قتل پسر جوان در درگیری مسلحانه


قتل پسر جوان در درگیری مسلحانه

ماموران پلیس آگاهی شرق استان تهران، قاتل و پنج نفر از شرکت کنندگان در درگیری مسلحانه که منجر به قتل یک جوان شده بود را دستگیر کردند.

به گزارش مهر، فرمانده انتظامی شرق استان تهران در تشریح این خبر بیان داشت: اواخر تیرماه سالجاری در پی وقوع دو فقره درگیری مسلحانه در یکی از روستاهای ورامین و قتل و مجروح شدن دو جوان در این درگیری با توجه به حساسیت موضوع مراتب در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی شرق استان تهران قرار گرفت.

سرهنگ «فتحی» افزود: بررسی های اولیه حاکی از آن بود که دونفر برسر چند رأس احشام با یکدیگر درگیر شدند که در این میان یکی از افراد حاضر در درگیری بوسیله گلوله مجروح و پس از این درگیری ، در یک حرکت انتقام جویانه چند نفر از اهالی با تهیه سلاح شکاری و سلاح سرد با طرف دیگر درگیر می‌شوند.

 وی درادامه گفت : با اوج گیری دعوا فردی به نام " ابوالفضل " که مجهز به سلاح گرم بود کنترل خود را از دست داده و با تیراندازی، منجر به قتل یکی از افراد حاضر در نزاع  می‌شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه در ساعات اولیه پس از وقوع درگیری 5 نفر ازعوامل اصلی درگیری شناسایی و دستگیر شدند ، ادامه داد: با انجام تحقیقات وسیع و بکارگیری اقدامات خاص پلیسی متهم به قتل که پس از وقوع قتل از صحنه جرم متواری شده بود پس از گذشت یک هفته با تلاش شبانه روزی مأموران در آلونک مخروبه ای شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه به همراه یک قبضه سلاح دستگیر شد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.