پژاک از درگیری با نیروهای مسلح ایران در کردستان عراق خبر داد


پژاک از درگیری با نیروهای مسلح ایران در کردستان عراق خبر داد

چریک‌های پ‌کاکا در حال گشت در نوار مرزی ایران و عراق.

رادیو فردا : حزب حیات آزاد کردستان، پژاک، که علیه جمهوری اسلامی ایران می جنگد روز یکشنبه اعلام کرد که در پی تبادل آتش با سربازان ایرانی در منطقه مرزی ایران و عراق، دو نفر از نیروهای این حزب کشته و چهار نفر نیز زخمی شده‌اند.

همزمان گزارش هایی از گلوله باران مناطقی از کردستان عراق توسط ایران منتشر شده است.

شیرزاد کمانگر، سخنگوی پژاک، در این باره به خبرگزاری فرانسه گفته است: «از نیمه‌شب شنبه نبرد سنگینی میان پژاک و نیروهای مسلح ایران ادامه داشته که باعث زخمی شدن برخی از افراد گروه ما شده‌است.»

وی افزود: «این درگیری بیش از ۱۰ ساعت به طور مداوم ادامه داشته و توپخانه‌های ایران بامداد یکشنبه نیز هم‌چنان در حال گلوله‌باران هستند.»

شیرزاد کمانگر مدعی شده  که «چند سرباز ایرانی در یک درگیری در نزدیکی منطقه پنجوین استان سلیمانیه عراق کشته و زخمی شده‌اند» اما هنوز هیچ منبع مستقلی ادعای وی را تایید نکرده است و خبرگزاری‌های ایران نیز تاکنون گزارشی در این مورد منتشر نکرده اند.

پایگاه خبری گروه پژاک، منظقه درگیری ها، «زلی» و «دره کوکه» اعلام کرده و نوشته که  این عملیات با شرکت چندین هزار نظامی ایران و با پشتیبانی هلیکوپتر و سلاح های سنگینی چون توپ و تانک انجام شده است.

جبار یاور، از مقام‌های ارشد «وزارت امور پیشمرگان» در منطقه خودگردان کردستان عراق گلوله‌باران پایگاه‌های پژاک توسط ایران را تایید کرد اما گفت که در مورد بروز درگیری یا تبادل آتش در این مناطق گزارشی دریافت نکرده‌است.

شیرزاد کمانگر، سخنگوی پژاک، به خبرگزاری فرانسه گفته‌است که نیروهای ایرانی به روستاییان ساکن در سمت عراقی نوار مرزی هشدار داده‌اند تا ظرف سه روز خانه‌های خود را تخلیه کنند، اما جبار یاور این ادعا را «یک شایعه» دانست.

اخبار تازه از درگیری در این منطقه پس از آن منتشر می‌شود که به گزارش خبرگزاری های ایران، «یک فرمانده بلندپایه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی» هفته گذشته گفت که ایران به حملات خود برای نابودی این گروه ادامه خواهد داد.

این «فرمانده بلندپایه» که نام او فاش نشده است، مسعود بارزانی، رئیس منطقه خودگردان کردستان عراق، را
متهم کرد که بدون اطلاع دولت مرکزی این کشور ۳۰۰ هزار هکتار زمین در اختیار «گروهک تروریستی پژاک» قرار داده، و هشدار داد که ایران به حملات خود برای نابودی این گروه ادامه خواهد داد.

وی افزوده بود: «مسئولین و به خصوص رئیس اقلیم کردستان به ملت‌های عراق و ایران خیانت کرده و بدون اطلاع دولت مرکزی عراق در تبانی با استکبار، ۳۰۰ هزار هکتار از سرزمین عراق را در اختیار گروهک تروریستی پژاک قرار داده‌است.»

اندکی پس از این اظهارات این مقام نظامی ایران ۱۰ نماینده پارلمان محلی کردستان عراق، جمهوری اسلامی ایران را
متهم کردند که در مناطقی از خاک عراق که پیشتر از سوی نیروهای ایرانی گلوله‌باران شده بود اقدام به ساخت جاده می‌کند.

۱۰ روز پیش از اظهارات مقام نظامی ایرانی مسعود بارزانی، رئیس اقلیم کردستان عراق نیز با انتشار بیانیه‌ای گلوله‌باران مناطق مرزی منطقه کردستان عراق توسط جمهوری اسلامی ایران را محکوم کرد و از تهران خواست که به جای «ایجاد رعب و وحشت»، از طریق «گفت‌وگو» و «راهکارهای عملی» به حل مسائل بپردازد.

مناطق کردستان و آذربایجان غربی ایران در سال‌های اخیر محل درگیری‌های خونین میان نیروهای نظامی و انتظامی ایران با شورشیان کرد بوده‌است که دارای پایگاه‌های نظامی در شمال عراق هستند.

ایران بارها مناطق فعالیت مخالفان مسلح خود در کردستان عراق را گلوله‌باران کرده که این اقدام، اعتراض مقام‌های عراقی را
به دنبال داشته است.

گروه حزب حیات آزاد کردستان، پژاک، شاخه ایرانی حزب کارگران کردستان ترکیه، پ‌کاکا، است که از سوی آنکارا و بسیاری از کشورهای جهان از جمله آمریکا در فهرست گروه‌های تروریستی قرار دارد.
love-iran - ایران - چابهار
بله بله بله از سوی امریکا تحریم شدن اخه نکه اینها سواحل امریکا زندگی میکنن واسه همین تحریم شدن اما خب از جایی که امریکا به اینها کمک نمیکنه اینها خودشون بی سیم و اصلحه میسازن و پول از امریکا تشکر میکنم بابت لطف بزرگ اش به جامعه جهانی اون قسمت خبرنگاری پژاک هم گفته چندین هزار سرباز و توپ و تانک صلاح سنگین به ما حمله کرده ایران فکر کنم دروغ سال 2010 بود مگه جنگ بوده که تانک و چند هزار سرباز اومدن خب یک دفعه میگفت ناو هم اورده بودن اما اب نبود اما تقصبری ندارن اخه متن از قبل نوشته شده هست توسط انگلیس عزیز
یکشنبه 26 تیر 1390

سوییس - سوییس - برن
love-iran - ایران - چابهار . . ساندیس انگور خوشمزه تره یا آلبالووووووو؟.
یکشنبه 26 تیر 1390

karkas - ایران - اصفهان
رادیو فردا : حزب حیات آزاد کردستان، پژاک، که علیه جمهوری اسلامی ایران می جنگد,,,,,,,,,,,,? پس برای تجزیه طلبی نیست؟ به هر حال ننگ بر امریکا انگلیس و..........ننگ بر اخوند جماعت . . خلاصه ننگ به تمام کسانی که بجای تاریخ ساختن ...توش . دوستان ببخشید بد دهنی کردم . در ضمن مرده شور رادیو فردا .
یکشنبه 26 تیر 1390

love-iran - ایران - چابهار
سوییس - سوییس - برن. من رانی میخورم حالا شما پول سفارت که بهت میدن بیشتره یا دلار های امریکا ؟؟؟ از قدیم گفتن حقیقت تلخه و اینکه ایران یکی از بزرگترین کشورهای جهان هست که از اول به وجود امدن اش وطن فروش زیاد داره یکیش هم شما من طرف اخوند نیستم اما طرف شما وطن فروش امریکا پرست و انگلیس دوست هم نیستم
یکشنبه 26 تیر 1390

نادر 48 - ایران - کرمانشاه
love-iran-ایران چابهار.اولآ سال 2010 نیست و 2011 است. دومآ اگر کردستان امده باشی میفهمی چه خبره سومآ اینجا کردستان است و متعلق به کردها تو اشغالگری تو که افکارت بوی ادم کشی می دهد.
یکشنبه 26 تیر 1390

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
زنده و پاینده باد ایران و ایرانی و هر انسانی که برای آزاد بودن با دیکتاتور مقابله میکند.نگباد سران رژیم و مزدوران رژیم آخوندیسم.( پاینده باد کرد و کردستان ) .
یکشنبه 26 تیر 1390

kian ahvaz - ایران - اهواز
سوییس - سوییس _برن دوست عزیز این چاه بهاری از این میسوزه که امریکا سهمیه سالانه جندالله و ایشون رو کم کرده حالا فکر میکنه که پژاک حقشو خورده,, ندیدی میگه رانی میخورم اخه تو اون برهوت سیستان مگه با پول مواد مخدر یا دستمزد عملیات انتحاری بشه ساندیس خورد,,خودش گفت که از اخوندا هم چیزی نمیگیرم ضمنا گفت وطن فروش هم نیست راست میگه ایشون با قاچاق مواد همه چیز وطن رو به باد میده به جز خاکش اونم به تدریج ,,حالا نگرانه که سفارت ایران تو پاکستان سهمشو نداده(چون اینا هم از توبره میخورند هم از اخور)فکر کرده که شما هم بلانسبت جیره خوار هستید مثل خودش.....شاد باشید..
یکشنبه 26 تیر 1390

Royan - آلمان - آلمان
نادر 48 - ایران - کرمانشاه دوست عزیز کردستان یک استان از کشور ایران ا ست و متعلق به ایران و ایرانی است .آخوندا دارند به مقصود میرسند آنها حاضر هستند هرچی بدن که ایران را دوباره در یک جنگ دیگر بندازند امیدوارم که اگه جنگی سر گرفت باعث به درک رفتن بسیجها بشه
دوشنبه 27 تیر 1390

3-5-15-2-17-3-20 - بریتانیا - هودسفیلد
love-iran - ایران - چابهار تو میخوای بگی که از همه چیز خبر داری اما از هیچی خبر نداری ادعا میکنی خیلی عاقلی اما متاسفانه اونجور که فکر میکنی نیستی . من خیلی از کامنتهای تو رو دیدم و خودت رو نخود هر آشی میکونی و خواهشا جو سازی هم نکن خودت میدونی که رژیم آخوندی وقتی میخواد یک دانشجو یا یک شخص سیاسی بدون اسلحه اونم نصف شب وقتی که خواب هستند و میخواند دستگیرشون کنن چهار یا پنج تا ماشین پر میفرستند اونم مسلح تا اون یک نفر را بگیرند پس حدث بزن اگر دولت ایران بخواد 1000 یا 2000 چریک اونم مسلح و تو یه منطقه مرزی رو بخواد دستگیر یا به جنگشون بره باید چندتا سرباز بفرستد؟.و مطمئن باش اگر در اونجا دریا وجود داشت ناوهاشو هم میبرد و اینم بدون که از ترسش دائم داره با هواپیما روستاهای مردم رو بمباران میکنند
دوشنبه 27 تیر 1390

behzad_n - آلمان - فرانکفورت
آقای اصفهانی‌ کاشکی‌ همه مثل کردها بودن، ما داریم چوب شماهارو می‌خوریم ، حالا چه تجزیه طلب چه غیر تجزیه طلب ، من اگه کلاغی به یه نوک به شیشهٔ خونه اینا بزنه طرفدار اون کلاغم ، ....
دوشنبه 27 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
حیوانات وقتیکه محبت ازانسان میبینند.اهلی میشوند.بارهادراین,سایت,,دیده شده که گزارشگرازدوستی دوحیوان عکس تهیه کرده وبه نمایش گذاشته.امازورگویی زیاده طلبی وخودبرتربینی انسانهاکاررابه اینجامیکشاند.نادانی,بشر,,مردمانی راکه هزارانسال باهم زندگی کرده اندرارو درروی هم قرارمیدهد.هردوگروه,ایرانی,,ایا ایران همان بخشی است که همه کارخانجات صنعتی که ازبیت المال خریداری شده ومتمرکزمیشود.??ایا,,ایران,,همان استانهایی هستندکه بودجه سالانه شان هرکدام ,برابرپنج استان همجواراست??لعنت برحاکمان,,نادان وخودخواه,,هم پهلوی,وهم,ملایی,,ومتاسفانه عده ای نادانسته ازانهادفاع میکند.
دوشنبه 27 تیر 1390

anty mola - عراق - اربیل
love-iran ایران -چابهار --- این خاک کردستان گورستان متجاوزان ایران مرتجع . اسلامی افکار پوسیده خواهد شد از طرف دیگر کردستان خاک ملت کرد است و . نه تنها ایران بلکه ترکیه ،سوریه وعراق هم اجازه دخالت در این مرزو بوم را ندارند. روزی خواهد رسید که پوزه همه متجاوزین به خاک سیاه مالیده خواهد شد و . کردستان بزرگ آزاد و پاک از ناپاکان بیگانه وبدور از رنگ وریای دینی سر بلند خواهد بود وآن روز دیر نخواهد بود.............................................................
دوشنبه 27 تیر 1390

Karkas - ایران - اصفهان
بهزاد جان چرا چوب بی عرضه گی هامون را گردن هم بندازیم ، بعد چرا کلاغ ،مگه کم شیر داریم که بریم نوکری کلاغ بکنیم ، اول انقلاب هم این طرز تفکر بود که جمهوری اسلامی امد سر کار، بیشتر مردم با سر تا پای اسلام واخوند مخالفند ولی مخالف ایران یک پارچه نیستند، نتیجه اخلاقی تجزیه طلب جای تو ایران نداره ، ننگ برامریکا اخوند تجزیه طلب بی بی سی و بی وطنهای دیگه  
دوشنبه 27 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
درادامه.اگرماملت واقوام ایرانی میدانستیم که چه کسی بین مافاصله وتفرقه ایجادکرده وجوانان وطن رارو در روی هم قرارداده ومیدهد تایکدیگررابکشند.استخوانهای پوسیده اش راازگوردراورده واتش میزدیم.,,دربین کشته شدگان کسانی وجوددارند که هرکدام هزاران باارزش بیشتری ازان خائن دارند,arshbhdin وسایرین که برتری نژادتان اثبات میشود.این نشان همان اتشی است.که ان خائن واطرافیان,,پان ایرانیسم,,وپان فارسیسم,,روشن کرده اند.هرچند ازشماها گله ای نیست.امابدانید وکمی تامل کنند اقایان ,,مطبوعات چی ها,,که جمعیت ایران راتنها شماتشکیل نداده اید.ومن ازسربازان ونیروهای ,ترک, عرب,بلوچ ,تمنامیکنم دستشان رابه خون هموطنان وبرادران ,کرد,,الوده نکنند.چونکه این جنگ بادشمن نیست.این صدای اعتراض ملتی تحت ستم است.که ,,فاشیزم,,نمیخواست بشنود.وامیدوارم اخرین,درگیری,,باشد.و بوقچی های,,فاشیزم,,به اشتباه خودپی ببرند وحد خودرابشناسند.
دوشنبه 27 تیر 1390

love-iran - ایران - چابهار
anty mola - عراق - اربیل. شما یک سایت خبری ندارید مجبورید بیاید سایت ایرانی ها خفت بکشید و نظر بدید بعد از سربلندی حرف میزنی تو خاورمیانه کردستان عراق بیشترین روسپی رو داره این نشان از وضیعت اقتصادی خوب شما داره و اینکه چکمه امریکایی ها رو واکس میزنید نشان از قدرت و ازادگی شما داره اول یک سایت خبری واسه خودتون بسازید تا برسه به قدرت ..
دوشنبه 27 تیر 1390

amirgabar - ترکیه - استانبول
love-iran - ایران - چابهار به نظرم یا مزدور این اخوندها هستی و یا اصلا از وضع کردستان با خبر نیستی...برو ببین در کردستان چه خبر؟ ببین که سپاه ,بسیج و ارتش رژیم ملاها با چه سلاح و تانگهای در مناطق مختلف کردستان استقرار شده اند که صدای مردم کرد را که فقط ازاد را می خواهند را خفه کنند...پژاک از کسی کمک نمی گیره الا مردم کرد که حاضر هستند برای ازادی و حق و حقوق اولیه شان جان خود را بدهند..
دوشنبه 27 تیر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
سوئیس . برن / توکه فقط یادگرفتی به همه بگی ساندیس خور . حداقل ساندیس مال ایران . ولی توکه شاخه جدا شده از پ ک ک هستی .تو سایت فارسی چه ......
دوشنبه 27 تیر 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
anty mola - عراق - اربیل / ملا جان! خاک ایران متعلق به همه ایرانیان است همانقدر که شیراز متعلق به من است متعلق به هم میهنان کرد و اذری و بلوچ من هم است و همینطور نقاط دیگر ایران متعلق به همه ماست.شما اول در روستای خود مسئله نوکری بارزانی برای صدام و طالبانی برای ایران را حل کنید و روش عشیره ای حکومتی را در کردستان عراق حل کنید بعدا چشم به خاک میهن ما داشته باشید.حکومت فعلی درایران بیشتر عراقی دارد تا ایرانی و این ما هستیم که باید دست شما را از میهنمان کوتاه کنیم.اول دزدیهای میلیاردی رئیس عشیره و سفرهای اروپا و حسابهای بانکی را افشا کنید و دست از کشتن همدیگر بردارید و بقولی اول ناموس خود را بچسبید بعدا برای دیگران نقش مادر بازی کنید.
دوشنبه 27 تیر 1390

love-iran - ایران - چابهار
amirgabar - ترکیه - استانبول. بله بله بله ازادی میخوان پس دیگه چی میخوان نمیدونم دولت یک مموتی هست مگه چرا این بلا ها سر ترک های ایران نمیاد یا لر ها یا ترکمن ها فقط با کردها بده چه جالب واسه ازادی بمب گذاری میکنن ادم میکشن اینم یک مدله با روحیه لطیف اصلا واسم مهم نیست چی میشه نه واسه من بلکه واسه همه ایران به شما چهار تا باج جور ایرانی نمیگن همشون رو باید اتیش بزنن این پژاک ها رو فعلا که تو سوراخ موشن
دوشنبه 27 تیر 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
h.k - دانمارک - اودا / با انکه بارها خواهش کردم کامنتت را برای تصحیح به یکنفر ایرانی بدهی اینکار را نمیکنی و همه را با نقطه ویرگولهایت می ازاری.من حدس میزنم که میخواهی نقش یک حامی مردم کرد را بازی کنی که فقط باعث خنده میشوی.جنایتهای پاسداران در کردستان با پان ترکان شیعه پیوند یافته و عربده های فدرالی قدرت طلبان نمیتواند از ابعاد ان بکاهد.تو که عددی نیستی ولی انها که برای کسب مقام به نوکری اعضای کنگره پرداخته یا انها که با قاتلان مردم کرد اتحادیه تشکیل میدهند در دنیای اگاه امروز دیر یا زود رسوا میشوند
دوشنبه 27 تیر 1390

benjamin86 - استرالیا - ملبورن
کردها درسته که از نژاد آریایی به حساب میان ولی دلیل نمیشه که کشورشون ایران باشه ؟ اگه به اینه که مادها قبل هخامنشیها بودن و پس همون ایران هم مال ما کردهاست ؟ اما این اصلا دلیل منطقی نیست که بخواهیم خیال بافی کنیم بگیم چون 2500 سال پیش فلانی 2 تیکه زمین گرفته پس مال ماست. در ضمن کردها یکی از پر جمعیت ترین اقوامی هستند که سرزمینشون رو به چند قسمت تقسیم کردند و جمعیتی در حدود 40 ملیون نفر رو دارا میباشند. هر کشوری یا هر قومی خوب و بد داره پس سعی نکنید بگید که ایرانی هستید و بهترین چون اگر غیرت داشتید هر چی نباشه از دختری دفاع میکردید که بی پناه وسط خیابون بهش گیر میدن و میبرنش چه میدونم زندان یا حالا هر کجا .
دوشنبه 27 تیر 1390

benjamin86 - استرالیا - ملبورن
love-iran - ایران - چابهار ببین فعلا شما بجا اینکه پا برهنه بیفتی وسط میدون گاز بدی به این و اون گیر بدی برو تکلیف اون عمامه به سرای رو که وسط روز روشن خواهر مادر مردم رو میارن جلوشون رو روشن کن بعد بیا امار روسپیگری و چه میدونم چیزای دیگه بده . در ضمن کردستان یک کشور جداگانه خواهد بود اگه نه از اون کله نخودیت بپرس چطوری میشه که توی 5 کشور مختلف از یه قوم باشن ؟؟؟ کردستان ایران ؟ کردستان عراق ؟ کردستان ترکیه ؟ کردستان سوریه ؟ و بخشی در آذربایجان که نخجوان خونده میشه ؟
دوشنبه 27 تیر 1390

love-iran - ایران - چابهار
benjamin86 - استرالیا - ملبورن با این حساب عرب های ایران رو هم باید جدا کنیم چون از اهواز تا افریقا عرب هستن و بلوچهای ایران چون از سیستان تا افغانستان و بلوچستان بلوچ داریم و حتی خراسان و اینکه خب ترکمن هم که بدیم به قرقیزستان برو وطن فروش خجالت بکش کردی در دنیا وجود نداره بجز کرد ایران نمیدونم کرد عراق و اینها تازه 10 روزه سرو کلشون پیدا شده مثل توی وطن فروش که واسه جلب توجه چرت مینویسی
دوشنبه 27 تیر 1390

benjamin86 - استرالیا - ملبورن
و در آخر , برای اونهای که خودشون رو از همه بهتر میدونن . درسته ما کورد هستیم و اهل کوردستان , پرچم کوردستان ما هنوز هم که هنوز نشان نوروز رو داره ولی یه نگاه به پرچم خودتون بندازید بعد بیایید ایرانم وطنم وطنم کنید . خوشا غیرت کورد بودن که از سرزمینم دفاع میکنم و مردن برام بهتره تا ببینم که چطوری کشته شدن یه دختر و یا تجاوز به یه پسر رو از تو اخبار ببینم , مردن برام بهتره تا شعار بدم و عمل نکنم , شما هم بجا اینکه ضد کوردها باشید یکم از غیرت ما یاد بگیرید بلکه هر چی نباشه بشه به شما گفت آریایی , در ضمن یه فکری هم به فکر زبونتون کنید همش عربیه :)
دوشنبه 27 تیر 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
benjamin86 - استرالیا - ملبورن / کردستان استرالیا را فراموش کردی!! یارو را توی ده راه نمیدادند سراغ خونه کدخدا را میگرفت.انسانهایی که عقل داشته باشند واقعیتها را میبینند.دنیای امروز دنیای ارتباط است و دنیا در جستجوی یافتن مشترکات است این دعواهای عشیره ای و بین دهات مال قدیم است.سعی نکن هم میهنان کرد مارا با نوکران جمهوری اسلامی درعراق یعنی طالبانی جمع بزنی.حالا که تو ملبورن راهت داده اند برو بجای این مزخرفات یک شغلی حرفه هنری علمی بیاموز و لااقل برای خانواده ات سودمند باش.
دوشنبه 27 تیر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
به نظر من دولت باید کرستان را از ایران جدا کنه و دور محدود را سیم خاردار به طول 20متر و به عرض 20ومتر بکشه . که هم ما راضی باشیم و هم کردها .حداقل از این جمعیت اطراف تهران کاسته بشه .
سه‌شنبه 28 تیر 1390

anty mola - عراق - اربیل
love -iran-چاه- ... برای بیخبریت یعنی شما از تجاوزات بیست سی . نفری و ازآمار زنان ودختران فراری یا خیابانی پایتخت اسلامی ایران وان همه دزدی ،جنایت فساد وفحشا ومخدرات و...... بی اگاهی که چسپیدی به روسپیهای کردستان .به سر نامبارک شما قسم این ایرانی که ازان دم میزنی. ازطرف جنوب عربها ،در شرق بلوچها ،شمال ترکمن ها ،شمال غربی آذریها و در. غرب از طرف کردها تکه پاره خواهد شداما سریع کویر لوت ونمک رو بچسپ که اون را از دست ندی چون علی میماند وحوضش ،آینده ایران اسلامی همین است. که برای شما دوست ساندیسی شرحی مختصر داده شد....................
سه‌شنبه 28 تیر 1390

parsi_persia - ایران - تهران
benjamin86 - استرالیا - ملبورن، داری تند میری هموطن، اول از همه ایران و ایرانی زنده باد از هر قوم و نژادی که باشن، دوم اینکه ننگ بر جدایی طلب و ایران ستیز بازم از هر قوم و نژادی که باشه. کرد و آذری و عرب و ترکمن و.. همه جا داریم. این دلیل نمیشه همینطوری تقسیم بندی کنیم. تو انگلستانم کرد داریم، حتما اونجا هم منطقه ای به اسم کردستان انگلستان داره؟ به قول خودت کرد سوریه تو سوریه زندگی میکنه از کجا میدونی تفکراتش مثل توئه؟ یا تو همین ایران خودمون کرمانشاه و سنندج، این خط کش گذاشتنا خوب نیست. بله به خیلیا ظلم شده، فقط کردا نیستن، هموطنای آذریمون که دل پر تری دارن، به همین خاطر هستش که به آذربایجان و ترکیه تعصب دارن، و همین باعث چند دستگی بین همه ایرانیا میشه. ناخوداگاه همدیگه رو از هم جدا میبینن. به امید اتحاد...
سه‌شنبه 28 تیر 1390

love-iran - ایران - چابهار
anty mola - عراق - اربیل. به سایت پنبه دانه رجوع کنید برو خدا روزیت رو جای دیگه بده بازم میگم اینقدر دم از شجاعت قدرت میزنی چرا میای اینجا سایت تمام ایرانی و خفت میکشی تا یک نظر بدی شورشی خوشم میاد داری میسوزی که بازم میای اینجا جواب میدی
سه‌شنبه 28 تیر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
anti mollaخیلی عشق میکنی. به سایت فارسها و ایرانیان واردمیشی .?خوب ما انسانهای با فرهنگی هستبم . بدبخت بیچاره هایی مثل تورا خراب نمیکنیم.برای شماهاهمون صدام خوب بود .
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
anti mllaشماها فقط خارج برای ایران دردسر و بیسوادی واضافه بارهستید . امید وارم که از ایران جدا شوید . ودیگر پاسپوت ایرانی در خواست نکنبد....
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.