کلاهبرداری میلیونی از فوتبالیست‌


کلاهبرداری میلیونی از فوتبالیست‌

اخاذی چند صد میلیونی یک فرد از بازیکنان تیم لیگ برتری تازه ترین حاشیه فوتبال کشورمان است که هشداری جدی برای فوتبالیست‌ها به شمار می آید.

به گزارش مهر، مربیان و بازیکنان فوتبال به واسطه درآمد بالایی که دارند همیشه در کمین افراد سودجویی هستند که به دنبال اخاذی از آنها هستند، افرادی که دنبال فرصت می گردند تا خود را به این قشر از جامعه ورزش نزدیک کرده و به طرق مختلف کلاهبرداری کنند.

این بار فردی در کسوت یک ممیز دارایی اقدام به کلاهبرداری میلیونی از گروهی از فوتبالیست‌ها کرده و بابت این کلاهبرداری بزرگ تحت پیگرد قانونی است. از آنجائیکه فوتبالیست‌ها به پرداخت مالیات حساس هستند، فرد یاد شده با آگاهی از این موضوع از هر بازیکن یک تیم لیگ برتری مبالغی سنگین دریافت و از آنها سواستفاده مالی کرده است.

این شخص که از قرار معلوم تا به امروز به بیش از 200 میلیون تومان اختلاس مالی اعتراف کرده است در بررسی اظهارنامه مالیاتی بازیکنان ارقامی به مراتب بالاتر (حتی گاهی چند برابر رقم مالیات اصلی) به عنوان مالیات بر درآمد آنها تعیین می کرده و با طرح این موضوع که در مالیات آنها تخفیف قائل خواهد شد، رقم یاد شده را کاهش داده و مبلغی کمتر از این از بازیکنان طلب می کرده است.

آقای «م» حتی به این اکتفا نکرده و با دریافت نقدی مالیات بازیکنان بصورت قانونی اظهارنامه مالیاتی را مهمور کرده و در اختیار آنها قرار می داده، به گونه‌ای که بازیکنانی مورد اخاذی به هیچ عنوان در صحت عملکرد او شک نمی کردند.

بالاخره با پیگیری 2 بازیکن این تیم لیگ برتری کلاهبرداری آقای ممیز دارایی مشخص می شود و او تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد. او تا به امروز در بازپرسی‌ها به کلاهبرداری چند صد میلیونی خود اعتراف کرده است.

siamaktg - ایران - تهران
نوش جونت .. کاشکی نمیگرفتنت .. مثلا این پول رو مالیات گیرها چه کار میخواستن بکنن که تو نمیکردی!!!؟؟؟
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

ari jojeh - ایران - تهران
کلاهبردار بازی کنان لیگند که برای فرار مالیاتی همچین رشوهایی میدهند.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

Pezhman - اتریش - وین
یعنی بازیکنهای شریف ما اهل رشوه و دور زدن قانون هستند؟!! پس دم کلاه برداره تنور دو آنیشه(دمش گرم)
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
از چند بازیکن بامعرفت و لوطی که دست بخیرند بگذریم مابقی اکثرا خودشان قانون را دور میزنند که مالیات کمتری بدهند.نمونه اش همین موضوع بالا.از اینم که بگذریم وقتیکه یک پرفسور 5تا 6ملیون حقوقش است اونم بعد از 34 سال تحصیلات و یک فوتبالیست در ماه 50 تا60 ملیون پول ملت را بجیب میزنند و کوچکترین کمکی به فقرا و کودکان بی سرپرست نمیکنند بخدا که اصلا این پول حقشان نیست.نمیگم حقوق نگیرند.اما 600 و 700 ملیون درسال حقشان نیست چراکه این پولهای تمامی مردم ایران است که در جیب شوتبالیستها میرود.واقعا هم شوتبالیست.اگر این عدالت است قربونه بی عدالتی.خاک بر سر این مسئولان بیشرف که چنین مبالغ هنگفتی را میپردازند.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.