ارزش قرارداد‌های نفتی قرارگاه «خاتم‌الانبیا» به ۲۵ میلیارد دلار رسیده است


ارزش قرارداد‌های نفتی قرارگاه خاتم‌الانبیا به 25 میلیارد دلار رسیده است

معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیا همواره جزو شرکت‌های پیشرو و فعال در صنعت نفت بوده به گونه‌ای که میزان مالی پروژ‌ه‌های نفتی این قرارگاه به 25 میلیارد دلار رسیده است. 

احمد قلعه‌بانی روز شنبه در نشست تخصصی وزیر پیشنهادی برای وزارت نفت با معاونین و مدیران عامل شرکت‌های تولیدی و عملیاتی صنعت نفت افزود‌: همکاری وزارت نفت و قرارگاه خاتم‌الانبیا الگویی مناسب برای سایر شرکت‌های پیمانکاری است و این الگو در تمام بخش‌های این صنعت اجرایی می‌شود. 

مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران، ادامه داد‌: 50 درصد پروژه‌های صنعت نفت در برنامه پنجم توسعه به ارزش 120 میلیارد دلار به تصویب رسیده و نیمی دیگر به ارزش 100 میلیارد دلار در حال بررسی در هیأت دولت است. 

وی اظهار داشت : برخی از مقررات و دستورالعمل‌های قدیمی و دست‌و‌پاگیر صنعت نفت باید اصلاح شود و به طور قطع در این صورت سرعت فعالیت پیمانکاران در بخش‌های مختلف صنعت نفت نیز افزایش خواهد یافت.

ashkan - ایران - اصفهان
نوش جان
یکشنبه 9 مرداد 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
وای خدای من 25 میلیارد $ و100 میلیارد $ و120 میلیارد $ .....این همه دلار کجامیره وخرج چه کارهایی میشه؟
یکشنبه 9 مرداد 1390

sharafYabi - انگولا - بیمبه
از بی توجهی کاربران در مورد این شاه دزدیهای قرن 21 چنین برمی اید که دزدان با ترویج جنایت و در شیشه کردن خون ملت موفق به گمراه کردن افکار عمومی از اصل مطلب شده اند. بیدار باشید!!!.
یکشنبه 9 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.