دولت پرسپولیس را ۴۵میلیارد تومان می‌فروشد و استقلال را ۴۲ میلیارد تومان!


دولت پرسپولیس را 45میلیارد تومان می‌فروشد
و استقلال را 42 میلیارد تومان!

سازمان خصوصی سازی به قیمت نهایی برای واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس رسید.

به گزارش خبرآنلاین؛ پس از سه جلسه بلندمدت میان مسئولان سازمان ورزش و سازمان خصوصی سازی، اعضای کمیته ارزشیابی و کارشناسان خبره اقتصادی، برای تیم های پرسپولیس و استقلال به قیمت نهایی دست یافت. 

عقدایی، معاون سازمان خصوصی سازی در این باره به خبرنگار ما گفت: «بر اساس نظر کارشناسی سازمان خصوصی سازی، قیمت پرسپولیس را این شورا 45 میلیارد تومان و قیمت استقلال را 42 میلیارد تومان برآورد کرده است اما هنوز این قیمت ها برای شروع مراحل واگذاری به شورای عالی واگذاری اعلام نشده است. فعلا این پروسه منتظر انتخاب وزیر ورزش است تا شورای عالی واگذاری هم کارش را آغاز کند.»

او درباره شرایط واگذاری و ارزشگذاری در نظر گرفته شده برای این تیم ها گفت: «آنچه قیمت گذاری شده در حقیقت تنها قیمت برند و دارایی های تیم ها مثل بازیکن و و سهم محبوبیت شان در جامعه است و این شامل ساختمان و کمپ های ورزشی دولتی این تیم ها نمی شود .»

عقدایی درباره چرایی قیمت در نظر گرفته شده برای پرسپولیس و بیشتر بودن این بها نسبت به قیمت استقلال گفت: «کارشناسان این قیمت را در نظر گرفتند که حتما شامل ملاک هایی چون دارایی های باشگاه ها و البته تماشاگران شان می شود. البته دولت پذیرفته که بدهی های معوقه این دو تیم را بر عهده بگیرد.»

معاون سازمان خصوصی سازی درباره نحوه واگذاری تیم هم گفت: «نظر ما این است که اگر قرار به واگذاری باشد، می شود تیم را با بلوک 95 درصدی و یک سهام 5 درصدی برای واگذاری به کارکنان این تیم ها. البته هنوز تصمیم گیری نشده که 95 درصد را در یک بلوک یا دو بلوک واگذار کنیم. سهم از طریف بازار سوم فرابورس واگذار می شود. این چیزی است که فعلا نهایی شده است.»

dannni - سوئد - استکهلم
اینکه پولی نیست هردوشون رو خودم میخرم بعد میام تیم لنگ ابی تنش میکنم و هرچه لنگیه از صفحه روزگار محو میکنم
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

a.ahooraei - المان - کلن
میخرم , اما بشرطی که خانمها هم اجازه داشته باشند بیان تماشا و زمین فوتبال یک فضای آزاد ورزشی محسوب بشه. اسلام هم هیچگونه آشنایی دیرینه با ورزش و مخصوصآ فوتبال نداره
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

Artosh - ایران - تهران
ha ha haaa... استقلال بالا بره پایین بیاد زیر پرسپولیس-ه..! حالا تخفیفم میدن؟! نوش جون علی پروین این پرسپولیس. ۳ سوت میخرش...
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
استقلال مفتشم گرونه...پرسپولیس که نمیشه قیمت روش گذاشت!!!!!!!!
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

porharfi - هلند - آرنم
هدف و منظورشان فقط اختلاف و جنجال برپا کردنه و بـــس!!!!...
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
یک فردی که دوچرخه پارک شده در کنار خیابان را که اصلا مال خودش نبود به دیگران میفروخت.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

Pull.over - قطر - دوحه
خوشمان آمد.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
گور بابای ورزش باسینمای ملا وجنایات ملا!! ملت را خر گیر اورده اند از سوئی اعدام اعدام از سوئی برای بی رگها نمایشات فوتبال / در کشوری با ابنهمه جنایت و خفقان مسابقات فوتبال را برای ماله کشیدن به کثافت رژیمشان نشان می دهند برای لاپوشانی فاجعه --از سوئ نمایش فیلمی از گل شیفته برای ماه رمضان و اکثریتی هم بع بع / اگر فریب این نمایشات تهوع اور را می خورید ملا هم از سرتان زیاد/
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

daniall - فرانسه - نانت
چند سال پیش یک تاجر ترک ایرانی تبار پیشنهاد خرید تاج رو داده بود با قیمت خیلی بالا که بعدها گفتن این تاجر میلیاردر واسطه بوده و در حقیقت تیمسار خسروانی پشت این قضیه بوده حالا بعد از چندین سال که دولت حاضر به فروش سهام شده جالبه که باز هم یک تاجر ایرانی ساکن ترکیه حاظر به خرید 49 درصد سهام شده.پیروزی تیم محبوب حکومته و خصوصی نشه ضرر نمیکنه ولی امیدوارم تاج از دست اینها بیرون بیاد و دوباره بشه بهترین تیم اسیا.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

سوییس - سوییس - برن
خوب معلومه سپاه پاسداران خریدار هر 2تیم میشه.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

alirezaperspolisi - ایران - بندرعباس
ارتمیس باز حرف زدی ... امثال تو انقلاب کردن هخوند اوردن تو این مملکت نسل ما رو بدبخت کردن حالا ور میزنن
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

$persian$ - ایران - تهران
alirezaperspolisi - ایران - بندرعباس . سلام رفیق ییاد قدیما بخیر،خدا امواتت و بیامرزه
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

Pull.over - قطر - دوحه
alirezaperspolisi - ایران - بندرعباس:خودتی علیرضا؟:-) اگه خودتی که خوشحالم که میبینمت...دلمون برات یک ذره شده بود.من آیدیم رو عوض کردم. کیلی پاتیلکی بود قبلیه!!
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

dannni - سوئد - استکهلم
alirezaperspolisi - ایران - بندرعباس/جون علیرضا به میمنت برگشتنت یک بندری برقص برامون
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

feri gonzales - بلژیک - بروکسل
پرسپولیس از استقلال گرونتره هاهاها تاجیا اینجام بزنن گاراژ
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.