متعرضان به دو خواهر دستگیر شدند


متعرضان به دو خواهر دستگیر شدند

رئیس‌پلیس آگاهی استان کرمان از دستگیری سه متجاوز به عنف که در قالب مسافربرنما به دو خواهر تجاوز کردند، خبرداد.

سرهنگ هوشنگ پوررضاقلی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که اواخر خردادماه سال جاری پرونده‌ای تحت عنوان «تجاوز به عنف» پیش روی کارآگاهان پلیس آگاهی گشوده شد، گفت: دو خواهر با مراجعه به پلیس عنوان کردند که حوالی ساعت 9 شب برای طی کردن مسافتی به عنوان مسافر سوار بر یک دستگاه پیکان که دو مسافر داشت، شدند.

رئیس‌پلیس آگاهی استان کرمان افزود: این دو خواهر عنوان کردند که پس از طی مسافتی راننده به سمت بیابان‌های شهر کرمان تغییر مسیر داده و با وجود مقاومت‌های این دو، سرنشینان پیکان به این دو خواهر تجاوز کردند.

وی گفت: یکی از خواهران به قصد فرار از دست این سه مرد شیطان‌صفت از یکی از ساختمان‌های متروکه به پایین افتاده که با وجود آن که در اثر این سقوط هر دو پایش شکسته شده بود اما باز هم شیطان‌صفتان به او رحم نکرده و او را مورد آزار و اذیت قرار دادند.

پوررضاقلی با بیان این‌که پس از ثبت شکایت از سوی دو خواهر، شناسایی و دستگیری این سه متجاوز در دستور کار ماموران قرار گرفت به ایسنا گفت: کارآگاهان در عملیاتی پلیس و فنی، مخفی‌گاه این سه متعرض را در کرمان شناسایی و آنان را در عملیاتی مشترک دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی کرمان ضمن هشدار به زنان و دختران جوان گفت: با وجود حضور و فعالیت شبکه تاکسیرانی، آژانس تلفنی و فعالیت تاکسی ویژه بانوان و علی‌رغم هشدارهای بی‌شمار در مورد عدم استفاده از خودروهای شخصی باز هم شاهد آن هستیم که افراد به خصوص زنان و دختران از این‌گونه خودروها برای تردد استفاده می‌کنند که باید به این افراد توصیه کرد که از خودروهای افراد شخصی برای تردد استفاده نکنند.

A.ahooraei - المان - کلن
نه اینه که شما خود بی شرفتون میخواین از این جریان استفاده کنید،. و الا معنی نداره که با ماشین شخصی مسافر کشی بکنن، چرا این بساط رو جمع نمیکنند؟ چرا وسیله ای که همیشه و همه جا میشه ازش سوء استفاده کرد را باید بعنوان وسیله نقلیه عمومی اجازه کار بدهند؟. چرا با جریمه های خیلی شدید و گزاف جلو اینرا نمیگیرند که شخصی ها مسافر کشی نکنند. البته خوب تاکسی هم هیچگونه ایمنی و تضمینی رو گارانتی نمیکنه و جامعه خراب و بسوی نابودی و انحلال در مرگ تدریجی و متعفن و بیمار اسلامی هست. تنها راه نجات جامعه دور شدن از مذهب و احیاء سکولاریسم و حکومتی دمکرات که سرمایه های دزدی شده را دوباره به دولت برگرداند و با به جریان انداختن این سرمایه ها،. جوان ها را شاغل و محیط را قابل تحمل و مملو از وسایل و آلات سرگرمی و تفریح واسه قشر جوان و مردم زحمتکش بکند. ایران رو به نابودی و زوال میره و واسه یکعده بهترین هست، چراکه غیر از این باشه اینها هیچگونه شانسی حتی برای زنده ماندن ندارند چه برسد به اینکه، زندگی کنند. .
شنبه 8 مرداد 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
حالا زمان قدیم کجا اینطوری بود؟همیشه مادرم برام تعریف میکنه که اون زمانها همه مردها دخترها و زنهای دیگران رو ناموس خود تلقی میکردن و چقدر م جوانمرد بودند , حالا ما به کجاها سقوط کردیم ..
شنبه 8 مرداد 1390

مهران خان - ایران - تهران
اینجا به هر چی معترض بشی میگیرنت! این چه مملکتیِ آخه!
شنبه 8 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
همه چیز را این کثافتهای تازی اشغالگر نابود کردند
شنبه 8 مرداد 1390

Artosh - ایران - تهران
بله دیگه. باز هم خود خانم ها مقصر شدند. مردتیکه امنیت ایجاد کن. قانون سفت و سخت بگذار. مکانی رو برای رفع نیاز جنسی آقایان برپا کن. شرایط ازدواج رو آسان کنید و .. دهها راه دیگر که جوامع غربی به قول شما فاسد میکنند و هیچ کدوم از این جنایتها در آنجا رخ نمیدهد و یا بهتر است بگم خیلی کمتر از ایران رخ میدهد. اگر مردم اصلاْ سوار ماشین شخصی نشوند تکلیف این همه مسافرکش شخصی که نون شبشون به ۴تا مسافر در روز بستگی داره چیه پس؟!
شنبه 8 مرداد 1390

marka - گرگان - ایران
براستی ایا این دو دختر بیگناه و اون سه جوان گناهکارند ؟ شرایط جامعه ما طوری شده که از این بزهکاریها به وفور در جامعه یافت میشه و تمامی این اعمال همون واپس زدگی میل جنسیس که باعث عقده های روانی میشه متاسفانه کشور ما با این حکومت به طاهر اسلامی هیچ کاری برای مسئله جنسی جوانان نکرده و نخواهد کرد مگر اینکه حکومتی بغیر از اینها زمامو بدست بگیره و دینهم ریششو از سیاست جدا کنه و مثل سابق بشینه تو مساجد .کار این سه جوان واقعا وحشیانه بوده ولی یقین بدونید اگه جایی رو واسه خوش بودن داشتن دست به این عمل کثیف نمیزدن
شنبه 8 مرداد 1390

gharibe UAE - امارات - ابوظبی
marka - گرگان - ایران هرچقدر انسان نتونه خودشو خالی کنه حقه اینرا نداره نداره که با زور به کسی تجاوز کنه همین دخترا هم نمیتونن خودشونو خالی کنن باید پسرا را به زور به اینکار وادار کنن ؟؟؟. من متاسفم برای کسانیکه که هر چه میشود پای حکومت را در میان میکشند. چرا نمیگویید اینها از خانوادهای بی بند و بار هستند ؟. چرا قبول ندری که حیوان هم اگه پایش شکسته حیوانه دیگه به اش نزدیک نمیشه . مگر کدام حکومت برای هر نفر یک پلیس گذاشته؟
شنبه 8 مرداد 1390

hrm - ایران - مشهد
این احمق ها وقتی 170000 نیرو برای گیر دادن به خانم ها می زارن که چرا یک لاخ مو بیرونه خوب نیروی دیگه نمی مونه برای مبارزه با این بزه کاری ها . موی خانم ها تو خیابان دیده نشه این ها براشون مهم نیست
شنبه 8 مرداد 1390

siamaktg - ایران - تهران
تو ایران به اکیپ پسر با پسر بیشتر گیر میدن تا دختر با پسر !! ما هفته ی پیش با دوستان از جاده ی اوشان داشتیم میگذشتیم . بعد از طلاییه فقط به اونا که پسر بودن گیر میدادن .. ولی دختر و پسرا رو کاری نداشتن .. خب اگه نمیتونید قانون های مزخرف آخوندی و حیوانی تون رو عوض کنید .. لا اقل گیر بی خود به 4 تا پسر رو ندید .. ماشین و کاپوت رو باز کردن واسه 1 دونه عرق پیدا کردن!
شنبه 8 مرداد 1390

sajad_1963 - ایران - شیراز
خانه از پای بس ویرانه خواجه در فکر نقش ایوانه. با احترام به نظرات شما باید بگم همگی نظرات بنحوی درسته جواب درست ازمیون. همین نظرات در میادضمنا مشکل فرهنگی بخشی از جامعه نالدیده گرفته نشه
یکشنبه 9 مرداد 1390

marka - گرگان - ایران
دوست عزیزم امارات ابوطبی انسان هر چقدر هم نتونه خودشو خالی کنه حق تجاوزو نداره و این کار مورد تقبیح همه هست عمل بسیار ناجوانمردانه و دور از انسانیته ، متاسفانه تو کشور ما چند وقتیه اینجور تجاوزها زیادشده و مطمئن باش نتنها کشور ما بلکه هر کشور دیگه هم اگه برنامه ریزی درست در مورد جوانها نداشته باشه باید شاهد اینجور کارها باشه حکومت باید یه فکری بکنه اینکه کشور ما اولین مصرف کننده مواد باشه و تو مصرف کرک تو جهان حرف اولو بزنه و تو مسائل جنسی و تجاوز هم الان تو منطقه خاورمیانه چهره خوبی نداریم بقول ایت اله طالقانی که اوایل انقلاب گفته بودند همانطور که توالت برا هر خونه لازمه یه روسپی خونه هم تو یه شهر لازمه دوست عزیزم عدم برنامه ریزی صحیح دولتمردان تومسائل جنسی امار طلاقو تو کشور چندین برابر کرده ، کشور ما یک کشور اسلامیه ولی توی مساجدهاش بجای اینکه شور و اشتیاق جوانها باشه پیرا یادشون اومده که پرهیزکار باشن، در ضمن تو شهر ما هفت سال پیش سه تا دختر یه نون خشکی رو به بهانه نون تو خونه کشوندن و تا میتونستن سه نفری پدرشو در اوردن دوست من میل جنسی با برنامه ریزی درست توجوانان قابل کنترله
یکشنبه 9 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.