شیخ میلیاردر ابوظبی نامش را بزرگ در صحرا نوشت تا از فضا هم دیده شود


 شیخ میلیاردر ابوظبی نامش را بزرگ در صحرا نوشت
تا از فضا هم دیده شود

این نام باید حداقل 2 مایل بزرگ باشد تا بتواند از فضا دیده شود . نام این عرب پولدار حامد بن حمدان آل نهیان است ولی فقط اسم کوچک خودش را که  HAMAD است  را در صحرای ابوظبی نوشته است. در گوگل مپ هم این نام دیده میشود.

ekman - ‫ایران - شیراز
‫به سنگ بنویسند اسمشو تا از فضا دیده شود.
یکشنبه 2 مرداد 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
چه آدم خنده داری. به نظر میرسه وارونه نوشته.
یکشنبه 2 مرداد 1390

ben 15 munich - المان - مونیخ
عجب شاهکاری !! حتما هم خودشون نوشتن???ولی فکر نکنم بنظرم کار امریکاییا یا اروپاییاست که چندین میلیون دلار هزینه اش شده .
یکشنبه 2 مرداد 1390

Artosh - ایران - تهران
مردک خودشیفته. رو پول نفت ملتت خوابیدی ولخرجی هم میکنی. با این کارا نمیتونی نام یک عرب رو بزرگ کنی. مردی مخارج این عمل بیخودت رو خرج این همه گرسنه تو افریقا کن.
یکشنبه 2 مرداد 1390

emo_hot22 - -
احتمالا در حاله خوردن مارمولک به ذهنش ( . <=== ذهن ! ) رسیده که اسمشو بنویسه
یکشنبه 2 مرداد 1390

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
تبلیغ دین اسلام به موجودات و ساکنین فضا . در زمین پیامبر حضرت محمد اینبار در فضا پیامبرحضرت حامد سنی . لابد بعد از منهدم شدن زمین موجودات فضایی میخوان بگند میلیونها سال قبل اسمش در کره دیگری , از غیب حک شده بود. حداقل یه پرانتز زیر اسمش درباره نقش ثروتمندان ایرانی در دوبی باز میکرد .
یکشنبه 2 مرداد 1390

h.k - دانمارک - اودا
ایشان دچارغرور,شده.متاسفانه فکرنمیکندکه چه خدمتی برای بشریت کرده.یانه.وانهم اگراسم کسی بوسیله مورخان درامورخدمت درتاریخ ثبت شودباز حرفی .وگرنه باپول ملت ونفت اسمت رادربیابان شوره زاروکویرثبت کنی دلیل نادانی است.واسلام.
یکشنبه 2 مرداد 1390

دل نازک - ایرلند - کابل
این بنده خدا خیلی ساده هست باید بیاد پیش شیخ های ایران که نامشون و عکشون توی فضا هست و از زمین قابل مشاهده هست همه کس که نمیتونه بره فضا و اسم آقا حامد رو ببینه ولی همه روی زمین عکس و اسمی که توی فضا هست می بینن
یکشنبه 2 مرداد 1390

titan - ایران - ایران
جای شکرش باقیه ننوشته خل...ج ع...ی
یکشنبه 2 مرداد 1390

بچه شمرون - هلند - روتردام
عجب کاری یارو عشق اسمشو داره تا ملائک هم بتونن بخواننش خوب چرا به لاتین نوشته مگه نمیگن که بهشتیان فقط عربی بلدن
یکشنبه 2 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
مردک خر پول اسلامی می نوشتی/خر به زبان خودت حمار/ که شامل همه ی همفکرانت بشود.اگر این نفت وامانده نبود الان با نعلین دنبال شکار سوسمار بودی.
یکشنبه 2 مرداد 1390

saeid.j - انگلستان - کاونتری
عربه دیگه. وارونه نوشته
یکشنبه 2 مرداد 1390

قلندر - المان - کلن
این که چیزی نیست,هر وقت تونستی بدی عکستو توی ماه بندازن اونوقت ادعات بشه.
یکشنبه 2 مرداد 1390

pinokio.dubai - امارات متحده عربی - دبی
بولداره و دوس داره اینجوری ازش استفاده کنه ونخوادبده به سوریه
یکشنبه 2 مرداد 1390

alexxx - اتریش - وین
عرب.! از بیخ و بن و بالا و پائین عربه یارو . انتظار دیگه ای داشتین ازش ?
یکشنبه 2 مرداد 1390

persian_aria75 - انگلستان - شفیلد
تا زمانی که پول و ثروت دست احمقهایی مثل این روانی باشه ، معلومه دنیا وضعش از این بهتر نمیشه ، مردک این پول رو صرف ساخت مدرسه و دانشگاه ، بیمارستان در کشوری مثل افغانستان بکن تا یه خدمتی به خلق کرده باشی ، اسم نحست هم برای همیشه ماندگار میشد .
دوشنبه 3 مرداد 1390

Royan - آلمان - آلمان
احمق ! حیف از پول که خرج اسم تو بشود. بجای اینکار یه مدرسه یا درمانگاه تو یه کشور فقیر میساختی آنوقت ارزش اسمت بیشتر میشد. الان فقط به درد سنگ قبر میخوره .
دوشنبه 3 مرداد 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
آدم از این ابله تر تا به حال سراغ نداشتم
دوشنبه 3 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
باید بزرگ مینوشد سوسمار خور صحرا
دوشنبه 3 مرداد 1390

feri gonzales - بلژیک - بروکسل
اون بر عکس ننوشته جهت دوربین تو فضا خلاف جهت نوشته اونه .حالا یارو عربه یا عجمه ,کاره تک و خاصیه خیلی ام قشنگه
دوشنبه 3 مرداد 1390

(_JuSt MujiZ_) - پاکستان - لاهور
وارونه ننوشته تو گوگل وارونه اومده .. اوفــــــــــــــــــــــ
دوشنبه 3 مرداد 1390

xosrov - انگلیس - منچستر
دارندگی و برازندگی، دمش گرم متونه.
دوشنبه 3 مرداد 1390

مهدیار - ایران - تهران
کشور زپرتیش تموم میشه فونت رو اینقد بزرگ گرفته. به قول اون دوستمون رو سنگ بنویس
دوشنبه 3 مرداد 1390

perspolisi - استرالیا - سیدنی
خدایا به این یارو به اندازهٔ نصف فندق مغز بده، ثروتشو به من، قول میدم ازش استفادهٔ خوب بکنم.
دوشنبه 3 مرداد 1390

Big_bang - المان - درتموند
اگه تونستی کاری کنی که مردم عکس صورت نشستتو در ماه ببینند, انو قته که کارت درسته. شما عربها هر کاری کنید از ما ایرانیها خیلی عقبید حتی در احمقی و نادونی.
دوشنبه 3 مرداد 1390

amir-0631 - ایران - اصفهان
ای بمیری الهی
دوشنبه 3 مرداد 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
خوب به ما چه ؟میگید ما باید جه کار کنیم که یک عرب پابرهنه سوسمار خور عقده ای که به یک نون و نوایی رسیده و داره عقده های خود کم بینیش رو خالی میکنه !!
دوشنبه 3 مرداد 1390

shah_par - ایران - شیراز
درسته این سایت ایرانی ها است ولی یادتون باشه که ایرانی عرب هم داریم. میخونه این نوشته های پر از کینه تون رو و یه وقت یه چیزی میگه که مجبوری کنار بری بهت نخوره. حالا این بنده خدا اومده آب توصحرا ول کرده تا کمی جو رو توبیابون معتدل کنه و احتمالاً به پرورش ماهی و صید اون بپردازه. حالا هی بگید مخش معیوبه. اگه مخش معیوب بود که اینهمه ثروت رو نمی کشوند تو مملکتش. به جای حرص خوردن و توهین کردن بریم طرحی نو دراندازیم.
دوشنبه 3 مرداد 1390

pinokio.dubai - امارات متحده عربی - دبی
اگه یه انگلیسی یا امریکایی اینکارو کرده بود که خلاقیت و ابتکار و ازاین حرفابود ولی حالا چون عربه همه میخوان بهش حمله کنن.
دوشنبه 3 مرداد 1390

nimamkh - امارات - دبی
اماراتی ها هر روز مبتکر طرح های جدیدند.آفرین به خلاقیتشون واقعا امارات بهشت روی زمین هستش
دوشنبه 3 مرداد 1390

m3rt3ga - امارات - دبی
چقدر حسودین شما ایرانیا.خوبه ما هم هرچی از دهنمون در میاد بهتون بگیم.ادعاتون میشه نژاد پرست نیستین?
دوشنبه 3 مرداد 1390

persian_aria75 - انگلستان - شفیلد
دوستانی که از امارات عربی کامنت گذاشتین ، حرف شما رو تائید میکنم نباید به ملت های دیگر بی احترامی شود ، حتی اعراب که ایران بیشترین آزار و لطمه فرهنگی و دزدی فرهنگی رو از این اعراب خورده ، ولی صحبت ما درباره کمبود شخصیت در امارات متحد عربی ، من یک سوال از شما دارم ، آیا شما از کشوری مثل ژاپن نروژ ، سوئد استرالیا تا بحال از این حرکات دیده اید ، مثلا ساخت بزرگترین جزیرهای نخل یا ساخت جزیره های جهان یا ساخت برج های بلند مرتبه یا حرکاتی نمایشی فقط برای نشان دادن خود و پر کردن تاریخ نداشته با چیزهایی از این طریق تا هر روز به نوعی در اخبار جهان حضور داشته باشند ، آیا بهتر نیست این پول مفت رو در راه تحقیق و پیشبرد علم و تکنولوژی برای بهتر شدن زندگی بشر استفاده کرد و اینکه یک روز در اخبار بشنویم که پیشرفته ترین قطار و یا سریعترین قطار یا سریعترین اتومبیل یا هواپیما یا سفینه توسط کشور امارات عربی ساخته شد نه اینکه اسم خودشون رو تو بیابان بنویسند تا از بالا همه ببینند آیا این حرکت از یک ژاپنی که هم پول بیشتری داره و هم شرایط بهتری داره سر میزنه .
دوشنبه 3 مرداد 1390

رضا هراتی - استرالیا - ملبورن
دوستان خواهشن حسودی نکنند
دوشنبه 3 مرداد 1390

naslesookhteh - ایران - تهران
تو گوگل ارث میشه دیدش
دوشنبه 3 مرداد 1390

daniall - فرانسه - نانت
اتفاقا کارش خیلی هم جالب و قشگه.اگه عقل نداشتن این همه سرمایه و پول رو نمیکشوندن تو مملکتشون.چطور وقتی اینجا کاخهای پولدارهای امریکایی رو میذارن همه مثل ندیده ها میان تعریف میکنن ولی نوبت به اینهامیرسه باید پولش رو خرج افغانستان و افریقا بکنه?عجب ملت حسود ندید بدید و خنده داری هستیم.اونقدر فکر نکرده میخوایم ایراد بگیریم که فکر نمیکنیم اون اسمشو بر عکس ننوشته بلکه عکس از اون زاویه گرفته شده.ما پولمون خرج ترسیم گرافیک هلال شیعه میشه اونا نخوان خرییت مارو انجام بدن و بیخیال افغانستان و سوریه و لبنان بشن باید از شما اجازه بگیرن?ادم با نعلین دنبال سوسمار بدوه ولی اینقدر سطحی و سبک مغز و عقده ای نباشه که کل هنرش عقده گشایی تو دنیای مجازی باشه.
دوشنبه 3 مرداد 1390

odin - بلژیک - انتورپن
قول میدم اگه شیخ حامد در همین هفته سرش رو بذاره زمین و بمیره بنده هم بخاطر علاقه ایشون بنامش، حاضرم اسمش رو مجانی رو سنگ گرانیت بکنم. یعنی حک کنم.
دوشنبه 3 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
nimamkh -امارات - دبی - این اراجیف را برای امثال دستمال های تازیان مثل خودت بگو که جز کشور سوسمار خواران و خانه اربابشان جای دیگری را ندیدند برو کمتر خالی ببند بچه تازی. در ضمن تمام شیوخ تازی حاشیه دریای پارس بدون اجازه انگلیس اب نمیخورند و لوکس و زیبایی مخصوص همانها است بقیه اه ندارند تا سودا کنند
دوشنبه 3 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
m3rt3ga -امارات - کشورک سوسمار خورها تو هم اگر ایرانی نیستی ...میای نظر میدی فاشیست تر از تازیان خود ..هستند
دوشنبه 3 مرداد 1390

parniyan_215 - ایران - اصفهان
چقد بعضیا باحالن 1مشت آدم کند ذهن 13 12بچه پس انداختن (آفریقاییها)و خودشون که نه بعضی کاسه از آش داغترا به 1 مولتی میلیاردر میگن برو خرج بچه های اینهارو بده.آقاجون مردیییییییییییییییی؟خودت بده
دوشنبه 3 مرداد 1390

fereshteh nejat - امارات - دبی
بیچاره ها چشم دیدن ندارن
دوشنبه 3 مرداد 1390

bahman_hw - ایران - مشهد
m3rt3ga - امارات - دبی . اخوی اول اینکه شماها مارو مجوس میدونین و نجس ؛ ما چیزی گفتیم ؟ . دوم اینکه فارسی از کجا یاد گرفتی ؟. سوم اینکه مگه شق القمر کرده که حسودیمون بشه ؟
دوشنبه 3 مرداد 1390

made in iran - انگلستان - لندن
از بس که به سنگ دستشوئی زول زده، این فکر به ذهنش رسیده.
دوشنبه 3 مرداد 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
از یک چیز اعراب خوشم میاید(غیر ازرقص عربی و موزیک ) و ان فرهنگ والایشان است, احترام به بزرگان( همیشه به نیک نامی از شاهانش و فرماندهان تاریخ و حال خود یاد میکنن), احترامی که به اشخاص و حق انتخاب شخص میدهند, به عنوان مثال, هیچکدام از ماحق نداریم شخصی را بدلیل اینکه چگونه پول خود خرج میکند مورد سئوال قرار دهیم. ایران بیش میلیاردها دلار پول خود صرف حرفها بی معنی و امامزادها و ماجراجویی میکند, انها جزیزه سازی را ترجیع میدهند. ایرانیان در کلمات دهن پر کن ازادی فقر میخورند, کشورههای خلیج فارس با درک اهمیت مبادله بجای مقابله به رفاه و ازای رسیدن. دلیلش فقط یک چیز است احترام!.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
باز دستمال بدستان  دامن دراز پا برهنه پیداشون شد تو سایت جالب اینجاست خبری ازشون نیست به غیر از اینکه اسم سوسمار خورها بیاد بیان و کامنت بدن !!
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

Artosh - ایران - تهران
daniall - فرانسه - نانت/ ببین عزیزم اولاْ که ادب داشته باش. اگر این شخص کاخ یا هر چیز دیگه ای ساخته بود مطمئناْ کسی حرفی نمیزد مگر یه شخصی که حسادت کنه که اونم یه مسئله کاملاْ شخصیه. اما اینکه با این وضعیت گرسنگی که در جهان هست. دور از انسانیت هست که هزاران و شاید میلیون ها دلار بابت اینجور مسائل خرج شه. حتی اگر آقای اوباما هم این کار رو میکرد مطمئنم که همهء دوستانی که نظر بد دادن راجه به این شخص.. به ایشان هم نظر بد میدادن. مگه الان که بلندترین برج جهان در امارات هست کسی حرفی میزنه؟ با اینکه بحران همین امارات مسبب بدبختی هزاران ایرانی هست و هزاران ایرانی رو به خاک سیاه نشوند. لطفاْ ادب داشته باش و در برابر یه بیگانه هموطنانت رو اینطور خطاب نکن. فکر کنم در این سایت علاوه بر پان ترک. پان عرب هم سعی داره خودنمایی کنه...! اونی که عقده داره شمایی که با شنیدن ۴تا نظر مخالف اینگونه عقده گشایی کردی.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

Pezhman - اتریش - وین
عربها خطشون را عوض کردند.ماهنوز خوابیم.بنازم به اسرائیل.که هم خط وهم زبان وهم دین خودش را دارد.زرتشت بهدین را رها کرده و چسبیده ایم به بتهای دزدان مدینه.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

daniall - فرانسه - نانت
Artosh - ایران - تهران دوست عزیز پیشرفت و پسرفت اعراب یا ترکها و کلا کشورهای همسایه ی دوست و دشمن کوچکترین اهمییتی برام نداره ولی فقط از صمیم قلبم دوست دارم فقر و گرسنگی هیچ جایی نباشه حتی تو کشورهای عربی حوضه ی خلیج فارس.چه اشکالی داره ملتها و نژادهای دیگه تو رفاه باشن?فقر هم از نوع فرهنگی هم اقتصادی باعث هزار نوع عقب موندگی و بدبختی میشه همین ایران رو ببین چی باعث این همه خرافه گرایی شده جز فقر فرهنگی که مسببش فقر و بی پولیه.قشر ضعیفتر بیشتر دنبال مذهب و دین اون هم به صورت افراطی هستن البته نه اینکه اعتقاد بد باشه ولی اگر ملت ما هم اینقدر فقیر نگه داشته نمیشدن الان گیر این نبودیم که اقا این جمعه میاد یا جمعه ی دیگه یا اینکه کار و درس و دانشگاه رو ول کنیم بریم زیر علم ابولفضل که خدا دوزار ثواب بذاره کف دستمون یا مشکل مالی داریم سفره بی بی سه شنبه پهن کنیم خدا گره از کارمون وا کنه.خب کسی که تو رفاهه که نمیره دنبال این کارا .
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

daniall - فرانسه - نانت
.Artosh - ایران - حالا وضع ملت ما همینه که خودشون باعث این وضع هستن مردمی همیشه شاکی که انگار به تموم دنیا نون قرض دادن بحث من نه اعراب هستن نه ترکها و نه دیگران اینجا یک کلیپ از هندیها گذاشتن طرف میگه هندیها کثیفن و بو میدن یا کلا در مورد همه ی نژادها همینه.از نظر من این کم سوادیه فرهنگیه نه نژاد پرستی.اولین اصل زندگی اجتماعی احترام متقابله این اولین مشخصه ی انسان بودنه فارق از نژاد و ملییت و قومییت که اونم رعایت نمیکنن.من از این حرفهایی که بهم زدی اصلا ناراحت نیستم و ممنونم ازت که بهم گوشزد کردی بابت ادبیاتم که اصلا جالب نبود اصلا دوست ندارم به کسی توهین کنم ولی بعضی کامنتها اونقدر بچه گانه و زشت بود که از اومدن به اینجا پشیمون شدم.میشه به این ادم خرده گرفت بابت این کار ولی نباید به نژاد و ملییتش اهانت بشه به هزار دلیل اخریش هم وجود ایرانیه عرب زبانه که این همه ادعای وطن پرستی میکنن ولی این مسائل هنوز بزرگتر از درک و شعورشون هستش.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

daniall - فرانسه - نانت
.Artosh - ایران - در ضمن فکر نمیکنم کار جالبی باشه فوری هر کسی رو پان عرب یا پانتورک خطاب کنی من میتونم هر دوش باشم چون هر دوتا قسمتی از خاک و تاریخ و شناسنامه ی ایران هستن.چرا همیشه دنبال مقصر و مسبب کمبودها و فلاکت مملکتمون میگردید?چرا باید دشمن درست کنید که با توهین بهش حس وطنپرستی رو نشون بدید?من نه از این شیخ نه از اون شیخ و کلا از هیچ شیخی خوشم نمیا بدم هم نمیاد ولی از اینکه فقر حداقل اقتصادی ندارن و گرسنگی مردمشون مهمه قابل ستایش هستن ولی مسئول گرسنگی در جهان به قول تو نیستن.این حرفها کلیشهای و واسه تو کتاب هاست همه هم اینو میدونیم ایا شده تو پول داشته باشی به جای اینکه واسه خونوادت خونه ی بزرگتر بگیری یا بی ام دبلیو X5 رو با X6 عوض کنی بری واسه هم محله ای فقیرت خونه اجاره کنی?
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
با75 persian_aria- انگلستان - شفیلد موافقم
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

Artosh - ایران - تهران
daniall - فرانسه - نانت/ خب این ۳کامنتتون با اون کامنت اول کاملاْ فرق داشت و بنده هم به این تفکر فرا ملیتی شما احسنت میگم. اگر ایرانی از عرب نفرت دارد به دلیل پیشینهء تاریخمون هست. به دلیل حملهء اعراب به ایران است که از آن روز ذره ذره نابودمان کردند و امروز شدیم اینی که هستیم. عرب ایرانی فرای عرب بیگانه است که چشم به مالکیت ۳ جزیرهء ایرانی دارد. خلیج فارس رو ع.ر.ب.ی میخواند. عرب ایرانی اگر دلش برای ایران بتپه اون هم از این قبیل بیگانگان بدش خواهد آمد. حتی اگر همزبانش باشد. (ادامه در کامنت بعدی...)
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

Artosh - ایران - تهران
daniall - فرانسه - نانت/ اگر صحبتی از اعراب میشه منظور آنها هستند. این را همه و حتی خود اعراب ایرانی خیلی خوب میدانند. نمیتوان این حقیقت رو هم کتمان کرد که ما ایرانیان فرهنگ ضعیفی داشتیم که دچار این بی فرهنگی شدیم که امروز همان تجاوزی که عرب بیگانه به ایران ما کرد. برخی به مراتب بدترش رو در داخل به ناموس ایرانی میکند و دلیلشان هم بی دینی قربانیست...!(اشاره به تجاوز خمینی شهر و هزاران تجاوز دیگر از جمله تجاوز به زندانیان دختر دهه ۶۰) عرب به ناموس ایرانی تجاوز کرد زیرا که در دینش گفته بودند ناموس غیر مسلمان از غنائم جنگی است. در ضمن دفاع پر حرارت شما از این شخص بنده رو یاد شخصی در این سایت انداخت که هر زمان صحبت از پولهای دزدیده شده توسط دولت اسلامی ترکیه میشد رگش برای أنها باد میکرد و توهین نثار ما میکرد. این بود که بنده رو به اشتباه انداخت که نکنه شما هم آره..؟!
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

Anarchist - ایرلند - دبلین
/وه ه ه ه ه ه ه چقدر ما ایرانیا ریسیستیم.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

m3rt3ga - امارات - دبی
bahman_hw - ایران - مشهد--zartusht67 - المان - فرانکفورت --دوستانه من.باور کنید ما همه مثل هم هستیم.کسی برتر نیست.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

m3rt3ga - امارات - دبی
persian_aria75 - انگلستان - شفیلد---از روشن فکری شما خوشم امد.مرسی
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

parsik - ایران - تهران
این که چیزی نیست ما بیست سال پیش عکس اقا رو روی ماه دیدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!. تازه اقا پولدارم نبود.حامی مستضعفا بود خود بخود عکسش توماه حک شد!!!
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
Anarchist - ایرلند - دبلین. نخست که جمع نبندین خواهشا, دوم, فکر کنم بیشتر نظرها میگفتند در شرایط امروز دنیا این کارها اسراف هست, فرهنک اسراف نکردن و امر به معروف یک فرهنگ اسلامی-عربی است واصلاهم معادل نژاد پرستی نیست, سوم انراشیزم یا هرج و مرج طلبی و تخریب خیلی بدتر از ریسزم یا همان نژاد پرستی است. نکته اخر هم اینکه فراموش نکنیم مردم حق دارند نظرشان رابگویند!!!!.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

رضا هراتی - استرالیا - ملبورن
خدایا اگر این بشر حسود نمیبود چی میشود؟ اخه تا کی حسودی؟ یک کم بیدار شوید از خواب ای دوستان که اینقدر حسودی کردید به این کار این اقا. شما های که انتقاد کرده اید اگر پولدار بودید به خدا از این کارها بد تر میکردید. طرف تو ایران یک پراید داره انگار دنیا را دارد البته مردمان ندیده و تازه به دوران رسیده اش. چه خوب بود که دنیا خالی از حسود بود
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
یه چیز جالب درفرهنگ اعراب این هست که ازدواج دختر عرب به غیر عرب ننگ هست, به همین دلیل وقتی دختر عربی بدنیا میاید متعلق به پسر عمو واگر پسر عمو نداشته باشد به پسر عمه ویاپسر دایی غیر عرب میرسد, طلاق ننگ هست. رمز موفقیعت اشان در طول تاریخ و حال کنترل زنانشان هست, شما ببینید درهمین امارات, یک مورد ازدواج یک دختر محلی با یک مهاجر وجود ندارد. سرمایه هر کشور موادمعدنی نیست! سرمایه هر کشور مردهای ان کشوراست. درسهایی بسیاری است در فرهنگ اعراب برای عاقلان و اگاهان که بیندیشن.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
عجیب اینکه تعدادی کار بران را احمق و بی سواد می دانند و تا انتقادی به اعراب 1400 سال پیش که هم دزد بودند هم قاتل هم پدوفیل/ رگ غیرت تازیشان تحریک و می گویند به عرب زبانان توهین نکنید این شگرد این بی وطنان است یعنی انتقاد نکنید چون محمد و علی عرب همیطور بن لادن چون عرب بوده اند غیر قابل انتقاد/نخیر اعتراض باقیست حتی اگر نام یک تروریست اسلامی رستم فرخزاد و زردشت باشد کاسه کوزه ی اسلامیتان را جمع کنید ایران را گورستان کرده اید از رو هم نمی روید-من عاشق صدای ام کلثوم عبدالحلیم حافظ هستم چه ربطی به اسلام دارد حتی اگر اسلامی دو اتشه بوده اند راه دین از هنر بی مرز جداست/
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

baharmazaheri - دبی - عجمان
هنر دومی ندا شتی ????????????? بترکی حداقل مینوشتی صلح جهانی و ب رابری....
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
sepherdad - هم میهن گرامی شما که در استرالیا زندگی میکنید باید شنیده باشی که ازدواج میان فامیل نزدیک پسر عمو و دختر عمو و ....پذیرفتنی نیست چون نشان داده شده سبب افزایش بیماریهای ژنتیکی میشود. پس این برتری نیست. دیگر اینکه جدایی زن و مردی که به هیچ روی باهم نمیسازند بسیار بهتر است از زندگی پر از جنگ و کتک کاری و ... دیگر اینکه همین اعراب از همان دوران پس از اسلام با زنهای کنیز افریقایی سیاه پوست امیزش داشته و بچه درست کرده اند، به همین دلیل رنگ پوست اعراب جنوبی بویژه اماراتی ها بسیار تیره تر از سامی های شمالی تر، یعنی مردم سوریه و لبنان و یهودی و آسوری و کلدانی و اردنی است.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
ARTEMIS-SW - درست گفتی. اینها انتقاد را با حسادت و ناسزا یکی میدانند. همین است که دینشان پس از هزار و چهارسد سال است هیچ دگرگونی نداشته، در حالیکه زرتشتیان و یهودیان و مسیحیان بسیاری از راه و روشهایشان را با امروزه هماهنگ کرده اند. از سویی هم برخی شان از روی ساده لوحی می اندیشند که ایرانی باید تا ابد دربرابر تازی سر فرود اورد.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
arashbehdin - امریکا - اتلانتا. ارش جان همانطور که فرمودین بیماریهای ژنتیکی بخاطر ازدواج فامیلی در بین اعراب بسیار رایج هست, بنده فقط فرهنکشون رو بیان کردم, چون بعضی خودشیریننان که چند تاکلمه یاد گرفتن ما ایرانیان رامتهم به نژاد پرستی میکنند!! اما ننگ بودن ازدواج با غیر عرب را در فرهنگ کشورهای عرب همسایه نمی ببینند!! موردی که مورد اشاره من بود این است, که اگر کشور امارات درش برای همه باز است, اما هم زمان مردم محلی(زنان) از دسترس بدور هستند.درست یا غلط بودن فرهنگ هر کشور در طول زمان نتیجه اش معلوم میشود,امروزه کسانی که در ایران حاکم هستند با اینکه چندین نسل در ایران متولد شده اند ولی تمام هم و غم اشان اجداد پدریشان در لبنان و سوریه هست. و این ثابت میکند, اصل بر نسل پدراست.
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
sepherdad - دوست گرامی سپاس از کامنتت. دانستم چه میخواستید بگویید. میان اعراب ملی گرایی و پاسداری از نژاد و خون عربی و افتخار به گذشته شان بویژه میان مسیحیان شان بسیار بیشتر از مردم کشورهای دیگر است. ای کاش ایرانیان نیز به فرهنگ و داشته های خود نیز پایبند میماندند.
چهار‌شنبه 5 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.