کشف جسد افشاگر شنود مکالمات مردم انگلیس


کشف جسد افشاگر شنود مکالمات مردم انگلیس

پلیس انگلیس اعلام کرد: جسد "شان هور" روزنامه نگار سابق هفته نامه "نیوز آو د ورلد" که مسئله رسوایی هک تلفن ها را در انگلیس لو داد، در منزلش در لندن پیدا شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شینهوا، پلیس انگلیس در بیانیه ای با اشاره به آغاز تحقیقات درباره علت مرگ "شان هور" 47 ساله گفت: جسد وی اوایل صبح روز دوشنبه در منزلش در واتفورد در شمال لندن پیدا شد.

شان هور گفته بود "اندی کالسون" مشاور "دیوید کامرون" نخست وزیر انگلیس اولین مشوق شنود مکالمات انگلیسی ها بود. این درحالیست که کالسون این اتهامات را رد می کند.

پلیس انگلیس همچنین اعلام کرد که هور به مدت طولانی از مواد الکلی و مخدر استفاده می کرد.  

این خبر درحالی منتشر می شود که رابرت مردوخ، جیمز مردوخ رئیس و مدیر اجرایی شرکت رسانه ای نیوز کورپوریشن و ربکا بروکز مدیر عامل مستعفی این شرکت باید ساعت 14:30 امروز سه شنبه 19 جولای (28 تیر ماه) مقابل کمیته تحقیق پارلمان انگلیس حاضر شوند.

نیوز اینترنشنال یک کمپانی بزرگ رسانه ای متعلق به مرداک است که نشریات "سان"، "تایمز"، "ساندی تایمز" و "نیوز آو د ورلد" (news of the world) را در بر می گیرد. این کمپانی توسط رابرت مرداک سهامدار اصلی شرکت نیوز کورپوریشن اداره می شود. وی اخیرا نیز درپی آن بود که شبکه ماهواره‌ ای اسکای را تصاحب کند.

YAS ABI - بلژ - برسل
میدانید که رابرت مردوخ، جیمز مردوخ رئیس و مدیر اجرایی شرکت رسانه ای نیوز کورپوریشن و ربکا بروکز مدیر عامل مستعفی این شرکت صهیونیست هستندو "شان هور"که افشاگر رسوایی صهیونیستهای انگلیس بوده معلوم است که بدستور کی به قتل رسیده است. حقوق بشر !! ازادی بیان!!
سه‌شنبه 28 تیر 1390

ari jojeh - ایران - تهران
پلیس انگلیس همچنین اعلام کرد که هور به مدت طولانی از مواد الکلی و مخدر استفاده می کرد. این پلیس انگلیس کسی میداند در چه کارهائی دست ندارد؟ هنوز ماجرا در تمام دنیا نپیچیده یارو معتاد شد و مرد. و پلیس لندن هم که مثل همیشه از هیچی خبر ندارد. ولی یارو نمرده میگویند که معتاد بود. ما هم بع بع بع. انگار تمام دنیا خر تو خره نه فقط ایران عزیز اسلامی ناب محمدی. برای سلامتی برادران پلیس انگلیس صلوات.
سه‌شنبه 28 تیر 1390

ghafas - ایران - مشهد
والله چی بگم .کمکی از دست ما برنمیاد خدا بیامرزدش .می دونین اگه ایران بود می شد بگیم کار آمریکا و اسراییل جهانخواره اما انگلیس ...نمی دونم خودتون بگردین عامل رو پیدا و معرفی کنین.می خواست زبونش رو نگه بداره .ننه از قدیم ندیم گفتن نمی دانم راحت جانم...خوب هم خودت رو به کشتن دادی وهم یه نشریه رو از چاپ 168 ساله انداختی هم چند نفر رو به استعفا کشوندی و ...حالا شنود کرده بودند یواش می گفتی حل می شد ایران که نبود دنبال فحش به آخوندا توی تماس تلفنی ها باشی
سه‌شنبه 28 تیر 1390

siamaktg - ایران - تهران
به درک
سه‌شنبه 28 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
روحت شاد که مرگ مشکوک این خبرنگار منو بیاد مرگ یکی از وزرای دوران نخست وزیری بلر انداخته که او هم بعد از افشاگری که کرده بود, بطور مرموزی در مزرعه ای جسد او را پیدا میکنند و با دیدن این جنایات به Assange حق میدهم که او ترس از جانش را داشته باشد ولی شانس او اسناد محرمانه اوست که اگر اسیبی به او برسانند, در روز بعد شاهد سیاست وحشتناک دنیای غرب هستیم و بدینجهت نه wikipedia علاقه ای به افشاگری داره و نه Assange حال و حوصله شهید شدن را دارد, به عبارت دیگر یک " پات " سیاسی بین Assange و usa !
سه‌شنبه 28 تیر 1390

kili_patilaki - قطر - دوحه
تابلو که کشتنش!!
سه‌شنبه 28 تیر 1390

romano - ایران - تهران
فقط نوشتم که بدونین الان ساندیسی ها تو این مطلب پیداشون میشه! هه هه عجب عجب
سه‌شنبه 28 تیر 1390

مهرداد2538 - ایران - تهران
نمیدونم چرا از ژورنالیست جماعت خوشم نمیاد؟!
سه‌شنبه 28 تیر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
نقل قول از یک دوست:تا زمانی که کار به کارشون نداشته باشی ؛ به اوج دموکراسی و آزادی بیان رسیدی اما اگر بخواهی به پر و پاشون بپیچی میزنن ناک اوتد میکنن و میگن تروریست بودی!. اسمون همه جا یک رنگه!
سه‌شنبه 28 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
در کثیف بودن دولت فخیمه شکی نیست مولاهای کثیف را همین انترهای جزیره اهریمنی برای ما فرستادند
سه‌شنبه 28 تیر 1390

sharafYabi - انگولا - بیمبه
خبرنگاران در کشورهای پیشرفته مخصوصا انگلیس زبانها زود تر از همه با ازادیهائی که دارند دست سیاستمداران مفسد مالی و یا غیر اخلاقی را رو کرده و خدمتی برای مردم انجام میدهند. وزارت اطلاعات هم اونها را دستگیر وبه زندان اوین نمی اندازد. حتی انها را هم کمک میکند. بدین وسیله وقتی سیاستمدار کثیف نداشته باشی, لزوما کشوری و دولتی تمیزتر خواهی داشت. بنازم به این سیستم و د ست انها درد نکند. اسلام واقعی را هم همین انگلیسها یاد گفته اند و به ساکتی ان را اجرا میکند. از دارا گرفته و به ندار میدهند. بیمارستان هم مجانی است. من یک ایرانی میشناسم که زن نیم مرده اش! را با صرف نیم میلیون پوند در دو سال به زندگی عادی برگردوندند. بدون منت, تشکر هم کردند.
سه‌شنبه 28 تیر 1390

morid - ایران - بوشهر
وا قعا متاسفم نه برای این خبرنگار. برای این افرادی که همه چیز این ادمکشان رازیبامی بینند.جنایت جنایت است .حالا دعوای زرگری راه میندازن که مردوخ میخواهد شبکه اسکای رابخرد .یهودیها دارند زن و بچه اتان تو اتاق خواب تو حمام رصد میکنند وهمه چیزتانو صاحب شدند انوقت یک هموطن ایرانی این صحنه را می بینه منفعلانه از خبرنگار اظهار تنفرمیکنه .دین نداری ازاده باش.
سه‌شنبه 28 تیر 1390

Davidoff - اوکراین - خارکوف
khosh bavar - ایران - یزد - دوست عزیز! ویکی پدیا نه. ویکی لیکس!
سه‌شنبه 28 تیر 1390

ari jojeh - ایران - تهران
khosh bavar - ایران - یزد. افرین به حافظه ات. ان فرد دیوید کلی مشاور امنیت ملی انگلیس و فردی بهائی بود و به تونی بلر گفت که در عراق هیچ گونه سلاح شیمیایی و اتمی نیست و مثل این یارو داوطلبانه خودکشوندندش.
سه‌شنبه 28 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
Davidoff -: اره عزیز, اشتباه تایپی بود, پس تا بعد !
سه‌شنبه 28 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
ari jojeh -: دوست گرامی, من باید به حافظه تون تبریک بگم زیرا من دیگه حوصله google سرچ کردن را نداشتم که شما بسیار کامل فرمودید ! ولی برایم جالبه که کلی بهایی بوده !? برایم دین و مذهب اصلا مهم نیست ولی برایم جالب بود ! و باز با سپاس فراوان از همکاری و همفکریتان .
سه‌شنبه 28 تیر 1390

persian_aria75 - انگلستان - شفیلد
دیروز داشتم از همکار انگلیسی درباره مرگ این خبرنگار می پرسیدم ، میگفت خودکشی کرده و چیز مهمی نیست ، پرسیدم یعنی به نظرت مشکوک نیست ، جواب داد ، نه چرا باید مشکوک باشه ، خودکشی کرده ، مردم عام انگلیس خیلی از مرحله پرتند .
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
persian_aria75 -: دوست گرامی, یعنی شما در انجا هم از دست " خوش باوران " در امان نیستید ?!
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

persian_aria75 - انگلستان - شفیلد
دغدغه اینها فقط یک کارتن آبجو که برن خونه بشینن بخورن ، از جوانهای انگلیسی بپرسی پایتخت فرانسه کجاست ، نمی دونند ، انتظار داری درباره مرگ این خبرنگار مشکوک بشن
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

آرش نوری - ایران - کرمان
آزادی بیان از این دنیا تا آن دنیا بعد میگن توی انگلیس دموکراسی نیست دموکراسی در روز روشن بیشتر از این میشه نه والله
پنج‌شنبه 30 تیر 1390

aghakian - ایران - تهران
الان لاشخورها میان ربطش میدن به: احمدی نژاد. خامنه ای. اسلام. جمهوری اسلامی و...
جمعه 31 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.