ترور یکی ازدانشمندان هسته‌ای ایران


ترور یکی ازدانشمندان هسته‌ای ایران

یکی دیگر از دانشمندان هسته‌ای کشور بعد از ظهر امروز هنگام خروج از منزل خود ترور شد.

به گزارش جوان آنلاین بعد از ظهر امروز در ساعت 16:30 یکی دیگر از دانشمندان هسته ای کشورمان هنگام خروج از منزل خود به دست عواملی ناشناس که سوار بر یک موتور سیکلت بودند  به شهادت رسید.

در همین رابطه جام‌جم آنلاین گزارش داد که این حادثه در خیابان بنی‌هاشم خیابان خادم رضائیان رخ داده است و گفته می‌شود عامل جنایت با شلیک گلوله مرتکب این جنایت شده است.

همچنین گفته می شود که بازپرس ویژه قتل تهران عازم محل حادثه شد.

در این رابطه یک منبع آگاه در پلیس تهران در گفتگو با مهر با تایید اینکه این دانشمند هسته ای در مقابل منزلش ترور شده است اعلام کرد همسر این دانشمند نیز زخمی و به بیمارستان منتقل شده است.

وی ادامه داد: تحقیقات برای شناسایی عوامل این ترور که سوار بر موتور سیکلت بوده اند آغاز شده است.

gray_wolf - ایتالیا - رم
ای بابا،چه بدبختی داریم...واقعا حیف شد.مثل اینا تو ایران نیست.
شنبه 1 مرداد 1390

Royan - المان - المان
اینهم بزرگداشت دانشمندان در ایران.
شنبه 1 مرداد 1390

mehrdad.n.l - هلند - بردا
ای خدا برای اشغال های اخوندی محافظ می گذارند ولی یک دانشند با ارزش نه. این جغدان ویرانگر تا بر بام ایران هستند همه چیز ایران نا بود می شود .این ترور ها هم از کارهای وحشیانه ی خودشان است .اخوند برای حکومت کردن و اهداف خود هر وسیله ای را تو جیه می کند . زنده باد ایران فردا با حکومت سکولار و ملی
شنبه 1 مرداد 1390

mehr47 - ایران - تهران
حیدر007 کجائی??? فرمونتو کشتن!!!!
شنبه 1 مرداد 1390

az mast ke bar mast ! - نروژ - سرد
حالا باز طبق معمول چند ساعت طول نمی کشه که میگن یارو دستگیر شد توسط سربازانه گم نام . شروع مجدد قتل های زنجیره ای تسلیت باد , ولی این دفه ایه مثل اینکه خطرناک تره ! ! !
شنبه 1 مرداد 1390

siamaktg - ایران - تهران
آشغال های عوضی .. این روزا ارزش کاغذ از جون آدما بیشتر نشده .. آدما آشغال شدن .. مرگ بر تروریست
شنبه 1 مرداد 1390

porharfi - هلند - آرنم
دانشمند ِ گمنام!!!..؟؟؟
شنبه 1 مرداد 1390

romano - ایران - تهران
یعنی ما نفهمیدیم چی شده، مثلا موساده و ایادی خود فروخته و از این حرفها خلاصه هه هه عجب عجب
شنبه 1 مرداد 1390

Pull.over - قطر - دوحه
خدا لعنتشون کنه.. آخه چرا؟ به چه گناهی؟!! آدم شاخش در میاددد..
شنبه 1 مرداد 1390

ezatdf - ایران - تهران
ملت همه شدند دانشمند هسته ای - تو خیابون یه سنگ پرتاب می کنی به سمت سگ می خوره به یه دانشمند هسته ای!
شنبه 1 مرداد 1390

h.k - دانمارک - اودا
باکمال تاثروتاسف.که مرگ طبیعی این افراد درسنین بالاهم تاسف اوراست.اگرچه انسانهاازنظرافرینش یکسانند.ولی در دوران رشدوتکامل یکسان نیستند.وبه سه گروه تقسیم میشوند,,یابیشتر,,گروهی منفی,گروهی خنثی,گروهی مثبت.وادمهایی هم دراین بین,,فوق منفی,,وفوق مثبت,,هستند.افرادی مانند ایشان براثرعواملی,خانواده,هوش,پشتکار واقعابینظیر وبسیاربرای هرکشوری مفیدهستند.که متاسفانه این حادثه جبران ناپذیر است.لعنت برتفکری که اوراترورکرد.
شنبه 1 مرداد 1390

پرفسور - هلند - دن هاق
توی این خبر طرف دانشمنده....سه خبر بالاتر نوشته که طرف دانشجوی فوق لیسانس بوده.. فردا میشه دانشجوی کاردانی به کارشناسی هفته بعد هم میگن دیپلم ردی بوده.. خداییش خیلی ما ایرانیها با حالیم....
شنبه 1 مرداد 1390

alexxx - اتریش - وین
سیدعلی و عنتر لجبازش از این خدابیامرز خواستن هر رقم که شده تا اخر سال باید یه بمب اتم تحویل بدی. مگه دانشمند هسته ای نیستی? بساز دیگه, ابروی اسلام در خطره, فکرش هم نکن که بهانه بیاری یا اینکه در بری, بری پناهنده بشی. فقط یه راه داری اونم یک اسلحه هسته ای واسه امام زمان بسازی.! بعداز یه مدت گفته اقاجان قبول کنید, ما نمیتونیم, این اورانیومی که ما در اختیار داریم مال این حرفا نیست. پدرنامردا دیدن از این بابا سلاح اتمی در نمیاد. وانگهی, ممکنه این موضوع رو هم افشا کنه. !!! بله, طبق معمول تصمیم اسلامی راجع به این مرحوم مغفور گرفتن. خدایش رحمت کند. خدا نسل این جانیای ضدبشر رو هم از ریشه بکنه . !!! ااامممممممین.
شنبه 1 مرداد 1390

bookiak - امارات - دبی
انگار گانگستر بازی تو ایران به اوج رسیده, یه روز میدون کاج, یه روز دختر بیچاره دانشجو روی پل, داداشی, اسید پاشی,,. ملت عزیز , مملکت امنه ,امن امنه, اینو رادان میگه
یکشنبه 2 مرداد 1390

آرش نوری - ایران - کرمان
خاک بر سر این احمقها که دنیا و آخرت خود را به صهیونیتهای کثیف میفروشند مزدرور به این کثیفی بد بخت نخبه را میکشی برای دنیای یهودی پست تف بر شما.
یکشنبه 2 مرداد 1390

hovakhshatare - ایران - تهران
کار کار خود رژیمه. خیابون بنی‌هاشم خیابونیه که به خیابون اطلاعات معروفه. بیشتر اطلاعاتی‌های تهران اونجا زندگی می‌کنند. غیرممکنه یه نفر بتونه اونجا کسی رو ترور کنه و در بره.
یکشنبه 2 مرداد 1390

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
اولین ولی فقیح علی بن أبی طالب بوده و تمام ترور ها را به دستور محمد بن عبد الله انجام میداد. مرگ بر ولایت ترور، زنده باد آزادی، پاینده باد ایران عزیزمان!
یکشنبه 2 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
مشخص است کار کی است سربازان گ.....و نام امام
یکشنبه 2 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.