کاریکاتور جدید خانواده درگیر - عشق اسیدی


کاریکاتور جدید خانواده درگیر - عشق اسیدی

خانواده درگیر ۱۹۹ - عشق اسیدی

anty mola - عراق - اربیل
ایکاش میشد فهمید این ادمهای پست اسید را ازچه قاتل مسلمانی تهیه میکنند؟چون این نامردیها فقط برازنده ایرانی شیعه مسلمان است و بس!!!!!!!
یکشنبه 9 مرداد 1390

mona-nima - کانادا - تورنتو
واقعا نمیدونم یه عاشق چه جوری میتونه معشوقش رو شکنجه بده یا اینکه حتی اونرو بکشه! خیلی وقتها عشق رو با جنون و بیماریهای وحشتناک روانی اشتباه گرفتند.اسید پاشی هم که از روشهای بسیار قدیمی و کار امد ابراز عشق در ایرانه!
یکشنبه 9 مرداد 1390

hafdooneh - ایران - تهران
عاشقان بیمار
یکشنبه 9 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
کاریکاتور بسیار زیبا و واقعیت دار که متاسفانه از سر نعمت " فقر اسلامی " جوانان ایرانی دارای چنین فرهنگ اسیدی شدند و دختران ایرانی در جواب این سوال اسیدی, پاسخ اسیدی داده که همان مهریه گوش و چشم راست همسرش میباشد ! چه بر سر " فرهاد و شیرین " اوردند که کارشان به اسید و قطع اعضای بدن همدیگر شده ?! وای بر فرهاد و شیرین !
یکشنبه 9 مرداد 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
در حکومت اسلامی اسیدی عشق ها هم اسیدی شده. اسلام زوری حجاب زوری ولی وقیح زوری .. عشق زوری!!!
یکشنبه 9 مرداد 1390

siamaktg - ایران - تهران
واقعا چه انسان های وحشی ای پیدا میشن .. کار این هنرمند عالی بود ..
یکشنبه 9 مرداد 1390

mehr47 - ایران - تهران
وقتی یک سوم جامعه به اعتقاد کارشناسان جامعه روانی تشریف دارند دیگه وضع بهتر از این نمیشه.
یکشنبه 9 مرداد 1390

eqqe - کلومبیا - بوگوتا
anty mola - عراق - اربیل اخه نیست خودت خیلی تفکراتت بالاست !! کسی یادش نرفته اون دختره بیچاره با سنگ همین هم ولایتیهای خودت کشتن فیلمش هم هست اگه بالای 18 هستی میتونی بری ببینی.جم کم خودتو. من نه مسلمانم و نه شیعه اما این حرفت توهین به خیلیهاست که پاکتر و بهتر از تو هستن. همون که توی عراق زندگی میکنی بهتره دهنتو ببندی و در مورد ایرونی با هر مذهب و قومیتی حرف نزنی. اگه ادم بودی نمیرفتی اونجا زندگی کنی.حالا میگن صدام کشت .. نه . تو عراقی بیشتر مقصری.
یکشنبه 9 مرداد 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
anty mola - عراق - اربیل بیخود دور بر ندار شیعه و سنی همتون مثل همین.مشکل از کل این دینه
دوشنبه 10 مرداد 1390

$persian$ - ایران - تهران
anty mola - عراق - اربیل . من نمی دونم وحشیی مثل تو که قبیلت با بلوک سیمانی سر دختر خودشون و می ترکونن یا شبا سر آدم میبرن تو سایت ایرانیان چیکار می کنه که بیاد تو این سایت سرگرم بشه بعد پاچه ی ایرانیه سرافرازم گاز بگیره، تو و قبیلت مگه چیزیم از دین و مذهب و انسانیت می دونید که نظرم میدی. آهای کی این و راه داده اینجا؟با اردنگی بندازینش بیرون
دوشنبه 10 مرداد 1390

لقمان - ایران - تهران
antymolaعراق.بستن کمربند انفجاری وکشتن زن وبچه های بیکناه شیعه هم که هزاران بار ازاسیدپاشی بدتر ه کار سنی های افراطی است که میتوان گفت اینها ازکثیف ترین حیوانات نیز پست ترهستند
دوشنبه 10 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.