شلاق زدن شبانه یک تازه مسلمان استرالیایی به اتهام شراب خواری


شلاق زدن شبانه یک تازه مسلمان استرالیایی به اتهام شراب خواری

عصرایران به نقل از العربیه نوشت:

یک مرد تازه مسلمان شده استرالیایی پس از اینکه در یک بار در سیدنیشراب خورده بود ، شبانه در منزلش و به هنگام خواب به تخت بسته شد و از سوی چهار فردی که گفته می شود از سوی یک روحانی تندرو لبنانی الاصل دستور گرفته بودند ، 40 ضربه شلاق خورد!

چهار اسلامگرای تندرو ساعت یک بعد از نیمه شب وارد خانه " کریستیان مارتینیز" 31 ساله شدند و او را به تخت بستند و با استفاده از کابل برق اقدام به زدن 40 ضربه شلاق به بدن کریستیان کردند. کریستیان اما به دلیل بسته بودن دهانش حتی نتوانست فریاد بزند. سیدنی تولگا شفشی 20 ساله ترکیه ای الاصل، یکی از چهار اسلامگرای تندرو است که اقدام به زدن شلاق به کریسیتان کرد. وی توسط پلیس استرالیا دستگیر شده است.

قیصر طراد رئیس "انجمن دوستی اسلام و استرالیا" و سخنگوی شیخ تاج الدین الهلالی مفتی استرالیا، در این باره گفت که این چهار نفر کریستیان را می شناختند زیرا به همراه یکدیگر به مسجد می رفتند.
به گفته او یکی از آن ها کریتسیان را در حال وارد شدن به یکی از بارها دید و سپس به گونه ای او را تنبیه کردند که مشخص است اسلام را نفهمیده اند. او تاکید کرد: "همه ما اینجا در سیدنی این عمل آن ها را محکوم می کنیم. هیچ کس حق ندارد خارج از چارچوب حکومت محلی کسی را تنبیه کند."

طراد خاطرنشان کرد که مفتی استرالیا با صدور بیانیه ای اقدام این چهار نفر را محکوم کرد و از مقام های استرالیایی خواست "آن ها را به عنوان بیماران روانی در تیمارستان بستری کنند چرا که آن ها قربانیان آموزه های غلط از اسلام هستند و هیچ حقی برای منصوب کردن خود به عنوان مجریان شریعت اسلامی نداشتند."

گفتنی است که روحانی لبنانی صادر کننده حکم، پیشتر از استرالیا اخراج شده و هم اکنون در منطقه الضنیه در شمال لبنان اقامت دارد. او در مسجدی در منطقه لاکامبا در سیدنی فعالیت می کرد و اکنون از طریق اینترنت با هواداران خود در استرالیا ارتباط برقرار می کند ، به آن ها خط می دهد، برایشان فتوی صادر می کند، دستور می دهد، سی دی های آموزشی به آن ها می رساند و آن ها را به اجرای احکام اسلامی در میان بیش از نیم میلیون مسلمان ساکن منطقه که بیشتر آن ها لبنانی هستند تشویق می کند.

مسئولان استرالیایی هویت فردی که خود را تسلیم کرده را تاکنون فاش نکرده اند اما اعلام داشتند که وی 43 ساله است و در یکی از مراحل شلاق زدن که 30 دقیقه طول کشیده، شرکت داشت. به نظر می رسد هر چهار نفر که ریش های بلندی دارند به نوبت در زدن شلاق به کریستیان مشارکت کردند.

khosh bavar - ایران - یزد
شلاق بعنوان مزه شراب را هم به او معرفی کردند ! ولی بیشوخی, باید به این 4 نفر مسلمان واقعی مدال داد که بدون رودرواسی و تعارف چهره واقعی اسلام ناب محمدی که سرشار از عشق و محبت هست با ضربه های شلاق بر پیکر او را نشان دادند, زیرا اگر او را مجازات نمیکردند, دروغگو میبودند !
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

ezatdf - ایران - تهران
آخ .. دلم خنک شد. مرتیکه بهت نگفته بودند اسلام غیر از صیغه اینا رو هم داره
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

pinokio_pinokio - انگلستان - منچستر
بدبخت اسلام باهات کاری میکنه که به کار نکرده هم اقرار کنی‌،، راست میگن وقتی‌ خوشی‌ میزنه زیر دل‌، آدمیزاد کارهایی میکنه که ..
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

mehrdad.n.l - هلند - بردا
جالبه .اسلام واقعا دین خشن هست ولی ادعا می کند صلح جوه است در تاریخ هم با دروغ و در واقع با زر .زور و تزویر همه جا را گرفت .انهای که می گن نه برن منابع اصیل تاریخ اسلام را بخونند مخصوصا فتو البلذان بلاذری
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
حقشه که شلاق بخوره. اگه من بودم دو برابر به او شلاق میزدم. خیلی غلط کرده که به اسلام پر برکت شرفیاب شده. مسلمونها دارن از این دین نکبت بار فرار میکنند. این دیگه چه احمقیه. وقتیکه خربزه با عسل میخوری, باید پای لرزش هم بشینی. نوش جونت. تا تو باشی, در انتخاب دین از فهم و عقلت هم استفاده کنی.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
خوشی زده بوده زیر دل استرالیایی که از طریق این دیوانه ها مسلمان شده . اصلا هر آدم عاقلی این را می داند که مذهب یک باور قلبی است واکثر مذاهب شناخته شده موجود درعالم انسان را به سه اصل انسانیت سوق میدهد که همان پندارنیک و گفتار نیک و کردار نیک است و نیازی هم نیست برای رسیدن به این سه اصل به دنبال کسی سینه زنان و دهل زنان راه افتاد فقط کافی است که خودمان ندای قلبمان را برای انجام این سه اصل بشنویم .وگرنه اکثر این مبلغان جز سواستفاده از انسانها چیزی درسر نمی پرورانند
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

erfan-iran - ایران - تهران
آخه تو اگه عقل درست و حسابی داشتی مسلمان نمیشدی ! ...به گمانم تازه فهمیده مرتکب چه اشتباهی شده !
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

miss dorna - امارات متحده عربی - دبی
.................................خجالت میکشم بگم مسلمانم......
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

nejaat2006 - انگلستان - لیدز
اسلام واقعی همینه دیگه
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
اسلام دین رحمت است, البته با شلاق و اعدام.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

ghom.666 - ایران - قم
خوب واقعا دین تازی وحشی را نفهمیده بود و امیدوارم حالا فهمیده
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

behrooz_f16 - انگلیس - منچستر
من اگه جا پلیس استرلیا بودم کاری با این چهار نفر می کردم که تا اخره عمرشون اسم اسلام نیارندبه خدا خیلی زور داره توکشور خودت تو خونه خودت چهارتا عرب بیاد ببندنت بعدم با کابل بزننت
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

punisher - ایران - شیراز
اسلام دینی است که اگر به آن وارد شوی "سرت" را میزنند و اگر خواستی از آن خارج شوی هم "سرت" را میزنند. این بابا فکر کرده که اسلام چه تحفه ایی ه که اومده واردش شده. بخوره و دم نزنه و درس عبرتی بشه برای بقیه که تو این راه قدم نگذارند. ما همه مسلمان زاده ایم و از دست این اسلام بستوه اومدیم.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

daneshjoo - ایران - بوشهر
اسلام ناب اینه دیگه.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
تا تو باشی دیگر حماقت نکنی احمق نوشی جانت مزه دین رحمت را چشیدی.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
خبر بسیار مسرت انگیز و در عین حال دردناکی بود. بدون شرح.!!!!
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
حق با مفتی استرالیایی بوده اینها نه تنها از اسلام بلکه از ادمیت هم هیچ بویی نبردند.بنده خدا تازه مسلمون شاید نتونسته بعضی از عادت هاش رو ترک کنه.در ضمن یو کی جان در برخی از پاراگراف ها‎ خبر رو طوری انتقال میدی که اگه کسی ندون انگار بن لادن شخص مورد نظر هست درسته که یارو افراطییه ولی خب طرفداراش با آ کا ٤٧ تو خیابون راه نیوفتادن ملت رو قتل عام کنن.کارشون زشت و همونطور که گفتم دور از ادمیت بود ولی نقل خبر به این صورت یکم نامناسبه "صادر کننده حکم، پیشتر از استرالیا اخراج شده و هم اکنون در منطقه الضنیه در شمال لبنان اقامت دارد. او در مسجدی در منطقه لاکامبا در سیدنی فعالیت می کرد و اکنون از طریق اینترنت با هواداران خود در استرالیا ارتباط برقرار می کند ، به آن ها خط می دهد، برایشان فتوی صادر می کند، دستور می دهد، سی دی های آموزشی به آن ها می رساند و آن هارا به اجرای احکام اسلامی در میان مسلمانان تشویق می کند"
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
اگه بخواهی مسلمان درست و درمون باشی باید امر به معروف و نهی از منکر (فضولی و دخالت در امور شخصی مردم با مجوز شرعی) کنی که مثل نماز و روزه از واجبات این دینه. خوب این هم نتیجشه. اسلام همینه. واقعا که آدم از این همه تحجر و خرافات و عقب‌ماندگی حالش به هم می‌خوره.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

آق مللم - انگلستان -
به قول عبید زاکانی :پدری از پسر جوانش که تازه مسلمان شده بود پرسید: مسلمانی را چگونه یافتی جان پدر؟ پسر که به تازگی ختنه اش کرده بودند و شب را به همراه طلبه ها در حوزه علمیه گذرانده بود! پاسخ داد: مسلمانان مردمان غریبی اند به روز ...یر آدم ببرند و به شب ...ونش پاره کنند. حالا حکایت این بی چاره ست...
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

دل نازک - ایرلند - کابل
این بابا فکرکرده به همین سادگی میشه مسلمان بشه تا شلاق اسلامونخوره که مسلمان نمیشه . نشون جونش تا دیگه فکر نکنه اسلام راحت از کنار اینجور مسائل می گذره
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

لقمان - ایران - تهران
هر ماه جنین هزار غیرمسلمان درسراسرجهان پس از تحقیق ومطالعه به دین اسلام مشرف میشوند که بهتره برید ومطالعه کنید.دین اسلام چراغ هدایتی است که هرروز پرنورتر میشود.دین اسلام دانشگاه انسان سازیست مگر میشود کسی وارد دانشگاه شدواداب انرا رعایت نکردونمره قبولی گرفت.شرب خمر باعث زوال عقل بوده ودراسلام حرام است وحکم ان شلاق است البته تحت شرایطی
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

Matilda71 - سوئد - سوئد
ezatdf - ایران - تهران و ونهائی که مثل شما فکر یکنن بهتون حق میدم ولی باید بدونید ه بعضی ها مجبورند مسلمون بشن تا بتونن با یک خانم مسلمان خصوصا مسلمان ایرانی ازدواج کنن.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

Matilda71 - سوئد - سوئد
khosh bavar - ایران - یزد شما همیشه پیش قدمید ولی یادت رفت اینو بگی شاد باشیم اما دروغگو نباشیم / سربلند باشی
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
من واقعا متاسفم که همتون علیه اسلامید.خداییش(به همون خدایی که میپرستید)کدومتون با شناخت کامل از اسلام این حرف ها رو زدید؟درسته که هیچ حکومتی نیست که اسلام واقعی اساسش باشه ولی ایا این تقصیر اسلامه که یه مشت نامرد با سوء استفاده و به بهانه ی اسلام تو ایران (البته همه اینطور نیستند که از اسلام سوء استفاده کنند ولی کم نیستند کسایی که حرفشون اسلام و خداست ولی از شیطان هم بدترند!)یا هر جای دیگه به شما ها یا هر کس دیگه حکومت کنن‎ ‎بعد چون شما ها قدرت مقابله با ظلم رو ندارید همه تقصیر ها رو بندازید سر دینی که شک دارم کمترین شناختی ازش داشته باشید.به عقیده ی من هنوز ما انسانیت رو درک نکردیم چه برسه به اهداف انسانیت!به قول دوستمون که میگه شاد باشید و خوش باور بذارید منم بگم شاد باشید اما خوش باور نباشید بلکه حق باور باشید و غیر از حق و حقیقت چیزی رو باور نکنید که فانی و گذراست
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

baran-baran - فنلاند - نوکیا
هرکی خربزه میخوره ......نوکیا
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

Ezhaq - ایران - تهران
حقش بود، کلی حال کردم. دستم بود، خودم می زدمش. اگر شعور داشت، مسلمان نمی شد.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
تا تو باشی دیگه هوس مسلمان شدن نکنی. ضمنا به بچه های آسنا هم تذکر بده که از این غلط ها نکنن.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

setareye shomal - انگلستان - لندن
اق مللم-انگلستان-خجالت نمیکشی این کامنت و گذاشتی واقعا تا مرد سخن نگفته باشد-عیب و هنرش نهفته باشد
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

setareye shomal - انگلستان - لندن
این چرندیات چیه که در مورد دین اسلام میگید تاحالا کدومتون در مورد این دین تحقیق کردید ندانمکاریهای خودتون و به اسلام ربط میدید بعضیهاتون اینجا مسیحی می شوید وقتی ازهمدیگه خداحافظی میکنید میگید علی یارت اینقدر یاوه گویی میکنید که براتون عادت شده هر کسی هر اشتباهی کرد به شخصیت و برداشتش از دینش بستگی داره به دین ربطی نداره
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

Pezhman - اتریش - وین
خرید وفروش انسانها در مکه ومدینه توسط محمد وهمبستر شدن پیرمرد یک پا در گور با دختر بچه هفت ساله گناه است.تجاوز به پسران گناه است. نه آب انگور نوشیدن.مگر به کسی آزاری رسانده.
جمعه 31 تیر 1390

فاروق - دبى - دبى
ستاره شمال ناز نفست که جان کلمه را فرمودین .حالا فردا همینها تو رو به حکومت واخوند وصل مى کنند و هزار اراجیف دیگه می نویسند
جمعه 31 تیر 1390

i_SARA_i - استرالیا - سیدنی
اخه استرالیایی شراب نخوره می میرهههههههههههههههه
جمعه 31 تیر 1390

SIAVASHOMA - انگلیس - منچستر
اسلام وقوانینش در جهت مخالف تکامل بشری حرکت میکنند.احادیث که واویلا .تابع حدیث باشی به سمت قرون وسطا پسرفت میکنی
جمعه 31 تیر 1390

dastan2012 - انگلستان - لندن
ادمئ را ادمیت لازم است
جمعه 31 تیر 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
اونهائی که نا آگانه از اسلام دفاع میکنند, بهتر است افق فکریشان را چند قدمی فراتر از چهار چوب دین اسلام بگذارند و ببینند که آئین هائی با اصول های بسیار جالبتری هم هست که اسلام بوئی از آنها نبرده است. در مورد این اشخاص مولوی در مثنوی خود, داستان آن دباغی را آورده است که فقط به بوی گندیده دباغی عادت کرده بود و وقتی که به بازار عطر فروشان شد, بیهوش افتاد. از اسلام بدتر مذهب شیعه است که در واقع یک غده سرطانی از دین اسلام میباشد که هیچ پایه و اساسی ندارد. این همه خرافات و بی منطقی که در این غده سرطانی وجود دارد, میباستی در بین 100 ادیان تقسیم میشد ولی همه این خرافات, متاسفانه در مذهب شیعه خلاصه شده است. بدبختانه این تحفه نا مبارک گریبان ما ایرانیان کوته فکر را گرفته است. ولی نسل جدید عاقل تر از والدینشان هستند. اینها خودشان را از آئین این دباغ خانه گندیده نجات میدهند و هدف خودشانرا دنبال میکنند و نمیخواهند وارث حماقت نسلهای ماقبل خودشان باشند. به امید روزی که همین نسل جدید, ایرانی که واقعا ایران باشد و آداب و رسوم و سنت ایرانی در آن حاکم باشد, بسازند.
جمعه 31 تیر 1390

nemat420 - کانادا - لندن انتاریو
setareye shomal-انگلستان لندن- درود برشما که حقیقت را بیان کردی.کاملا باشما موافقم.پاینده و پیروز باشید.
جمعه 31 تیر 1390

mashady - انگلیس - منچستر
setareye shomal - انگلستان - لندن شما از مزه یه اش پی به مهارت اشپز میبری از خرسندی و رضایت اکثریت افراد یه جامعه پی به قوانین و عدالت قانون گذار و کلن خوب یا بد بودن قانون میبری . اینکه بگوییم قانون خوبی داریم ولی هیچکس نمیتواند اجرایش کند و هیچوقت هم تا حالا اجرا نشده سخن بیهوده ایست. مگه نه ?
جمعه 31 تیر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
setareye shomal - انگلستان - لندن. کسی که در مورد اسلام تحقیق نکرده حرف میزنه خودت هستی! تو در مورد اسلام چی میدونی؟ در مورد جنایات علی و محمد چی میدونی؟ در مورد جنایات اینها در حق ایرانیان چی میدونی؟ آیا از دروغهای خلاف علم و طبیعت در قرآن مطلع هستی یا برات 100 تا آیه مزخرف ردیف کنم؟ من نمیدونم این دین سراسر جنایت و فساد و نکبت چه چیز جذابی برای بعضی از ایرانیان داشته که اینطور فریب مهملات محمد و لاطایلاتش تحت عنوان وحی و آیات خیالی الهی شده اند؟ بقول ولتر: "دین نوعی بیماری روانی است در سطح جهانی". حالا برو خودت رو درمان کن. در ضمن امثال تو عرب زاده میگن یاعلی! خردگرایان هرگز چنین واژگان مهملی را بکار نمیبرند.
جمعه 31 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
Matilda71 : با درود به دوست عزیز, که اینگونه دلگرمی دادن شما بهترین سنجش من از کارم میباشد که شما منو تشویق میکنید و از همه مهمتر انرا هم یاداور میشوید و کامنتم را با ان تکمیل میکنید ! باید از طریق کردار و گفتارمان سیگنالی بگوش کر و چشم کور این ددمنشان بفرستیم که ما نسل جدیدی هستیم که جمله ما با کلمات عربی شروع نمیشود و با ان به پایان نمیرود, بلکه با شادی و درود شروع شده و با شادی به پایان خواهد رسید, پس همواره شاد و پیروز و بزرگ اندیش باشیم .
جمعه 31 تیر 1390

monairan - ایران - تهران
خوب شد حالا عقلش میاد سر جاش می فهمه چه غلطی کرده !. مردم دسته دسته دارند از اسلام میان بیرون در نتیجه افراط کرایی خمینی و طالبان و. پاکستان .اونوقت این احمق رفته مسلمان شده والا اگر خود پیغمبر هم الان سر بلند. می کرد ویا حضرت علی که به قاتل خودش هم رحم کرد اگر الان دوباره ظهور می. کردند و یک سر به زندانهای خامنه ای می زدند که توش مرد به مرد هم تجاوز می کنه. دینشان را پس می گرفتند و پا به فرار میذاشتن .منکه تا نظام جمهوری اسلامی. برقرار باشه دیگه نمی خوام مسلمان باشم و خجالت می کشم از این دین که اینهمه. جانی با اسمش دارن ظلم می کنن . ایران تهران
جمعه 31 تیر 1390

پهلوون مفرد - آلمان - کلن
قیصر طراد: "... هیچ کس حق ندارد خارج از چارچوب حکومت محلی کسی را تنبیه کند". "... آن ها قربانیان آموزه‌های غلط از اسلام هستند ...". منظور: این ناشی‌ها زیاده‌روی کردند، وگرنه والله بالله - به‌پیر به‌پیغمبر - به مرگ آسدعلی‌آقا اگر کریستیان مارتینیز این نجسی‌رو توی کشورهای مترقی مسلمون می‌خورد، فقط و فقط با ۱۶۰ تا شلاق و یـه ملاقه قـیـر مذاب توی حلقوم و پرتاب از بالای کوه به‌اضافۀ سنگسار و دست‌آخر با عبور وانت از روی سر، شامل عفو و رحمت اسلامی می‌شد....
جمعه 31 تیر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان. ببینم تو نابغه خودت تنهایی به این همه نتایج درخشان در مورد اسلام رسیدی یا از برادران طلبه حوزه ایدزیه قم هم کمک گرفتی؟! تو و امثال تو هالو های اسلامی حال من رو به هم میزنید! در اوج جهالت فکر میکنید همه چیز را در مورد این دین سراسر جنایت و جهالت میدانید و دیگران را به نادانی متهم میکنید! خجالت نمیکشید هنوز 1400 سال از زمان خود عقبید و فکر میکنید همه حقیقت پیش شماست؟! جنایتی بوده که این دین در حق بشریت مرتکب نشده باشد؟ سرزمینی بوده که پای اسلام به آن باز شده باشد و آن سرزمین به انواع بلایا و مصیبتها و جنگها مبتلا نشده باشد؟ بیینم اصلا یک نمونه موفق از تمدن (بخوانید طویله) اسلامی را میتوانید مثال بزنید که مردمی یا کشوری را به سعادت رسانده باشند؟! اسلام سعودی, اسلام حسن خرس الله در لبنان یا اسلام اسماعیل بخیه در فلسطین, اسلام خمینی و خامنه ای دجال در ایران, اسلام مقتدی صدر عراقی و اسلام طالبان افعانی و خلاصه هزار مورد از این آیین هیچیک حتی گوشه ای از نیازهای بشر را برآورده نکردند. خجالت بکش ! خودت رو نصیحت کن!
جمعه 31 تیر 1390

erfan-iran - ایران - تهران
Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان...Pezhman - اتریش - وین..:یعنی شما برادارن ارجمند این دین عجیب را درک کرده اید ؟! یعنی شما اسلام را شناخته و محاسن ارزشمند و امام زمانی آن را می دانید ؟! ... من با امثال شما زیاد بحث کرده ام و البته همیشه از آخوند منبری تا نمونه های در حال انقراض مسلمان سکولار! حرفشان این است که شما اسلام را نمی شناسید !!! اسلام این نیست و از این حرفهای بدعت آمیز ! .. عزیزم ما اسلام ناب (از نوع... و علی و عمر و بن لادن و خمینی) را خوب می شناسیم . لااقل از دوره کودکی نوای اذان گوشمان را آزرده است .. اندک سوادی هم داریم و برخلاف امل های پای منبری چند جلد کتاب خوانده ایم و به قولی حتی در قران هم غور کرده ایم ! .. همچنین از وقتی پای به مدرسه گذاشتیم تحت توجهات ولی عصر و اسلام ناب بزرگ شدیم و به اندازه کافی این دین فضایی را زیرو رو کرده ایم .
جمعه 31 تیر 1390

shahab46 - المان - هانوفر
baran-baran - فنلاند - نوکیا کدام خربزه دوست عزیز این که این یارو خورده شکر زیادی و مفت بوده.مردیکه خر را باید دوبله شلاق بزنند یکی بخاطر خودش که مسلمان شده دوم بخاطر نفهمی و عقل نداشته اش که وضعیت مسلمانها دیده و این خریت را انجام داده
جمعه 31 تیر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
حالا یه سوال چرا ''شبانه'' شلاق زده اند?!
جمعه 31 تیر 1390

tamer - امارات - دبی
Khashayarshah - ایران - تهران--ایول داداش...مساله دقیقا" همینه...این عربها هرچی که باشن دنبال اینهمه خرافات که ما شیعه ها دنبالشیم نیستن
جمعه 31 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس . گرامی / خنگ بودن بی هویت بودن.بی سواد بودن شاخ و دم ندارد این هواداران سینه چاک اسلام تنها یک نام و زبان ایرانی را یدک می کشند وگرنه کدام ایرانی واقعی هست که نداند جانوران 1400 سال پیش چه به سر ایران اورند// یک مشت وحشی شهوتران به جان اجداد ما افتادند زنان را برده کردند دریچه هنر موسیقی و هر نکته ی مثبتی مسدود / انوقت برای کند ذهنان داستانسرائی از عدالت امام اول که اولین افتخارش گردن زدن 700 یهودی بود و رهبر قاتل و پدوفیل که تمام مخالفانش را پس از قدرت کشت /حال این خل و چلها را به سایت می فرستند مبادا جوانی اگاه شود/ چراکه صدها سایت اسلامی هست که اینها می توانند انجا فک بزنند ولی می ایند که سدی در برابر اگاهی باشند /
جمعه 31 تیر 1390

پویا استانبول - ترکیه - استانبول
اونهایی که ادعا می کنند 100 ایه دروغ قران رو می تونند بگن سر تا پا گوشم که بشنوم. اگه بعضی ایرانی /عرب زاده شدن خییلی های دیگه بدجوری نوکر غربی ها شدن/ همه بی خدا ها جز چرند چیزی بلد نیستن بگن .کاش در مورد قران اینقدر بی انصافی نمی شد.
جمعه 31 تیر 1390

fred1540 - بلژیک - هرنه
با سلام. برای من جالبتر از خبر کامنت های است که دوستان گذاشتن و کمی به اطلاعات من در رابطه با اسلام بیشتر شد ولی هر دینی برای خود شرط و شروطی دارد که در دین اسلام به چند نکته مهم همیشه تاکید شده از جمله حرام دانستن کارهائی چون زنا استفاده از مشروبات و نوشیدنی الکلی .تا سرقت که تمامی مسلمانان میدانند ولی اینکه کسی را به جرم مشروب خوری شلاق بزننددرست نیست به نظر من هر کاری که باعث خسارت به دیگران باشد حرام است و در اکثر دینها هم به این نکته اشاره شده است چه کریستاین چه بودا چه مسلمان و در ضمن من و امثال من جایگاهی نیستیم که به دیگران امر و نهی کنیم چرا که رطب خورده را منع رطب نیست که بگیم این کار تو اسلام حلال یا حرام من یکی از اسلام فقط خدا را قبول دارم و به تمامی ادیان احترام خاصی قائلم
جمعه 31 تیر 1390

Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
و اما شما دوست عزیز ایران-تهران-‏erfan-iran‏ بر طبق گفته ی خودتان که شما با ادم های فراوانی بر سر درستی اسلام بحث کردید.و به نتیجه ای نرسیدید نمیدونم شاید مشکل از بیسوادی اونها بوده و یا حتی شما.به هر حال گفتو گو های فراوان شما با طلبه ها و منبر برو ها فایده ای نداشته چه برسد به من که اطلاعات خاصی نداشته و هیچ اموزشی ندیده ام.امیدوارم هر راهی رو که در پیش گرفته اید انسانیت رو فراموش نکنید و رستگاری نتیجه ی عملتان باشد.
جمعه 31 تیر 1390

Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس‏ ذبل خان لازم نکرده ... و اون ....رو پشت نام کاربریت قایم کنی.ذبل خان!‏زکی‏.‏من نه طلبه هستم نه اخوند نه چیزه دیگه.البته گوشامم مثل تو .. نیست.اما بشنو جواب سوال ... رو!دوره ی صفویه اولین حکومت ایران با حاکمیت شیعه.نام دانشمندان مسلمان و صاحب اثر و کتاب:(١)گروه هنرمندان:استاد بهزاد،استاد اقامیرک،استاد میر عماد،استاد علیرضا عباسی(٢)گروه دانشمندان:میرداماد،ملاصدرا،علامه ی مجلسی،شیخ بهایی و...(٣)گروه مورخان:اسکندربیک منشی،حسن بیک روملو و...(٤)گروه شاعران:صائب تبریزی،کلیم کاشانی،محتشم کاشانی و ...(٥):معماران:استاد محمدرضا اصفهانی و...(٦)بنا های تاریخی:مسجد شیخ لطف الله،مسجد امام،عالی قاپو،چهل ستون،مدرسه ی چهار باغ،خیابان چهار باغ،پل خواجو،سی و سه پل(٧)فعالیت های اقتصادی:احداث راه ها و کاروانسرا ها ی جدید،برقراری امنیت و یکسان سازی واحد های اندازه گیری(وزن،پول و ...)(٨)شریک های تجاری:چین،هند،فرانسه،انگلستان،هلند،اسپانیا.باز هم می خوای .... بلغور کنی؟یا رو ... پا فشاروی کنی؟
جمعه 31 تیر 1390

پویا استانبول - ترکیه - استانبول
ARTEMIS,SW.اینقدر ایران ایران نکن اسلام کاری به اگاهی های تو نداره تو که اسلام رو قبول نداری چرا دانشمند نشدی اسلام که جلوتو نگرفته.اگه افرادی مثل شما از دین مابرن ودانشمندی چون موریس بوکای بهش اضافه بشن بیشتر به نفعمونه. البته امید وارم روزی تو هم به اندازه این دانشمند حالیت بشه.
جمعه 31 تیر 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
پویا استانبول - ترکیه - استانبول, اونهایی که گفتند, 100 ایه دروغ در قران است, تازه مرحمت فرموده اند. حالا به دقت گوش کن که برایت داستان تولد قرآن را بگویم. قرآنی که در دست شماست, پس از مرگ حضرت محمد توسط افرادی جمع آوری شد. این افراد آن قطعه های جمع آوری شده را تصحیح کردند. تکرار میکنم تصحیح کردند. میدانی یعنی چه؟ یعنی خداوند تبارک و خیلی تعالی شما در ادب و بیان قرآن اصل ایرادهای فراوانی داشت. این قرآنی که در دست شماست, در واقع اصل نیست, بلکه بدل است. اما اگر چشم تعصب را ببندی و بصیرت منطق و عقل را باز کنی, خواهی دید که اغلب محتوای قرآن از دین یهودی و حتی از دین زرتشتی دزدیده شده است و از اول تا آخر, جز حجویات و پوچ و بی محتوا بودن هیچ چیز به درد بخور دیگری وجود ندارد. البته انسان عاشق و متعصب نمیتواند در سلامت کامل عقلانی باشد. از اینرو پذیرفتن این واقعیت که شما یک عمر در تصورتان به گوهر الماسی علاقه داشته اید که در واقع آن گوهر, شیشه ای بیش نبوده است, مشکل و دردناک است.
جمعه 31 تیر 1390

Royan - المان - المان
ran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان , etareye shomal - انگلستان - لندن. واقعا هنوز بعد از 32 سال چشمتون به روی اسلام ناب محمدی باز نشده کاری که اون 4 نفر با تازه مسلمان کردند دقیقا همان کاری که جمهوری اسلامی با ملت ایران که از شاه رویگردان شدن و به اسلام پناه آوردن کرد یه کشور مسلمان را نام ببرید که در آن صلح و صفا و برادری و برابری وجود داشته باشه من نمی دونم چرا هرکه مسلمان هست خود فریب و مردم فریب هم هست.
جمعه 31 تیر 1390

ARTEMIS-SW - /فرانسه - پاریس
Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان . . ای کیوی تازی/برو این دام بر مرغ دگر نه// عهد بوق نیست که چرندیات دین ننگینت را زورچپان کنی فقط یک سایت ازاد هست میان صدها سایت یا .... اسلامی چشم کورتان همین یکی را هم نمیتواند ببیند تراوشات تهوع اورتان سایت را الوده کرده/ننگتان باد همکاران خمینی
جمعه 31 تیر 1390

Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
‏Royan-‎المان-المان دوست عزیز من بارها گفتم این اسلامی که شما میبینید اسلام حقیقی نیست.حالا شما هر چی مشکل با این نظام دارید و دیدید به پای اسلام نگذارید.شما تکلیفتان را با خودتون مشخص کنید.اگه از اسلام واقعی شناخت داشتید می فهمیدید که بسیاری از کارهای این رژیم مغایر احکام اسلام است.پس همانطور که گفتم همه ی چیزهایی که در ایران و جاهای مختلف جهان می بینید نه تنها اسلام نیست بلکه بعضی هاش هم با دستورات اسلام در تناقض کامله.
جمعه 31 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
خاک بر سر کسی که بداند این دین من در اوردی است و مثل 4 پا از ان پیروی کند.
جمعه 31 تیر 1390

Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
ARTEMIS-SW -فرانسه پاریس حالا باز خوبه که ما ذهنی داریم که با تراوشاتش به وجود تو اتش بزنیم ولی وقتی تو کله ی پوکت رو تکون میدی و از تو گوشات خاک میاد بیرون از خنده روده بر میشم!جوابت رو میدم نه برای اینکه ذهن شندر پندر و شلغمیت رو در حد و اندازه ی بحث میبینم بلکه جواب میدم که بقیه هم سنگرات رو هو بر نداره.تو که دم از تمدن میزنی چرا به گفت و گو تحمیل افکار میگی؟ایا این خود سندی بر محجر بودن افکارته که برای لاپوشونی کردن ان دم از تحجر اسلام می زنی.تو که انقدر متحجری که به طرف بحثت برای فرار از جواب توهین میکنی. ‏lol
جمعه 31 تیر 1390

Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
ایران-تهران-‏khashayarshah‏. دوست عزیز ما از شما مرحمت نخواستیم شما لطف کن همون ١٠٠ آیه ی قرآن رو بیار که اگه نیار الحق که دروغگو و دجالی بیش نیستید؟و اما راجع به جلد اصلی و قلابی قرآن;شما مگه چند سالتونه که ١٤٠٠ سال پیش رو به یاد میاری؟اگه هم میخوای بگی از دیگران شنیدی و مدرکی هم نداری نظریه های منسوخت رو واسه خودت نگه دار که اگه اینطور بود که تو گفتی الان بیش از یک میلیارد و دویست میلیون نفر تو جهان مسلمان نبودند.و اما درباره ی اینکه فرمودید قرآن چکیده ی کتاب یهودیا و زرتشتیاست مثل برنامه ها که ورژن کامل اون بهترین ورژن از آب در میاد.اگر غیر از این بود که این دین کامل کننده ی ادیان اللهی نبود.ما مسلمان ها معتقدیم که مسیحی و یهودی واقعی ما هستیم.اگه قرار بود هر دینی بیاد برای خودش یک چیز بگه و بره که کسی به یگانگی خدا ایمان نمی آورد،زیرا تناقض در کلام پیش میامد و هیچکس حقیقت رو درک و باور نمی کرد.برای مثال با عقل جور در نمیاد که شما مجموعه کتاب های هری پاتر رو چاپ کنی و داستان و هدف داستان رو پیش ببری ولی وقتی به کتاب آخر برسید داستان های شاهنامه رو چاپ کنی که هیچ دخلی به داستان های قبلی نداره.‏‎
جمعه 31 تیر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان. وقتی گفتم طویله اسلامی بیخود نگفتم! ادبیات حسین شریعتنداری از لحن و گفتار شما بی تربیتان اسلامی و عرب زادگان بی وطن پیداست! آریو برزن کجا و تو نوکر عرب کجا؟ ببینم تو با این بی چاک و دهنی و تربیت چاله میدانی اسلامیت میخواهی همه را جذب اسلام کنی؟! اولا من نمیفهمم چرا شما بی وطنان اسلامی شرتان را نمیکنید بروید عربستان جایی که آبا و اجداد عربتان زندگی میکنند؟ ثانیا اسباب خنده است که شما مخبطان اسلامی سعی میکنید اسلام را با علم و تربیت دانشمند گره بزنید. اسلام در طول تاریخ همواره ضد علم و دانش و آزادی و بیان بوده و مروج جهالت و خرافه و دعا نویسی و مجیزگویی! اینکه یک دانشمند در زمان خود مسلمان بوده ربطی به کشفیات علمی او ندارد که شما عقب ماندگان ذهنی دانش یک فرد را هم به مذهب او ربط میدهید! درست مثل اینست که بگوییم نیوتن چون یهودی بوده نابغه عالم فیزیک شده! خجالت بکش بیسواد! برای اینکه تو دهنی به امثال تو بسیجی مزدور و آلت دست رژیم زده باشم دفتر اسلام زیر ناف محمدی را برایتان ورق خواهم زد تا بوی گند این را استشمام کنید.
جمعه 31 تیر 1390

behrooz_f16 - انگلیس - منچستر
زبل خان امریکا اگر میشه یکم ارومتر ما همه فهمیدیم تو خوبی زیاد زور به فشارت نیار ما هم نه به اسلام ونه به قران اعتقادداریم ولی اینقدرهم برای کسی گنده ...ی نمیکنیم
شنبه 1 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان, دوست عزیز, یکی از بدبختی های افراد متعصب همینست که همه باورشان کور کورانه است. انسان قبل از اینکه میخواهد کتابی را بخواند, معمولا یک نگاهی هم به نویسنده آن کتاب میاندازد. یک عمر قرآن خوانده ای و حتما هم آنرا چندین بار بدون فکر و تردید, طوطی وار تکرار کرده ای. آیا یک بار و فقط یکبار هم که شده از خودت سئوال نکردی که چه میخوانی؟ معلومه که نه. چرا؟ چون تعصب داری, چون حتی جرئت سئوال کردن هم نداری. زیرا قرآن به تکرار میگوید که اگر به آن و به خدای یکتا شک کنی, کافری. و تو و امثال تو از این تهدید میترسید. نکنه که کافر شوید. بنا بر این کلید عقل را پائین میزنید و آنرا خاموش میکنید. زیرا اعتقاد به خدا از یک طرف و عقل و منطق از طرف دیگر با هم دشمنی دارند.
شنبه 1 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان, راستی تا حالا ار خودت نپرسیدی که چرا خداوند قادر و توانای اسلام در قرآن, از دست ابو لحب مینالد و او را نفرین میکند؟ و میگوید که " بریده باد دودست ابو لحب"؟ قرآن اصل از این نفرین ها و نالیدن های خدای تو زیاد داشته. آنها را برای اینکه خداوند تبارک و باریتعالی بعدها خجالت نکشد, از قرآنی که در دست توست برداشته اند. که نبادا جرقه ای در منطق کوچکی زده شود و به قدرت و عظمت خدای ضعیف که چون عجوزه ای نفرین میکند, شک کند. عثمان از من و تو زرنگ تر بود. طوری که همه ما هنوز هم در خماری تعصبمان مانده ایم. من تورا نا امید نمیکنم. تو تنها نیستی. میلیونها ایرانی هستند که کلیدهای عقلشانرا پائین زده اند و آنرا خاموش کرده اند. و با هم "خر برفت و خر برفت خر برفت" مولوی مثنوی را میخوانند. وحشت از آن روزی که بیدار شوید و ببینید که خر را واقعا برده اند.
شنبه 1 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان, در ضمن اگه علاقه داری و از سنگ شدن و یا به جهنم رفتن نمیترسی, در اینترنتت برو به صفحه "گوگل" و در آنجا بزن "قرآن" و در آنجا برو به صفحه " قرآن - ویکیپدیا‎". در آن صفحه مختصری از داستان بوجود آمدن قرآنی که در دست توست, نوشته شده است. آنرا بخوان تا شاید رستگار شوی.
شنبه 1 مرداد 1390

robo - امریکا - لوس آنجلس
یکی به من بگه این حکومت ناب اسلامی از نوع اصلش کجا برقراره ما هم بریم همونجا!!! تا میگی اسلام همین گند وجهله میگن نه بابا اسلام این نیست اسلام ناب یه چیزه دیگست!! بقول دوستمون قانون داریم خوبه بهترینه ولی هیچ جا قابل اجرا نیست!!! جمعش کنین این مهملات رو.///zebelkhan - ARTEMIS-SW / Khashayarshah/ Royan/ و دیگر دوستان خردمندم سخته تفهیم کردن واقعیت به آدم مذهبی! به قول دوستمون خشایارشا / پذیرفتن این واقعیت که شما یک عمر در تصورتان به گوهر الماسی علاقه داشته اید که در واقع آن گوهر, شیشه ای بیش نبوده است, مشکل و دردناک است./
شنبه 1 مرداد 1390

Royan - المان - المان
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس مرسی که حال اریو برزن اصفهونی رو گرفتی.
شنبه 1 مرداد 1390

salarkhan - آمریکا - لس آنجلس
Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان.دانشمند علامه مجلسی!!!!!!!! زبلخان بزرگ استاد گرامی وقت ارزشمندتو با این جغله مسلمون هدر نده دانشمندش علامه مجلسیه!!!!
شنبه 1 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
Royan - المان , ARTEMIS-SW - /فرانسه - پاریس salarkhan - آمریکا - لس آنجلس و بقیه دوستان خردمند. اسلام و دین همواره در طول تاریخ با تکیه بر جهل و خرافه و با ضدیت با دانش بر پشت عده ای هالو و بی خرد و ساده لوح سوار شده و تا آنها را به سعادت ابدی (بخوانید فلاکت فکری و نکبت دنیوی) رهنمون نسازد دست بردار نیست. این عوامی که به اسلام واقعی (به قول خودشان) ادعا دارند هرگز نمونه ای از آن اسلام خیالی را ارائه نمی کنند. خمینی دجال با صراحت در یکی از سخنرانیهایش گفت که حتی رسول خدا نتوانست اسلام را پیاده کند! جالب است! یکی نیست به این جماعت هالو بگوید پس همگی ول معطلید! آن مدینه فاضله خیالی فقط در ذهن شماست و هرگز محقق نخواهد شد! تازه, آن مدینه فاضله فکر میکنید چیست؟ شلاق زدن, بستن دهانها, سلب آزادی بیان, کشتن غیر مسلمانان و بی دینان, حض بردن از کنیز و غلام و انواع احکام غیر انسانی جنسی و مالی مثل نحوه ارث بردن زن و ارزش زن در برابر مرد. اینست اسلام واقعی! راه مبارزه با اسلام افشاگری و روشنگری است. درود بر شما عزیزان خردمند و همه خردمندان و دانشمندان جهان که نور بر تاریکخانه اشباح میتابند.
شنبه 1 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
دانش میسازد ** مذهب خراب میکند. دانش به جلو میبرد** مذهب به قهقرا میکشاند. دانش از روشنایی انرژی میگرد** مذهب در تاریکی رشد میکند. دانش امید و شادی می افریند ** مذهب غم و غصه و ناامیدی می اورد. دانش به جز راستی و درستی نیست ** مذهب بجز دروغ و دغل نمی باشد. دانش ارزش انسان را بالا میبرد ** مذهب انسان را کوچک و نادانی او را اشکار میسازد. دانش همواره در جستجو تکامل و تکاپو است** مذهب مردابی راکد و گندابی در حال خشکیدن است.
شنبه 1 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
- دین نوعی بیماری روانی است در سطح جهانی ... ولتر. - بی خدایی گناه معدودی انسان هوشمند است ... ولتر. - همه دینها ساخته و پرداخته انسانند ... ناپلیون بناپارت. - خدا شناسی دانش دروغهای آسمانی است ... بوکانین. - دین همیشه دشمن علم و پژوهش و اندیشه بوده است ... اینگرسل. - از کسی که خدایش در آسمانهاست بر حذر باش ... جرج برنارد شا. - خدا را باور ندارم زیرا موجود خیالی را باور ندارم ... کلارنس دارو. بدبخت آنکه بدنبال این خزعبلات به اصطلاح آسمانی و مشتی شارلاتان و حقه باز بنام پیامبر و امام و آخوند و مفتی و کشیش و عالم ربانی راه بیافتد و بع بع کنان از راه خرد دور شود و به چاه نکبت و ذلالت بیافتد.
شنبه 1 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
(( بخشی از دروغها و تناقضات و مطالب خلاف علم و طبیعت در قرآن - قابل توجه مدعیان وجود علم اول و آخر در قرآن و ماله کشان اسلامی - قسمت اول )). * روزهای خدا برابر با چند سال است؟. 1000سال(سوره سجده5). 50000سال(سوره معراج4). *خدا زمین را در چند روز افرید؟. کلا 6روز(سوره اعراف آیه ۵۴)و(سوره فرقان آیه ۵۹). *در جایی دیگر میگوید 8 روز,2روز آفرینش زمین و دو روز آسمان و 4روز چیزهای دیگر جمعا میشود 8روز(سوره ی فصلت آیات 9تا12). * آسمان زودتر آفریده شد یا زمین؟. آسمان(سوره نازعات آیات ۲۷ تا ۳۲). زمین(سوره بقره آیه ۱۹). * چند مشرق وجود دارد؟. یک مشرق(سوره الشعرا آیه 28). دو مشرق(سوره الرحمن آیه 17). مشرق های بی شمار(سوره المعراج آیه40). -* چند مغرب وجود دارد؟. یک مغرب(سوره الشعرا آیه 28). دو مغرب(سوره الرحمن آیه 17). مغربهای بی نهایت(سوره المعراج آیه40). *-آیا آسمان و زمین از هم جدا بودند یا به هم چسبیده شده بودند؟. در جایی قرآن ادعا میکند که انها به هم پپیوسته بودند و از هم جدا شدند(انبیاء ایه ی 30). و در جایی دیگر می گوید که آنها از هم جدا بودند و به هم پیوستند(فصلت آیه ی11).
شنبه 1 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
(( بخشی از دروغها و تناقضات و مطالب خلاف علم و طبیعت در قرآن - قابل توجه مدعیان وجود علم اول و آخر در قرآن و ماله کشان اسلامی - قسمت دوم )). یکی از شاهکارهای دروغنامه محمد در آیات 9 تا 11 سوره فصلت است. آنجا که الله بصیر و دانا و عقل کل جهان آفرینش ادعا میکند که زمین را در دو هنگام آفریده و بعد از آن عزم به آفرینش آسمانها کرده! (دقت بفرمایید دوستان! ابتدا زمین آفریده شده بعد آسمانها). بگو آیا این شمایید که واقعا به آن کسى که زمین را در دو هنگام آفرید کفر میورزید و براى او همتایانى قرار میدهید این است پروردگار جهانیان (فصلت 9) - و در [زمین] از فراز آن [لنگرآسا] کوهها نهاد و در آن خیر فراوان پدید آورد و مواد خوراکى آن را در چهار روز اندازه‏ گیرى کرد [که] براى خواهندگان‏ درست [و متناسب با نیازهایشان] است (۱۰) سپس آهنگ [آفرینش] آسمان کرد و آن بخارى بود پس به آن و به زمین فرمود خواه یا ناخواه بیایید آن دو گفتند فرمان‏پذیر آمدیم (۱۱)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. این در حالیست که عمر زمین به 5 بیلیون سال نمیرسد در حالیکه عمر جهان خلقت به حدود 13 بیلیون سال میرسد.
شنبه 1 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
(( مدعیان وجود علم در قرآن و تشویق اسلام به علم و دانش اندوزی و همچنین مدعیان شکوفایی علم به خاطر اسلام بخوانند )) - از شاهکارهای علی در نهج البلاغه:. امام علی خطبه 79 نهج البلاغه:. اى مردم از علم نجوم بپرهیزید ، مگر بدان مقدار که شما را در خشکى و دریا راه بنماید ، که این علم به کهانت منجر شود و منجم کاهن است و کاهن همانند جادوگر است و جادوگر کافر است و کافر در آتش جهنم . به نام خداى تعالى به راه افتید. (به به از این استدلال پر مغز و آی کیو بالای علی که ادعا میکند شهر علم است! انه مدینته العلم) - علی نه تنها علم نجوم را نهی میکند بلکه مدعی است که منجمین از کاهنان و جادوگران هستند و علم نجوم انسان را به آتش دوزخ رهنمون میسازد و بقیه مهملاتی که می بینید! .
شنبه 1 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
دوستان خردمند. این کاربر معلوم الحال و بیسواد مامور رژیم Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان ادعا کرده که دوران صفویه جزو دوران طلایی تاریخ اسلام بوده و هر چه اختراع و اکتشاف و ظهور دانشمند بوده در آن زمان صورت گرفته! واقعا جعل و دروغی از این بالاتر امکان ندارد! صفویان دشمن علم و مروج و مخترع بزرگترین جعلیات و هجویات در دین سراسر دروغ و هجو اسلام بوده اند! بعنوان مثال ( در هرات قبر « عارف بزرگ ایرانی » جامی را تخریب و استخوانهایش را در بیابان ریخت ، که او یک سنی بود! و در بغداد و حتی مسجد و قبر ابوحنیفه را تخریب و استخوانهای جسد را بیرون آورده و لاشه سگی را دفن کردند و مستراح ساختند و جـایزه تعیین کردند که هرکس به این مستراح برود پاداش می گیرد !( عالم آرای صفوی ، ص477) داستان به اینجا ختم نمیشود...
شنبه 1 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
(( دروغها و جعلیات Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان در مورد گشترش علوم و پیدایش دانشمندان در زمان صفویان )). صفویان برای اوّلین بارمشهد را برای ایرانیان به عنوان یک مکان مقدّس ساختند (قبرامام رضا توسّط ترکان حاکم برایران در زمان سلطان مسعود غزنوی ساخته شدومتولّی تعیین گردید) و در این محل قبرهارون الرّشید بود که« مشهدِ امیرالمؤمنین هارون الرّشید عبّاسی» نامیده می شد ، و چون امام رضا فوت کرد به دستور«مأمون» او را در کنار «هارون الرّشید» خاک کردند ، و نام آن را بــه « مشهد امام رضا» تغییر دادند .{یعنی هارون الرّشید و امام رضا درکنار هم آرمیده اند}. ((( صفویان پس از تخریب و غارت اصفهان ))) متوّجه بزرگترین مرکز فرهنگی آن دوران «شیراز» شدند ، مردم همه شافعی مذهب بودند و هیچ سند تاریخی به دست نیامد که نشان دهد شیعه زیدی یا شیعه امامیه در آنجا ساکن باشند . ((( صفویان حتی به بغداد بزرگترین مرکز فرهنگ اسلامی آن زمان حمله و همه کتاب ها و آثار فرهنگی را از بین بردند.))). Iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان - خجالت بکش شیاد اسلامی! ما تاریخ را بهتر از تو بلدیم!
شنبه 1 مرداد 1390

پویا استانبول - ترکیه - استانبول
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس به زودی مشکلتو حل می کنم
شنبه 1 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس, دوست گرامی, مطالب بسیار جالبی نوشته بودی. دستت درد نکنه. ایرانیهای آگاه در برابر تمدن و میهن خود مسئولند. واقعیت باید گفته شود. تا آنهائی که با افیون دین به خماری رفته اند, از نشعه مرگبارشان بیدار شوند و به خودشان بیایند و بجای توسعه خرافات اسلامی و تمدن تازیگری, به توسعه میهن خود بپردازند.
شنبه 1 مرداد 1390

ukguy4u - بریتانیا - لندن
واقعا با خوندن این کامنتها احساس خوبی بهم دست میده که میبینم تنها نیستم و اکثر ما ایرانی ها اسلام رو بدرستی شماختیم و این دین گر از ایراد و وحشیانه رو طرد کردیم.امیدوارم اولین کشور در خاور میانه باشیم که مثل اسپانیا اسلام رو از کشورمون میندازیم بیرون.
یکشنبه 2 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس . سپاس گرامی از مطالب جالب شما / متاسفانه عده ی کثیری از عقل باختگان ایران دریائی از خون نوشیده اندو هنوز برای جرعه ای خون له له میزنند و به این دلیل بزرگترین ارزویشان باز گشت بدوران طلائی امام راحلشان است و برای این تعداد نوشته های شما یاسین!!!!!است و اینجاست که وقتی پاسخی نیست از زیر عبا چماق مشهود///تعدادی را کلنگ گور کن نیز از خواب بیدار نمی کند///برای این تعداد بازگشت به سرزمین مادری عربستان تنها راه حل/شاد باشید
دوشنبه 3 مرداد 1390

پویا استانبول - ترکیه - استانبول
تمام دانشمندان جهان هم نتونستن از قران ایراد بگیرن چه برسه به زبل خان- روزهای خدا برابر با چند سال است؟1000سال(سوره سجده5]. 50000سال(سوره معراج4]خب اصل آیات و ترجمه آن را ببینیم. سجده آیه 5. کار [جهان‏] را از آسمان [گرفته‏] تا زمین، اداره مى‏کند آن گاه [نتیجه و گزارش آن‏] در روزى که مقدارش- آن چنان که شما [آدمیان‏] برمى‏شمارید- هزار سال است، به سوى او بالا مى‏رود. (5). سوره معارج آیه 4. فرشتگان و روح، در روزى که مقدارش پنجاه هزار سال است به سوى «او» بالا مى‏روند. (4). مخاطب آیه اول انسانها هستند که خداوند بازه زمانی عروج را بعد از تدبیر امور آسمانها و زمین 1000 سال مورد شمارش انسانها بیان می کند. مخاطب آیه دوم انسانها نیست بلکه عروج در آیه دوم مربوط به روح و ملائکه است که مقدار آن 50000 سال بیان شده است. واضح است که عروج بیان شده برای انسانها و عروج ملائکه و روح یکی نمی باشد تا تناقضی بوجود آید...زبل خان..ادامه دارد
دوشنبه 3 مرداد 1390

پویا استانبول - ترکیه - استانبول
حل دومین مشکل زبل خان///2 روز اول اختصاص به خلق زمین ،کوه‌ها، و اقوات و سایر برکات زمین بوده است مطابق آیات 9و 10سوره فصلت و سپس خلقت آسمان در دو روز، یعنی 4 روزی که آیه بیان می فرماید مشتمل بر دو روزخلقت زمین نیز می باشد . مقصود از یوم نیز، روز دنیایی نیست بلکه مقصود مرحله می باشد. آیاتی صراحتا خلق آسمانها و زمین را در 6 مرحله بیان نموده که 4 مرحله آن اختصاص به زمین و اقوات آن و 2 مرحله اختصاص به آفرینش آسمان .خودتون ایه هارو خوب بخونید.
دوشنبه 3 مرداد 1390

پویا استانبول - ترکیه - استانبول
افریده شدن زمین قبل از اسمان // خداوند متعال، مى فرماید(فصلت، 11) سپس بر آسمان که در آن هنگام دودى بود به پرداخت و آن گاه به هر دو فرمود: چه بخواهید و چه نخواهید باید تحت فرمان درآیید گفتند: به طوع و رغبت تحت فرمانیم.» و نیز مى فرماید:(نازعات، 30) و زمین را بعد از آن (آسمان) گسترده (است).» آیه شریفه سى نازعات، تصریح دارد به این که خلقت زمین بعد از خلقت آسمان بوده است. اما آیه شریفه یازده فصلت که با «ثم» آغاز مى شود، اگر چه ظاهر عطف این است که خلقت آسمان ها بعد از خلقت زمین بوده است، ولیکن کلمه «ثم» که بعدیت را مى رساند، صرفاً بعدیت در خبر را مى رساند، نه بعدیت به حسب وجود و تحقق را. تصریح آیه سى نازعات مؤید این ادعا است. در این جا ممکن است پرسیده شود، در آیه سى نازعات صحبت از خلقت زمین نیست، بلکه صبحت از گستردن آن است.ادامه دارد
دوشنبه 3 مرداد 1390

پویا استانبول - ترکیه - استانبول
در این صورت این آیه (سى نازعات) دلالت ندارد بر این که خلقت زمین بعد از آسمان بوده است.در پاسخ مى گوییم: زمین، کروى شکل است، و گستردن آن به جز با خلقتش به این شکل نمى تواند باشد. علاوه بر این، آیات مزبور بعد از گستردن زمین، به اخراج آب و چراگاه زمین و ریشه دار کردن کوه هایش اشاره کرده است; واین عیناً همان مطلبى است که (فصلت، 10) و در زمین کوه هاى ریشه دار قرار دارد که قسمت بیرونى اش سر به آسمان کشیده و نیز در زمین آن چه قوت و رزق هست.در چهار فصل [پدید آورده است.» آمده است; چون در این آیات قرار دادن کوه ها در زمین و برکت دادن به زمین و تقدیر ارزاق را با خلقت زمین یک جا بیان کرده، و سپس خلقت آسمان را با کلمه «ثم» به آن عطف نموده است. پس، دیگر نمى توانیم این کلمه را به معناى بعدیت زمانى بگیریم. به عبارت ساده تر: در آیات ده و یازده فصلت، کلمه «ثم» ظهور در این دارد که خلقت آسمان ها بعد از زمین بوده، و در آیات سوره «نازعات» کلمه «بعد ذلک» نیز ظهور دارد در این که خلقت زمین، بعد از خلقت آسمان ها است; ولى ظهور جمله «بعد ذلک» روشن تر و قوى تر از ظهور کلمه «ثم» در بعدیت است.
دوشنبه 3 مرداد 1390

پویا استانبول - ترکیه - استانبول
در پاره ای از آیات قرآن از دو یا چند مشرق و مغرب سخن رفته است؛ ابتدا این آیات را باهم مرور کنیم آنگاه ببینیم آیا آنگونه که قرآن می گوید براستی کره زمین دارای مغربها و مشرقهایی چند گانه است؟. ...[اعراف 137]...و به آن گروهى که پیوسته تضعیف مى‏شدند، [بخشهاى‏] باختر و خاورى سرزمین [فلسطین‏] را- که در آن برکت قرار داده بودیم- به میراث عطا کردیم. و به پاس آنکه صبر کردند، وعده نیکوى پروردگارت به فرزندان اسرائیل تحقق یافت، و آنچه را که فرعون و قومش ساخته و افراشته بودند ویران کردیم. ...(صافات/۵)..پروردگار آسمانها و زمین و آنچه میان آن دو است، و پروردگار خاورها. ..(معارج/۴۰)..[هرگز،] به پروردگار خاوران و باختران سوگند یاد مى‏کنم که ما تواناییم،. ..(زخرف/۳۸)..تا آن گاه که او [با دمسازش‏] به حضور ما آید، [خطاب به شیطان‏] گوید: «اى کاش میان من و تو، فاصله خاور و باختر بود، که چه بد دمسازى هستى!». ..(رحمن/۱۷)..پروردگار دو خاور و پروردگار دو باختر.ادامه دارد
دوشنبه 3 مرداد 1390

پویا استانبول - ترکیه - استانبول
..ادامه. چند مغربی وچند مشرقی بودن زمین //کره زمین، دارای دو قطب مغناطیسی است که شمال و جنوب خوانده می‌شود. از طرف دیگر، چون زمین دارای دو حرکت وضعی (به دور خود) و انتقالی (به دور خورشید) است، به نظر می‌آید که خورشید صبحگاهان از یک طرف خارج می‌شود و کم کم بالای سر ما می‌آید و سپس شامگاهان در طرف دیگر فرو می‌رود. در عرف مردم و اصطلاح علمی آن طرف که خورشید طلوع می‌کند، «شرق» و آن طرف که خورشید غروب می‌کند، «مغرب» نامیده می‌شود. نکته یاد شده ظاهر قضیه است. با دقت عقلی و علمی ثابت می‌شود که زمین مشرق‌ها و مغرب‌های متعدد دارد. برخی از دلایل نکته اخیر عبارتند از:. ۱٫ چون زمین به شکل کره است و به دور خورشید حرکت می‌کند در هر نقطه زمین یک مشرق و مغرب و اثر طلوع مکرر خورشید پیدا می‌شود.
دوشنبه 3 مرداد 1390

پویا استانبول - ترکیه - استانبول
۱٫ چون زمین به شکل کره است و به دور خورشید حرکت می‌کند در هر نقطه زمین یک مشرق و مغرب و اثر طلوع مکرر خورشید پیدا می‌شود. ۲٫ خورشید در هر روز در ساعت معین طلوع و غروب می‌کند که با ساعت طلوع و غروب روز قبل و بعد متفاوت است. بنابراین، به تعداد روزهای سال مشرق و مغرب داریم. ۳٫ برای هر انسانی شش جهت متصور است، پس طلوع و غروب، با توجه به جایگاه هر کس، متفاوت است. نتیجه: در ظاهر یک مغرب و مشرق بیش‌تر نیست، ولی در واقع مشرق‌ها و مغرب‌های متعدد وجود دارد. بنابراین، تعبیر به مشرق و مغرب (بقره / ۱۱۵) یا مشارق و مغارب (معارج / ۴۰) با مبانی علمی منافی نیست.
دوشنبه 3 مرداد 1390

پویا استانبول - ترکیه - استانبول
آیا کافران نمی بینند که آسمانها وزمین بهم متصل بوده وسپس آنهارا از هم جدا ساخته ایم وهر چیز زنده ای را از آب آفریده ایم. آیا ایمان نمی آورند؟.[30 انبیا]... سپس آهنگ [آفرینش] آسمان کرد و آن بخارى بود پس به آن و به زمین فرمود خواه یا ناخواه بیایید آن دو گفتند فرمان‏پذیر آمدیم (۱۱) . کجای این دو ایه منطور جداگانه دارند
دوشنبه 3 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
پویا استانبول - ترکیه - استانبول. عجب مشکلی حل کردی! ها ها ها! یکی از ویژگیهایی کلیه دروغنامه های آسمانی اینست که هر کسی به ضرب و زور سفسطه (همانکاری که تو مخبط میکنی) سعی میکند علم و تازینامه سراسر مهمل را به هم پیوند دهد. {اولا تمام چیزهایی زنده از آب آفریده نشده اند!} این اولین مغلطه و دروغ تو و قرآن! (موجودات زنده ای وجود دارند که در محیطی اسیدی زندگی میکنند و آب آنها را نابود میکند!) دوم اینکه بعد از کلی مغلطه هنوز جواب ندادی که چرا الله دیوانه ادعا میکند بعد از آفرینش زمین به سراغ آفرینش آسمانها رفته. (این همان باور مردم قدیم است که زمین را مرکز عالم میدانستند) بیخودی آیات پس و پیش را به هم گره نزن! (خودت گفتی در این صورت این آیه (سى نازعات) دلالت ندارد بر این که خلقت زمین بعد از آسمان بوده است) پس این آیه کشک و ناقض آیه دیگر است! این یعنی سفسطه و ضد و نقیضهایی که در تازینامه می بینیم. کدام ابلهی ادعا میکند کوهها میخهای زمین هستند و زمین را نگه میدارند بجز الله (بخوانید محمد مجنون)؟! میخ وارونه ندیده بودیم! بعد هم کوه زمین را نگه میدارد که نیافتد؟ کجا نیافتد؟!!!!
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

nemat420 - کانادا - لندن انتاریو
پویا استانبول-ترکیه-استانبول - دوست گرامی سپاس از جوابهایی راسخی که به این خدا دادید.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

پویا استانبول - ترکیه - استانبول
زبل خان برای اینکه قبول کنی کوهها میخ های زمین هستند باید در باره . زمین شناسی تحقیق کنی پس فعلا بحث دینی رو ول کن و به یک تحقیق اساسی درباره زمین لرزه ها بپرداز .////"خـدا آن است که هـفـت آسمان را آفـریـد و از زمـیـن نـیـز چیزی مانـنـد آنهـا".طلاق 12///از اینکه زمین 7 لایست شک که نداری علم اینو ثابت کرده این ایه وخییییلی ایه های مثل این اثرشون رو زمانی نشون می دهند که بعد چند سال در دنیای علم براشون جایی باشه پس اگه قران چیزی رو گفته که با عقلت جور نمیاد در اینده با پیشرفت علم نوه هات برات توضیح می دن چرا چون قران معجزه همه دوران است گذشته حال اینده.
سه‌شنبه 4 مرداد 1390

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.