خاتمی به دیدار خانواده موسوی و رهنورد رفت


خاتمی به دیدار خانواده موسوی و رهنورد رفت

جرس: سیدمحمد خاتمی با حضور در منزل پدر و مادر زهرا رهنورد با ایشان و فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد دیدار، و بر پایبندی به قانون و مصلحت کشور و رفع حصر و آزادی همه زندانیان تاکید کرد.  

به گزارش کلمه، سید محمد خاتمی روز شنبه و در آستانه نیمه‌ی شعبان  با حضور در خانه‌ی پدر و مادر دکتر رهنورد، ضمن دلجویی از احترام‌ السادات نواب‌صفوی مادر این زندانی سیاسی، پدر پیر و بیمار زهرا رهنورد را نیز مورد عیادت قرار داد.

 در این دیدار که با حضور فرزندان میرحسین موسوی و زهرا رهنورد انجام شد، فرزندان میرحسین موسوی در پاسخ به ابراز نگرانی و سوالات سید محمد خاتمی درباره وضعیت خانواده و آنچه در پنج ماه گذشته بر آنان گذشته، آخرین وضعیت و شرایط پدر و مادرشان و فشارهای وارده بر خانواده در این مدت را توضیح دادند.

آنها با تایید مواردی که در مصاحبه‌ی چندی قبل با مادر زهرا رهنورد مطرح شده بود، از جمله دل نگرانی‌های موجود درباره‌ی وضعیت جسمی موسوی و رهنورد و نیز رفتارهای ناشایست و تهدیدهای ماموران علیه خانواده به مسائل دیگری در همین زمینه اشاره کردند؛ از جمله محدودیت‌های شدید در ارتباطات مهندس موسوی و دکتر رهنورد با خانواده، انگشت‌شمار بودن تماس‌های تلفنی و ملاقات‌ها  و نیز اینکه همین تعداد اندک نیز در حضور ماموران امنیتی زن و مرد و تحت نظارت دوربین‌های آنها بوده است.


دختران مهندس موسوی و دکتر رهنورد، همچینین با تاکید بر غیر قانونی بودن حبس و حصر پدر و مادرشان افزودند، آنها از حقوق قانونی و متعارف اکثر زندانیان سیاسی از جمله ملاقات و دسترسی منظم به تلفن نیز بهره‌مند نیستند و این وضعیت موجب نگرانی مضاعف خانواده شده است.


در ادامه‌ی این دیدار، خانم نواب صفوی نیز ضمن تشکر ازحضور سید محمد خاتمی در جمع این خانواده، از تکرار این دیدار در آینده استقبال نمود.


سید محمد خاتمی نیز در این دیدار صبوری و تحمل و خویشتن داری خانواده های زندانیان سیاسی را ستود و اظهار امیدواری کرد که پای بندی به قانون و مصلحت کشور و رفع حصر از این عزیزان و آزادی همه زندانیان می تواند گام مهمی در جهت تغییر فضای ناگوار کنونی به نفع نظام و مردم و موجب تلطیف فضا و امید و رضایت مردم و زمینه ای برای خدمت همگان به کشور و جامعه باشد.جت‌الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی روز شنبه و در آستانه نیمه‌ی شعبان و سالروز میلاد امام زمان (عج) با حضور در خانه‌ی پدر و مادر دکتر رهنورد، ضمن دلجویی از احترام‌ السادات نواب‌صفوی مادر این زندانی سیاسی، پدر پیر و بیمار زهرا رهنورد را نیز مورد عیادت قرار داد.

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
عجب محور شرارتی.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

monairan - ایران - تهران
چه عجب یکی سر زد به این پدر و مادر سالمند ودلشکسته . اینهمه مرجع که خفه شده اند .ننگشان باد .اگر یک بار این اخوند ها غیرت به خرج می دادند ودسته جمعی از قم شان و پستو های گندشان بیرون می امدند و میرفتند دم خانه اقای موسوی وکروبی بست می نشستند تا به این ادم دزدی غیر قانونی پایان دهند شاید خامنه ای. خودش را جمع و جور می کرد و روحانیت بی ابرو کمی ابرو می خرید ولی اینها بی. خاصیت تر از این حرفها هستند و کل روحانیت در پیشکاه تاریخ روسیاه است. ایران تهران
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
باز چه نقشه ای کشیدی محمد چاخان.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

a_bamdad - ایران - تهران
سید تکلیفتو با ما روشن کن.کم یکی به نعل بزن یکی به میخ.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

bavaffa - اذربیجان - باکو
خاتمی دوران ریاست جمهوریش انقدر اگر فعال بود الان ژاپن اگر نمیشدم حداقل فلیپین شده بودیم مردک خائن روباه. بزگترین قانون گذاری دوران خاتمی و همدستانش اعتیاد در ایران مریضی اعلام شد و الکل حرام شلاق و غیره حاصلش جامعه فوران از معتاد اقایان در اروپا و غرب 2 درصد مبتلا به مواد مخدر هستند و هیچ کدام سابقه 5 سال اعتیاد ندارند چون به هر بهانه شده از بین میرن حالا بماند دوم معتاد کسی ادم حساب نمیکنه شما وقتی طرف معتاد کر دید شروع میکنید نطقشو گوش کردن و میگید روش درمانه بابا اینها همه خائن هستند.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

hamiddoo - ایران - تهران
انشاالله بزودی این لاش ی رو هم میگیرن که دیگه ضرهای زیادی نزنه .
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

esmal - ایران - آبادان
اون افرادی که از خاتمی انتقاد میکنن واقعا خیلی پر رو تشریف دارن .شما ها همون ادمهایی هستین که از کروبی و موسوی انتقاد میکردین .و حالا که این بدبختها اسیر شدن همه مون خفه خون گرفتیم حالا هی از این بیچاره انتقاد کنین این هم میگیرن بعد هیبرینتو بالاترین و فیس بوک شر و ور بگین . البته با اونایی هستم که میگن خاتمی ترسو و به عملکردش انتقاد میکنن. ییک
جمعه 31 تیر 1390

kamran63 - فرانسه - لیون
این پدر سوخته قرقی شده !! چه زود رفت ملاقات اینها !!
جمعه 31 تیر 1390

gogoli - ایران - تهران
kamran63 - فرانسه - لیون .. مودب باش. کمبود های تربیتی خودتو بیستر از این نشون نده. اگه تکرار کنی با روش خودت جوابتو میدم.
شنبه 1 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.