خواهر وزیر بهداشت پست گرفت


خواهر وزیر بهداشت پست گرفت

مهر: دکتر "الهه وحیددستجردی" معاون سابق پژوهشی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از سوی ریاست دانشگاه به سمت ریاست دانشکده دندانپزشکی منصوب شد.

دکتر محمدرضا رزاقی پس از قبول استعفای دکتر زهره طبیب زاده نوری، دکتر الهه وحیددستجردی معاون پژوهشی دانشکده را به سمت ریاست دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی منصوب کرد.

دکتر "الهه وحیددستجردی" دانشیار دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی بوده و دارای مدرک دکتری تخصصی ارتودنسی است. دکتر "الهه وحیددستجردی" خواهر وزیر بهداشت دکتر مرضیه وحیددستجردی است.

بر اساس اطلاعات موجود در صفحه دکتر دستجردی، وی دارای ۱۴ مقاله مجلات داخلی، ۲۰ مقاله در کنگره های داخلی، ۱۰ طرح تحقیقاتی، ۳۳ پایان نامه تحقیقاتی، ۴ مقاله در مجلات خارجی، ۰ مقاله در کنگره های خارجی است.

مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشکده دندانپزشکی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار شد و دکتر محمدرضا رزاقی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با تقدیر از خدمات دکتر طبیب‌زاده در دوران تصدی ریاست دانشکده دندانپزشکی اظهار داشت: در زمان مدیریت دکتر طبیب‌زاده در امتحان جامع دندانپزشکی ۷ رتبه از ۱۰ رتبه اول کشوری متعلق به دانشکده دندانپزشکی شهیدبهشتی بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با اشاره به استعفای دکتر طبیب‌زاده افزود: با در نظر گرفتن سوابق و موفقیت‌های حاصله از سوی دکتر دستجردی، از وی تقاضا کردیم که این مسئولیت را بپذیرد و از دکتر دستجردی تشکر می‌کنیم که دعوت همکاری ما را پذیرفت قطعا با توانمندی‌های وی شاهد موفقیت‌های بیشتری در دانشکده دندانپزشکی خواهیم بود.

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال ۱۳۴۴ تاسیس شد و پس از ۴۶ سال یکی از بزرگترین دانشکده های دندانپزشکی کشور بوده و بر اساس گزارش شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی و با توجه به شاخص های موجود بالاترین رتبه را در میان دانشکده های دندانپزشکی کشور بدست آورده است. این دانشکده علاوه بر ارائه دوره دندانپزشکی عمومی، ۱۴ دوره تخصصی دندانپزشکی را ارائه می کند.
خلیج همیشه فارس - انگلیس - انگلیس
متاسفم که سرزمین کورش بزرگ و همه دانشمندان بزرگش افتاده دست یک خانواده دزد و بیسواد جنایتکار .خانواده دزدی که پدرش سید علی گدا و دامادش انتری نژاد . وای به حال روزه ایران زمین که تمام بدنش پر شده از چرک و عفونت از دست این جنایتکاران . نفت و گازش را میدزدند و درخت و آب و آبادانی را از روی زمینه آبادش پاک میکنند . لعنت به شما قوم ظالم غیر ایرانی .
شنبه 8 مرداد 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
به شاه فقید میگفتند هزار فامیل!!! به حکومت ولی وقیح چه باید گفت?!!! صدهزار فامیل?!!!
شنبه 8 مرداد 1390

amoo uk - انگلستان - لیدز
خوب تحصیل کرده دارای مقالاتی هم است تجربه داره به تخصص میاد ..بهتر از اینه که یک نظامی بی سواد رئیس جمهور بشه
شنبه 8 مرداد 1390

firozi - عراق - بغداد
چقدر هم شبیه ابجیش هست با اب جیش اشتباه نشه شاید هم دوقلو باشند ولی انگار سیبی که یکجا خورده باشند و دو جا ...باشند
شنبه 8 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
ایران افتاده دست هزار فامیل لاشخور بی سواد فرصت طلب یابو نتیجه ایران فعلی
شنبه 8 مرداد 1390

monairan - ایران - تهران
قبلا هم پست گرفته بود بهترین رشته فوق تخصصی دندانپزشکی ارتودسی چپاندنش بهترین دانشگاه استادش کردن و کلی دانشجوی با استعداد بدبخت نتیجه زحمتشون را دادن به این عوضی که به نام خودش چاپ کنه و ترفیع بگیره . مثل بقیه شون مثل لاربجانی نکبت که کل شاگرد اول های. دانسگاه تهران را اجیر کرده تا به جاش تحقیق کنن و با وعده بورس کانادا. و انگلیس انها را فریب داده به پشتیبانی برادر های گندش ,لاریجانی ها. شده همه کاره دانشکده پزشکی و با استفاده از مغز جوانها به نام خودش. مقاله میده بیرون .اخه ظلم زور تزویر بی عدالتی تا کجا ?مرگ بر همه شون. ایران تهران
یکشنبه 9 مرداد 1390

آرمان-انگلیس-لندن - انگلیس - لندن
کوروش تو وصیت نامش نوشته بود هیچ وقت به فامیلت پست و مقام نده چون نمی توانی آنهار ا سرزنش کنی حالا آقایون برعکس وصیت نامه را دارن انجام میدهند
یکشنبه 9 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.