پخش فیلم غیراخلاقی در مسجدی در تهران!


پخش فیلم غیراخلاقی در مسجدی در تهران!

آینده نیوز : اخیرا با ناشیگری مسوول صوتی تصویری سالن یک مسجد در شمال غرب تهران، هنگام برگزاری مراسم ختم یک خانم مسن، در اتفاقی شگفت حدود ده دقیقه فیلمی غیراخلاقی روی پرده سالن به نمایش درآمده است.

به گزارش سرویس اجتماعی «آینده»؛ در این برنامه زمانی که برنامه و عظ و قرآن ختم در حال برگزاری بوده، گویا مسوول صوتی و تصویری در حال تماشای فیلمی بر روی دستگاه خود بوده، غافل از این که خروجی دستگاه وی به ویدئو پروژکشن سالن ختم هم متصل بوده و همزمان فیلم بدون صدا روی پرده پشت سخنران در حال نمایش بوده است.

عجیب آن که موضوع با واکنش سریع مردان حاضر در سالن مواجه نمی‌شود و صاحبان عزا هم که در خارج سالن برای خوشامدگویی ایستاده بودند، بعد از دقایقی از طریق خانمهای مجلس از موضوع مطلع می‌‌شوند و تا پیدا کردن مسوولان مسجد و رفتن به اتاق مسوول صوتی و تصویری و قطع پخش فیلم، حدود ده دقیقه طول می‌کشد که موجب عصبانیت صاحبان عزا می‌شود.

ظاهرا مسوولان مسجد بعد از این انفاق، مسوول خاطی و برخی همکارانش را اخراج کرده اند تا این اشتباه غیرعمد که موجب ناراحتی خانواده درگذشته شده بود، جبران شود.

پیش از این هم یکی دو مورد شبیه چنین اتفاقی در یک قطار و نیز بیلبورد میدانی در کرج حادثه مشابهی رخ داده بود که به سرعت پخش فیلم اشتباهی متوقف شد.

nader46 - انگلیس - لندن
بیچاره اون یارو که داشته فیلمو نیگاه میکرده,,!!!دقیقه دهم فیلمxxتواوج حال ملکوتی,,,ناغافل یه عده ادم داغدار و غیرتی!!از در ودریچه حمله ور بشن.!!(اخر مصیبت)
شنبه 1 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
مشت نمونه خروار است ! اب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم ! کرم از خود درخته ! و صدها مثال دیگر که ثابت میکند, عاملین فحشا و خریدوفروش مواد مخدر و مشروبات الکی در دست خود انان میباشد, تا مردم را ضعیف روحی و جسمی کرده که دست به کار خلاف و جنایت بزند, تا او را طبق قوانین ناب محمدی در ملاعام شلاق و سنگسار و اعدام کنند تا خود را ارزان بعنوان مدافع اسلام به خوش باوران بفروشند ! زکی .
شنبه 1 مرداد 1390

Royan - آلمان - آلمان
دستش درد نکنه. لا اقل 10 دقیقه ای مردم حال کردن.
شنبه 1 مرداد 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
ااینهم از مسجداتون
شنبه 1 مرداد 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
بابا بیچاره مسئول مسجد دیده همه مردم عزدار و گریانند خواسته یه حالی به مردم داغدار بده تا زیادی غصه نخورند برایشان یک فیلم گذاشته...حالا بیا و خوبی کن.
شنبه 1 مرداد 1390

marka - گرگان - ایران
به این میگن اخر حماقت!!؟
شنبه 1 مرداد 1390

gray_wolf - ایتالیا -
مثل اینکه مردم هم همچین بدشون نیومده از این فیلم ،بعد از ده دقیقه....... از این به بعد مراسمات با صرف فیلم ......
شنبه 1 مرداد 1390

مهران خان - ایران - تهران
بابا اصولا مسجد جای همین کاراس دیگه ، نماز و دعا و غیره ویترینِ فقط!
شنبه 1 مرداد 1390

ayoobirani - ایران - رشت
البته منظور18+ نیست.فیلم غیر اخلاقی یه خانم بی حجاب بوده که تاپ پوشیده لابد!
شنبه 1 مرداد 1390

rizali_dehghan_fadakar - هندوستان - پونا
مسجد شده خانه فساد برای این آخوندهای بی نا.....س
شنبه 1 مرداد 1390

naslesookhteh - ایران - تهران
بابا شاید به تفسیر آیات بهشت رسیده بودند میخواستن با فیلم و تکنولوژی روز شرایط مومنان در بهشت برین رو نشون بدن!
شنبه 1 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
از اولش اینطور بوده تو مسجد درس شکم و زیر شکم را یاد میگیرند و یا جفتک انداختن و گاز گرفتن را
شنبه 1 مرداد 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
فیلم حاج اقا گلستانی در حال ارشاد یه فاطی کماندو بوده?!!!
شنبه 1 مرداد 1390

bookiak - امارات - دبی
خوش باور همیشه حرفهایی میزنه که حقیقت تلخ ایران فعلیه
شنبه 1 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
چگونه مطالب غیر اخلاقی در کتاب دینی شما از پدوفیلیا تا تعدد زوجات و پس از مرگ 70 روسپی بهشت و پسران زیبا برای مردان اشکالی ندارد ودیدن فیلمهای پورنو داد وا مسلمانای شما را بعرش می رساند/حمار خودتانید/
شنبه 1 مرداد 1390

A.ahooraei - المان - کلن
اسلام همه چیزش سسی هست دیگه، حالا چه اشکالی داره یه واقعیتها بصورت پورنو نشون داده بشه. ایول فقط یه خواهر زینب بغلش کم بوده که لایو بشه.
شنبه 1 مرداد 1390

iSam - انگلستان - لندن
دوستان فامیل خودم بود در تهران که منم لایو روی چت تصویری با یکی از اقوام دیگر که خط O2 داشت بودم و داشتم به همه تسلیت میگفتم که این سیستم آلوده و متظاهر یک فیلم سوپر پخش کرد و من هم فیلمو دیدم و هم برام آپلود شد. واقعا که متاسفم, آقای مرگ برگ اسراییل الآن کدوم .. هستی که لال شدی؟
شنبه 1 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
bookiak - : درد خوش باور بودن در همین است , وولک ! پس تا بعد هموطن !
شنبه 1 مرداد 1390

رستگار501 - سویئس - برن
تمام فیلم های سکسی را این خارجی های بی ناموس از کتاب حلیت المتقین اسلام برداشت می کنند. تماشای هر گونه صحنه یا فیلم روابط جنسی حتی اگر مازوخیسمی یا پدوفیلی باشد مطابق با قوانین اسلام است. پس کا آن بابا تو مسجد کاملا اسلامی بوده .
شنبه 1 مرداد 1390

farid turkeh - ایران - ایران
به قمار خانه رفتم همه پاکباز دیدم چو به صومعه رسیدم همه زاهد ریایی.
شنبه 1 مرداد 1390

محمد طاهر حقیقتجو - افغانستان - کابل
با عرض سلام، . دوستان این واقعیت جوامع بسته است. خود آخوند ها هم میدانند که اگر جامعه بسته باشه یعنی همه چیز در آن حرام دانسته بشه، پس چگونه میتوانند خود را ارضا کنند. عاقبت جوامع بسته با شعار های عوام فریبی که بهتر از این نمیشه. آخوند های عزیز لطفاً پسوند اسلامی را از ایران بردارید و ساده تر بنویسید: جمهوری ایران. حالا این خوبه یا جهموری اسلامی ایران. به نظر من اولی خوبتر و پسندیده تر است، اما در گزینه دومی امکان سوء استفاده ار قدرت (از طرق مختلف سرکوب، تجاوز به مردان و زنان در کهریزک، اعدام های گروهی یا انفرادی به جرم مفسد فی الارض و غیره) با استفاده از دین بیشتر است.
یکشنبه 2 مرداد 1390

+3
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.