قاتل پل مدیریت تهران به اعدام در ملاء عام محکوم شد


قاتل پل مدیریت تهران به اعدام در ملاء عام محکوم شد

روز چهارشنبه، ۵ مرداد (۲۷ ژوئیه)، رادیو و تلویزیون دولتی جمهوری اسلامی به نقل از رئیس شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران گزارش کرد که امروز محاکمه عامل قتل یک دختر دانشجو در منطقه پل مدیریت تشکیل شد و دادگاه برای قاتل حکم اعدام در ملاء عام صادر کرد.

جلسه محاکمه عامل قتل دختر دانشجویی در منطقه پل مدیریت صبح امروز از ساعت ۱۱ در دادگاه‌های کیفری استان تهران و به ریاست قاضی عزیز محمدی آغاز شد.

در این جلسه بعد از اظهارات نماینده دادستان در دفاع از کیفرخواست دختر جوانی که در روز حادثه به همراه مقتول بود و ۳ شاهد دیگر حادثه در جایگاه قرار گرفتند و مشاهدات خود را بیان کردند.

بعد از اظهارات شهود پرونده، کوشا متهم پرونده در جایگاه قرار گرفت و با بیان این نکته که قتل را قبول دارم جزئیات و انگیزه خود را از وقوع قتل بیان کرد.

بعد از شنیدن اظهارات وکیل مدافع متهم، کوشا آخرین دفاع خود را بیان کرد و سپس قاضی عزیز محمدی ضمن ختم جلسه متهم را به قصاص و اجرای حکم در ملاءعام محکوم کرد. همچنین وی از جنبه عمومی مجروح کردن دوست مهسا (مقتول) تبرئه شد.

روز جمعه، ۱۷ تیر سال جاری خبرگزاری ایلنا گزارش کرد که روز پنجشنبه قبل از آن، یک دانشجوی دختر دانشگاه علامه طباطبایی هنگام عبور از روی پل عابر پیاده در نزدیکی پل مدیریت تهران در برابر چشم رهگذران، با ضربات چاقوی یک دانشجوی پسر که در خواستگاری از او ناکام مانده بود، به شدت زخمی شد و در بیمارستان درگذشت.

رادیو و تلویزیون دولتی ایران در مورد نحوه رسیدگی قضایی به این پرونده، که ظاهرا با سرعت صورت گرفته، جزئیات بیشتری منتشر نکرده و مشخص نیست که آیا حکم اعدام در دادگاه تجدید نظر نیز ابرام شده و به تایید دیوانعالی کشور رسیده است یا نه.

خبر صدور حکم اعدام برای ضارب دختر دانشجو در حالی انتشار می یابد که اخیرا رسانه های گروهی ایران گزارش های متعددی از افزایش قابل توجه در جرایم جدی منتشر کرده اند و روز گذشته، گروهی از مقامات جمهوری اسلامی، با حضور در مجلس، وقوع این جرایم را به عوامل بیگانه نسبت دادند و خواستار کنترل بر رسانه های داخلی در زمینه انتشار اخبار این نوع وقایع شدند.

dara20 - ایران - تهران
با اجرای علنی این مجازاتها رژیم انسانستیز اسلامی بیش از پیش بر ترویج خشونت در جامعه دامن می زند. اگر اینگونه مجازاتها جوابگو بود امریکا باید بهشت امن زمین می شد. حکومت ناکارامد و فاسد اسلامی ایران را به پرتگاه سقوط اجتماعی رسانیده. تف به ذات کثیف ملاها.
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
اخلاق و منش و مردانگی و حس هم زیستی را این بی شرفها از بین بردند نتیجه جامعه فعلی ایران
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
تمام این جنایات محصول دینتان - اختناق در جامعه- محدودیتهای روابط پسر و دختر- دزدیهایتان- اعدام در ملا عام -و مراسم تهوع اور عاشورا تاسوعا/ترویج روح شهادت همزمان انتشار و گسترش افسردگی با دفن استخوان مردگان در دانشگاهها و این شده که اکثریت ملت را دچار بیماریهای گوناگون روحی و متعاقب ان چاقو در جیب---- اسید در شیشه/ مرگ بر عننننننننننقلاب کثافت و تهوع اور 57 .
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
درد ایران یکی دو تانیست اینهم سخنان گهر بار شاملو رهبر فکری چپی ها و تعداد زیادی در کالیفرنیا بعد از عنقلاب 57///. شاملو: بلندگوهاى‌ رژیم‌ سابق‌ از شاهنامه ‌ به‌ عنوان‌ حماسه‌ى‌ ملى‌ ایران‌ نام‌ مى‌برد، حال‌آن‌که‌ در آن‌ از ملت‌ ایران‌ خبرى‌ نیست‌ و اگر هست‌ همه‌ جا مفاهیم‌ وطن‌ و ملت‌ را در کلمه‌ى‌ شاه‌ متجلى‌مى‌کند. خوب‌، اگر جز این‌ بود که‌ از ابتداى‌ تأسیس‌ رادیو در ایران‌ هرروز صبح‌ به‌ ضرب‌ دمبک‌ زورخانه‌ توى‌ اعصاب‌ مردم‌ فرویش‌ نمى‌کردند. آخر امروزه‌ روز فرّ شاهنشهى‌ چه‌ صیغه‌اى‌ است‌؟ و تازه‌ به‌ ما چه‌ که‌ فردوسى ‌ جز سلطنت‌ مطلقه‌ نمى‌توانسته‌ نظام‌ سیاسى‌ دیگرى‌ را بشناسد؟ . ....1/
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
..2..قسمت دیگری از فرمایشات. //قهرمان‌ اصلى‌ انقلاب‌ هم‌ آهنگرى‌ است‌ که‌ چرم‌پاره‌ى‌ آهنگریش‌ را توک‌ چوب‌ مى‌کند. البته‌ فکر نکنید فردوسى ‌ علیه‌الرحمه‌ نمى‌دانسته‌ براى‌ انقلاب‌ کردن‌ لازم‌ نیست‌ حتماً یکى‌ چیزى‌ را توک‌ِ چوب‌ کند؛ منتها این‌ چرم‌پاره‌؛ را براى‌ بعد که‌ باید به‌ نشانه‌ى‌ همبستگى‌ِ طبقاتى‌ِ غارت‌کنندگان‌ و غارت‌شوندگان‌ درفش‌ کاویانى‌ علم‌ بشود لازم‌دارد! . اما وقتى‌ به‌ بخش‌ پادشاهى‌ فریدون ‌ رسیدید، آن‌هم‌ به‌ شرطى‌ که‌ سرسرى‌ از روى‌ مطلب‌ نگذرید، تازه‌ شست‌تان‌ خبردارمى‌شود که‌ اول‌ مارهاى‌ روى‌ شانه‌ى‌ ضحاک ‌ بیچاره‌ بهانه‌ بوده‌ و چیزى‌ که‌ فردوسى ‌ از شما قایم‌ کرده‌ و درجاى‌ خود صدایش‌ را بالا نیاورده‌ انقلاب‌ طبقاتى‌ او بوده‌؛ ثانیاً با کمال‌ حیرت‌ درمى‌یابید آهنگر قهرمان‌ دوره‌ى‌ ضحاک ‌ جاهلى‌ بى‌سروپا و خائن‌ به‌ منافع‌ طبقات‌ محروم‌ از آب‌ درآمده‌/// و همین چرندیات را در باره ی کورش و داریوش!!!!!! وقتی شاعر ازادیخواه این باشد وای به حال بقیه/انوقت همین اقا در نامه ای به مسعود رجوی در 1360 از او یک قهرمان می سازد/زهی وقاحت/
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
حالا اعدام خودش کم بود تو ملا عام اجراشدنم بهش اضافه شده.لابد یه عده مریض روانی هم واسه تماشا میان.امیدوارم هر کس واسه تماشای اعدام میره کور بشه تا دیگه از دیدن این صحنه ها لذت نبره
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

Pull.over - قطر - دوحه
حکم اعدام برای این حیوان کمه! لطفا نذارید به این راحتی بمیره.عذابش بدین.
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

Michael Jackson L.O.V.E - ایران - تهران
باید چنین قاتلایی رو در ملاء عام اعدام کرد تا درس عبرتی برای دیگر قاتلها و متجاوزها بشه،اونوقت نمیدونم چرا پارازیت میاد و این کارو و مردم رو مسخره میکنه!اشورشو در آوردن.
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

findingneverland - انگلستان - میدلزبورو
اخه چه ربطی به عوامل بیگانه داره؟؟؟؟؟؟
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

mahkam - المان - کلن
دمش گرم.با زن و دختر باید هینطوری رفتار کرد.درود به شهامتت.
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
Pull.over - قطر - دوحه . سادیست اسلامی!!!!!!!
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
Pull.over - قطر - دوحه اسلامی مریض تو فعلا برو با اعراب دشداشه پوش کباب سوسمارو ملخ بخور نمیخواد فتوای قتل و شکنجه بدی
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
واقعا حکم اعدام برای این شیطان صفت کمه . روزی یک قطعه از بدنش را جدا کنند . روزی یک انگشت ..و گوش و دماغ و... دست و پا و اخر زنده اتش بزنند .
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

erfan_p0wer - ایران - تهران
dara20 - ایران - تهران . رژیم هزاران اشکال داره اصولا هیچ حکومتی نمیتونه خواسته تمامی ملتش رو فراهم کنه و با تمام مشکلاتی که داره خیلی هم حکم عادلانه ای داده انسان ستیز امثال شماها هستن. فقط اون قاتل عوضی انسان بود نه؟. بیچاره اون دختری که بیخود و بی جهت به قتل رسید خدا رحمتش کنه. با تمام ظالم بودنشون دستشون درد نکنه
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

piade - ایران - تهران
چقدر مسخره هست که اسم طرف و مینویسند. تمام مشخصاتش از جمله شغل پدر و خانوادش را مینویسند. خودشو در دید همگان اعدام میکنند اما صورتشو تو عکس نشون نمیدن. دیگه از کی دارید قائمش میکنید؟
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

Matilda71 - سوئد - سوئد
Michael Jackson L.O.V.E - ایران - تهران دیدیم چقدر درس عبرت شده برای هموطنان عزیزمون نتیجه اش هروز ملاحظه میشه/ پارازیت حقیقت رو میگه که برای بعضی ها تلخه
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

Pull.over - قطر - دوحه
لیلی ایرانی - ایران - تهران:دیدن قاتل یک دختر بی گناه بله.لذت دارد،البته من شخصا با اعدام در ملا عام مخالفم.
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
mahkam - المان - کلن . جرات داری اینو در المان بیان کن پرتت میکنن به وطنت عربستان/قاتل اسلامی. erfan_p0wer - ایران - تهران . ملا از سرت زیاد به این زودی تجاوز وقتل 100 جوان فراموش و دستشون درد نکنه??????. قاتل اسلامی تشنه ی خون کسی نمیگه این همجنس قاتلتان ازاد بشه زندان طولانی مثل همه ی دنیا----- اعدام حیوانیست و کسی که خوی حیوانی در اوست عاشق رقص مرگ محکوم بالای دار/
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
روزی نیست که حکم الله مدینه در آن سرزمین اجرا نشود ! جامعۀ بیماری که دیدن خونخواری و جنایت حکومتیان اسلامی مغزهایشان را شستشوی خونی داده و یکدیگر را در ملاء عام میدرند ! جوان پریشان حال و روانی که برای اثبات عشقش سینۀ دختر مورد علاقه اش را میشکافد چرا که خود را صاحب و مالک آن دختر میداند ! ولی آیا چه سود از اینهمه حلق آویز کردن و اعدام که حتی در حضور بچه خردسال نیز انجام میگیرد ؟ مارهای عمامه به سری که احکام دادگاه‌های قضایی را بی‌ رمق دانسته و خواستار تشکیل دادگاه هایی به سبک دادگاه‌های امام اولشان علی هستند که با سرعت و حذف تشریفات ، سریعتر به اعدام اقدام نمایند ! آهای کسانی که با شنیدن واژۀ تن لرزان اعدام هورا میکشید بدانید که شما نیز هیچگونه تفاوتی با آن جوان پریشان حال و قاتل ندارید ! بدانید که از حلق آویز کردن جوانها و اعدامهای بی پایان, گلستانی ساخته نخواهد شد !
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

anty mola - عراق - اربیل
آنانی که از اعدام مجرمان به شکل اشکارا دفاع میکنند ،دیوانه ای بیش نیستند. چون معلوم شده است که این گونه اعمال خشونت رادرجامعه ترویج میدهد که. همه شاهد گسترش روزافزون قتل وتجاوز و.....هستیم .اما این میان اسلام و. جامعه اسلام زده ما ست که سرش به سنگ خورده با این نوع چاره جویی . به هر حال از برکات اسلام ناب همین که همه ما ایرانیان به نوعی دچار مرض روانی. شده ایم و از نظر فساد اخلاقی شهره آفاق !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
dara20 - ایران - تهران. چرا آدرس اشتباه میدی اخوی؟ مگر شما در آمریکا هستید یا مگر در آمریکا مجازات علنی اعدام وجود دارد؟ پروسه اعدام در ایالتهایی که مجازات مرگ در آنها وجود دارد (نه همه ایالتها) چند سال طول میکشد و چه بسا در این چند سال مدارکی دال بر بیگناهی متهم یافت شود. اینجا هرگز کسی را فوری اعدام نمیکنند و جهت اطلاع جنابعالی آمریکا امن ترین کشور جهان است. اینکه هر از چند گاهی دیوانه ای تفنگ بدست میگیرد و عده ای را میکشد در همه جای دنیا هست. آمار جرم جنایت در آمریکا از دهسال پیش تاکنون بیش از 50 درصد کاهش داشته و همواره رو به کاهش است. در ضمن شما در مورد 50 ایالت حرف میزنید و یک قاره بزرگ با بیش از 300 میلیون جمعیت! و نه یک کشور کوچک. تمام آمارها را باید به نسبت جمعیت و وسعت کشور محاسبه کرد.
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

alexxx - اتریش - وین
راحت ترین و لذت بخشترین حکم, واسه این عغده ایهای اسلام افراطی. راه حل و منطق و اگاهی که برای هدایت کردن جامعه ندارن . برای ایجاد رعب و وحشت اعدام راحت و ماثرترین روشه.
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
oghab - فنلاند - هلسینکی - Pull.over - قطر - دوحه. شما بسیجیان ساندیس خور و اسلامی های روانی باید خودتان را به تیمارستان معرفی کنید چون کار شما بیماران روانی از بیمارستان گذشته. فرق شما مخبطان اسلامی با بازجویان شکنجه گر زندان اوین چیست؟ مشتی سادیست روانی که از شکنجه دیگر انسانها لذت میبرند. همین امثال شما مملکت را به این روز انداختید که مشتی حیوان صفت اسلامی جامعه را چنین وحشی و بی پروا کرده اند که همه چاقو بدست دنبال انتقام جویی هستند.
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
قابل توجه اسلامیون عاشق اعدام چطور در این مسئله کورررر و کرررر///ترک صحنه جنایت توسط خودروی گشت پلیس در حادثه پل مدیریت //// ولی تا صحبت اعدام در ملا عام هست به ناگهان انسان دوست???? و کور در برابر پروسه ی ننگین این رژیم و جنایتهایش و عنقلاب شکوهمند!!
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

mortimer - ایران - اصفهان
اعدام در ملا عام؛اینجا اروپا؛قرون وسطی
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

dara20 - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس . . منظور من بطور کلی حکم های پی در پی اعدام از سوی بیدادگستری اسلامی بود. امریکا نیز یکی رکورد داران حکم اعدام در جهان است اما ایا با اعدام های بی پایان میزان جرم و جنایت در امریکا کاهش یافته? در ضمن من نیمی سال را به اقتضای شغل و پیشه ام در ویرجینیا بسر می برم و نیمی دیگر از سال را در تهران و بعد 22 سال متوالی زندگی در امریکا خوب این کشور افت زده اجتماعی را می شناسم. متاسفانه کشور ما نیز با دستان کثیف مذهبیون ابله به همان بیراه امریکا کشیده شده.
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

dara20 - ایران - تهران
erfan_p0wer - ایران - تهران . . از بابت توهینی که کردی بی نهایت سپاسگزارم . سزای اون قاتل عوضی موضوع بحث من نبود اما حمایت تو از رژیمی که بیدادگستری ملاک عمل و رفتارش شده و همه روزه تحت عنوان مجازات در دید عموم خشونت و انسانکشی را به مردم می اموزد مد نظرم بود. ایا با اعدام این قاتل پست فطرت در ملا عام دیگر شاهد چنین جنایاتی نخواهیم بود? ایا با هزاران هزار اعدامی که رژیم منفور اسلامی در طی عمر کریه 32 ساله اش اجرا نمود از میزان جرم و جنایت در کشور کاسته شد? مشکل جامعه سقوط اخلاقی اجتماعی است و با اعدام این مشکل حل نمی شود.
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

hamiddoo - ایران - تهران
نوش جونش ،حقشه .درس بشه واسه بقیه اوباش .هر کسی هم که میگه این حکم عادلانه نیست ،بیخود میکنه .ببینم اگه کسی همین بلا رو سر خواهر و مادرش مورد ،بازم میگفت عادلانه نیست .این بابا از اولش هم از وجود خودش تو این دنیا رضی نبوده و قصد خودکشی داشته ولی دنبال یه بهونه میگشته .ولی ای کاش قبل از اینکه اون دختر بیگناه و معصوم رو میکشت .زیر ماشینی ،چیزی میرفت یا اینکه خودش ،خودشو در میزد.افسوس که اینقدر وجودشو نداشت . خواهش میکنم این ندانم کاریها رو تقصیر رژیم و دولت نندازین .از اینجور آدمهای احمق و بیشعور همه جا پیدا میشه .
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
Mahkam - المان - کلن-چقدرعقده ایی تشریف داری روانی..
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
zebelkhan(تاپاله خان)شما از قرار معلوم سالهاست ازترس به ایران سفر نکردید .تنها راه ارامش و امنیت اجتماعی . دادگاهای انقلابیست . بدون محاکمه اعدام هرچی ارازل و اوباش . مگه زمان شاه کم چاقو کش بود . فیلمها هم خدا بده برکت .اقا بهروز در نقش لات / دشنه / رضا موتوری / ذبیح / قیصر / مملکت از اول گوسفندی بوده.
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

mashady - انگلیس - منچستر
سگ کشی
جمعه 7 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
oghab - فنلاند - هلسینکی. اولا خودتی ! شما نکبتهااگر آدم بودید که همه دنیا شما را بعنوان تروریست حساب نمیکرد.. دادگاه ان قلاب ارزانی خودت ! فرزند آخوند و جنگیر و نوحه خوان و رمال و ملا بهتر از این نمیشود! به کوری چشم تو اسلامیست سادیست من به واسطه شغلم سالی دوبار ایران میروم و هر روز شاهد پسرفت کشور آخوند زده ایران هستم. تا مخبطان روانی مثل تو کاسه لیس ملا در ایران وجود دارند روزگار ایران همین است. تو ... که در فنلاند نشسته ای و از دادگاه ان قلاب حرف میزنی! شرط میبندم از قم آن طرف تر نرفتی چون....
جمعه 7 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
oghab - فنلاند - هلسینکی . مزخرفاتت خیلی خنده داره ! این همه دادگاه ان قلاب و پاسدار و بسیجی و نیروی ان تظامی و آجان و داروغه و اطلاعاتی و هزار جور مامور مخفی داشتید و دارید و توی این سی سال آمار جرم جنایت رو به آسمون رسوندید؟! خجالت بکش ! کی زمان شاه اینقدر جرم و جنایت بود؟ الان ...خودت تو بسیجی رو سه سوت کنار خیابون بلند میکنند! این نکبت رو فقط اسلام محمدی میتونست برای کشور به ارمغان بیاره! امثال تو تازی زاده های حوزه قم لازم نکرده دهن رو باز کنید! بسه هر چی نسخه برای ایران پیچیدید! ..! بقول ایرج میرزا: بجز از گند و کثافت اندر این شهر ندیدم بنده! هر کجا شهر مسلمانان است - از ...گند بود آکنده! اینم از شهر شماها!
جمعه 7 مرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
zebelkhan دوستِ بسیار ارجمند حیف از وقت و انرژیت نیست که برای این کفتاران و شغالان اسلامی به هدر میدهی . مگر همین چندی پیش به فرمان افعی عمامه به سر ناصر مکارم شیرازی نبود که گفت : دادگاههای ان قلاب باید به سبک دادگاه‌های امیرالمومنین (قاتل) اداره شود که بدون تشریفات اعدام ها هر چه زودتر اجرا شود . این ایران ستیزانِ بی وطن اگر چاره داشته باشند بید مجنون را هم بواسطۀ جذابیتش به دادگاه ان قلاب میکشانند. در مذهب و مکتبِ این ابلهان حقوق بشر جائی ندارد ! همیشه برقرار باشی دوست دانا و فهیم .
جمعه 7 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
zebelkhan.... سالی دوبار به واسطه شغلت .?????تو با این زرزر کردنت . برای چی میری مملکت بسیجی ها . از برکت گند سر شما غرب زده هاست که ایران روز به روز وضعیت فرهنگیش خرابتر میشود .جاسوس ان دسته از اشغالهاهستندکه هم از تبره میخورید هم از اخور .(به واسطه شغلم .)مقواخواب
شنبه 8 مرداد 1390

Pull.over - قطر - دوحه
دوستان گلم من نمی توانم از اعدام این حیوان لذت نبرم.چون هر گاه به اه و ناله و دردیکه اون دختر بیگناه کشیده فکر میکنم جگرم میسوزد.من که غریبه ام همچین حرفی میزنم.لحظه ای فکر کنید خانواده اش چه میکشند.من همیشه گفته ام با اعدام در ملاعام و در برابر چشم کودکان و بچه ها مخالفم.البته میدانم که با این دل نازکی که دارم طاقت دیدن این اعدام رو نخواهم داشت.ضمنا زبل خان عزیز من نادر هستم.به دلائلی اکانتم را عوض کردم.شاد و پیروز باشید.
یکشنبه 9 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.