سپاه خبر سرنگونی هواپیمای جاسوسی آمریکا را تکذیب کرد


سپاه پاسداران خبر سرنگونی هواپیمای جاسوسی آمریکا در منطقه فردو را تکذیب کرد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز جمعه اخبار سرنگونی هواپیمای بدون سرنشین آمریکا در نزدیکی تاسیسات هسته‌ای فردو، در اطراف قم را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، روابط عمومی سپاه پاسداران با اشاره به برخی اخبار مبنی بر سرنگونی هواپیمای جاسوسی آمریکا در منطقه فردو، اعلام کرده است: «آنچه که منجر به اطلاع این‌گونه اخبار شده است، مربوط به مورد هدف قرار گرفتن یک هدف هوایی آزمایشی توسط پدافند نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه عمومی استان قم بوده است.»

وب‌سایت‌های خبری در ایران روز چهارشنبه به نقل از یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از انهدام یک فروند «هواپیمای بدون سرنشین جاسوسی آمریکا» در نزدیکی تأسیسات هسته‌ای فردو در حوالی قم خبر داده بودند.

علی آقازاده دافساری، نماینده مجلس، در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفته بود که این هواپیمای بدون سرنشین که به گفته وی از سوی «سازمان جاسوسی آمریکا» برای «شناسایی منطقه نیروگاه و مرکز هسته‌ای قم» بر فراز نیروگاه فردو به پرواز درآمده بود، از سوی نهاد اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی شناسایی و سرنگون شده است.

این در حالی است که سپاه پاسداران با تکذیب این خبر می‌گوید، اعلام چنین اخباری می‌بایست «از سوی مقامات مسوول در نیروهای مسلح منتشر شود.»

سپاه پاسداران همچنین تاکیدکرده است که «هواپیماهای جاسوسی آمریکا» توان نفوذ به فضای ایران را ندارند.

ایران در حال تکمیل تاسیسات غنی سازی فردو در منطقه قم است. وجود این تاسیسات در سال ۲۰۰۹ فاش شد و اخیر مقامات ایران اعلام کرده‌اند که درصددند تا غنی سازی ۲۰ درصدی را به این تاسیسات منتقل کنند.

پس از انتشار خبر سرنگونی هواپیمای جاسوسی آمریکا در اطراف قم، مقام‌های ایالات متحد این خبر را تکذیب کردند.

دی‌ماه سال گذشته نیز جمهوری اسلامی از «سرنگونی دو هواپیمای جاسوسی آمریکایی» بر فراز خلیج فارس خبر داده بود.

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفته بود که این دو هواپیما «خارج از فضای ایران» توسط سپاه پاسداران ساقط شده‌اند، گرچه آمریکا پس از آن اعلام کرد که هیچ گزارشی مبنی بر سرنگونی هواپیماهای بدون سرنشین خود در خلیج فارس دریافت نکرده است.

bache shapoor - سوئد - یوسدال
ه ه ه!!! تو کامنت قبلی نوشته بودم که اینها مال این حرفها نیستند!!! بازم ه ه ه
جمعه 31 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
@ قابل توجه خوش باوران عزیزم : https://iranianuk.com/article.php?id=65633 , پس همواره شاد ولی خوش باور نباشید که این خوش باور بودن نشانه فرار از فکر کردن و داشتن مسئولیت میباشد !
جمعه 31 تیر 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
حتما دیده که خیلی خیت کرده. همه کارهای سپاه خیالاتیه. فقط قاچاغ مواد مخدرشه که خیلی خوب عمل میکنه.
جمعه 31 تیر 1390

nader46 - انگلیس - لندن
سپاه چه قپی هم می امد!!!توی مانور های ازمایشی هم ,از زدن یک هدف ثابت هم عاجزن.ساندیس خور-ایزه ای و مزدوران سایبری ساندیسی::ادم ایدز بگیره اما خیط وکنفت نشه!!!
جمعه 31 تیر 1390

Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
انگار بعضی ها از دروغ لذت می برند:‎"‎علی آقازاده دافساری، نماینده مجلس، در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفته بود که این هواپیمای بدون سرنشین که به گفته وی از سوی «سازمان جاسوسی آمریکا» برای «شناسایی منطقه نیروگاه و مرکز هسته‌ای قم» بر فراز نیروگاه فردو به پرواز درآمده بود، از سوی نهاد اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی شناسایی و سرنگون شده است.‏‎"‎آخه بهت چی می ماسه از این دروغ؟انگار سپاه مال اینه که قمپز در کرده که فلان کردیم.اگه هم زده بودند سپاه زده بود به ای یارو چه؟
جمعه 31 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
گفتم که زر زر زیادی و شکر زیادی خوردن است.
جمعه 31 تیر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
باز هم هواپیمای خودشون رو هدف قرار دادند?!!!
جمعه 31 تیر 1390

robo - امریکا - لوس آنجلس
اینا خودشون خودشون رو تکذیب میکنن، عجب شیر توشیری، بامزه کامنت های ساندیسی ها تو آرتیکل قبلی بود اوووووه چه هول برشون داشته بود چهار پاه هواپیمای امریکا رو زد !!! الان اینجا بیان ماست مالی کنن ببینیم چی دارن واسه گفتن؟ من اونجا هیچی نگفتم تو آرتیکل ناوگان ایران که رفته پیشه عمو چاوز جنس بیاره یه کم ماهی هم بگیره از خلیج مکزیک دو خط نوشتم شد پیراهن عثمان، عرق ملی مذهبیون مسلمان زد بیرون! به امید نابودی حکومت جهل اسلامی در ایران ، پاینده ایرانی اصیل!
شنبه 1 مرداد 1390

monairan - ایران - تهران
خاک بر سر ساندیس خورهای سایت چه کنفی شدند لابد مغز های کپکی شان الان. داغ کرده و فیوز های نیم سوزشان تمام سوز شده !!!! ایران تهران
شنبه 1 مرداد 1390

alexxx - اتریش - وین
اه اه, ابرو ریزی شد که ! چه بی سروسامونی و بی درو پیکریه , ظاهرا سگ صاحب خودش رو نمیشناسه توی این دم و دستگاه. هرکی واسه خودش مینویسه هر چی دلش میخواد. صحیح و غلط بودنش نقشی بازی نمیکنه چون اصولا بعداز درج خبر صحتش رو چک میکنن..
شنبه 1 مرداد 1390

Royan - المان - المان
کجا هستن انهائی که باد به غبغب و با افتخار به به و چهچه راه انداخته بودن؟ عیب نداره حالا نمیخواد پاکت بکشید رو سرتون خجالت نداره که بابا, حالا یه خالی بستن دیدن هیچکس قبول نکرد غیر از مزدورهای ساندیس خور خودشون دروغ را بزرگتر کردن گفتن هواپیمای جاسوسی آمریکا توان نفوذ به ایران راندارد. زرشک مال همین روزاست دیگه, زرررررررشک .
شنبه 1 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.