۳ نکته ای که هیچ گاه نباید به روی مردان آورد


3 نکته ای که هیچ گاه نباید به روی مردان آورد

در روابط زناشویی و دوستی مسائلی وجود دارند که یـک زن هیچگـاه نباید درمورد مرد مطرح نموده و یا با سخنی نیش داراقدام به آزار و اذیت او نماید شما می توانید در مورد نحوه لـبـاس پـوشیـدن و یـا اضافه وزن شوهریا دوست خود صحبت نمایید بـدون ایـنکه برای وی دلخوری پیش بیاید و یا از شما دلگیـرگـردد امـا ۳ مـسئله وجـود دارد که پیش کشیدن هریک تاثیر ناگواری در روحیه و غرور یک مرد برجای خواهد گذاشت. چـرا که اولا باعث می گـردد که او خودش را با خصیصه های مـردان دیـگر مقایسه نموده و سرخورده شود ثـانـیا به دلیل این کـه تـغییر مسائل مذکور به دست خود آدم نبوده و جزء ویژگیهای هر انسانی است، موجب افسردگی و نا امیدی خواهد گردید

بنیه مالی و پول


واضح است که داشتن پول بیشتر بهتر از داشتن مقدار کم آن می بـاشد. مـردان بـر این تصورند که میـزان سـرمایه و قدرت مـالی آنها منعکس کننده ارزشهای درونیشان است. بنابراین گوشـه و کنـایه زدن در مـورد درآمـد یـک مـرد در حـقیـقت لـطمـه زدن بـه غـرور او محسوب می گردد.
وقتی به مرد با سخنی نیش دار میگویید که مثلا تلویزیون ما کوچکترین تلویزیونی است که تا حالا دیده ام ، در وجود و ضمیر او آتشی برمیافروزیـد چون او را در برابر مردهای دیگری که می شناسید شرمنده و تحقیر نموده اید-- مردانی با تلویزیونهای بزرگتر و پیشرفته تر. تلویزیون بزرگ یعنی کیف پر از پول. و درآمـد یـک مـرد چیزی نیست که بتواند آنرا فورا تغییر دهد -- مگر اینکه بخواهد بـه یک بانک دستبرد بزند. شـکاف زمانی عمیق تر می شود که یـک زن خـانه مـحـقر شـوهـرش را به روی او زده و میپرسد:
میتونم بپرسم پولاتو کجا خرج میکنی؟ آیا شوهر باید بگوید صرف داروهای گران قیمت رفع کم مویی میکند؟ نمی داند

موی سر


اگر مسئله ای وجـود داشته باشد که مردان نسبت بـه آن حساس باشند، این مسئله موی سر آنها است. هر مردی نگران این موضوع می بـاشـد که بالاخره موی سرش را از دست خواهد داد، چون مردان تصور میکنند کـه بـا ریختن موی سر، جذابیت آنها در برابر همسرشان نیز ازبین خواهد رفت .

قد

مردها کاری زیادی در مورد کوتاهی قد خـود نمیتوانند انجام دهند. با اینکه بسیاری مردان کوتاه قد و در عین حال قدرتمند و موفق،در اجتماع وجـود دارند،مطالعات نشان داده کـه مـردان بـلنـد قد جـدی تـر از مـردان کوتاه قد در نظر گرفته می شوند .

بنده ی تنهای خدا - قطر - دوحه
به نظرم هر سه موضوع غلط و پیش پا افتادس!!! فکر کنم از اینکه اسم یک مرد رو جلو یه مرد دیگه اورد باعث دلخوری بشه! اقایون غیر از اینه !!
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

kili_patilaki - قطر - دوحه
خوب خدا رو شکر موی سر و قد دارم:-)
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

setareye shomal - انگلستان - لندن
واقعا راست میگه مردها به موهاشون شدیدا حساسا. درسته اقایون .وای خد انکنه در مورد ما زنها بنویسن
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

jengir - کره - سئول
از ضعف الات تناسلی نگفین چون اگر مردی بفهمد که کمی کوچک بودن التش مورد تمسخر همسرش میباشد .....انوقت است دنیا رو سرش خراب میشود چرا که مدام در حراس است مبادا زنم منو ول کنه و بره دنبال هوس بازی و ..............وهزاران شک و تردید دیگه... نه ???
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
خوش قد و قامت هستم ! موی سرم زبان زد همه هست ! پول یک واژه نسبی هست که دارم, یعنی سالی یک جفت کفش میتونم برایش بخرم ! مگر زندگی به این اسانیست که بشود انرا حل کرد ?! یعنی به عبارت دیگر این مطلب را اینطور درک میکنم که امار اختلافات و جدایی در مردهایی بیشتر است که کوتا قدند, موی سر کم پشت و یا کچل هستند و درامد کمی دارند !? نمیدانم, شاید سکسپیر و بابا طاهر چیزی در این مورد گفتند که من هنوز نمیدانم ! شاد و راهنما باشید.
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

siamaktg - ایران - تهران
ای بابا .. اینا همش حرف و چرت و پرته .. کسی باور نکنه .. مطالعاتش رو حتما زنا رو شوهرشون انجام دادن .. دقت کنید مطلب منبع نداره!!
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

kara - هلند - روتردام
نمیدونم چی‌ بنویسم با دیدن این ۳ نکته مهم(!!!!!!). یعنی‌ همه چیز حله اگر پول و مو و قد جور باشد. خوش باور جان بدو که خوشبختی‌ مفت شده.
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

مرگ بر اسرائیل - ایران - ایذه
زن گرفتن این بدبختیا رو هم داره.
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

new new - دانمارک - کپنهاگ
setareye shoma واسه من اصلان موهام مهم نیستند با اینکه خیلی خوشکلا
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

Royan - المان - المان
اسرائیل - ایران - ایذه بدبختی تو اینه که کسی بهت زن نمیده.
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

Borj - ایران - بوشهر
بنده ی تنهای خدا - قطر - دوحه. دقیقا همینطوره
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

reza.paris - ایران - تهران
jengir - کره - سئول خیلی احمقی که این فکر را میکنی
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

همه فن حریف - ایران - ایران
مرگ بر ایذه-ایران ایذه. تو فی نفسه بدبختی. نمیخواد زن بگیری ایکبیری.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

گلیا - ایران - تهران
زن گرفتن و توجه زن اصلا به ریخت و پول نیست راه حل جذب خانوما فقط محبت و عشق هست اونا دنبال این نیستن که براشون کادوی میلیونی بخرن دنبال تصاحب دل همسرشون هستن فقط همین امتحان کنید ضرر نداره
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

felora - ایران - تهران
باید ان سخنی را گفت که ارزش" ان بیشتر از خاموشی باشد...
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

monairan - ایران - تهران
چرا ?فقط مردها غرور دارن? زنها غرور ندارن ? نباید به روی مرد اورد سرش مو نداره یا. اگه قدش کوتاه هست باید گفت به به از قد و قامتت !!!!و اکه پول هم نداشت چطوره. کفشهاشو جلو پاش جفت کنیم ?!!!! این چرت و پرت ها چیه می نیسین ?مرد ها تحمل. ندارند کوچک ترین عیب زن را با هاش بسازن اونوقت ما باید جیک نزنیم ?و انقدر هندوانه. زیر بغلشان بذاریم که تازه فکر کنند خیلی مالی هستند و راه بیفتند دنبال زن دوم و سوم ?بریزید دور این حرفهای عهد عتیق را. زن ومرد باید عیب هاشون را بفهمند و. بشناسند و برای بهتر شدن تلاش کنن و با واقعیت کنار بیان .ممکنه اول بخوره تو. ذوقشان ولی کم کم یاد می گیرن با واقعیت کنار بیان. ایران تهران
جمعه 31 تیر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
پس باید بشینم شوهر اینده ام تو سنین بالا چه شکلی می شه بعد ازدواج کنم???????? تا اون موقع می ترشم که : ( راستش بعد از سالها تغیره چهره برایه هر دو طرف هست نه فقط اقایون ,,,, و عادی می شه : ( امیدوارم ,,,,
جمعه 31 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
مردیازن هرکدام بایداعتماد بنفس داشته باشند.این حرفهاچرندهستند.همه انسانهاکه ازهرنظرباهم برابرنیستند.هرکسی کم وکاستی هایی دارد.زن ومرداگرهمدیگررادوستداشته باشندهیچوقت همدیگرراناراحت نمیکنند.وگاهیهم بیمنظورحرفی پیشمیادکه نبایدناراحت شد.شادباشید.
جمعه 31 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.