانِ روانی‌؟؟. دوست دارم به تو کمک کنم می‌شه یکنفر آدرس حساب بانکی‌ ایشون را برامون اینجا بذاره؟ می‌تونم از متصدیان این سایتِ قشنگ خواهش کنم که این اطلاعات را در اختیارمون بزن؟؟ می‌دونم که خیلی‌ کسان دیگه میخوان به ایشون کمک کنن واسه جراحیها شون. پیشا پیش سپاس.
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
چه دختر نازی. چقدر با این مشکل بزرگ خوش اخلاقه . اصلا افسرده نیست و چقدر با اراده است.خداوند در پناهت باشه!
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

مبحوت - فنلاند - هلسینکی
فرهنگ ایرانی چقدر بد و عقب مونده است. پسر و دختر ها عاشق یکدیگر میشوند در صورتیکه در اروپا عشق وجود ندارد فقط سکس است بنابر این دیگه کار به اسید و این حرفها نمیکشه. همیشه میشه چند تا دوست دختر داشت این یکی گفت نه، یه فحش بهش میدی و میری سراغ بعدی. اگه خیلی هم از دستش ناراحت بودی میبریش بار دوتا آبجو با هم میخورین بعد همونجا کتکش میزنی و پلیس که اومد میگی مست بودم و تموم میشه میره. با حاله لوول
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

mooshedopa - آلمان - دوسلدورف
اگر این آقا پسر!!! آزاد شود یک نفر باید زحمت خلاص کردنش را بکشد که دیگر هیچ بی همه چیز دیگری دختر مردم را ناقص نکند ! من نه تنها مذهبی نیستم بلکه به شدت غیر مذهبیم ولی این موضوع یعنی امنیت ملی و شرمنده ام ، با استقلال طلب جماعت و اسید پاش و تروریست و آدم کش و مجاهد خلق این روش بهتر جواب می دهد، خشونت خوب نیست ولی این جماعت برای من و جامعه خطرناکند و رها کردن این پسره خطری است برای امنیت همه ، به شخصه حاضرم جایزه ای برای سر این فرد را تامین کنم. متاسفم از لحن بی رحمانه ام ولی برای خواهرم ، دخترم و همسرم ، و جامعه می ترسم ، این افراد آزاد نباید باشند و اگر آزاد باشند در آن دنیا بهتر است!
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

DADA_ST - هلند - آمستردام
اگر از اقوام این دختر درون دولت پستی یا مقامی داشت حکم قصاص حتما انجام میشد . کاش هیچ کس از کلمه عاشقی و انسان برای مردی که اقدام به این عمل وحشیانه کرد استفاده نمیکرد زیرا که این کار نه از یک انسان بلکه از یک حیوان هم بر نمیاد . کسی‌ که واقعا عشق باشه ، راحتی‌ و شادی معشوق رو می‌خواهد حتا اگر با او نباشد
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

azadi2011 - ایران - تهران
آمنه تاریخی شد. تاریخ وافسانه ی فرهنگ بدویت را در جامعه ی ما در هم کوبید. انقلا ب بزرگ فکرش شاید انسانها و قلبهای بیمار را که به انتقام بعنوان راه حل مسایل اجتماعی می اندیشند از خواب بیدار کند. او چشمان یک جامعه ی بیمار بدوی را باز کرد و کوری را از قامت ایران زدود و نشان داد که چشمان زیبایش از بسیاری بینایان بهتر می بینند. من از ملت ایران می خواهم که برای این دختر جوان که یک قهرمان ملی است سر تعظیم فرود آورد.
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

mare lang - هند - بنگلور
bavaffa - اذربیجان - باکو . بارها به این موضوعی که اشاره کردید فکر کردم که آیا وقتش نرسیده خودمون آستینامونو بالا بزنیم ! فکر کنم با این عکس العمل بتونیم آینده ی خیلی از دخترهامونو نجات بدیم
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

سارا-تهران - ایران - تهران
عجب،خوبه بازم امیدواره.بنده خدا چقدرم چاق شده یا شایدم ورم کرده احتمالاً ازعوارضداروهاش باشه.
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.