هشدار آکادمی پزشکی بریتانیا درمورد آزمایش های دی ان ای


هشدار آکادمی پزشکی بریتانیا در مورد آزمایش های دی ان ای

یک نهاد علمی در بریتانیا خواهان نظارت بیشتر بر تحقیقاتی شده که مولکولهای دی ان ای انسانی را وارد ژن حیوانات می کند. آکادمی علوم پزشکی همچنین نسبت به وارد کردن مقدار زیادی از سلولهای مغزی انسان به مغز حیوانات هشدار داده است.

مهرداد یزدانی، بی بی سی، گزارش می دهد.

 

khosh bavar - ایران - یزد
وسیله هدف را توجیه میکند ! وقتی که شعور و امکانات علمی ادمی به این حد رشد کند که از اعضای افراد فوت شده, عضوهای انان را به شخص دیگری پیوند بزنند و به او زندگی ببخشند, پس چرا نباید از امکانات پزشکی حداکثر استفاده را کرد که بعنوان مثال قلب خوک را که با تغییرات ژنتیکی که به قلب انسان بسیار شبیه هست پیوند زده و باعث حیات و زندگی ان شخص شده و یا از طریق ازمایشگاهی نطفه های سالم را انتخاب کرده تا از ان طریق نوزادی بوجود اید که به برادر / خواهر مریض خود زندگی هدیه کند ! ایا میشود شادی یک انسان کور که از طریق این ازمایشات پزشکی برای اولین بار شاهد دیدن صورت والدین و یا فرزندان خود هست با مقام و منزلت یک موش و یا یک خوک که باعث هدیه دادن این لحظه شده مقایسه کرد !? اگر یک نگاه به علم پزشکی در زمان گذشته بندازیم, اگر دانشمندان انزمان دارای چنین شعور والای انسانی میبودند, انسان امروزی فاقد این همه پیشرفت در علم پزشکی و بهداشت میبود ! من خواهان رنج و شکنجه حیوانات برای رسیدن نتایج مطلوب پزشکی نیستم, زیرا علم ازمایشگاهی در عصر حاضر بحدی رشد کرده
شنبه 1 مرداد 1390


khosh bavar - ایران - یزد
قسمت 2): و یا دین دیگر سخن نگفتم و تاریخ قدیم و جدید اینرا بمن ثابت کرده که دین باعث جدایی قلبها و فرهنگها شده و ان چیزی نیست که خدا خواهان او بود ! ما خواهان طرد دین از زندگی روزمره ما هستیم و به این قشر 32 سال فرصت دادیم که چه دیدگاهی از علم و دین و نیازهای انسانی دارند که جوابشان را با گوشت و پوست خود لمس کردیم که علم اقتصاد مال خر است ! اشپزخانه اسلامی ! پیتزافروشی علی و یاحسین گفتن حسین در رحم مادر ! ایا ما " مقصر " نیستیم که " انتظار " کمک و راهنمایی از انان را داشته باشیم !? ماهی از سر گندیده گردد نی ز دم...فتنه از عمامه خیزد نی ز خم ! ملت عشق از همه دینها جداست . عاشقان را ملت و مذهب خداست ! قومی متفکرند اندر ره دین / قومی به گمان فتاده در راه یقین. میترسم از آن که بانگ آید روزی / کای بیخبران راه نه آنست نه این ! پس همواره شاد و ازاد باشیم .
شنبه 1 مرداد 1390


potatis - سوئد - مالمو
دوستان, از شواهد حملات تروریستی نروژ این طور میشه حدس زد که کار یکی از نیروهای افراطی پلیس اسلو بوده است، دوستانی که در کشور های اسکاندیناوی زندگی میکنند میدانند که به استخدام در آمدن در پلیس از نظر قانونی برای همه آزاد است ولی جو پلیس به گونه ای است که مهاجران بعد از پا گذاشتن به مسیرآموزش و استخدام پلیسی متوجه میشوند که آینده ای در بین پلیس های نژاد پرست ندارند و اتوماتیک حذف میشوند و این از طرفی سبب ایجاد فضای نژاد پرستی بیشتردر پلیس این کشور ها و از طرف دیگرچونکه بیشتر جرائم صورت گرفته در این کشور ها از طرف مهاجران صورت میپذیرد که سبب تنفر بیشتر این پلیس ها نسبت به مهاجران میشود و برایند این مسائل اتفاقاتی اینچنینی در کشور های اسکاندیناوی است(چونکه حزب کارگر از حامیان زندگی مهاجران و در کل، کل مردم نروژ است و افراطی ها به طریقی این حزب را مقصر میدانند )،دوست دارم نظر دوستان ساکن نروژ را در این مورد بشنوم .
شنبه 1 مرداد 1390

مستانه شرق - المان - هایدلبرگ
khosh bavar جان ، پسر خاله همیشه حرف دل ما را میزنی...........
شنبه 1 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
مستانه, دختر خاله عزیز, چون باهم فامیل هستیم, میدانم چطوری فکر میکنی که همانرا مینویسم, یعنی دل بدل راه داره ! ولی اگر توجه کرده باشی, قسمت 2 ربطی به این تاپیک نداره که متاسفانه اینجا نوشتم یعنی مربوط به این مطلب بود https://iranianuk.com/article.php?id=65715 و از طرفی قسمت 2 این مطلب هم انگار نرسید که مطلبم " ناتمام " ماند ! ولی در فرصت بعدی حتما حرف دلت را تکرار میکنم ! سلام منو به خاله جون برسون !
یکشنبه 2 مرداد 1390

farid turkeh - ایران - ایران
khosh bavar - ایران - یزد . مرسی از توضیحاتتون.من شخصا فکر میکنم اگر مخالف این تحقیقات هستند.برای این هستش که انسان تقدسش را از دست خواهد داد.همه خواهند فهمید انسان حیوانیست با ای کیو بالاتر. و دیگر نمیشه خزعبلات مذهبی را بخوردشون داد.بقول معروف ignorance is bliss.برای این مخالفان تحقیقا ت غلمی.
یکشنبه 2 مرداد 1390

farid turkeh - ایران - ایران
با کلن کردن انسان هم مخالفن.ولی اگر بفهمن در عرض مدتی کوتاه هزاران امام زاده کلنی را میشه به بازار عرضه کرد حتما حلالش میکنن.
یکشنبه 2 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.