خودکشی در دفتر شهردار با زدن رگ دست


خودکشی در دفتر شهردار با زدن رگ دست

یک هم وطن دورودی روز گذشته (دوشنبه) با حضور در دفتر کار شهردار این شهر و زدن رگ اصلی دست خود اقدام به خودزنی کرد.

به گزارش صداقت بنابر این گزارش، نامبرده که به دلیل معلولیت جسمی، با استفاده از ویلچر حرکت می کند، در اعتراض به بی توجهی شهرداری نسبت به درخواست وی و همچنین تردد بیش از حد برای پیگیری کار خود به شهرداری، اقدام به خودکشی کرده است.

گفتنی است نامبرده دارای یک دکه مطبوعاتی در سطح شهر دورود بوده که با هزینه شخصی نیز مبالغی را برای بهسازی آن هزینه کرده که اخیرا این دکه از سوی شهرداری دورورد از وی گرفته شد؛ وی به همین دلیل در روزهای اخیر چندین بار برای پیگیری موضوع و رفع مشکل خود به شهرداری مراجعه کرده که ظاهرا و بنا به دلایلی این مهم تاکنون عملی نشده است، نامبرده امروز نیز پس از حضور در شهرداری به دفتر کار شهردار رفته و خواستار رفع مشکل خود شده که اصرار شهردار در قانع کردن وی و همچنین خروج وی از اتاق کار نتیجه ای را به دنبال نداشته است.

به همین دلیل شهردار دورود در تماس تلفنی با پلیس ۱۱۰، خواستار حضور مامورین انتظامی برای رفع مشکل می شود، این شهروند دورودی نیز در مقابل دیدگان شهردار و کارمندان اقدام به زدن رگ دست خود می کند.

براساس این گزارش، وی هم اکنون در این بیمارستان بستری است و پزشکان اقدامات لازم برا ی مداوای وی را انجام می دهند.
*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
مردم دیگه جونشون به لبشون رسیده
سه‌شنبه 28 تیر 1390

behrooz_f16 - انگلیس - منچستر
حالا ببینیم مردم ایران مثل کشور تونس غیرت دارند که بهانه خوبی شده برای رختن توی خیابان( ای بابا بدتر از اینهام شده کسی دم نزده)
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
ان یکی ګفتا که ای عالیجناب بار بردن را همی شایسته ای ګر اشتری ، ورنه مرغی بایدد پرواز کرد ، فالمثل ما را شترمرغان رجال کشورند کز مثال اشتر و خاصیت مرغی بری «٪ خدایا یک رهبر سالم العقل بر ایران عنایت بفرما
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

yashainiran - ایران - ایران
*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد دوست. مردم جونشون به لبشون رسیده که هیچ کم مونده همدیگر را پاره پاره بکنند چون اعصاب ندارند. یادمه تهران بودم سوار یه پراید شدم که خانمی راننده آن بود و مسافرکشی می کرد از سر خیابون شریعتی تا خود آزادی هرچه فحش بود نثار همه می کرد از پیاده تا سواره!!! من تا به حال از این فحش های آبداری که خانومه میداد نشنیده بودم ! حالا این خاموم بود وای به آقایون!!!!!!!!! یعنی فشار اقتصادی و روحی و غیره آنقدار بر روی مردم زیاد شده که همه روانی شده اند!
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

مرگ بر اسرائیل - ایران - ایذه
والا چی بگم،ما هم از دست این شهر دار دزد و مال مردم خور اسی شدیم.جداقل شهردار رو بکشت،نه خودزنی بکرد.خوب دیگه چیکار میشه کرد.
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
. yashainiran - ایران - ایران...دوست عزیز مگه با بنزین لیتری 800 تومان دیگه اعصابی هم باقی میمونه..تنم میلرزه وقتی فکرشو میکنم که ملت باید برای هر لیتر بنزین 800 تومان بدهند
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

hemed - امریکا - سن دیگو
تو کشورای دیگه 1 سبزی فروش خودشو اتیش میزنه و انقلاب می شه تو ایران مردم میگن اخی ی ی ی
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
yashainiran - ایران - ایران سلام به شما دوست خوبم ..درسته دقیقا همینطور که میگی .واقعا مردم حق دارن این روزها عصبی شن !
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

ukguy4u - بریتانیا - لندن
اگر یک کشور عربی بود الان انقلاب شده بود!
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
چرا رگ خودتو زدی? رگ اون شهردار پوفیوز رو میزدی, فکر میکنی اینا واسه شون مهمه که یکی بمیره? تازه از خواسته هاشونه. مردمی که تحت فشاراتی هستن, اینقدر عرصه رو بهشون تنگ میکنن که مجبور به ترک وطن یا خودکشی کنن و اگر مقاومت کنن سرشونو میکنن زیر اب. پس دست بدست هم بدیم و سر خائنای تازی رو زیر اب کنیم. سیفون تاریخ رو بکشیم .! این مفلسها رو به جهنم بفرستیم.
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
دیگه به کجا باید برسه ???????? اینها کمر به نابودیه همه پارسیان بستن .و تا ایران رو ویرانه نکنن دست بر نمی دارن...مرگ بر جمهوریه اسه.......ی...با عرض پوزش از عزیزان...
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

سنگسری - ایران - مهدیشهر
ههههههههههههه? اخه چرا.///
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

Matilda71 - سوئد - سوئد
مرگ بر اسرائیل - ایران - ایذه اسم بهتری پیدا نکردی رو خودت بزاری جانم مگه اسرائیل بده?
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

gol andam - سویس - زوریخ
Matilda71 - سوئد - سوئد عزیز از اشون سوال نکنید چون مثل من محکوم به سیاهیه قلب می شین.. اون بنده خدا هم چاره دیگه ایی پیدا نکرده ...
جمعه 31 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.