انفجار در اسلو، پایتخت نروژ


انفجار در اسلو، پایتخت نروژ

روز جمعه، ۲۲ ژوئیه (۳۱ تیر) انفجاری عظیم مرکز اسلو، پایتخت نروژ را لرزاند. براساس گزارش‌ها، این انفجار در حوالی دفتر نخست وزیری نروژ رخ داده است.

ساختمان‌های منطقه بر اثر شدت انفجار آسیب دیده‌اند و خیابان‌ها آکنده از خرده سنگ و شیشه است.

در تصاویری که تلویزیون نروژ از محل انفجار پخش کرده است، خودرویی دیده می‌شود که به شدت آسیب دیده و به یک طرف افتاده است.

در شرایطی که ساختمان مورد حمله در اسلو، در شعله‌های آتش می‌سوزد، نیروهای پلیس خیابان‌های اطراف منطقه را مسدود کرده‌اند.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=o8j9ovEdtDA

لینک دانلود مدیافایر

khosh bavar - ایران - یزد
یک نوع صادر و معرفی کردن عشق, عطوفت و فرهنگ اسلام ناب محمدی به کفار و جهانیان ! زکی .
جمعه 31 تیر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
khosh bavar - ایران - یزد /گل گفتی!
جمعه 31 تیر 1390

bache shapoor - سوئد - یوسدال
این است اسلام ناب محمدی!!!
جمعه 31 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
بدون شک اسلامیون قاتل و تروریست در این عمل کثیف دست داشتند مشابه..نیویورک.لندن.مادرید.بالی .سوئد//
جمعه 31 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
تا اکنون 7 قربانی به درگاه الله///چشمتان کور هر چه تروریست اسلامی هست از سومالی فلسطین و و و به کشورتان بیاورید و مثل سگ هار بجان مردم بیکناه کوچه و بازار بیندازید
جمعه 31 تیر 1390

homa-ir - المان - هامبورگ
بعد از کشته شدن بن لادن -اعلام کردند که انتقام میگیریم و سراسر اروپا را. تهدید به بمب گذاری و گرفتن انتقام بن لادن هستیم. این اولیش بود . خدا . بخیر کند بقیه را
جمعه 31 تیر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
شرمتان باد تروریست های کثافت
جمعه 31 تیر 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
باز هم معلوم نیست این غربیها چه نقشه ای کشیدن؟! ....هر وقت گند جنایتهای آمریکا در کشورهای خاورمیانه در میاد ..برای ماستمالی چند تا انفجار کوچک در اروپا اتفاق می افته ..دیگه اینکارها قدیمی شده !..
جمعه 31 تیر 1390

AMIROMID - سوئد - سوئد
کار خودشان است .ناتویی کار کرده اند.هر کی با امریکا نشست همین شود .البته نان پناهندگان را می خواهند باجرند
جمعه 31 تیر 1390

Shamamai - ایران - کوردستان
ترور به هرنوع و برای هر ایده ایباشه محکومه،کار هر گروه و فرقه ای بوده شرمش باد
جمعه 31 تیر 1390

jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ
کار خود امریکایه خون خاره بن لادن و هم خود امریکا تربیت کرد من تعجب میکنم خود امریکایها میگن 11 سبتامبر مشکوک هستش خودش میگن کار سازمان سیا هستش بعد هموطنامون بیا ببینید چقدر عقده ای وای خدااااااااا
شنبه 1 مرداد 1390

(_JuSt MujiZ_) - پاکستان - لاهور
یه کاربر اسلویی داشتیم ما .. دلواپسیم نطر بدید :(
شنبه 1 مرداد 1390

amirpersia - سوئد - استکهلم
ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس . تا اکنون 7 قربانی به درگاه الله///چشمتان کور هر چه تروریست اسلامی هست از سومالی فلسطین و و و به کشورتان بیاورید و مثل سگ هار بجان مردم بیکناه کوچه و بازار بیندازید!. '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''. با شما کاملا موافقم دوست عزیز! هرچی میکشن از دلرحمی و حماقتشونه که به هر بی سروپایی امکانات میدن و بفرما میزنن, شکمشون رو سیر میکنن که هارتر بشن و عضو فرقه های بنیادگرایی مثل الشباب و .. بشن!.
شنبه 1 مرداد 1390

robo - امریکا - لوس آنجلس
*پسر شجاع* - ایران - تهران / یک کلمه از مادر عروس
شنبه 1 مرداد 1390

khodesham - مجار - بودا
AMIROMID - سوئد - سوئد. موافقم. در ضمن تروریست مسلمان نبوده. که در این صورت قابل توجه متعصبان از نوع غیراسلامیش...
شنبه 1 مرداد 1390

amir223 - ایران - تهران
قطعا هیچ آدم عاقلی نیست که از این حملات تروریستی دفاع کنه ولی واقعا از خودتون سوال نمی کنید چرا 20 سال پیش همچین اتفاقاتی نمی افتاد؟ بابا اسلام 1400 ساله اومده. وقتی کشورای فضول اروپایی تو هرکاری سروگوش آب میدن نباید انتظار داشته باشن همه چی آروم پیش بره. همین نروژ هم تو عراق نیرو داره هم به لیبی حمله کرده. آخه مگه شما پاسبان جهانید؟ (بازم میگم شرم بر کسانی که مردم بی گناه رو مورد حمله قرار میدن)
شنبه 1 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
خدا به داد خارجیها برسه ولی خداییش کدوم اسلو بگین سومالی بهتره سومالیها ریختن چهار تا چهار بچه می یارن چپ و راست هم پناهندگی مئ گیرن ولی ایرانی ها رو تا حده روانی شدن اذیت می کنن یه مشت سومالی و افغانی افراطی دور هم جمع شدن تو اسلو از این بهتر نمیشه.
شنبه 1 مرداد 1390

حخا - استرالیا - سیدنئ
واقعا شاهکارید. اصلا کار ندارید مطلب چیست . صرفا شعار های همیشگیتون رو میدید.khosh bavar - ایران - یزد و bache shapoor - سوئد - یوسدال . نیازی نیست دیکه نظر بدین تو صفحه های یگر چون همیشه یک چیز و ما میتونیم حدس بزنیم.اگر خلی دوست دارین شعار بدین و جرات هم دارین بروید تو خیابان.
شنبه 1 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
حخا -: ادم مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه و تمام خبرگزاریهای جهان هم از ترور اسلامی نام بردند و این قاتل هم تحت تاثیر عملیات تروریستهای اسلامی قرار گرفت ! شاد و شجاع باشیم .
شنبه 1 مرداد 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
robo - آمریکا - لوس آنجلس. باور کن فهمیدنش زیاد سخت نیست .دوست عزیز!..لوول
شنبه 1 مرداد 1390

piruzi - نروژ - فردریکستاد
kishoomatt - نروژ - برگن, اگه بهت اقامت ندادن حتما استحقاقشو نداشتی!!! در ضمن افراطی بعضی از شما ایرانیا هستین که فکر می کنین چون که ایرانی هستین باید همه غلام حلقه به گوش شما باشن ! نه داش اینجا بر اساس قیافه و نژاد کسی رو اقامت نمدن اشتباه امدی ! در ضمن الان هم معلوم شده که یارو نی نازیست بوده و ضد مهاجر !!!
شنبه 1 مرداد 1390

iranesabz - هلند - امستردام
ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس. خدا بهت شفا بده.
شنبه 1 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
piruzi - نروژ - فردریکستاد..فکر کنم شما یا تازه امدی یا این که مثل خیلی ها جو گیر اروپا شدی این درست که طرف نروژی بوده ولی چرا ضد مهاجر شده دلیلش مشخصه اگه یه مدت بری اسلو زندگی کنی می بینی که هیچ امنیتی نداره تو همین اسلو یا برگن تا الان چند بار سومالی ها رو گرفتن که عضو الشباب بودن این جا می یان چهار تا چهار بچه می یارن تا سوسیاله بیش تر بگیرن و با پولش تو سومالی کار تروریستی می کنن و نروژی ها یا افرادی مثل من زورشون می یاد که کار کنن 36درصد مالیات بدن و پولشون تو جیبه گشاد اینا بره در ظمن من ایرانیم و باید اعتراض کنم که در مورده ایرانیها باید تجدید نظر کنن.
شنبه 1 مرداد 1390

شب قطبی - امارات - دبی
این انفجار هیچ ربطی به مسلمانان نداره و نخواهد داشت.لطفا بی جهت خرافه فکنی نکنید.تا طقی به طوقی میخوره زود پای اسلام و مسلمانان رو وسط میکشین؟چرا؟شما ساندیس خوران غربی مثل برادرانتان در ایران زود قاط میزنین. لطفا پای اسلام و مسلمانان رو وسط نکشین.ساندیسخورهای غربی.بی هویتها. شماها از ایران رونده و از اروپا مونده اید.
شنبه 1 مرداد 1390

iSam - انگلستان - لندن
*پسر شجاع* - ایران - تهران. نه این کثافت از پاشنه اربابان پست تو باند میشه و بس.
شنبه 1 مرداد 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
طبق اخبار سی ان ان مضنون اصلی یک نروژی ملی گرای افراطی بوده و تیراندازی در کمپ کار یک مسیحی متعصب.منتظر اخبار بعدی هستیم.و امیدوارم ما ایرانی ها یه روزی بفهمیم توجیه و تفسیر هر کاری کار ما نیست.کاش عادت کنیم اینقدر زود قضاوت نکنیم .ممکنه در آینده بشنویم یک مسلمان افراطی این کار رو کرده بعد میشینم حسابی حالشونو میگیریم!!!
شنبه 1 مرداد 1390

dannni - سوئد - استکهلم
من نمیدونم چرا ایرانیها کاسه داغ تر از اش شدن منظورم بعضیها تا خبر تروریستی شنیدن بدون هیچ مدرکی تهمت به اسلامیها و مهاجرها زدن با اینکه من الان خونه مادر بزرگم تو اسلو بودم خود نروژیها بنده خداها تا زمانیکی خبر موثق نشنیدن هیچ اظهار نظری نکردن . حتی بعضی از کارشناسهاشون تو رادیو و روزنامهاشون گفتن اونهای که مهاجرها و مسلمونها رو به تند روی تهمت میزند باید الان جوابگو باشند . بهتره قبل از کامنت ذاشتن کمی صبر کنید بعدا اظهار نظر بدین نا سلامتی تو تمدن زندگی میکنید انقد چاپلوسی نکنید !.
شنبه 1 مرداد 1390

titan - ایران - ایران
khosh bavar - ایران - یزد . کدوم خبرگزاریها از ترور اسلامی نام بردند؟؟؟؟؟. میشه نام ببری؟
شنبه 1 مرداد 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
نروژ در حملات ناتو به لیبى شرکت دارد و احتمال آن زیاد است که کار لیبى باشد مخصوصا اینکه قذافى چندى پیش اروپا را تهدید کرده بود ولى در حادثه دوم نروژ که یک فرد تیرانداز تعداد زیادى را قتل عام کرده و یک فرد متولد نروژى افراطى است یک مقدار قضایا را  پیچیده کرده است که ایا ایشان به حادثه بمب متصل است یا نه
شنبه 1 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
titan گرامی, متاسفانه طبق شناختی که از شما در تبادل نظر دارم https://iranianuk.com/article.php?id=65208 , شما طبق منطق تبادل نظر ایرانی با من برخورد کرده که " حرف اخر " را شما باید بزنی که مثلا شما " محق " هستید, پس مرا فراموش کن و من اعتراف میکنم که شما مثل همیشه حق داری و من دروغ گفتم ! با سپاس فراوان از همکاری و راهنمایی تان .
یکشنبه 2 مرداد 1390

titan - ایران - ایران
khosh bavar - ایران - یزد . خوش باور عزیز دقیقا من هم همین منطق را در شما دیدم نه غیر ایرانی را!!!!!!!!!! . حرفهای من تنها جواب منطقی در باره بحث مابین بود جاهایی که حرف عوض می شد یادته؟؟؟ شاه ،معشوقه ها، سیستم جالب و نظریه نوین ارباب و رعیتی در لینک دیگه ای بود که اشاره نکردید.!!!. بگذریم دوست من این شیوه جواب دادن هم طفره رفتن یا فرار به جلوست.اما درباره اینکه گفتی تمام خبرگزاریهای جهان گفتند ترور اسلامیه این دروغه به شیوه حاکمان این مملکت خودمونه که برای فرار از جواب دروغ تحویل مردم می دن. کاربرایی که گفتند کار مسلموناست (مثل خود شما) نه جرمی نکردند نه اشتباه راهبردی و استراتژیک. بر اساس اتفاقات قبلی حدسی زدند که درست درنیومد این طبیعیه و همیشه برای همه اتفاق میفته ادم می تونه راحت قبول کنه نه اینکه متوسل به دروغ بشه که تموم خبرگزاریها گفتند منم گفتم
یکشنبه 2 مرداد 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
iSam - انگلستان - لندن. جناب مشنگ!..بهتره اول به اخبار گوش کنی تا ببینی کار یه عقده ای مثل خودت بوده !..بعد بیایی اینجا چرت و پرت بگی!..در ضمن ظاهرا امثال بی هویتهایی مثل تو هستند که برای وطن فروشی از اربابانشون جیره مواجیب میگیرن..
یکشنبه 2 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
iranesabz - هلند - امستردام . ????? نه اسلامی هستم نه سبز موسوی و کروبی چی که نیاز به شفا داشته باشم /فکر خودت باش و بسوز
یکشنبه 2 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
khodesham - مجار - بودا . در ابتدا تمام خبر گزاریها در ابتدا فکر کردند که مثل 100 در صد این نوع حملات از سوی اسلامیهاست که معلوم شد دومین واقعه ی تروریستی پس از 15 سال دراکلاهما است البته منهای افکار نژادپرستانه ی این دیوانه قدرت روزافزون اسلامیون در اروپا تاثیر زیادی در این عمل کثیف او داشته/ مرگ بر تروریسم از هر نوعش/
دوشنبه 3 مرداد 1390

piruzi - نروژ - فردریکستاد
kishoomatt - نروژ - برگن, من نه تازه واردم نه جو گیر شدم ! فقط از ادمهایی که مغرورن و فکر می کنند از بقیه بهترن خوشم نمیاد. و اگه از نظر کار و مالیات بگی من هم درس میخونم و هم بد از مدرسه کار میکنم تو رما و مثل همه مالیات میدم ولی این دلیل نمی شه که افکاراته یه نروژی رو با یه سومالی مقایسه کنم !! و اینو دوباره مگم که اگه ایرانی جواب نمی گیره حتما مستحق نیست ! یه روز یه نروژی ازم پرسید که چرا ایرانیها وقتی میان اینجا فراموش می کنن ایرانین و یه سره از بقیه مهاجرا بد میگن که مثلا چقدر افغانی و غیره اینجا زیاد شده در صورتی که خودشونم مهاجرن! خدا رو شکر که شما اینجا تصمیم گیرنده نیستی !
دوشنبه 3 مرداد 1390

titan - ایران - ایران
piruzi - نروژ - فردریکستاد . عالی گفتی یکی از مشکلات ما اینه فکر می کنیم تو خارج با اعراب و افغانها و افریقاییهای مهاجر فرق داریم
دوشنبه 3 مرداد 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس. از خودت چرا آمار غلط میدی؟!..از سال 2006 تا حالا 139 عملیات تروریستی در اروپا اتفاق افتاده. که طبق گزارش پلیس اروپا بیش از 80 درصد آن مربوط به افراطیهای خود اروپا بوده ...
دوشنبه 3 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
پسر شجاع* - ایران - تهران . امار من غلط نیست شما دچار پارانویای اسلامی هستید کدام139 حادثه ی تروریستی غربیها???امارت از بیت رهبریست????? که هیچ کس خبر ندارد جز جمکرانت/ جدائی طلبان باسک چند بار در دو دهه ی اخیر بمب گذاشتند و روش انها اینست که قبلا با تلفن خبر می دهند و فقط قصدشان قدرت نمائی است نه کشتن و شاید چند نفری کشته شدند بر اثر دیر رسیدن پلیس/ نکند بمب گذاری اسلامیون در لندن مادرید و در دیسکوی بالی با کشتن 200 جوان در دیسکو و و و و و هم گناه خارجیها بوده و اخرینش در استکهلم که مواد منفجره زودتر عمل کرد و کثافت اسلامی خودش گور بگور شد دیگر شکی باقی نیست شما هم یک رژیمی هستی مثل بقیه / دیگر مرا مورد خطاب قرار نده/
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
titan - ایران - ایران...دوست عزیز مشکل ایرانیها اینه که از هم فرار می کنن یعنی از نزدیک شدن به هم واهمه دارن البته تقصیری هم ندارن این برمیگرده به نظام دیکتاتوری ایران که تو اروپا هم همین روش رو ادامه میدن و از نزدیک شدن به هم می ترسن بر خلافه سومالی یا افغان...که هوای همو دارن و شما فکر می کنید به خاطر مغرور بودن ایرانیهاست.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
piruzi - نروژ - فردریکستاد خواهش می کنم اگه نمی تونی از هم وطن هات دفاع کنی لااقل نمک به زخمشون نزن اگه چند روز از وقتت رو بزاری و سری به کمپ ها بزنی می بینی و میفهمی که ایرانیها لیاقتشو دارن ولی قربانیه سیاست شدن و مهم هم نیست که من کی هستم و کارم چیه.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

titan - ایران - ایران
kishoomatt - نروژ - برگ. دوست عزیز مساله از هم دور شدن ایرانیها به کنار. مساله دیگه برتر دونستن خود از بقیه مهاجرها مانند اعراب ، افغانها و افریقائیهاست غافل از اینکه به چشم مردم اون کشور همه خارجی و مهاجرند.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
این امارها از سی ان ان و بی بی سی و دیگر شبکه های خبری است. گفتند در اروپا چیزی بیش از هشتاد مورد خشونت مربوط به نژادپرستان و چپگراهای افراطی و تنها چند مورد مربوط به اسلامیست ها بوده اما شمار دستگیری اسلامگراها بیشتر از افراطی های نژادپرست و چپگرا بوده است. البته در سراسر جهان اسلامیست های بیشترین ترور را کرده اند.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.