علی مطهری : سوال از احمدی نژاد را بگذاریم بعد از نابودی آمریکا و اسرائیل؟


علی مطهری :
سوال از احمدی نژاد را بگذاریم بعد از نابودی آمریکا و اسرائیل؟

نماینده تهران برخی مخالفت​ها با طرح سوال از رئیس​جمهور را برای پرهیز از ارائه تریبون مجلس به احمدی​نژاد دانست. در حالی که موضع سوال کنندگان این نیست.

علی مطهری در پاسخ به سوالی که به اظهارات محمد دهقان عضو هیات رئیسه مجلس، دال بر تعامل با نمایندگان برای منتفی شدن سوال از رئیس​جمهور اشاره داشت، به خبرآنلاین گفت: اگر این صحبت را به عنوان نظر شخصی گفته​اند، این حق ایشان است ولی اگر به عنوان نظر هیات رئیسه فرموده​اند، چنین حقی ندارند و اصولا نظر هیات رئیسه نقشی در این موضوع ندارد.

وی با بیان اینکه هیات رئیسه در این موضوع بی طرف است، افزود: نمایندگان امضا کننده طرح سوال از رئیس​جمهور، از روی فکر و عقیده و بر اساس انجام وظیفه و تکلیف این کار را انجام داده​اند و این طور نیست که با تحلیل​های سطحی و مصلحت اندیشی​های نادرست امضای خود را پس بگیرند.

به گفته وی، مخالفت​ افرادی مانند دهقان و فدایی با سوال از رئیس جمهور، بر اساس تحلیلی است که خودشان از شرایط کشور دارند و البته تحلیل نادرستی است. آنها به موجب این تحلیل معتقدند که نباید تریبون را در اختیار رئیس​جمهور قرار داد. اما این حرف مورد قبول سوال کنندگان نیست.

مطهری در واکنش به اینکه این دست نمایندگان معتقدند شرایط کشور برای سوال از رئیس جمهور مساعد نیست هم گفت: من از این آقایان تقاضا می​کنم که شرایط مساعد را تعریف کنند. مثلا بگویند زمانی برای سوال از رئیس​جمهور مناسب است که آمریکا و اسرائیل نابود شده باشند. و رسانه​های خارجی تعطیل شده باشند.

نماینده تهران تاکید کرد: اتفاقا تاخیر در تحویل دادن سوال به هیات رئیسه به خاطر رعایت شرایط کشور بود. مثلا به خاطر آغاز اجرای قانون هدفمندی یارانه​ها، چند ماه صبر کردیم. همین طور در زمان قهر آقای رئیس​جمهور هم ملاحظه شرایط کشور را کردیم و از تحویل نامه سوال به هیات رئیسه خودداری کردیم.

وی در پایان گفت: عامل اصلی مخالفت برخی نمایندگان با سوال از رئیس​جمهور، تعصبات گروهی و منافع سیاسی است والا هر آدم عاقلی می​فهمد که این کار به صلاح کشور است
marka - گرگان - ایران
اهای پسر مطهری خیلی مواطب باش سر زیز اب میکننا!!؟
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

siamaktg - ایران - تهران
الان بحث . بحث فامیلیه .. تو هم فقط واسه خواست لاریجانی ها حرف میزنی .. وگرنه اگه مردم و نفرتت از احمدی نژاد واقعی بود .. استعفا میدادی .. این دم تکون دادن ها واسه ما سبزا دیگه رنگی نداره!!!
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

مرگ بر اسرائیل - ایران - ایذه
دهقان نماینده ی ایذه و باغملک است،که تا جا داشت دزدی کرد،و اصلا برای شهر ما کاری نکرد،البته تا حالا هیچ کس برای ایذه کاری نکرده
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

ari jojeh - ایران - تهران
برای سوال از رئیس​جمهور مناسب است که آمریکا و اسرائیل نابود شده باشند. و رسانه​های خارجی تعطیل شده باشند.همه شان توهم زده اند. خاک دو عالم بر سر ملتی باید کرد که هفتاد میلیونی در خانه نشسته اند تا حکومت حسن صباح بنگی برایشان مملکت داری کند.
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
یه ذره مونده دماغش بره تو دهنش.
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

Royan - المان - المان
یعنی ملت را دارن میفرستند دنبال نخود سیاه که خودشان وقت دزدی داشته باشند. با 70 میلیون آدم مسخ شده بی اراده تو ایران معلومه که این آشغالها تو ایران حالا حالاها موندگار هستند.
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
. مرگ بر اسرائیل - ایران - ایذه...خوبه که کاری برای ایذه نکردن وتو اینهمه از صبح تا شب سنگ اینا رو به سینه میزنی،،اگه کاری کرده بودن برای ایذه تو چه میکردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

Ehsan_14 - اتریش - وین
بابا این ایذه ای بیسواد عقب افتاده بدبخت را ول کنید بیچاره خودش هم که داد میزنه و میگه من هالو هستم
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

Esfahan_20 - ایران - اصفهان
شتر در خواب بیند پنبدانه .......خفه مزخرف
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
تو هم مغز فندوقی ات مثل پدر تازیت میماند از ان پدر ثمره اش میشود یابویی مثل تو.......
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

دل نازک - ایرلند - کابل
با سلام. اینم خوب فکریه ( عقل جن هم به ابن موضوع نمیرسید ) چون آقای مطهری هم میدونه به این رودی ها که فکرشو می کنن نمیتونن امریکا و اسرائیل را خودش تنها از بین ببرن
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

Artosh - ایران - تهران
marka - گرگان - ایران/ نه عزیزم. ایشان به موقعش ارادتش رو به آقاشون نشون میده. الان هم که دیگه دور دور مخالفای اصولگرای احمدی نژاد هست.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.