آپدیت بودن را از غضنفر آبادی (نماینده بم) بیاموزید!


آپدیت بودن را از غضنفر آبادی (نماینده بم) بیاموزید!

گفتار نو : مصاحبه نماینده مردم بم با سایت خانه ملت پرسش جالبی درباره یکی از مصوبات مجمع نمایندگان استان کرمان برانگیخته است.

در حالیکه 3سال است که ماه مبارک رمضان از سال تحصیلی به سه ماه تابستان منتقل شده است نماینده بم از صرف خرما در سفره های افطاری مدارس خبر داد این درحالیست که تا 5 سال دیگر نیز ماه رمضان با سال تحصیلی که در اوائل خرداد به اتمام می رسد همزمان نخواهد شد:

مصاحبه نماینده مردم بم با سایت خانه ملت پرسش جالبی درباره یکی از مصوبات مجمع نمایندگان استان کرمان برانگیخته است.نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی در اظهارنظری جالب با بیان این‌که مهم‌ترین موضوع مورد بحث در نشست مجمع نمایندگان، قرار گرفتن خرما استان کرمان در سر سفره افطاری مدارس کل کشور است، گفت: با تلاش مجمع نمایندگان استان کرمان در آینده نزدیک این طرح اجرای می‌شود.
 
 
موسی غضنفرآبادی با بیان این که یکی از مهم‌ترین تولیدات کشاورزی در استان کرمان، محصول‌ خرما است، افزود: در این استان سالانه هزاران تن خرما مرغوب تولید می‌شود.
 
نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی، درباره جلسات مجمع نمایندگان استان کرمان، توضیح داد: جلسه آخر مجمع دو هفته پیش با موضوع قرار گرفتن محصول خرما در سفره‌ افطاری مدارس کل کشور برگزار شد.
 
 
وی با بیان این که مجمع نمایندگان برای اجرای طرح قرار گرفتن خرما در سفره افطاری مدارس تمام تلاش خود را انجام می‌دهند، افزود: مدتی قبل مجمع نمایندگان نامه‌ای را به وزارت آموزش و پرورش ارسال کرده که هم‌اکنون منتظر جوابیه آن نامه هستیم.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با بیان این که اجرای طرح قرار گرفتن خرما در سفره افطاری مدارس فواید فراوانی را برای کشاورزان و دانش‌آموزان دارد، تاکید کرد: با اجرای این طرح، کشاورزان به کار خود امیدوار و همچنین دانش‌آموزان در ماه مبارک رمضان از تغذیه مناسبی برخوردار می‌شوند.

اظهارات نماینده مردم بم در حالی صورت گرفته است که مدارس کشور در ایام ماه مبارک رمضان به دلیل قرار گرفتن در ایام تعطیلات تابستانی اصلا فعالیتی ندارند که قرار باشد با خرمای بم از دانش‌آموزان پذیرائی کنند!

معمولا مواضع مجمع نمایندگان استان از سوی رئیس این مجمع اعلام می شود و هنوز مشخص نیست که این موضوع آیا در این مجمع به تصویب رسیده یا اینکه نماینده محترم مردم بم دچار سهو لسان شده یا احیانا دوباره قرار است رسانه منتشر کننده مصاحبه مقصر شناخته شود؟

zakarta - ایران - ایران
هه هه . حتما آخرش گفته صدام رو هم باید محاکمه کرد....
یکشنبه 26 تیر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
از قیافه اش حماقت میباره. مردیکه یابو
یکشنبه 26 تیر 1390

عرق سگی - ایران - تهران
یه روز یه اخونده به پسرش می گه این جوری که تو داری درس می خونی در آینده حتی یه گوساله هم نمی شی. اصلا می دونی گوساله چیه ؟ پسر: آره که می دونم گوساله، کسیه که باباش گاو باشه
یکشنبه 26 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
اقاجان اینا این نظرات مهم و گرانبها رو عنوان میکنن اونم تو اینترنت, اونوقت غربیا میدزن میبرن باهاش سفینه و اپولو میسازن بعد رهبر غصه میخوره. اشتهاش کور میشه.
یکشنبه 26 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
مقصر ان عمامه است که اجازه هر حرف نسنجیده ای به این قشر مفلوک را میدهد ! ثانیا این عمامه مانع گردش خون در سلولهای پوسیده مغزی انان هم میشود ! پس همواره شاد و ضد اخوند باشیم که منبع فقر و قهر و بلا و دروغگویست !
یکشنبه 26 تیر 1390

marka - گرگان - ایران
. معلوم نبوده چی زده بوده که چته چت کرده حتما شب جمعشم اشتباهی رفته
یکشنبه 26 تیر 1390

kian ahvaz - ایران - اهواز
با خوش باور کاملا هم عقیده هستم زنده باد خوش باور و تمام ازادیخواهان دنیا....
یکشنبه 26 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
نکنه این همان مش غضنفر خودمونه ! https://iranianuk.com/article.php?id=64904 !
دوشنبه 27 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
اخوند خوب اخوند مرده است.
دوشنبه 27 تیر 1390

hovakhshatare - ایران - تهران
دور با عمامه و قطر شکم افتاده است / خُم در این مجلس بزرگی‌ها به افلاطون کند
دوشنبه 27 تیر 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
حالا شما هم سخت نګیرید منظورش طلاب بودند چون تمام سال صبحانه و نهار وشامشون را دولت میدهد
دوشنبه 27 تیر 1390

bahman_hw - ایران - مشهد
حواس همتون پرته . مهم نیست که ماه رمضون کی هست . مهم اینه که یک بودجه هنگفت برای این کار از آموزش و پرورش میره تو جیب یک عده خاص . خرما رو چند حساب میکنن کجا میره اینا مهمه ....
دوشنبه 27 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
kian ahvaz : مواظب خودت باش , پس تا بعد !
دوشنبه 27 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.