چگونه شاهرگ روح الله داداشی را زدند؟

روایتی متفاوت از یک قتل جنجالی؛
چگونه شاهرگ روح الله داداشی را زدند؟

در حالی که تاکنون دو روایت متناقض از قتل روح الله داداشی منتشر شده است، خبرنگار آینده اطلاعات متفاوتی از این جنایت را بدست آورده است.

به گزارش سرویس ورزشی «آینده»؛ در مطالبی که به عنوان اعتراف متهم بصورت غیر رسمی درج شده است، آمده که در پشت یک چراغ قرمز آینه خودروی پراید با آینه خودروی آزرای داداشی برخورد کرده سپس بین آنها درگیری لفظی پیش می آید و بعد از آن پراید خودرو را تعقیب کرده ودر یک فرصت مناسب آن را متوقف کرده و چون از هیکل داداشی ترسیده بودند با چاقو وی را هدف قرار می دهند.

یک خبرنگار کرجی در اظهاراتی متناقض بیان می کند که این خودرو با توطئه قبلی از پشت برای خودروی دادشی بوق زده سپس به وی فحش ناموسی می دهد و با وجود عدم پیگیری مرحوم دادشی وی را تعقیب و سپس متوقف کرده با چاقو مضروب می کند.

با این حال بنابر اطلاعات خبرنگار "آینده" داداشی که ساعت 23 و 30 دقیقه از جشنی در منزل خانم آجرلو نماینده کرج که در آستانه انتخابات برگزار می شده باز می گشته است یکی از خبرنگاران شرکت کننده در جشن را به همراه می برد، در طول مسیر بر اثر پیچیدن خودرو در یک خیابان سرنشینان یک پراید با اعتراض به داداشی اقدام به فحاشی به مادر وی که تازه درگذشته بود می کنند که این فحاشی ناموسی موجب عصبانیت دادشی شده و به تعقیب آنها می پردازد و در نهایت پشت یک چراغ قرمز آنها را متوقف می کند.

با پیاده شدن داداشی یکی از سرنشینان پراید که از جثه و قدرت وی ترسیده بود، اقدام به کشیدن چاقو می کند که براثر اصابت چاقو به گردن داداشی وی مجروح شده و خبرنگار نامبرده از صحنه فرار می کند و یکی از ساکنین محل به پلیس اطلاع می دهد.

مشخصات پراید که  متواری شده بود در اختیار پلیس از سوی ساکنین محل قرار گرفته و راننده خودرو که فرزند مالک آن بوده دستگیر می شود و از طریق وی ضارب مرحوم داداشی شناسایی شده و با عملیات پلیس آگاهی وی در زمان اقدام به فرار  از کرج دستگیر می شود.

گفته می شود وی در اعترافات جزئیات قتل را اعلام کرده و آنچه که بعنوان اعترافات وی توسط برخی رسانه ها منتشر شده است دچار تحریف گردیده است.

omid311 - لهستان - بیاوا
روح اله بچه محلمون بود.شنیده بودم خاطر خواهه یکی از آشناهامون هم شده بود.خدا میدونه الان تو 45 متری چه خبره.بچه های کرج درختی رو خوب میشناسن.خیلی خفنه .درگیری تو پونه بوده یه کوچه پایین تر . خونمون.خدا به خانوادش صبر بده.
سه‌شنبه 28 تیر 1390

shir del - انگلیس - نیوکاسل
دزد نگرفته پادشاست. حالا تا جانی دستگیر نشده نشریات همه چیز مینویسند.تا الان که سیاسی شده
سه‌شنبه 28 تیر 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
خدا رحمتش کند اما این اقای قهرمان نباید کمربندش رو درست در زمان اعتراضات بعد از انتخابات و کشت وکشتار مردم توسط حکومت جنایتکار به احمدی نژاد می داد این شایسته یه قهرمان نیست . بهر حال امیدوارم هنرمندان و ورزشکاران همیشه در کنار مردمشان باشند تا جاودان بمانند .
سه‌شنبه 28 تیر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
من که هنوزم میگم فقط حیف اون هیکلی که رفت زیر خاک !!. چقدرم بیگناه کشته شده ..روحش شاد
سه‌شنبه 28 تیر 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
قتل ان مرحوم ازقبل طرح ریزی شده بوده .خدالعنت شان کند جوان به این نازنینی راکشتند.روحش شاد.:(
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
متاسفانه زمانه اینگونه که به پیش می رود دیگر چیزی نمانده که خداوند جای حیوانات را با ما انسانها ( انسان نماها)به عنوان اشرف مخلوقات تعویض نماید .زیرا حداقل حیوانات هرگز از روی بخل و حسد و یا برنامه ریزی شده همنوع خودشان را از بین نمی برند .و تا وقتی برای دفاع از خانواده و حریمشان و یا سیر کردن شکمشان نیاز نبینند هرگز دست به قتل حتی غیر همنوع خود نمی زنند .
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

vida_d39 - المان - مونیخ
کسی که ورزشکار باشه ه یه فحش لات بی سرپا بهم بریزه و نزاع کنه پس ادم ضعیفی و پز هیکلش می خواسته بده وحسود هم تو ایران فراون ......
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

مهران خان - ایران - تهران
بی فرهنگ ترین و بی قانون ترین مردم دنیا توی رانندگی ما هستیم.
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

sama128 - ایران - شیراز
بنده با اطمینان به اطلاع همه دوستان می رسانم که این یک توطئه برای کشتن این جوان گرانقدر بوده و جز توطئه چیز دیگری نیست . مشخص است که اساسا برای قتل روح ا.. داداشی این افراد آمده بودند حال تا چقدر عکس آن سه جوان درست است و آنها همان افراد ضارب هستند خدا داند ولی خدا کنه مشخص بشه قضیه چی بوده و پشت پرده کدام نامردی دستور قتل را داده و ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

sam648 - سوئد - سوئد
هاله سحابی هدا صابر و روح اله داداشی همه طراحی رژیم ج ا همون خبر نگار همراهش ضربه اخرو زده و بس
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
دیشب با دیدن این ویدئو بغضم ترکید:(((https://www.youtube.com/watch?v=9dktmN0TNLI
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

بنده ی تنهای خدا - قطر - دوحه
آسوده بخواب که یادت با ماست. روحت شاد و یادت گرامی :-(
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
من میگم عزراییل واقعی تو قصه هاست . عزراییل ایران خامنه ای دجاله. ادم شک داره اینا با خدا هم دستشون تو یه کاسه است یا نه ? اخه قاتلاش که ریزه میزه و کوتاه بودند چطوری از هیکل این مرحوم بالا رفتند و چاقو زدند.!?
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
اگر واقعا کمربندش را به انتری نژاد داد اشتباه بزرگی کرد ولی به هر حال روحش شاد این نتیجه تربیت اسلامی در جامعه است
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
zagros_finland - فنلاند - هلسینکی شما درست میگین اما متاسفانه از نظرات بیشتر کاربران میشه فهمید که ما مردم ایران چه حافظه ضعیفی داریم و عاشق مرده پرستی هستیم اگه خامنه ای هم بمیره این ادما میان اینجا میگن اخی روحش شاد حیف شد...
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

pinokio_pinokio - انگلستان - منچستر
این هم آخر عاقبت مزدوری ،،
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
poriyaye_vali - قطر - دوحه دوست عزیزم منم مصاحبشو دیدم بخدا جیگرم خون شد الهی بمیرم
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

porharfi - هلند - آرنم
اگر چه تاسف باره!!..اما این عمل =حرکت=کار مرا بخنده انداخت!..که: "خبرنگار. فـــــــــــرار کرد!!!!....."
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

antidictatour - فرانسه - پاریس
قسم میخورم که قتل با نقشه قبلی و زیر سر رژیمه.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
katrina - اسکاتلند - گلاسگو / میشود دلیلش را برای ما توضیح دهید که ما هم بدانیم چرا شخصی که قهرمان واقعی را احمدی نژاد میداند و مدالش هم به او تقدیم میکند باید طبق یک برنامه ریزی توسط رژیم کشته شود.
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.