اجرای یک میلیون دلاری جنیفر لوپز


اجرای یک میلیون دلاری جنیفر لوپز
 در یک عروسی اکراینی
   
بنا به گزارشات رسیده ، جنیفر لوپز برای اجرای برنامه در یک مراسم عروسی در اکراین ، یک میلیون دلار دریافت کرد.

این بازیگر و خواننده مشهور که هفته گذشته بعد از ۷ سال زندگی مشترک از همسرش مارک آنتونی جدا شد ، صبح روز ۱۸ جولای به اکراین پرواز کرد تا در مراسم عروسی دختر سرهای تاروتا ، میلیاردر مشهور اکراین ، برنامه اجرا کند.

یک منبع خبری گفت:"او یک مرد بسیار ثروتمند است که دلش می خواهد جنیفر در مراسم عروسی دخترش برنامه اجرا کند و حاضر است مبلغ هنگفتی برای حضور جی لو در این مراسم بپردازد."

جنیفر که از مارک آنتونی دو فرزند دوقلوی سه ساله با نامهای امی و مکس دارد ، بعد از جدایی از مارک ، خودش را با کار کردن سرگرم کرده است تا راحت تر با این جدایی کنار بیاید.

جنیفر و مارک که در سال ۲۰۰۴ با هم ازدواج کردند ، هر دو قبول دارند که تصمیم گرفتن برای جدا شدن و طلاق ، برای هردوی آنها کار بسیار سختی بود .

آنها در یک اطلاعیه مشترک گفتند:"ماتصمیم گرفتیم به ازدواجمان پایان دهیم. این تصمیم بسیار سختی برای هردوی ما بود. ما در مورد همه چیز کاملا" دوستانه به توافق رسیدیم."

"این وضعیت برای هر دوی ما بسیار دردناک است و از همه تقاضا می کنیم که در این شرایط سخت به حریم خصوصی ما احترام بگذارند. "
khosh bavar - ایران - یزد
نه از اسیدپاشی خبری شنیدیم و نه از 6 ماه بعد از جدایی که زن طبق قانون اسلام حق ندارد با یک مرد دست بدهد و نشست و برخاست کند و از این قبیل قوانین مذهبی !? مثل یک انسان باهم بودند و مثل یک انسان از هم جدا شدند ! شاد و انسان باشیم .
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

pandora - آلمان - کلن
این لعنتی همه جا میره,المان نمیاد!حالا که زده تو خط پرکاری,امیدوارم گذرش به اینجا هم بیافته
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
یکی از هنرمندان مورد علاقه من , مخصوصآ رقصهایش !
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
یادش بخیر بنگاه هاى شادمانى زمان گذشته که در عروسى ها برنامه اجرا مى کردند از آواز خوانى ارکستر سه نفره ( ویلون زن- تنبک زن - قره نى زن ) تا رقص خانم گروه مطرب و نمایش جالب و با مزه سیاه بازى همه این ها چقدر دستمزدش بود یک چیزى حدود هزار تا دو هزار تومان ( ده هزار تا  بیست هزار ریال ) چه آسون و مفت این ها همه از بین رفتند
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

mortimer - ایران - اصفهان
خیلی خوش تیپ و پر انرژیه.دمش گرم.
جمعه 7 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.