توقیف خودرویی با سرعت ۲۱۰ کیلومتر در زنجان


توقیف خودرویی با سرعت 210 کیلومتر در زنجان

راننده متخلفی که سوار بر یک دستگاه خودرو سواری بی‌ام‌و بود، و با سرعت مرگبار 210 کیلومتر حرکت می‌کرد، توسط مامواران پلیس راه زنجان متوقف شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سرهنگ  رشتیانی  رئیس پلیس راه استان زنجان درباره جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس راه زنجان حین کنترل سرعت خودرو‌ها متوجه حرکت مرگبار یک دستگاه سواری بی‌ام‌و در محور اتوبان زنجان ـ قزوین شدند.

وی با بیان این‌که این خودرو با سرعت 210 کیلومتر در حرکت بود، خاطرنشان کرد: هر لحظه احتمال وقوع حادثه توسط این خودرو، متصور بود.

رئیس پلیس راه استان زنجان تصریح کرد: بلافاصله هشدار‌های لازم برای توقف این خودرو توسط ماموران پلیس راه صادر شد.

سرهنگ رشتیانی افزود: راننده متخلف این خودرو بدون توجه به هشدار پلیس همچنان با سرعت به راه خود ادامه داد که پلیس به تعقیب این خودرو پرداخت.

این مقام مسوول تاکید کرد: هنگام تعقیب و گریز راننده این خودرو علاوه بر سرعت غیرمجاز مرتکب جرایم دیگری از قبیل حرکت در خلاف جهت، مارپیچ و سرپیچی از فرمان پلیس شده بود، که در نهایت متوقف شد.

سرهنگ رشتیانی با اعلام برخورد شدید با متخلفان قوانین راهنمایی و رانندگی گفت: به این راننده متخلف 30 نمره منفی تعلق گرفت که در سوابق وی ثبت و خودرو نیز توقیف شد.

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
خوب سرعت زیادی جز در خطر افتادن جون خود و دیگران چی عایدشون میشه ؟من یکی موندم ..حالا با این همه سرعت کجایی دنیا رو میخوان بگیرن؟تعجب والله . عجب حماقتی !
دوشنبه 10 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
خوب تو جاده های ایران صد کیلومتر سرعت هم زیاده این بیچاره میخواسته خودکشی کند
دوشنبه 10 مرداد 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
سرهنگ رشتیانی با اعلام برخورد شدید با متخلفان قوانین راهنمایی و رانندگی گفت: به این راننده متخلف 30 نمره منفی تعلق گرفت که در سوابق وی ثبت و خودرو نیز توقیف شد.البته ما تحقیقات خود را ادامه میدهیم واگر راننده متخلف فرزند یکی از کله گنده ها بود ما وبزرگتر از ما غلط میکنیم که به وی نفطه منفی بدهیم ویا خودروی وی را توقیف کنیم!!!!!
دوشنبه 10 مرداد 1390

iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
دمش جیز! عاشق سرعت بالا و حرکات نمایشی ام
دوشنبه 10 مرداد 1390

shervin-iran - ایران - خرم آباد
من که خودم ایرانی هستم همیشه اینو گفتم و باز هم میگم ...ما ایرانیها جنبه پیشرفت رو نداریم...یک عمر با فولکس واگن قورباغه ای و پیکان عهد دقیانوس سرکردیم... حالا که چندوقتیه که ماشینهای پیشرفته تری بدستمون رسیده از فرط ندید بدیدی و بی جنبگی داریم سر خودمونو به باد می دیم...ایرانی باید همون فولکس بیتل سوار بشه و لاغیر
چهار‌شنبه 12 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.