حمله به روپرت مرداک در پارلمان بریتانیا


حمله به روپرت مرداک در پارلمان بریتانیا

لحظه حمله به روپرت مرداک صاحب یکی از بزرگ ترین غول های رسانه ای جهان در جلسه استماع پارلمان بریتانیا. یک مرد با حمله به مرداک با بشقابی که محتوی خمیر ریش تراشی بود حدود پانزده دقیقه جلسه سه ساعته کمیته فرهنگی پارلمان بریتانیا را مختل کرد .

در پی رسوایی شنود تلفنی یکی از نشریات متعلق به آقای مرداک در انگلیس ، جنجالی بزرگ در این کشور بر پا شده است . نشریه نیوز آو د ورلد یکشنبه هفته گذشته با عذرخواهی از مردم انگلیس آخرین شماره خود را منتشر کرد و مرداک روز گذشته در جلسه پارلمان بریتانیا ابراز شرمساری کرد اما گفت که وی مسئولیت تخلفات انجام شده در نشریه نیوز آو د ورلد را بر عهده نمی گیرد.

شب قطبی - امارات - دبی
اگه با لنگه کفش میزدش که بهتر بود.خودش هم کثیف نمیشد.این مرداک یهودی هم عجب ادم بی وجدانیه.حالم ازش بهم میخوره. فکر میکنه چون پول داره هر کاری میتونه انجام بده.چون تو کابینه و کاخهای انگلیس نفوذ داره میتونه هر غلطی که دلش خواست بکنه.مردیکه رذل وحشی.خوک انگلیسی
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
شب قطبی - امارات - دبی. من به مذهب ایشان کاری ندارم.چون همچنین افرادی در سرتاسر دنیا ودر تمام ادیان و غیر ادیان هم وجود دارد.فقط کسانی که در راس قرار دارند و دسترسی به شنود دارند ایا وجدان دارند? اگر کسی همین بلا را سر خود و خانوادهشان می اورد چه احساسی داشتند.من اتفاقاتی را در اینجا دیده بودم و شنیده بودم کمی شک داشتم حالامطمئن شدم که در کشورهای جهان اول زدوبند و رشوه گیری در سران پلیس و حتی قضات هم وجود دارد. وبه طبقات پائین تر هم میکشد . چون دستور از بالا صادر میشود.وشنود تلفن حتما باید حکم قاضی را داشته باشد.پس قاضی را هم خریدن.
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

فرید مطهر - کانادا - ونکوور
می شود در این مورد نیز گفت که:. "از کشوری مثل انگلستان چنین چیزی توقع می رود". قبلن به دوستی که در ‍مورد کفش پرانی در پارلمان افغانستان صحبت داشت، نوشته بودم که این مسایل صرف مختص به این و آن کشور نیست، هر جا بروی آسمان همین رنگ است. در مجلس کمیته فرهنگی پارلمان می خواست ریش مردکه را بتراشد...
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
ابعاد گسترده ی رسوایی جریان استراق شنود "نیوز آو ذ وورلد"متعلق به آقای مرداک و پسرش دامن مقامات بلند پایه دولت ائتلاف بریتانیا هم گرفته. همه دوستان انگلیسی ام از دست داشتن شماری از مقامات بلند پایه ی پلیس و دولت در این پرونده به شدت ناراحتند. به دوستام گفتم - برید خدا رو هزار مرتبه شکر کنید دست کم کانال های خبری رادیو تلویزیون بریتانیا مانند بی بی سی,. اخبار ابعاد تازه پرونده را بدون کم و کاست برای مردم رسوا می کنه. اگر این جریان توی ایران اتفاق می افتاد,زمانی این جریان استراق شنود مسئله ساز می شود که - خدای نکرده زبانم لال- از خط قرمز= بیت رهبری عبور کند! در غیر این صورت به اون تعداد مقام بلند پایه ای که در این پرونده دست داشتند, کلی ترفیع مقام از سوی ولی امر "مطلق العنان" مسلمانان جهان می گرفتند! آن دسته هم که بی اجازه فضولی کردند یعنی خبرنگار و مدیر روزنامه و همه شخصیت هایی که این پرونده را پیگیر و رسوا کردند, به جرم تبلیغ علیه نظام و امنیت ملی,تشویش اذهان عمومی,و...الخ فله ای محاکمه بعد یکسره به ناکجا آباد می فرستادند! به این نوع حکومت میگن حکومت عدل علی! تازه کجایش رو دیدید؟
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

ayoobirani - ایران - رشت
حقشه. این فارسی1 بیچاره کرد مارو!!!
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.