نامه ایران به فیفا : بازی با بحرین در یک کشور بی‌طرف غیرعربی برگزار شود


نامه ایران به فیفا و ای اف سی:
بازی با بحرین در یک کشور بی‌طرف غیرعربی برگزار شود

سایت فدراسیون فوتبال نوشت:

عباس ترابیان گفت:« جلسه ستاد آماده سازی تیم ملی پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان بخش های مختلف فدراسیون، کادر فنی و سرپرستی، آنالیزور تیم و دیگر افراد مرتبط در دفتر بنده برگزار شد.»


سرپرست تیم ملی با اشاره به برنامه های تیم ملی گفت:« با توجه به اینکه هفته پنجم لیگ دوم شهریور به پایان می رسد، کادر فنی یک روز ریکاوری به بازیکنان داده تا صبح جمعه چهارم شهریور اولین اردوی تیم ملی پیش از بازی مقابل اندونزی به مدت یک هفته در هتل المپیک آغاز شود. بازیکنان هم باید صبح جمعه خودشان را به اردوی تیم ملی معرفی کنند و براساس برنامه ریزی انجام شده قرار شد تا فیلم های بازی حریفان برای آنالیز تهیه شود.»


وی در ادامه گفت:« البته ما نامه ای به فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره میزبانی بحرین زده ایم و با توجه به شرایط این کشور خواسته ایم که اگر امنیت تیم ملی ایران در بحرین تامین می شود ما برای انجام بازی برگشت به منامه خواهیم رفت. اما اگر این اتفاق نیافتد از فیفا و AFC خواسته ایم تا دیدار برگشت که در تاریخ 20 آبان است در یک کشور بی طرف غیرعربی برگزار شود.»


ترابیان در پایان گفت:« با توجه به اینکه روز بازی ما با اندونزی، بازی بحرین و قطر در دوحه برگزار می شود یکی از اعضای کادر فنی برای آنالیز این بازی به دوحه خواهد رفت. ضمن اینکه در زمینه کارهای پشتیبانی هماهنگی های لازم انجام شد و قرار شد اقدامات لازم برای گرفتن ویزاهای اندونزی و قطر انجام شود.»

zartusht67 - المان - فرانکفورت
بازی بهتر است بیرون از کشورهای سوسمار خورها باشد
دوشنبه 10 مرداد 1390

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
zartusht67 - المان - فرانکفورت .این نشان دهنده ضعف کشوری هست که سیاست را با ورزش مخلوط میکند.
دوشنبه 10 مرداد 1390

iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
خوشحالم که ایران داره رابطش رو با این کشور های ع ر ب ی تصریح می کنه.خدا کنه این تصریح رابطه به نفع ایران باشه.فکر کنم اسناد منتشر شده توسط ویکی لیکس کار خودش رو داره می کنه.
دوشنبه 10 مرداد 1390

botparast - ایتالیا - میلان
به نظر من بهتر بود این درخواست رو بحرین میداد!
دوشنبه 10 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
1k adame sadegh- کانادا - تورنتو دوست گرامی تنها ورزشمان نیست این خانه از پایه خراب است
دوشنبه 10 مرداد 1390

aiming - ایتالیا - بولونیا
ایران بخاطره مذهبش این حرف او میزنه نه بخاطره ورزش دوست عزیزما باید قبول کنیم که این سوسمار خورها از ما بهترن. zartusht67 - المان - فرانکفورت
دوشنبه 10 مرداد 1390

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
بحرینی ها که همه برادران شیعه هوادار ایران بودند... حالا چی شده که جرات ندارید برید توی بحرین یک مسابقه فوتبار برگزار کنید؟
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.