رضازاده: به من حسادت می کنند!


رضازاده: به من حسادت می کنند!

حسین رضا زاده می گوید این درست نیست که فقط بعد از قهرمانی ها، به آنها تبریک بگویند.

حسین رضازاده، رئیس فدراسیون وزنه برداری بعد از قهرمانی تیم ملی جوانان ما در بازی های مالزی در گفت و گویی با خبرآنلاین، از این موفقیت بزرگ برای فدراسیونش سخن می گوید

باورش سخت بود که تیم ملی با این اختلاف قهرمان شود.
البته ما چون در این مدت تمام هدف مان موفقیت بود و اردوهای مان را به طور مرتب برگزار می کردیم ، هدف مان این مقامی بود که به دست آوردیم. خودتان می دانید در دو سال اخیر انتقادهای زیادی از فدراسیون ما انجام گرفت ولی سعی کردم بی توجه به این حرف ها ، کارم را انجام بدهم و خوشحالم که این موفقیت را بدست آوردیم.

درخشش بچه های سبک وزن تان شگفت انگیز بود.
واقعا همین طور است که می گویید. در سبک وزن ، خودم برایم جالب بود که مجید عسگری این قدر خوب در کمتر از 6 ماه پیشرفت کرده است . اینکه در یکضرب 125 کیلوگرم را بالای سر برد و در دو ضرب به وزنه 150 رسید که قبل از این محمد نصیری آن را زده بود یک موفقیت بزرگ بود یا سجاد بهروزی در 69 کیلو گرم خیلی خوب کار کرد و توانست امیدوارمان کند. من فکر می کنم این موفقیت حاصل تلاش بچه ها و مربی خوب شان ، کورش باقری است که شبانه روز تلاش کردند.

خودتان اگر قرار باشد یک ستاره برای تیم انتخاب کنید ، چه کسی را می گویید؟
از نظر من همه شان خوب بودند. ما 8 نفر را به این بازی ها فرستادیم و 6 نفرمان روی سکو رفتند. این خیلی برای مان خوب بود. راستش کیانوش چون نزدیک ترین رکوردها به رکورد جهانی را داشت ، ستاره مسابقات شد اما باقی تیم هم خیلی خوب بودند. هم محمدپور ، هم عسگری و هم مولایی . این یک افتخار برای وزنه برداری ایران و آسیا است که در هر سه رده سنی ، قوی ترین مرد دنیا از ماست. الان در نوجوانان ، کاظمی نژاد بهترین است . در جوانان ، مولایی قهرمان دنیاست و در بزرگسالان هم بهداد سلیمی.

این تیم چقدر پاک بود؟
از روز اول که آمدم گفتم، قبل از هر چیز سعی می کنیم تا اتفاقات تلخ قبلی تکرار نشود چون روی ما زوم کردند و این بار هم بچه ها پاک بودند و این برای ما یک افتخار است.

در ماه هایی که ورزش کشور با مشکلات شدید مالی روبرو بود ، چطور توانستید تیم را آماده نگه دارید؟
تمام این اتفاق با کمک دوستان خوب مان بود که خارج از مجموعه ورزش ما را یاری کردند. مثلا استاندار کرمانشاه یا شرکت لاستیک بارز کرمان و یک پتروشیمی در ماهشهر هزینه های سه دوره اردوی این تیم را دادند تا برنامه های تمرینی مان با وقفه روبرو نشود . راستش تنها وزارت ورزش نمی تواند سبب موفقیت تیم های ورزشی شود و باید همه به ورزش کمک کنند. همان طور که بعد از قهرمانی ها خوشحالی اش برای همه می ماند ، باید برای رسیدن به موفقیت از قبل برنامه ریزی کنند.

مسابقات قهرمانی جهان در پیش است. کورش باقری می گوید اگر حمایت شوید حتی قهرمانی دور از دسترس نیست.
قهرمانی جهان بزرگسالان کار خیلی سختی است و ما تا حالا هیچ وقت انجامش ندادیم. ولی اگر خوب کار کنیم، از تیم حمایت شود، بچه های مان توانش را دارند. فعلا اما هدف اصلی مان رسیدن به 6 سهمیه کامل المپیک از این بازی هاست. اگر در جمع 6 تیم اول باشیم، این اتفاق می افتد.

آقای مرادی در مصاحبه ای از شما انتقاد کرده که گذاشتید یک اسرائیلی رای به محرومیت سعید علی حسینی بدهد.
آقای مرادی که دبیرکل کنفدراسیون آسیا هستند، خودشان برای سعید چه کاری انجام داده اند که به ما می گویند. ما برای آن پرونده وکیل گرفتیم و این سیمون باراک عضو کمیته پزشکی جهانی است. رای علی حسینی اما در هیات رئیسه صادر شده و راهی هم نداشتیم. ما شکایت کردیم و آنها باید بررسی می کردند. تازه آنها با کسی تعارف ندارند و قهرمان المپیک پکن از لیتوانی در دسته 105 کیلوگرم را هم همین چند ماه قبل محروم کردند. برای او هم یک صهیونیست رای داده؟

یعنی شما مشکلی با سعید ندارید؟ این شایعات...
این حرف ها را مگر کم زدند. این هایی که می خواهند من را مقصر نشان بدهند به موفقیت هایم حسادت می کنند اما خدا خودش می داند باید چه کسی را بالا نگه دارد. من همین حالا 220 میلیون تومان برای وکلای ایرانی و خارجی سعید هزینه کردم! از خدایم هست که در دادگاه بین المللی ورزش ، او بخشیده شود چون اگر این حکم صادر شود ، ما صاحب دو سنگین وزن استثنایی یعنی سعید و بهداد می شویم که افتخارات شان برای من می ماند. پس چرا باید از موفقیت این ها ناراحت باشم؟

dara20 - ایران - تهران
به هیکل بشکه ای یا مزدوریت به کدام یک حسادت میورزند?
شنبه 25 تیر 1390

مهران خان - ایران - تهران
بترک بابا ، بولداگ در بیت رهبری
شنبه 25 تیر 1390

punisher - ایران - شیراز
آخه اوشکول کی بتو حسادت میکنه / پاچه خار ....!
شنبه 25 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
از بس که خوش تیپ و خوش اندام و خوش فکری که همه مادران میخواهند ترا داماد بگیرنند ! یک اسپند خودتو دود بگیر .
شنبه 25 تیر 1390

hameshehbahar - انگلستان - لندن
به هیکل نازت یا مغز متفکرت!!!
شنبه 25 تیر 1390

parviz1 - انگلستان - کترینگ
برو خیکی بی اصل و نسب.تو حسینی نابود کردی.اون میتوانست قهرمان جهان شود البته با اختلاف بسیار زیاد.ولی چون خود فروخته نبود نابودش کردی.قهرمان ملی ایران حسینی هست نه خیک ته سوراخ .
شنبه 25 تیر 1390

ghafas - ایران - مشهد
به بشکه چرک دستمال کشت یا مغز فندقی ولایت مالت ؟!!! خفه بمیر گاومیش دنبه
شنبه 25 تیر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
حالم ازش بهم میخوره بچه غول
شنبه 25 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
تو کی هستی که بهت حسادت کنند مرتیکه بی شخصیت دستمال دست به دامان ابولفضل شو تا چشم نخوری ابله
شنبه 25 تیر 1390

jengir - کره - سئول
حسین رضا زاده کاشکی همون موقع که بهت پیشنهاد پول کردن همون رو قبول میکردی و میرفتی اقلا الان پیش مردم ایران عزیز تر بودی تا اینکه به ملتت پشت کنی و بری تو اغوش مکنده خون ملت? ولی این زورگو ها بزودی میرن و تو میمونی و حساب کتابت با این مردم ستمدیده...........اره کوپولی.
یکشنبه 26 تیر 1390

hovakhshatare - ایران - تهران
جناب بشکه فرموده‌اند که بچه‌ها پاک بودند و این برای ما یک افتخاره!! آخه گاگول طبیعیش اینه که کسی دوپینگی نباشه، اگه کسی دوپینگ بکنه کار زشتی کرده ولی اگه دوپینگ نکنه شاهکار نکرده که افتخار داشته باشه! مثل اینه که مربی یه تیم بگه بچه‌های ما هیچکدوم دزد و قاتل نیستند و این برای ما افتخاره!
یکشنبه 26 تیر 1390

ghazgholang - انگلستان - لندن
من نمىدونم چرا وقتى اینو میبینم یاد فلفل دلمه میافتم. مرتیکه قلمبه...! گامبو، بادمجون، بشکه، خرس ، غلطک، در قورى، بامبو جامبو، گرد، دایره،بادکنک، بالن، تانکر.
یکشنبه 26 تیر 1390

siamaktg - ایران - تهران
ghazgholang - انگلستان - لندن .. این کجاش بادکنکه .. بالن فقط ماله شکمشه .. دستمال به دست
یکشنبه 26 تیر 1390

seiied - ایران - یزد
خاک برسراونی که بخاد به تو آشغال حسادت بکنه
یکشنبه 26 تیر 1390

a.ahooraei - المان - کلن
مگه بیش از اینهم میشه از این گوریل بی مغزی که ....هم از امامش ابوالفضل طلب کمک میکنه، انتظار داشت!
یکشنبه 26 تیر 1390

marsel - ایران - تهران
ببند بابا تاپاله ی قاب دستمال!
یکشنبه 26 تیر 1390

$persian$ - ایران - تهران
خوشم میاد هرچیم قهرمان شدی چون پهلوان نشدی همه ازت بدشون میاد
سه‌شنبه 28 تیر 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
حالاخوبه به حسادت اکتفا کرده, نمیگه عبادت.
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.