هشدار سپاه به مخالفان مسلح حکومت ایران


هشدار سپاه به مخالفان مسلح حکومت ایران

سپاه پاسداران اعلام کرده که عملیات در غرب ایران با قاطعیت ادامه خواهد یافت

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در ایران در جریان یک مراسم نظامی و در اشاره به تحرکات اخیر مسلحانه بین سپاه و پیکارجویان کرد هشدار داد: "لانه ضد‌انقلاب را در هر جایی منهدم می‌کنیم".

خبرگزاری فارس در گزارشی از سخنان آقای پاکپور از قول وی چنین نقل کرده که سپاه ایجاد نا‌امنی از سوی ضدانقلاب و تروریست‌ها را در مناطق مرزی ایران تحمل نمی‌کند.

این فرمانده سپاه پاسداران گفته: "در داخل کشور هرجا ضدانقلاب ایجاد ناامنی کند به وسیله نیروهای مسلح به سزای عمل خود می‌رسد" و افزوده: "وقتی نیروی‌های مسلح در منطقه‌ای حضور داشته باشند ضد انقلاب نمی‌تواند در آن منطقه ایجاد نا‌امنی کند".

مقامات مسئول طی روزهای اخیر از ادامه عملیات جاری در مناطق غرب ایران سخن گفته اند که عمدتا یک گروه پیکارجوی مسلح کرد موسوم به پژاک را هدف گرفته‌اند.

رادیو و تلویزیون دولتی ایران بتازگی به نقل از "یک مقام عالی رتبه نظامی" نقل کرد که تا زمان استقرار نیروهای دولت مرکزی عراق در مرز ایران و اقلیم کردستان عراق، سپاه پاسداران به "عملیات انهدامی خود" علیه گروه پژاک ادامه خواهد داد.

این مقام با ابراز این نظر که حضور پژاک در منطقه باعث تخریب روابط اقتصادی و مبادلات تجاری ایران و عراق شده، گفت که نیروهای پژاک همچنان به عملیات خود ادامه می دهند و افزود: "دولت عراق باید با استقرار نیروهای انتظامی و نظامی دولت مرکزی یا اقلیم کردستان در مرز مشترک عراق و ایران، مسئولیت حفاظت از مرزهای مشترک را برعهده بگیرد."

از حدود دو هفته پیش، گزارش هایی از درگیری بین سپاه پاسداران و چریک های پژاک در مناطق مرزی مخابره شده و با وجود اینکه هر یک از دو طرف از وارد کردن تلفات سنگین به طرف مقابل خبر داده است، این درگیری همچنان ادامه داشته است.

مقامات عراقی نیروهای ایرانی را به آتشباری به سوی مناطق غیرنظامی داخل عراق متهم کرده اند و روز گذشته وزیر امور خارجه عراق، با اظهار اینکه طی پنج سال گذشته، این گلوله باران ادامه داشته اما اخیرا طولانی شده است، از ایران خواست به حملات توپخانه ای به گفته وی "بی هدف خود" خاتمه دهد.

مقامات حیات آزاد کردستان (پژاک) می گوید که "پژاک یک حزب سیاسی است که با هدف ایجاد تغییرات اساسی در جامعه ایران به خصوص جامعه کردهای این کشور تاسیس شده است.

به گفته آنها "اگر کردها تحت قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و یا عرف بین‌المللی از حقوق قانونی خود برخوردار بودند، دلیلی وجود نداشت که برای دفاع از موجودیت خود در برابر سبعیت جمهوری اسلامی دست به اسلحه ببرند".

گروه پژاک در موارد متعددی مسئولیت حملات مسلحانه علیه اهدافی در داخل خاک ایران و کشته شدن ماموران نظامی و امنیتی ایرانی را بر عهده گرفته است. چند روز پیش یکی از فرماندهان سپاه علی ابن ابیطالب قم که برای انجام ماموریت به منطقه سردشت رفته بود همراه با پنج تن دیگر از اعضای سپاه در درگیری با افراد مسلح گروه پژاک کشته شد.

مقامات جمهوری اسلامی گروه پژاک را، مانند برخی دیگر از گروه های مخالف، یک سازمان تروریستی تحت حمایت آمریکا و اسرائیل و دیگر کشورهای غربی دانسته و در گذشته، افرادی با اتهام عضویت، حمایت و یا تبلیغات به نفع این گروه در ایران محاکمه و اعدام شده اند.

دولت ایالات متحده هم گروه پژاک را یک سازمان تروریستی اعلام کرده و در نتیجه هر گونه کمک و حمایت از این گروه بموجب قوانین آمریکا جرم محسوب می شود.

guevara - سوئیس - زوریخ
درود بر پیشمرگه های کوردستان.
دوشنبه 10 مرداد 1390

amoo uk - انگلستان - لیدز
نیست ایران اباده .گرانی .فقر .تجاوز.عقب ماندگی علمی .بیکاری .قتل .همه کاره امریکا و اسرائیل حالا دیگه کم اوردید نیروهایه مخالفم روش .در کل شما چه غلتی در ایران می کنیدوقتی کفایت و لیاقتش ندارید . تنها چند کشور اونهم از نوع عقب افتاده عربی و 2% خول و چل مسموم داخل ایران که سربار مردمند کسی براتون ارزش نمیزاره واسه همین دارید تهدید میکنید
دوشنبه 10 مرداد 1390

iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
مخالفان مسلح حیواناتی بیش نیستند چون فقط با سلاحشون مردم بیگناه رو میکشند.ننگ بر گروهک پژاک
دوشنبه 10 مرداد 1390

morid - ایران - بوشهر
درود بر سپاه پاسداران .همانطور که دارودسته ریگی را نابود کرد و عبالمالک ریگی را تو هواپیما که در استانه ورود به پایگاه امریکاییان در ازبکستان بود دستگیرکرد .انشاالله گروه تروریستی وجدای طلب وابسته به سیا را نابود خوهد کرد.
دوشنبه 10 مرداد 1390

Karkas - ایران - اصفهان
مرگ بر جدای طلب
دوشنبه 10 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
امیدوارم زنان و کودکان بی گناه . بخاطر ندانم کاری های اینگونه گروهک ها . کشته نشوند .
دوشنبه 10 مرداد 1390

amirgabar - ترکیه - استانبول
مرگ بر سپاه رژیم اسـ......درود بر پیشمرگان پارتی حیات کردستان که به حساب اینها می رسد....پیشمرگهای کردا نه تنها حق کردها را بلکه حق تمام ایرانیانی که توسط این جانوران پایمال شده را خواهد گرفت
دوشنبه 10 مرداد 1390

amirgabar - ترکیه - استانبول
iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان, morid - ایران - بوشهر ,Karkas - ایران - اصفهان مرگ بر همه شما که ساندیس خور شده اید .....oghab - فنلاند - هلسینکی موسوی هم مثل امسال تواین مردم را به تظاهرات ارام دعوت کرد و عاقبتش همه کهریزکی شدند...به این جور حیوانها بایستی با تفنگ جواب داد حتی به قیمت از دست دادن خیلی چیزها..زندگی زیر سلطه ظالم ننگ است
دوشنبه 10 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
من به اصفهانی ها حق میدم که شاکی باشن ولی این شماها بودین که با سیاد شیرازی به کرستان لشکر کشی کردین برای کی بود جمهوری اسلامی الان هم باید از انها سوال کنید که چرا شماها رو علیه هم وطن هاتون بسیج کرد.
دوشنبه 10 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
بیش از 130 نفر معترض امروز تو سوریه کشته شدن بله برای دمکراسی باید خون داد نه اینکه تا یک ندا کشته شد برین مثل ترسوها بچپین تو خانه هاتون میدونید چرا چون مدیریت ندارین و نمی دونید برای چی باید جنگید 22تیر را دیدید که تمامه مغازها تو کردستان بسته شدن دلیلش مشخصه هدف دارن مدیریت دارن شماهام به جای اینکه حرفهای جمهوری اسلامی را تکرار کنید بهتره برای خودتون چاره ای پیدا کنید تا از این دیرتر نشده چون اگه کردها را از خودتون ندونید تکلیف روشنه.
دوشنبه 10 مرداد 1390

persian_aria75 - انگلستان - شفیلد
درود بر سربازان با شرف ایران زمین که جلوی این متجاوزان با رشادت می ایستند و مرگ بر جدایی طلب و تجزیه طلب و مرگ بر پژاک
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
amirgabar - ترکیه - استانبول. دادا به تو که هایپ میدن میزنی تو رگ یکم به گچ و سیمان های تو کلت فشار بیار و بفهم که اونایی که نظری مغایر نظر تو دارند ساندیس خور نیستن و تو که دیکتاتور منش هستی اینجا ادای آزادی خواها رو واسه ما در نیار.
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
kishoomatt - نروژ - برگن. قسمت۱)دوست عزیز اگه منظورت از هم وطن اون حیوونای وحشیه(گروهک پژاک)باید بگم که اونا هم وطن ما نیستن و ماهیت اونا مثل جانی هایی است که واسه مقاصد کثیفشون(تجزیه ی کشورم)آدم میکشن و براشون هم فرقی نمیکنه که چه کسی رو میکشن و به زن یا بچه ، نظامی و غیر نظامی بودن افراد هیچ اهمیتی نمیدن.به نظر من نسبت دادن حیوون به اینا چیزی جز توهین به حیوون ها نیست.یک هم وطن همیشه پشت هم وطنشه نه مثل بعضی از این نامرد ها که تو جنگ ۸ساله جوونا و مرد های کشورم رو با چاقو سر میبریدن.اینا واقعا ...هستند که زمان جنگ به روستا ها و شهر های کرد نشین ایران هم حمله میکردند به بهانه ی این که چرا به زخمی ها ی جنگ اسکان دادید و هرکس که حرفی میزد میکشتن.یک مستند واقعی دیدم که زمان جنگ بعضی از این کردها ی جدایی طلب به یک بیمارستان تو یکی از شهرستان های کرد نشین حمله میکنن و همه رو میکشن هیچ کسی رو زنده نذاشتن.حتی به اونایی هم که رو تخت بستری شده بودند رحم نکردن اونا رو تو ملافه ی تختشون میپیچوندند و بهشون شلیک میکردند.هیچ کدوم از ادم های اون بیمارستان مسلح نبودند
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

مهدی کیانمهر - ایران - تهران
پیشمرگ کجا بود عمو جان؟ لابد منم ساندیس خورم؟ جدایی طلب رو باید کوبید! حتی در زمان حکومت ضحاک! این کردها و ترکهای جدایی طلب دیگه نایی ندارن مگر اینکه بیان اینجا و یه سری فحش الکی بدن و افسوس اینترنتی داشته باشن، بیشتر از این غلطی نمی تونن بکنن.
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

amirgabar - ترکیه - استانبول
مهدی کیانمهر - ایران - تهران تو هنوز تو خوابی,, کردها,اذریها,بلوچ ها و حتی عربها یک روز بسیار نزدیک از ایران جدا می شوند..تو بمان با سپاه و حزب الله,...
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
مهدی کیانمهر - ایران - تهران واقعا بهت تبریک می گم ضحاکم از سرت خیلی زیادیه.
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
و اما قسمت۲)اینا(گروهک پژاک)انقدر وحشی و بزدل هستن که به جای مبارزه با نیرو های نظامی تو عملیات های تروریستی مردم بیگناه رو میکشن.(البته قصد بی احترامی به کردهای عزیز که آرزوی عزت و پیشرفت کشورمون ایران رو دارند،نداشتم چون اونها هم وطن من هستند)
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
. iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان جالب اینه که بعد 32 سال و شناخت کامل جمهوری اسلامی هنوز هم نمی خواین بیدار شین بابا به خدا اگه منتظر کوروش کبیر هستین باید بگم که دیگه کوروش مرده و تمام شد این ملت و جوان ها هستن که باید یه کاری بکنن به جای اینکه بشینین به این و ان بگین تجزیه طلب بهتر دنبال یک ایدیولژی باشین انچه که کردها تا امروز دنبالش هستن مشخصه یک ایران دمکرات و یک حکومت فدرال است و تجزیه طلبی حرفیه که جمهوری اسلامی برای منحرف کردن افکار شماها به کار می بره و اینکه اقوام دیگر ایران کاری نکنن دلیل نمیشه که کردها بخوان تا دنیا باقی است اطاعت کنن و برای خودشون تصمیم نگیرن.
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
پیشمرگ کرد .یا کوموله یا دمکرات ..یا هر زهر مار بازیچه دست دشمنان هستند . حتی زمان جنگ ایران از یک سو با عراق میجنگید و از سوی دیگر با این فرصت طلب ها . بشدت باید سرکوب شوند.وهنیشه چه درترکیه و چه درایران .متاسفانه کودکان و زنان بیگناه کشته میشوند .این تجزیه طلبی سالهای سال است که انگلیس برای این کوتاه فکران تجویز کرده . هرچند من به عنوان یک ایرانی رای به جدایی میدهم . چون از لحاظ اقتصادی و فرهنگی به نفع ماست . پاینده ایران .
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

guevara - سوئیس - زوریخ
اصلا حالا که شما خیلی دوست دارید حرفهای ج.ا و رهبر چلاقتون رو دوباره بالا بیاربد،آره پژاک جدایی طلب،پژاک تروریست ،آشوبگر، خیلی وطنپرستید برید نابودشان کنید! آخـــــه هنوز کسی شنیده پژاک یه بچه رو کشته باشه؟یا یه زن؟یا یه پیرمرد؟یا حتی یه غیرنظامی؟؟؟؟نه عزیزان "الایرررررانی" این شما هاید که تروریست هستید.شما هاید حامیان تروریست ای عربپرستها.
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان فکر کنم یادتون رفته که اوایل انقلاب به دستور مستقیم خمینی جهاد علیه کردستان اعلام شد و صد ها مردم بیگناه از زن و بچه شیر خوار کشته شدن و اگر احزاب کردی نبودن الان معلوم نبود که چه بر سره مردم می امد برای چی بود چون مردم کردستان همان 32 سال پیش همچین روزهایی که الان داریم می بینیم رو می دیدن ای کاش بقیه مردم ایران هم مثل کردها مخالفت می کردن دیگر لزومی نداشت که کردها به فکر استقلال باشن چون شماها ان موقع در خواب غفلت بودین و به جمهوری اسلامی رای دادین بر عکس کردها که خواهانه یک کشور دمکرات بدونه اسلام بودن نمونش را می تونین از این لینک ببینید که خمینی منظورش از این جهاد چی بود https://youtu.be/mid91fgvPPA بله دوست عزیز ما خواهانه دمکراسی هستیم و هیچ وقت نمی تونیم دیکتاتور مذهبی رو قبول کنیم.
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

Shamamai - ایران - کوردستان
این کامنترو برای چشم و گوش بستهایی که ادعاشون گوش جهانیان رو کر کرده و حاضر به کوچکترین نقد و گفتمان و ایده ی مخالفان خود را ندارن ،دوستان من با واقعیت کنار بیایید،تنها راه کاملا منطقی همینه.کردها خواهان حق تعیین سرنوشت خودند،تمامی این احزاب کردی برگرفته از تفکر جامعه کردی هستند پس توهین به احزاب توهین به کردهاست.
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
guevara - سوئیس - زوریخ. دوست عزیز شما یا گروهک پژاک و ح...زاده های عضو اون رو نمیشناسید یا خودتون رو زدید به اون راه.تو آخرین بمب گذاری این ح...زاده ها تو مهاباد ۱۰نفر مردن.میدونستید هر ۱۰نفر کشته شده ها زن بودند؟؟؟؟؟؟
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
کاش علم اینقدر پیشرفت کرده بود که میتوانستیم کامنت نویسان را از پستوی خانه مستقیما به جبهه جنگ میفرستادیم تا نوکران تازی اخوندها و نوکران اوچلان و بارزانی و نوکران دماغ علی اف اینقدر همدیگر را میزدتد و میکشتند تا همه پلشتی ها از ایران ریشه کن میشد.جالب اینکه این دو گروه بقدری بیشعورند که ادمها را به تعجب وا میدارند.یکی از نوکران ترکیه که گاهی به نوکران بارزانی پاتک میزنه دچار مشکل هویتی شده و نمیداند کدام جبهه را انتخاب کند گویی والدینش را نمیشناسدولی همه این بی ریشه ها در یک چیز مشترکند و ان تنفر از کورش برزگ است. .
سه‌شنبه 11 مرداد 1390

Shamamai - ایران - کوردستان
فریدون شیرازی . بی ریشه یعنی کسی که به خودش باور نداشته باشه ندونه از چه کسیه؟ ما بنابه به گفته ریشه و پیشینیان خودمان ادامه دهنده این راه مبارزه و خواسته های خودمان بوده و هستیم ،فکر کنم بارزانیها ... بهت رساندن یا شاید هم فکر میکنی هرکی کرد باشه بارزانیه،بارزان منطقه و عشیره ای از کردهای کردستان جنوبی هستن ،هیچ ربطی به آزادیخواهی کردهای ایران ندارن،فقط یه چیزی شنیدی. هرکسی خواهان حق وخواسته خودش باشه، دشمن کوروش کبیره؟. باز هم مرده پرستی از نوع ناسیونالیستی،مشکل از دیدگاه و طرز فکرتونه. با سد سیوند چکار میکنید؟ فریدون کبیر فکر میکنی هر کسی شیرازی نباشه دیگه بی اصل و ریشه هست؟ دو هزار پانصد سال پیش برای تو برنمیگرده که حضرتعالی برید پرسپولیس و فوج فوج گوسفند و گاو شتر بز هدیه برای تو بیارن .
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
guevaraسوئیس / منظورم از کشته شدن بچه ها و زنان کورد است . چون سپاه.کل منطقه را به توپ می بنده.کمی مغزت را بکار بیانداز . تابه حال زن و بجه فارس یا دگری در کردستان یا سردشت دیدی?? خوب امثال شما بی مغزهاهستیدکه طرف دار این فرومایه ها هستید.
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
guevara/shamamaiیا ...شماها یک مطلب بسیار مهم رافراموش کردید . بزرگان اهل قلم درترکیه و کشور های عربی مثل عراق و سوریه . کوردها را جدا ازملت خودمیدانند . و درنتیجه ملتهای ترک و عرب هم چنین . ولی اهل قلم پارسیان ملت کورد و پارس را برادر میدانند .مادر کورش کبیر کورد بوده و پدر پارس.وهیچ وقت ملت با شعور وباعقل ایران حس جدائی نداشته اند . ولی این احزاب مزدور هستندکه سربازان را میکشند .وباعث کشتار زنان وکودکان مناطق مرزیی ایران میشوند.شماها که بدونه اگاهی و فقط از احساس سرخوردگی طرفداری این اوباشان رامیکنید . ازبین بردن این مزدوران مثل اب خوردن است . بیشتر باعث فقر و بیسوادی منطقه نشوید.پابنده ایران .
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
kishoomatitنخیر / این احزاب خود فروخته هر وقت فرصتی کردند / خیانت به ایران کردند/ زمان ملا مصطفی همچنین .که باعث کشته شدن زنان و کودکان و سربازان ایران زمین بوده / این تخم را انگلیس پاشیده /ودرحال حاضر قدرت نظامی ایران در حدیست .که در تصور غرب و دشمنان نیست / این گروهک ها فقط باعث کشته شدن مردمان کوردستان میشوند .پاینده ایران.
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
فریدون شیرازی - ایران - شیراز فکر کنم تو یا پسر یا فامیل نزدیک سیاد شیرازی هستی که از کردها تنفر داری چه ربطی به کوروش داره گر چه الان کوروش کبیر شرمندست که مملکت رو دست شماها سپرد لازم نیست که ما رو بفرستی جبهه جنگ چون ما هیچ وقت سر فرود نیاوردیم 32 سال مزدور هایه جمهوری اسلامی را داریم به درک می فرستیم از کارمون هم پشیمون نیستیم چون ما اعتقاد داریم که اینها ایرانی نیستن بلکه یک مشت عرب و هندی هستند و کی هم ازشون دفاع کنه یک خیانت کار به کوروش بزرگ و ملت ایرانه به نظر من تا بیشتر از این دخترهای جوان را که تو خیابان جلوی مادران و پدر هاشون دستگیر نکردن شماها باید وارد جبهه شین.
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
morid - ایران - بوشهر ..iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان ..Karkas - ایران - اصفهان ..persian_aria75 - انگلستان - شفیلد ..مهدی کیانمهر - ایران - تهران ..oghab - فنلاند - هلسینکی ,, تا نبیند چشم کور ,,مرگ بر مزدوران ساندیسخور.خود فروش,, خود باخته,,درود بر غیرت کردها که خودفروش نیستند
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
ننگ بر کسانی که به خاطر هدفشون(بر اندازی حکومت) از تروریست های پژاک حمایت میکنند.ننگ بر کسانی که از قاتلین هموطن هاشون حمایت میکنند،چرا؟چون که قصد مبارزه با رژیم رو داره و تو این راه آدم میکشه.ننگ بر کسانی که وقتی می بینند این گروهک هدفش مبارزه با رژیمه در مقابل آدم کشی های این تروریستها سکوت میکنند.ای کاش فقط سکوت بود بعضی ها هم که راست راست از آدم کشی هاشون حمایت میکنند.ننگ بر کسانی به خاطر رسیدن به هدفشون آدم میکشند و ننگ بر حامیان آنها.آخه دیگه فرق شماها با ظالم هایی که تو دنیا واسه هدف هاشون آدم میکشند چیه؟اگه شما ها با بقیه ظالم ها فرقی ندارید پس چرا میاین اینجا ازشون اعلام انزجار میکنید؟یعنی شما ها از اینکه هم وطن هاتون توسط گروهک پژاک کشته بشن خوشحالید و ازشون حمایت میکنید چون که با نظام دشمنه؟ننگ بر کسی که برای هدفش حاضره از جون هم وطنش مایه بذاره.ننگ
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

persian_aria75 - انگلستان - شفیلد
amirgabar- ترکیه - استانبول ، لطفا شما از طرف خودت حرف بزن و لازم نکرده از طرف دیگران نظر بدهی ، من خودم آذری هستم و تا جان در بدن دارم از خاک ایران دفاع خواهم کرد و دوستان کرد و عرب و بلوچ هم دارم که یک وجب از خاک ایران رو با هیچ چیز عوض نمیکنند ، ضمنا ایران متعلق به سپاه یا شخص یا گروه خاصی نیست که شما مقلطه میکنید این امپراطوری 7000 سال قدمت دارد و این حکومت فعلی هم ماندگار نیست اگر حکومتی ماندگار بود به اینها نمیرسید این طبیعت روزگار و ایران وطن همه ایرانیان از جمله کرد ، آذری ، گیلکی ، بلوچ ، عرب ، فارس ، لر و... مرگ بر تجزیه طلب و جدایی طلب
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

persian_aria75 - انگلستان - شفیلد
خانه بدوش - سوئد - استکهلم / با کمال تاسف باید بگم ما هر چیز که تو میگی اگر باشیم ، تجزیه طلب و جدایی طلب نیستیم ، تو هم کرد واقعی نیستی ، کردهای واقعی ایران هیچ علاقه به جدا شدن از وطن مادری خودشون ندارند ، چون آریایی ترین قوم ایران کردها هستند و ایران و آریا برازنده کردهای واقعی هست نه تروریستهای بی همه چیز پژاک .
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

Shamamai - ایران - کوردستان
فنلاند هلسینکی oghab. جنبشهای کردی کار انگلیسه؟. اصلا من موندم این همه معلومات و آگاهی رو از کجا آوردی؟ بیشترین مبارزات کردها در کردستان عراق با استعمار انگلیس بود، دوران مبارزه شیخ محمود حفید با انگلیسها... ما کردها باعث فقر ایران نشدیم بلکه ندانم کاریهای خودتون با این همه سرمایه،ملت ایران جز مردمان فقیر جهانه. فکر نمیکنی این فقر هم کار انگلیس باشه؟؟
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

آزادیخواه - ایران - تهران
فریدون شیرازی - ایران - شیراز .. را به شقه ربط نده. تو که جواب اینها را نمی تونی بدهی چه ربطی به ترکهای ایران داره. مردی جواب کردها رابا منطق بده نه اینکه متهم بکنی فلانی ها از کوروش بدشان می آید. راستی در جنگ ایران با عراق شرکت کرده ای اگه سنت ایجاب می کرد؟ یا وطن پرست بعد از جنگ هستی ؟یا سرباز رشید ایران انهم در داخل پناهگاههای مدرسه ات بودی؟ اینقدر به مردم ایران توهین نکن. والدین تو کجایی اند؟از اسکندرند یا سزار یا مغول یا تیمور ازبک یا محمود افغان و یا محمود غزنوی ویا آقا محمد خان و صفویان و...؟ انگلیس وپرتغالی واسپانیایی هم که بماند
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

نادر 48 - ایران - کرمانشاه
به تمام دوستان کردی که کامنت گذاشتند می خوام گم که عزیزان اینهایی که بر ضد ملت کرد و مبارزین ملت کرد حرف می زنند از کامنت هایشان معلوم است که « از بی ... رنج می برند»
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
kishoomatt - نروژ - برگن. دکی صیاد شیرازی با رو با "ص"مینویسن نه با "س"
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
kishoomatبیخودی یاوه نگو. من در کوردستان خدمت کردم . در سردشت. واز نزدیک شاهد. رنج و بدبختی مردمانی بودم.که از گرسنگی و فقر به گروهک های خودفروخته می پیوستند./ (32 ساله داریم از نظامیان میکشیم )این اراجیف را برای دوستانت بگو ....
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
شما خائنان بدانید. ایرانی واقعی بر سر حاکمیت بر قلمرو نیاکان یک جبهه دارد . چه مخالف نظام . وچه اهل بیت .درجنگ هم همچنین بود .که خیانت شما درتاریخ ایران ثبت شده.مرگ بر خائنین و جزای خیانت مرگ است.
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
shamamaiیا بقیه شماها اگر نمی توانید فارسی بخوانید. چرا به سایت فارسی می اید . غیر از گزافه گوئی و اراجیف بی محتوا . چیز دیگری ندارید . اخه مگس راچه به مبارزه با شیر .دشمنان ایران محکوم به فنا هستند . انهائی که کشوری مستقل دارند . ودارای ارتش منظم هستند. توان مقابله با ایران راندارند . شماهاکه چهارتا بیسواد بیشترنیستید .
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
. iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان من که مثل تو استاد نیستم اسم جانی هارو درست بنویسم تازه اینم خوب بلد نیستم بنویسم تو که ماهری میشه یادمون بدی صاندیس ثاندیس ساندیس کدومش درسته.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

Shamamai - ایران - کوردستان
فنلاند هلسینکی oghab. امروزه واقعیتها نیاز به سواد نداره،بلکه درک و بینش،انسان را متحول میکنه.ظمنأ انسان باسواد و آگاه هیچگاه خود را کامل نمیداند.دوست من، تو اگه شیر باشی بازهم برای ما افتخاره چون از نژاد آریایی هستی و شیر عزیز زیاد مغرور مباش.یادت نره که پادشاهی نمرود بایک مگس خاتمه یافت.من واقعا از طرز فکر و بیان شما هموطنان بسیار متاسفم چون. در شأن ایرانی نیست که بحث گفتمان و باورداشتن همدیگر را با توهین و بدگویی جایگزین کند.دمکراسی تمرین میخواهد و این سایت هم شاید بستری برای تبادل نظر،پس بیایم باور به واژه آزادی داشته باشیم البته با تمام نقایص و مزایای آن.خواهشأ
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
oghab - فنلاند - هلسینکی من تعجب می کنم تو که خودت فارس نیستی بهتر بری به کامنت هات بخندی( یاوه نگو گزافه گوئی) فکر می کنی اینجا داستانه حضرت یوسف و تو هم یوزارسیف هستی.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
. oghab - فنلاند - هلسینکی خوشم می یاد که جواب کامنتی که گذاشتی را می تونی همان جا پیدا کنی حالا مطمئن شدم که هیچی حالیت نیست توی بی.. 2 سال سردشت خدمت کردی به مغزت فشار نیاوردی که چرا و به چه علت باید تو فقر و بدبختی باشن تعجب می کنم که خودت اینها را دیدی بعد هم میگی کردها جدایی طلب هستن بیا خودت وژدانت را قاضی کن و به بقیه دوستانت و اربابات بگو که چرا مردم کرد باید تو این وضع باشن.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
kishoomatt - نروژ - برگن. دکی جان نمیخواد بیسوادیت رو به شخصیت دیگران ربط بدی و بیچارگیت رو توجیه کنی.هر سه نوع ساندیسی که نوشتی درست و واست واجبه که بزنی تو رگ تا بیشتر از این از شدت ضایعگی گر نگرفتی.دکی!
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
Shamamai - ایران - کوردستان. دوست عزیز چرا شما با خطاب قرار دادن نام کاربریه oghab - فنلاند - هلسینکی. جبهه ی منتقدان گروهک تروریستی پژاک رو به فقر دموکراسی در بیان و عدم رعایت اصول اولیه در احترام به مخاطب متهم میکنید؟از قدیم گفتن"یک جوالدوز به خودت بزن یک سوزن به دیگران"شما بروید نظرات رو از اول مطالعه کن بعد ببین چه کسی اول به نظرات بقیه توهین کرد.حرف شما در مورد اهمیت احترام به نظرات دیگران در راستای دموکراسی متین اما توقع نداشته باشید در مهمانی سنگ ها،آینه ها هم حضور داشته باشند.منظورم اینه که ملاطفت در حضور توهین و ناسزا جایز نیست.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

Shamamai - ایران - کوردستان
منظور از محترم شماردن نظر دیگران برای تمام کاربران سایت ،نه شخص خاصی
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
kishomaati/نه من اذری هستم . و مخالف شدید وطن فروشان کرد یا هر اقوامی که هویت خود را دست امثال منصور حکمت و پانترک و ریگیها و این پژاک فرومایهئ میدهند . مرگ و نابودی برخائنین و دشمنان ایران. پیروز و پاینده پارسین و تمام اقوام ایرانی .حالا بروفعال گدا .
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
. oghab - فنلاند - هلسینکی ارزش اینو نداری که بهت بی احترامی کنم و می دونم که ترکها باید شاکی باشن خوب کدوم حکومت بهتر از جمهوری اسلامی برای شماست خودتون را با قبل انقلاب مقایسه کنید از سایه سر ... مالی برای جمهوی اسلامی تو این 32 سال فقط شماها منفعت بردین شماها را چه به سیاست برین به تراختور یونایتت برسید که جمهوری اسلامی سر شماها را باهاش گرم کرده و این جدایی طلب که دوستات می گن به خاطر این که مثل.. از کردها می ترسن.
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
kishoomatبخدا سوگند . که رفتاری که حکومت ترک ومردم ترک یا سوریه و عراق با کرد ها دارند قابل قیاس با ایران عزیز نیست . اگر حکومتها ظلم میکنند یکسان به فارس و ترک و.. غیره است .جدائی طلبها و رفقای تو و امثال تو حتی لایق چوبه دار هم نیستید . .. .که باید ازخاک ایران بیرون روید .
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
kishookatسرناکسان را برافراشتن /وزایشان امید بهی داشتن /سررشته خویش گم کردن است / به جیب اندرون مار پروردن است /.. جواب فردوسی به امثال تو /
پنج‌شنبه 13 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.