نامه هایی که هواپیماهای عراقی سر رزمندگان ایرانی می ریختند


نامه هایی که هواپیماهای عراقی سر رزمندگان ایرانی می ریختند

جهان نیوز : یکی از حربه‌های رایج در جنگ تحمیلی، استفاده از مقدسات ما ایرانی‌ها برای تضعیف روحیه رزمندگان بود. عراق هم به دلیل وجود عتبات عالیات و مراقد ائمه (ع) در این کشور، پتانسیل زیادی برای استفاده از این حربه داشت.

به گزارش جهان بیانیه زیر یکی از بیانیه‌هایی است که هواپیماهای عراقی در مناطق عملیاتی بین رزمندگان ایرانی می‌ریخته‌.در زیر تصویر منسوب به امام علی (ع) نوشته شده است: «عراق در پناه امیرالمؤمنین علی‌بن بی‌طالب علیه السلام و آل‌البیت علیهم‌السلام و هر کسی که به عراق حمله کند جای او در قعر جهنم است.»

می‌بینید که از نظر قواعد نگارشی زبان فارسی، این عبارت دارای اشکال است. این اشکال در جملاتی که در پشت این عکس نوشته شده مشهودتر است!


iranking - المان - مونیخ
وقتی تو مخ ادما پهن باشه و به این مزخرفات اعتقاد داشته باشند باید هم ازش سو استفاده کرد .
شنبه 8 مرداد 1390

siya48 - آلمان - کلن
این ورژن عراقی.ورژن ایرانیش رو هم ما داریم که هی‌ آپدیت می‌شه...نفت را بّر سر سفره‌ها می‌آوریم..آب را مجانی‌ می‌کنیم.برق را مجانی‌ می‌کنیم...زمین مال خداست...اقتصاد مال خ:ر است..
شنبه 8 مرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
از خطبه هاى علی ...در سرزنش اهل عراق : " پس از حمد حق، اى اهل عراق، شما همچون زن حامله اى هستید که باردار شده، و پس از دوران باردارى طفل مرده بزاید و شوهرش بمیرد، و دوره بیوه گیش طولانى شود، و دورترین اشخاص ارثش را ببرد. بدانید به خدا قسم آمدنم به سوى شما از روى اختیار نبود، اضطرار مرا به سوى شما کشید. به من خبر رسیده که شما مى گویید: على دروغ مى گوید! خدا شما را بکُشد! " (نهج البلاغه خطبه 70 ص 144 ) و این هم پاسخی به باطل شناسان و مذهبیان نا آگاه .
شنبه 8 مرداد 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
بیشرفهای نامرد شما اخر تمام بیشرفها و نامردها بودید.بخیال خام و ابلهانهتان میخواستید نهارتان را در تهران بخورید.اما غافل بودید که مردان اریایی ایران زمین مملو از غیرت.تعصب.شجاعت.فداکاری و وطن پرستیند و شماها را مثل موشی ترسو از خاکمان بیرون میکنند.
شنبه 8 مرداد 1390

Shamamai - ایران - کوردستان
در این جنگ هر دو کشور اسلام سیاسی را ابزار سرکوب کردند
شنبه 8 مرداد 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
8 سال جنگ بی خود و بی جهت ملیاردها دلار هزینه میلیونها نفر آواره و کشته و مجروع و مفقود و ویرانی .................... به دست دو احمق و نادان خمینی و صدام دیکتاتور . خدایا سر هر چی دیکتاتور از سر ایران کم کن .
شنبه 8 مرداد 1390

alexxx - اتریش - وین
حالا بیانیه هایی که رژیم خود ایران برای رزمندگان و همچنان برای مردم عادی نوشته گرچه غلط املائی و گراماتیکش کمتره ولی ماهیتش خیلی خرافاتی تر و اوام فریبتر از این بیانیه است.
شنبه 8 مرداد 1390

Arian1 - ایران - ابادان
مردم ساده ایران همه چیز خود را در راه علی وحسن وحسین فدا کردن و به اخوندهای دزد وخون اشام مثل خمینی وخامنه ایی وامثالهم اطمینان کردند وحالا ببین روزگار ایران وایرانی را. پس لعنت بر ...اعتقاد انها .
شنبه 8 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
خوب ان موقع گاو و گوسفند زیاد داشتیم انها هم میدانستن رگ خواب ما چیست ولی این را نمیدانستن ایران میهن پرست زیاد دارد خوشبختانه الان مردم روشن شدند و میدانند اسلام اراجیفی بیش نیست
شنبه 8 مرداد 1390

persia_021 - یونایتد کینگ دمب - لندن
یه لالهٔ در خون خفته شهید دست از جان شسته. قسم به فریاد آآا تش به اشک لرزانِ مادر. قسم به اسم آزادی به لحظه‌ای که جان دادی. یه قلب از هم پاشیده شهید در خون غلتیده. تا آخرین نفس راحت را ادامه خواهیم داد ‌ای شهید. قسم به عزم هم رزمان به سفکش آن با ایمان. به خسته گانه جان بر کفّ به دلاورانه هم پیمان. همه به پیش، همه به پیش، به یک صدا جاوید با د ایران عزیز ما. ۰۲۱.
شنبه 8 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
عجب ادمهای خنگی-- هنوز نمی دانند خمینی با تحریک صدام باعث این جنگ و بعد از دوسال از شروع جنگ باعث ادامه ی ان----- به جای اسلام اسلام خبر مرگتان کمی مطالعه کنید/
شنبه 8 مرداد 1390

Pull.over - قطر - دوحه
یک سوال،چرا ایرانیان اینقدر علی را دوست دارند؟!
یکشنبه 9 مرداد 1390

afshin7174 - ایران - تهران
در این جنگ پر افتخار بسیجیان و سپاهیان و ارتشیان غیور میهن من طوری عرب ها رو ادب کردند که دیگه هوس حمله نکنند.امام خمینی مرد بود و در برابر دشمن ایستاد. اونایی فرار کردند یا به صدام پیوستند یک عمر رو سیاهی رو برای خودشون خریدند و ما که ایستادیم یک عمر افتخار خواهیم کرد.
یکشنبه 9 مرداد 1390

salarkhan - آمریکا - لس آنجلس
persia_021 - یونایتد کینگ دمب - لندن با اجازه مسئول سایت:بععععععع!
یکشنبه 9 مرداد 1390

مهدی کیانمهر - ایران - تهران
من با خرافات کاری ندارم اما جنگ! شماها که وقت جنگ تو سوراخ موشتون بودین یا فرار کردین، جایی نیست براتون که حرفی بزنید یا توهین کنید! چه خمینی سفاک جنگ رو کش داده باشه چه جهان غرب طماع و دورو که از طرفی سلاح شیمیایی می داد از طرفی درمان می کرد!! هرچه بود باید عده ای جونشون رو فدا می کردن، اون عده شما نبودین! شاید اون موقع هم مثل مجاهدین طرفدار صدام بودین! با جنگ شوخی نکین.
یکشنبه 9 مرداد 1390

Arash آرش - بریتانیا - لندن
برای کسانی که سیر تحولات ایران را دیده یا خوانده اند واضح هست که خمینی شیاد بموقع ورودش باعث شد که مردم ناآگاهانه در جو به اصطلاح "اسلامی ای" که بوجود آورده بود گیر کنند و مثلا بسیاری خانمها داوطلبانه چادر و روسری و آقایان ریش گذاشتند. البته الان باز هم روح پلید خمینی و جنایات بی حد و اندازه رژیم وحشی اش بطور دیگری مردم ایران را از آن افراط به یک تفریط دیگر انداخته که ضدیت با "اسلام" است. زمانی که هر انسان ایرانی با مطالعه، تحقیق و تفکر به ایمان و عقاید خودش برسد، دیگر هیچ کسی نمیتواند با او به اینصورت بازی کند.
یکشنبه 9 مرداد 1390

tiger.man - بریطانیا - گیلفورد
برژینسکی در اوایل جنگ ایران وعراق صراحتا در یکی از مصاحبه هاش میگه: چیزی که الان دلمشغولی ماست چگونگی پایان این جنگ ویا برنده یا بازنده بودن هیچکدام از طرفین نیست بلکه بحرانهای بعد از این جنگ وتاثیر انها بر قیمت نفت است. ودر جای دیگه در جلسه با روسای کارخانه های اسلحه سازی امریکا وفرانسه که نگران پایان جنگ ایران وعراق بودند میگه: نگران نباشید اقایان، تازمانی که نفت هست جنگ هم خواهد بود. خمینی ادم امریکا و انگلیس در منطقه بود وصدام هم ادم روسیه که از بخت بد هر دو کشور هم ثروتمند.
دوشنبه 10 مرداد 1390

tiger.man - بریطانیا - گیلفورد
صرفه نظر از جنایتهایی که خمینی در حق ملت خودش ومنطقه کرده ولی اگه شرف داشت اونطوری با معلم خودش شریعتمداری رفتار نمیکرد
دوشنبه 10 مرداد 1390

tiger.man - بریطانیا - گیلفورد
خمینی با شعار صدور انقلاب فتنه ای را اغاز کرد که اثرش تا روز قیامت باقیه، صدام با تمام سبعیتش خیلی سعی کرد که به جنگ منتهی نشه اما نشد، لاهوتی ( یکی از اخوندهای سربه نیست شده بدست خمینی) در خاطراتش می نویسه که صدام در طول 2 سال بیش از 10 بار هیئت فرستاد ایران واز خمینی خواست که دست از این شعار برداره حتی در یکی از این دیدارها که سعدون حمادی رئیس هیئت عراقی بود سر خمینی داد زده بود که داستانش مفصله، به قول حسنین هیکل: جنگ در واقع جنگ دو ملت نیست بلکه جنگ یک احمق (خمینی ) ویک نادانه (صدام ). شروع کننده جنگ خمینی بی همه چیز بود وادامه دهندش هم خودش وجالب اینجاست که تموم کنندش هم خودش بود. ای لعنت به روحش که با نوکریش برای غرب جز نکبت برای منطقه چیزی نیاورد
دوشنبه 10 مرداد 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
صدام جانی از پیش از عن غلاب به اندیشه تازش به ایران بود و خود را سردار قادسیه! مینامید. هندی زاده روانی تنها به او و نوچگان خونخوارش بهانه این تازش را داد. هردوشان جنایتکار و دشمن ایران و ایرانی بودند.
دوشنبه 10 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.