کاظمیان:نان قلب پاکم را خوردم که پرسپولیسی شدم


کاظمیان:نان قلب پاکم را خوردم که پرسپولیسی شدم

ما و استقلال مدعیان قهرمانی هستیم

پس از بازگشت به پرسپولیس می گوید خدا بزرگ است و او نان قلب پاکش را خورد که با سرخپوشان قرارداد امضا کرد.

صدایش همراه با بغض و البته خوشحالی است.بازگشت به تیمی که سالها در آن توپ می زد و از این تیم پله های ترقی را طی کرد باید هم جواد را تا این حد خوشحال کند.او پس از بازگشت از امارات هم شانس این را داشت که به پرسپولیس برگردد اما اختلافات قدیمی که همه از آن با خبر هستند سدی شد برای اینکه کاظمیان فوتبالش را در سپاهان ادامه دهد.به هر حال در آخرین ساعات شب گذشته او با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قراردادش را با پرسپولیسی ها ثبت کرد تا یک بار دیگر خاطراتش را در این تیم زنده کند.کاظمیان در گفت و گویی اختصاصی با خبر آنلاین در این مورد می گوید:«خدا خیلی بزرگ است من فقط همین را می دانم.شاید من در فصل نقل و انتقالات خیلی هم خراب شدم،خیلی ها می گفتند کاظمیان بدون تیم مانده اما بزرگی خدا یک بار دیگر به من ثابت شد.اصلا دنبال بازار گرمی نبودم.من جدی ترین پیشنهادم از ذوب آهن بود اما آن را قبول نکردم.البته من شرمنده آقا مجید جلالی هم شدم.ایشان خیلی به من لطف داشتند،خودم دوست داشتم یک سال پیش آقای جلالی باشم اما قسمت این بود که با پرسپولیس به توافق برسم.من حرف های ناگفته زیادی دارم که بعدا آن ها را بازگو می کنم اما حالا خیلی کوتاه می گویم که خدا خیلی بزرگ است.»
کاظمیان در مورد پرسپولیس و اینکه آیا در لیگ برتر آنها می توانند جزو مدعیان باشند می گوید:«پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و امسال هم فکر می کنم یارگیری خوبی داشته است.به عقیده من امسال دو تیم مدعی قهرمانی هستند یکی ما و یکی هم استقلال.حالا زود است در این مورد حرف زدن اما دوست دارم این را از قول من بنویسید که کاظمیان نان قلب پاکش را خورد.»

مهران خان - ایران - تهران
خوشم میاد ازش ، بازیکن خوبیه که البته می تونست خیلی بهتر هم باشه.
یکشنبه 2 مرداد 1390

zoroye iran - اتریش - وین
کاظمیان خوش امدی
یکشنبه 2 مرداد 1390

Pull.over - قطر - دوحه
جواد جان خوش اومدی. به امید درخشش تو در پرسپولیس.
یکشنبه 2 مرداد 1390

pinokio.dubai - امارات متحده عربی - دبی
به خونت خوش اومدی
یکشنبه 2 مرداد 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
خبر خوبیه...یه خورده جواد هست ولی در کل خوبه!!!!!!!!!
یکشنبه 2 مرداد 1390

Artosh - ایران - تهران
این چه بساطیه آخه..؟! همه میگن من کلی حرف دارم که بعدها با مردم خواهم زد..! اما هیچ وقت این بعدها نمیرسد. شاید هم حرفی تو کار نیست. به هر حال من یکی که کاظمیان رو خیلی دوست دارم.
یکشنبه 2 مرداد 1390

zoroye iran - اتریش - وین
برادران کیسه حمومی لگنباخت3-1 شما در برابر صبا با بازیکنهای لیگ یکی بجز 3-4 نفر را تسلیت میگم و از درگاه ایزد متعال براتون باختهای فراون خواستارم
دوشنبه 3 مرداد 1390

$persian$ - ایران - تهران
همچین لقمه ی چربیم گیرت نیومده ها لنگ دیگه دور کمر همه ی دلاکام هست.خوب البته میشه اینجوری توصیف کرد که انقدر بازیکن سطح پایینی هستی که تو رویاهات هم نمی دیدی،خوبه خدا در و تخته رو خوب جوش داده
دوشنبه 3 مرداد 1390

$persian$ - ایران - تهران
zoroye iran - اتریش - وین . قشنگ حال کن که این دست شادیا امسال برات نادر نباشه کمیابه کمیاب میشه
دوشنبه 3 مرداد 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
کاشکه خلیلی و نیکبخت و معدنچی هم میخریدن که همگیشون الان در بهترین سطح هستند:))))))اینایی که گفتم و بهش مهدی شیری مهدی واعظی جلال اکبری فرهاد خیرخواه رحمان رضایی هم اضافه کنید همه بدون تیم موندند:)))همه هم لنگی:)))
دوشنبه 3 مرداد 1390

Pull.over - قطر - دوحه
$persian$ - ایران - تهران:به همین خیال باش تا اموراتت بگذره!
دوشنبه 3 مرداد 1390

$persian$ - ایران - تهران
Pull.over - قطر - دوحه . کدوم خیال اینکه لنگ و تو حموم مصرف می کنن یا کاظمیان بازیکن نیست یا اس اس قهرمان یا پرسپولیس سوراخه؟
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.