جلوگیری از خروج خاتمی از کشور برای دیدار فرزندش!


جلوگیری از خروج خاتمی از کشور برای دیدار فرزندش!

آفتاب: سایت جهان نوشت: محمد خاتمی موفق به خروج از ایران و سفر به اروپا نشد.

خبر جدیدی که چند روز پیش درباره سید محمد خاتمی منتشر شد از عزم او برای خروج از کشور حکایت می‌کرد.

بر پایه این خبر، رئیس بنیاد باران تصمیم داشت که برای دیدار با فرزندانش به یک کشور اروپایی سفر کند. فرزندان آقای خاتمی در آمریکا و اروپا زندگی می‌کنند. همچنین شرکت در سمیناری در کشور ایرلند از دیگر برنامه‌های سفر او بوده است.

خبر جدید حاکی است که آقای خاتمی موفق نشده از کشور خارج شود و برنامه خود را اجرایی کند. 

گفته شده است رئیس بنیاد باران ممنوع‌الخروج است و اجازه ترک ایران را ندارد.

گفتنی است تلاش خاتمی در فروردین سال گذشته هم برای خروج از کشور و سفر به ژاپن ناکام ماند و از همان زمان بود که موضوع ممنوع‌الخروجی وی رسانه‌ای شد.
فضول میرزا - سوئد - استکهلم
عجیب است که فرزندان اینا در اروپای فاسد و امریکای جهانخوار زندگی میکنن و کسی هم ایراد نمیگیره! عمامه = علامت پفیوزی
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

kamran63 - فرانسه - لیون
باش تا صبح دولتت بدمد - کاین هنوز از نتایج سحر است !!// gogoli - ایران - تهران , حالا قبول کردی که اگر این آخوند متحجر سنگ بنا را در زمان 8 سال ریاست جمهوری خودش درست کذاشته بود , الان به این حال و روز نمی افتاد !?
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

pinokio_pinokio - انگلستان - منچستر
مزدور به معنای واقعی‌..
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

Artosh - ایران - تهران
کاش ولت کنن بری و دیگه برنگردی به ایران تا اینقدر سنگ جلو پای آزادیخواهان واقعی ایران نندازی.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
پس چرا توله سگها شو نفرستاده فضیه .?????کثافت ح ..زاده /
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
همه تون برید گم شید . عقده ای های شیاد
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
. فرزندان آقای خاتمی در آمریکا و اروپا زندگی می‌کنند. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خوب ملت بی سواد را سر کار گذاشته اید موقع شعار---- مرگ بر امریکا اروپا /هنگام فرستادن توله های کثافتتان ناگهان اروپا و امریکا می شود مکه ی معظمه!!!بیاد خانم..ناهید پرسون سازنده ی فیلم.من و ملکه..افتادم ایشان با داشتن یک خانه در جزیره ی ثروتمندان سوئد شدیدا کمونیست و ضد امپریالیسم امریکا-- انوقت در مصاحبه ای با یک رسانه ی سوئدی گفت فرزندانم از سوئد به امریکا مهاجرت کرده و زندگی راحتی دارند!!!!!!!حل معادله ی دو مطلب با شما..!!
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
چون تمام سران ولایت وقیح اسـ... و بیت فحشای رهبری تحریم هستند.چون خودشون نمیتوانند بروند دارند میسوزند که دیگران میتوانند بروند.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

مهران خان - ایران - تهران
گهی زین به پشت و گهی پشت به زین!
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
گهی زین به پشت و گهی پشت به زین.تو این 8 سال که بزرگترین پست مدیریت کشوردستت بود چکار کردی و چه کارنامه درخشانی از خودت به جا گذاشتی حالا بخور که حقت همینه.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

باقلوا - ایران - ایرانشهر
ماشاالله خاتمی هم مثل بقیه آخوندا ، توله های خودش رو میفرسته خارج از کشور صفا کنند ( با پول بیت المال ... ) و نمیذارن بهشون بد بگذره ، اونوقت جوونای مملکت باید در فقر و فلاکت و بدبختی زندگی کنن .
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

akbarjeni_shikar - المان - برلین
به درک......
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
اسیاب به نوبت!!!!!!
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
بروید خودتان را بگذارید سر کار خاتمی هم مثل بقیه حزب الهی ها شارلاتانی بیش نیست
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
یادم هست توی دانشگاه تهران بهش گفتن اقای خاتمی! بیش ازصد دانشجو برای همیشه اخراج و ممنوع تحصیل شدن! این یعنی پایان! برای دانشجوی فقیر یا از خانواده متوسط! تکلیف اینها چی میشه? گفت: شما باید برای ازادی هزینه بدهید! منتظر رابین هود یا قهرمان نباشیم!!! بچه های مردم ممنوع تحصیل شدن و بچه های شما راهی بهترین دانشگاهای غرب! شما ها الحق که ایرانی نیستین, یا سیدی!.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

baharmazaheri - دبی - عجمان
فتنه از عمامه خیزد ...نی ز خم ..حیف اون 20000000 رای جنایتکار کوی دانشگا.....
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

baharmazaheri - دبی - عجمان
فتنه از عمامه خیزد ...نی ز خم ..حیف اون 20000000 رای !!!!!!!!!! جنایتکار کوی دانشگا.....
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

a.ahooraei - المان - کلن
حالا ببینم این مزدورهای کثیف این رژیم پلیده عصر حجری ، نمی بینند که اینها به خودشونی ها هم ترحمی نشون نمیدن و امثال سعید امامی و خاتمی رو نمیتونند تجربه کنند و به این ح......زاده ها اطمینان نکنن و بفهمن که این آخوند وقتی به هم پیاله ها و فرزندان خودش رحم نمیکنه،. به شما گر و گوری های بی بنیاد رحم میکنه! با کوچکترین اشتباهتون رفتین کهریزک و بلافاصله خواهر و زن و تموم افراد مذکر و مؤنث فامیلت رو میارن و واسشون جشن ختنه کنون و شب زفاف بپا میکنن. حالا بریت و با ملا گدا همکاوی کنید تا روزش برسه و ببینیم که چه جور زجه میزنید و میگید نمیدونستم و غلط کودم.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

felora - ایران - تهران
دکتر شریعتی: اگر پیاده هم شده سفر" کنید چون در ماندن میپوسید!اشکالی نداره جناب خاتمی پیاده تشریف ببرین ....
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

gogoli - ایران - تهران
تا جایی که من میدونم فرزندان آقای خاتمی از نظر علمی جزو دانشجویان نخبه کشور هستند و طبیعیه که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته باشند. این امکان ویژه فرزندان ایشون نیست. برای بقیه دانشجویان ممتاز هم وجود داره. خیلی بامزه است که اونهایی که زمان جنگ برای فرار از سربازی، از ایران فرار کردن و بعدا برای حفظ آبرو خودشون رو "مبارز سیاسی" جا زدن، حالا طلبکار شدن و خاتمی رو متهم میکنن!
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

gogoli - ایران - تهران
kamran63 - فرانسه - لیون .. شما هر دفعه بر اساس نفع خودت یه چیزی میگی! تکلیف ما رو معلوم کن! بالاخره ما نفهمیدیم خاتمی از خودشونه، یا باهاشون مشکل داره؟! .
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

shahroodi - آلمان - برمن
آخوند کلاش
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
بنده خدا اینهمه مزدوری و نوکری رهبرشو میکنه بازم باهاش مثل یه تیکه اشغال رفتار میکنن یعنی لیاقتش همینه اخوند ناپاک زاده
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
چه اشکالی داره خاتمی جون. خب بگو بروبچه های عزیز دردونت بیان ایران که دیدار ها هرچه زودتر تازه بشه. اره, سید خندان حالا بشین ببین تا صبح دولتت کی بدمد.
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

esmal - ایران - آبادان
شماهایی که دارین از خاتمی انتقاد میکنین خیلی پر رو هستین. خجالت هم نمیکشین . همین انتقادها رو از کروبی و موسوی میکردین الان بعد از4 ماه چه غلطی کردین فقط مثل موش تو سوراخ دارین ویز ویز میکنین . دیدین که همه میگفتین جنبش رهبر نداره موسوی و کروبی از خودشونن. این آقایون اگر دنبال حق مردم نبودن و مثل عده ای دیگه به ملت خیانت میکردن الان بهترین زندگی رو داشتن.پس بی زحمت ....
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

dara20 - ایران - تهران
توله سگش توی اروپاست!!!!! این حـ... ها ایران را برای مردم تبدیل به زندان کردند انوقت توله سگهاشون توی امریکا و اروپا ول می گردند. مرگ بر تمامیت رژیم پلید اسلامی.
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

Dionysos - فرانسه - پارسی
gogoli - ایران - تهران، تو از کجا می دونی که فرزندان خاتمی از دانشجوهای نخبه هستند؟ تا حالا اسمشون در هیچ روزنامه ای به عنوان نابغه یا نخبه درج نشده. مطابق قوانین حقوق بشر هر شهروند حق رای و اظهار نظر داره و برخورداری از حقوق اولیه شهروندها به سربازی رفتن یا نرفتن ارتباطی نداره. اگه مبارزان سیاسی که مخالفان فرضی تو هستند و بعد از انقلاب فرار کردند در ایران می موندند تو می تونستی تضمین بدی که اعدام نشوند؟ علت فرار همه نخبه ها و نخبه های سیاسی فقط سربازی نرفتن بود؟! عجب!
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

bavaffa - اذربیجان - باکو
gogoli - ایران - تهران esmal - ایران - آبادان . شما ها واقعا ... خودتونو میشناسید. اخه طرفداری از سید و اخوند توی رگهای امثال شماست که اینها سر قدرتند.
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

kamran63 - فرانسه - لیون
gogoli - ایران - تهران // , esmal - ایران - آبادان . ما کاری با این نداریم که اینها آدمهای خوبی هستند یا نه. ما فقط اشاره به این مطلب میکنیم که این حضرات دچار اشتباهات سیاسی خیلی بزرگ شدند, و الان در چاهی که خودشان حفر کرده اند گرفتار شده اند. موسوی 8 سال نخست وزیر بود - خاتمی 8 سال رییس جمهور و کروبی ریس مجلس ! اگر این اقایان در زمان قدرت کمی جلو تر از نوک بینی شان را میدیدند ( رعایت اصول دموکراسی و حقوق بشر , برگزاری انتخابات سالم , ...) الان هم انها حال و روز بهتری داشند و هم ملت !!
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

gogoli - ایران - تهران
Dionysos - فرانسه - پارسی .. چطوری دوست قدیمی؟! تو همه روزنامه ها و مجلات داخلی رو میخونی؟! چند سال قبل جنجال مشابهی بر سر مدرک (احتمالا دکترا) یکی از دختران آقای خاتمی از طرف نشریات وابسته به جناح احمدی نژاد راه افتاد که بعدا معلوم شد همش دروغ بوده. ضمنا من نگفتم که همه اونهایی که کشور رو ترک کردن، "نخبه" بودن! اینو با قطعیت میگم که خیلی ها چون طبع لطیفشون طاقت زندگی با مشکلات زندگی در ایران (از جمله خدمت سربازی) رو نداشت، از ایران "فرار" کردن، اما برای حفظ آبرو جلوی در و همسایه، گفتن مسئله سیاسی داریم و نمیتونیم برگردیم! سطح سواد سیاسیشون رو هم میتونی تو همین سایت ببینی!. .
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

gogoli - ایران - تهران
bavaffa - اذربیجان - باکو .. هر چی باشه باز هم ما "رگ" داریم! شما چی؟! چه ما خوشمون بیاد چه نیاد، روحانیون یکی از اقشار جامعه ایران هستند و دارن بین ما زندگی میکنن (مثل بقیه جوامع). شما هم که حال اومدن به اینجا و عملی کردن تهدیدات خودتونو ندارین! پس بذارین ما به کارمون برسیم!
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

gogoli - ایران - تهران
kamran63 - فرانسه - لیون .. اتفاقا کارنامه دولت آقای خاتمی در سیاست اقتصاد و فرهنگ، کاملا روشن و با توجه به حجم مشکلات و مخالفتها، کاملا درخشان و قابل اقتخاره. اما از همون روزهای اول ورشکستگان سیاسی خارج نشین (اعم از سوسولهای سلطنت طلب و چاقو کشهای مسعود جون) که با روی کار اومدن دولت محبوب آقای خاتمی حمایت هواداران و درآمدهای میلیون دلاری خودشون از محل کمکهای دولتهای بیگانه رو در معرض خطر میدیدن، بنای مخالفت با ایشون رو گذاشتن و همراه با مخالفان داخلی آقای خاتمی، با انواع تهمتها و دروغها سعی در تخریب چهره ایشون داشتند. خوشبختانه دست این افراد خیلی زود برای ساکنان ایران رو شد. اما متاسفانه شاهدیم که تعدادی از هموطنان مقیم خارج به علت نا آگاهی از شرایط ایران، هنوز دارن حرفهای نخ نما شده چند سال قبل اون گروهها رو تکرار میکنن و به این فکر هم نیستن که سود این حرفهای اونها در درجه اول به دشمنان داخلی آقای خاتمی میرسه. .
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

a.ahooraei - المان - کلن
Esmal-آبادان/ اونوقت یه عده انتظار دارند که ایران با وجود شماها که سواد خوندن و نوشتن رو یاد گرفتید, تغییر کنه و بطرف دمکراسی بره. آخه مرد مؤمن مگه اینها همونهایی نیستند که تا دیروز واسه شکنجه گرها و آدم کشها به به و چه چه میگفتند, حالا که از شکار یه تکه استخون بهشون نمیرسه ضجه و لابه واسه ملت سردادند و تو هم اینو نمی فهمی؟ توجه کن و تعمق و تأمل در کردار ورفتار این آقایان و همیشه گذشته افراد رو بررسی کن و بعد اعتماد کن. بامید آنروز که همگی هشیار باشیم.
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

Royan - آلمان - آلمان
پس بگو چرا این اواخر پاچه خاری خامنه ای را کرد برای اینکه پارسال نذاشتن بره بچه هاشو ببینه گفت امسال با این روش میرم جلو شاید یه جوری بتونم از ایران بزنم بیرون ولی دید نه بابا اینها از خودش هفت خط تر هستند و دست همدیگر را خوب میخوانند . پشت گوش ات را ببینی خارج را هم ببینی راستی دلت تنگ شده بگو بجه های بیان ایران خوبه نفرستادی اسرائیل دوره جراحی مغز ببیند . نه شرقی نه غربی فقط برای ملت.
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

esmal - ایران - آبادان
المان-کلن فکر میکنی عقل کل هستی ساختار اجتماعی جامعه رو در حال حاضر نگاه کن بعد توقع دمکراسی رو داشته باش . شاید هم با یک عده ادم مثل تو که برای یک زندگی راحت میرن که راحت باشن بعد فکر میکنن روشنفکرن یا بعضیها تو سوراخ قایم شدن دلشون خوش تو بالاترین یا فیس بوک واق واق میکنن وهیچکس رو قبول ندارن به دمکراسی میرسیم.جامعه ای که نصف بیشترش مذهبی نکنه باید از سلطنت حمایت کنه یا از یک مشت تروریست مثل رجوی تو اول برو یاد بگیر دمکراسی چیه بعد بیا نظر بده.
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

kamran63 - فرانسه - لیون
gogoli - ایران - تهران , esmal - ایران - آبادان // کامنت های شما بسیار تاسف برانگیز است. یکی دوران حکومت خاتمی رو بسیار درخشان میبینه و دیگری خیال مارو خلاص میکنه که تو این ساختار اجتماعی اصلا نباید انتظار دموکراسی داشت !..محض اطلاع شما باید عرض کنم کنم که هیچکدام ما خارج نشینان (99%) نه مجاهد هستیم و نه طرفدار رضا پهلوی. ما یک عده میهن پرست و ازادیخوه هستیم و سخت در تحقیق و مطالعه برای پیدا کردن راه حل مناسب به منظور رساندن کشومان به مرز مردم سالاری واقعی و در نهایت عدالت اجتماعی.
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

gogoli - ایران - تهران
kamran63 - فرانسه - لیون .. آره! بر منکرش لعنت! شما یه عده "میهن پرست" هستید که ترجیح دادین بجای رویارویی با مشکلات، اول از "میهن" عزیز فرار کنین و بعد از بیرون گود با خیال راحت درباره "روشهای لنگ کردن دشمن بدون تحمل هزینه" تحقیق بفرمایین! چه کاری بهتر از توهین یه خاتمی؟! خیالتون هم راحته که خاتمی مردی نیست که دنبال انتقام و خشونت باشه. اگه اقامت در خارج بده، چرا خودتون از ایران رفتین و اگه خوبه، چرا با چنین بهانه سستی به مرد شریف، روشنفکر و خادمی مثل خاتمی توهین میکنین؟ باز هم میگم که با توجه به شرایط، خاتمی در دوران ریاست جمهوری خودش "عالی" عمل کرد. اگه کمی فکر کنین میبینین که نفع این ایراد گیریها و توهینهای شما هم به ورشکسته های خارجی و انحصار طلبان داخلی میرسه. حالا بازم حرف خودتونو بزنین! "میهن پرست" گرامی! چرا به پیشنهاد من درباره خودسوزی جلوی سفارت ایران در فرانسه جواب ندادی؟ مرگ خوبه اما برای ساکنین ایران؟ حضرتعالی چطور ادعا میکنی که مسائل ایران رو از کسانی که داخل کشور زندگی میکنن بهتر میفهمی؟ واقعا که!.
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

kamran63 - فرانسه - لیون
gogoli - ایران - تهران - ایرانی هر کجا که باشد حق دارد که به کشور خود و اینده ان فکر کند. ایران ارث پدری شما نیست که تعیین حق بکنید که کی باید نظر بدهد و کی باید سکوت کند. بیلان کار خاتمی زیر صفر یعنی جیزی در حد افتضاح هست ! نمیبنی یا خودت رو به نفهمی زدی ?! اگر در زمان حکومت ایشان انتخابات واقعا ازاد در ایران برگزار میشد, ایا جانوری مثل احمدی نژاد انتخاب می شد ? یه کم فکر کن قبل از کامنت نوشتن !!
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

kamran63 - فرانسه - لیون
gogoli - ایران - تهران - خاتمی فرصتی را سوزاند که دیگر تا اخر عمر این نظام منحوس تکرار نخواهد شد. ان موقع نه سید علی گدا اینقدر قدرت داشت و نه سپاه پاسداران ( شما که در ایران هستی باید بهتر از من این مطالب رو انالیز کنی !). الان که خامنه ای به یک دیکتاتور تمام عیار تبدیل شده و سپاه پاسداران به یک هیولای سرکوبگر, شماها میخواین مثلا چکار کنید !? اجازه نفس کشیدن هم به شما نخواهند داد !! ( اینقدر هم برام ننویس " با توجه به شرایط زمان !!" این شرایط اخر نداره !? ) - راستی پیشنهادت رو به خاتمی ارایه کنی بهتر نیست !? اونه که همه چی رو باخته و باید خود کشی کنه, نه من !!
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

hamiddoo - ایران - تهران
lol. این مرتیکه لاش ی وقتی دستش تو دولت بود تا تونست پول بیت المال رو بالا کشید و فرستاد اونور آب ،حالاهم که باید مثل کروبی و موسوی جواب پس بده ،میخواد فرار کنه . هرچند خیلی از پولاشو اینور آب بایکوت کردند و به اسم تحریم بالا کشیدند ولی هنوز خیلی ملک و املاک و سروت اینور آب داره. من اگه جای احمدی بودم چوب تو آستینش میکردم.بچهاشو میگرفتم میاوردم ایران و مینداختم زندان تا پولها رو برگردونه به بانک .
پنج‌شنبه 6 مرداد 1390

gogoli - ایران - تهران
kamran63 .. اتفاقا کارنامه آقای خاتمی "بدون توجه به شرایط" هم کاملا عالی و افتخار آمیز بوده! کدوم یکی ار این کارها رو خاتمی انجام نداده: 1- سیاست داخلی: گسترش آزادیهای سیاسی- طرح مفهوم جامعه مدنی- اجرای اصل شوراها در قانون اساسی و توزیع قدرت سیاسی بین مردم - ایجاد احزاب جدید درجامعه و تربیت سیاسی مردم - گسترش مطبوعات سیاسی و آزادی بیان 2- سیاست خارجی: اجرای سیاست تنش زدایی در منطقه و کسب اعتبار برای ایران- طرح مسئله درخشان گفتگوی تمدنها- حل بحرانهای سیاسی با قدرتهای بزرگ و کاهش تحریمها 3- اقتصاد: افزایش سرمایه گذاری خارجی و اشتغال - فشار بر خودرو سازان داخلی جهت افزایش کیفیت و کاهش قیمت محصولات- اداره کشور با نفت هفت دلاری - ایجاد حساب ذخیره ارزی جهت جلوگیری از اتلاف در آمد نفت - 4- فرهنگ: افزایش تعداد و تیراژ مطبوعات مستقل- کمک به سینمای ملی - توجه به حقوق زنان - گسترش فرهنگ تحمل و نقد پذیری- 5-ورزش: صعود به جام جهانی فوتبال- کارنامه موفق در المپیک - توجه به ورزش زنان . .
جمعه 7 مرداد 1390

gogoli - ایران - تهران
kamran63 .. در سال 84 رسانه های خارج نشین در اقدامی مشکوک و بطور هماهنگ، انتخابات رو تحریم و مردم رو تشویق به عدم شرکت کردن، این کار باعث شد که حامیان احمدی نژاد در غیاب اکثریت مردم، با خیال راحت افلیت طرفدار خودشون رو پای صندوقها بیارن و نتیجه انتخابات رو به سود خودشون رقم بزنن. در واقع تحریم کنندگانT دانسته یا ندانسته بزرگترین کمک رو به احمدی نژاد کردند. اما بعد از انتخابات، بجای عذر خواهی، طلبکار شدن و خاتمی رو به برگزار نکردن انخابات آزاد متهم میکنن! (راستی این حرفها رو کی یادتون میده؟!) خاتمی کدوم فرصت رو سوزوند؟! همون فرصتی که خودش و یارانش با آگاهی دادن به مردم ایجاد کرده بودند؟ شما و همفکرانتون تا حالا کدوم فرصت رو ایجاد کردید؟ تو اون فرصت قرار بود چکار کنه که نکرد؟ حتما باید با اقدامات نسنجیده مردم رو به قتلگاه میکشوند تا شما بتونین با استناد به نا امنی ایران راحت تر پناهندگی و تابعیت بگیرین؟ امروز خاتمی و تفکر اصلاح طلبانه ایشون در ایران محبوب و محترمه. فکر میکنم شما یا باید بیای ایران و شرایط اینجا رو با چشم خودت ببینی و یا باید خیلی جدی رو پیشنهادم فکر کنی!! . .
جمعه 7 مرداد 1390

gogoli - ایران - تهران
hamiddoo - ایران - تهران .. از ادبیاتت کاملا معلومه که از کدوم ارباب دستور میگیری! به مسعود جون بگو مزدورهای با هوشتری استخدام کنه!. .
جمعه 7 مرداد 1390

kamran63 - فرانسه - لیون
gogoli - ایران - تهران, . خاتمی فرصت " انتخابات ازاد, سالم ودموکراتیک" را سوزاند. یعنی انتخاباتی بدون فیلتر شدن کاندیدا ها و یا رد صلاحیت انها ! بقیه مواردی که در باره کارهای انجام شده توسط خاتمی نوشتی یادت رفت بنویسی " سعی کرد ! " . عدم شرکت مردم در انتخابات در زمان خود خاتمی و در انتخابات مجلس شروع شد, این یعنی که اصلاحات کافی نبوده ! عزیزمن, تا وقتی که در جامعه ای ازادی نباشد یعنی که هیچ چیز دیگری نیست. به عبارت دیگر , فقدان ازادی تمام جنبه های رفاه جامعه را از بی میبرد.
جمعه 7 مرداد 1390

hamiddoo - ایران - تهران
gogoli magoli:جالب هست که شما منو از طرفدارهای اون اوشکول مسعود میدونی،ولی مهم نیست .مهم اینکه این لاش ی پول مردمو بالا کشیده و حالا باید جواب پس بده .هرچند دیگه براش مهم نیست که چه بلایی سرش میارن ،چونکه بچهاش با پولهای مردم دارن عشق و حال میکنن .هرچند اینور آب همه پولاشو بالا کشیدند ولی خوب باید جواب پس بده .فکر میکنین واسه چی ممنوع الخروج شده .میخواد بره چه غلطی اونور آب کنه ،بچهشو ببینه ،چرا اونها نمیان اینو ببینن.چونکه اگه بیان دیگه نمیتونن برگردن .زحمت کشیده واسه مملکت؟ وظیفشو انجام داده ،برای چی رییس جمهور شده بود و به اندازش هم باید حقوق میگرفت نکه چون حالا رییس جمهور هست ،هر غلطی که میخواد بکنه .ولی خوب الانم دیگه کار از کار گذشته و اگه این بابا رو بکشی هم دیگه اون ضرر جبران نمیشه .چرا باید پول مردمو اونور آب سرمایه گذاری کنی که بعدش با یه بهونه کوچولو حسابتو ببندند و پولتو بالا بکشند . نمیفهمم چرا از این مرتیکه دفاع میکنی ولی برو واسه خودت یه کار و کاسبی راه بنداز و به اینجور آدما وابسته نشو،عاقبت موسوی و کروبی رو ببین و درس بگیر .lol..
جمعه 7 مرداد 1390

kamran63 - فرانسه - لیون
gogoli - ایران - تهران. یادم رفت بنویسم که مردم از خاتمی و اصلاح طلبان سالهاست که عبور کرده اند! این جانوران حاکم بر کشور هرگز این شانس دوم را به شما نخواهند داد, میگی نه ? جواب در انتخابات اینده مجلس !
جمعه 7 مرداد 1390

gogoli - ایران - تهران
kamran63 .. خیلی جالبه که اصطلاحاتی رو بکار میبری که در دوران اصلاحات و توسط یاران خاتمی بکار برده شدند! "انتخابات آزاد و دموکراتیک" دقیقا همون چیزی بود که خاتمی و یارانش تمام تلاش خودشو برای تحققش بکار بستتد و هزینه های زیادی پرداختند. در دوران خاتمی نسلی از جوانان آگاه و روشنفکر تربیت شدند که نقش مهمی در تحولات بعدی ایران ایفا کردند. اگه انتخابات سال 84 به اون نتیجه منجر شد دلیلش رفتار خاتمی نبود. اگه خاتمی میخواست به نفع کسی در نتیجه انتخابات دست ببره، به نفع دکتر معین اینکارو میکرد که به او بسیار نزدیک بود. سعی نکن با فرافکنی مسئله رو عوض کنی. علت اصلی روی کار آمدن احمدی نژاد تحریم کورکورانه و بی هدف انتخابات بود. آیا با تحریم انتخابات 84 اوضاع بهتر شد؟ اصطلاح "عبور از خاتمی" هم اولین بار به وسیله گروهی از یاران خاتمی که به او انتقاداتی داشتند بکار برده شد. نقد پذیری هم یکی از شعارهای خاتمی بود! ضمنا آقای خاتمی هرگز نگفتن که باید بدون قید و شرط در انتخابات شرکت کرد. ایشون شرطهای مهمی رو برای شرکت در انتخابات تعیین کردن که چالش بزرگی رو برای حامیان دولت فعلی به وجود آورده. .
شنبه 8 مرداد 1390

gogoli - ایران - تهران
hamiddoo - ایران - تهران .. جنابعالی یا معنی فحشهایی رو که میدی بلد نیستی، یا خیلی بد دهنی! خاتمی کدوم پول رو بالا کشیده که بجز شما کسی نفهمیده؟! کجا سرمایه گذاری کزده که "کیهان" و "صدا و سیما" نفهمیدن اما شما فهمیدی؟ چرا تهمتی میزنی که باعث رفتن آبروی خودت بشه؟ لا اقل یه چیزی بگو که به خاتمی بچسبه! بجای راهکار دادن به من برو ساندیستو بخور و ادب یاد بگیر که از قدیم گفتن: ادب مرد به ز "دولت" اوست!
شنبه 8 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.