آدم‌ربایی ساختگی برای انجام ازدواج


آدم‌ربایی ساختگی برای انجام ازدواج

با مخالفت والدین یک دختر و پسر جوان برای ازدواج، آنها نقشه آدم‌ربایی ساختگی کشیده بودند.

به گزارش «جام‌جم»، چند روز پیش مردی با حضور در شعبه اول بازپرسی دادسرای شهریار از گم شدن دختر 18 ساله‌اش خبر داد و برای یافتن وی تقاضای کمک کرد.

با تشکیل پرونده‌ای در این زمینه، تحقیقات ماموران آگاهی آغاز شد. در تحقیق از والدین دختر گمشده معلوم شد وی به پسری علاقه‌مند بوده و قصد ازدواج با او را داشته است، اما به دلیل این که پسر جوان به خدمت سربازی نرفته و بیکار بوده، آنها حاضر به این وصلت نبوده‌اند و جوان خواستگار بارها آنها را تهدید کرده بود که با دخترشان فرار خواهد کرد.

با به دست آمدن این اطلاعات، جستجوها برای یافتن دختر گمشده ادامه داشت تا این که معلوم شد جوان خواستگار به طرز مرموزی ناپدید شده و چند بار در تماس با خانواده شاکی مدعی شده دختر جوان را ربوده و برای آزادی‌اش باید با ازدواج آنها موافقت کنند در غیر این صورت دیگر فرزندشان را ملاقات نمی‌کنند.

در پی این تماس‌ها روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد تا این که ماموران پی بردند، جوان خواستگار، دختر مورد علاقه‌اش را در خانه یکی از اقوامش پنهان کرده است.با شناسایی این محل در شهریار، جوان خواستگار دستگیر و دختر جوان تحویل خانواده‌اش شد.

تهدید تلفنی

با انتقال مرد متهم به پلیس آگاهی، وی گفت: من و دختر جوان به هم علاقه‌مند بودیم، اما خانواده‌اش با این وصلت مخالفت می‌کردند تا این که تصمیم گرفتیم یک نقشه آدم‌ربایی ساختگی را طراحی و آن را عملی کنیم.

وی افزود :به این ترتیب، دختر مورد علاقه‌ام را به خانه یکی از اقوام برده و با تهدیدهای تلفنی از خانواده‌اش می‌خواستم با این وصلت موافقت کنند.

در پی اظهارات متهم، دختر جوان نیز به پلیس آگاهی احضار شد و در مواجهه حضوری با متهم گفته‌های وی را تایید کرد و گفت: فقط به دلیل مخالفت‌های خانواده‌ام با جوان خواستگار همراه شدم.بنا بر این گزارش، برای متهم قرار قانونی صادر شد. تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

amir-0631 - ایران - اصفهان
بیشترین مجازات برایشان این است که با ازدواجشان موافقت کنند
دوشنبه 3 مرداد 1390

A.ahooraei - المان - کلن
بده بره بابا حالشونو بکنن، کار پیدا میشه اما دخترت ممکنه با کس دیگه احساس خوشبختی نکنه و زندگیش داغون شه. چی زیباتر از یک عشق و علاقه پاک ، که بخاطرش خةدت رو به هر کوه و دشتی بسپاری و در بدترین شرایط فقط به عشقت فکر بکنی و به رسیدن به اون!. بذار شاد باشن ، یه روزی خودشون راهش رو پیدا میکنن و هنوز جوونند.
دوشنبه 3 مرداد 1390

siamaktg - ایران - تهران
به نظرم این دختر گول خورده .. آخه احمق ما که همه چی داریم .. تو این مملکت خریت اول و آخر ازدواج تو دوران ریاست جمهوری احمدی نژاده!!!
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

رضا هراتی - استرالیا - ملبورن
عاشقان دانند و بس. من طرفدار این دو عاشق هستم
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.