مرد طلافروش در تله مرگ ۳ سارق


مرد طلافروش در تله مرگ 3 سارق

3 مرد که برای تصاحب اموال مرد طلافروش، او را به بهانه فروش طلا به خانه‌ای در شهرستان جوانرود از توابع استان کرمانشاه کشانده و کشته بودند، دستگیر شدند.متهمان در بازجویی‌ها اعتراف کردند بعد از قتل مرد طلافروش، جسد وی را درون دره‌ای در اطراف روستای سفیدبرگ انداخته بودند تا از سوی پلیس شناسایی نشوند.

به گزارش «جام‌جم»، رسیدگی به این پرونده هنگامی در دستور کار پلیس جنایی آگاهی جوانرود در استان کرمانشاه قرار گرفت که هفته گذشته مردی با مراجعه به پلیس از گم شدن پدرش خبر داد. با تحقیق از شاکی، معلوم شد پدر وی یک طلافروش بوده و برای رفتن به مغازه‌اش خانه را ترک کرده و دیگر بازنگشته است. با تشکیل پرونده قضایی در این زمینه، تحقیقات و جستجو برای یافتن طلافروش گمشده آغاز شد.

3 روز بعد از این حادثه مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی‌110 تماس گرفت و از کشف جسد مردی میانسال درون دره‌ای در اطراف روستای سفیدبرگ در 20 کیلومتری جوانرود خبر داد.

کشف جسد مرد طلافروش از درون دره

کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی با هماهنگی قضایی به محل فوق اعزام شدند و با کمک ماموران آتش‌نشانی، جسد را از درون دره بیرون آوردند.

در بررسی از جسد معلوم شد وی با ضربه‌های چاقو کشته شده و آثار طناب روی گردن وی دیده می‌شود. به این ترتیب، جسد طلافروش به پزشکی قانونی انتقال یافت. در حالی که تحقیقات در این زمینه ادامه داشت، ماموران اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می‌داد مقتول روز حادثه با سوار شدن به یک خودرو به خانه زنی در مرکز شهر رفته است.

با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

ماموران روز سه‌شنبه ـ 21 تیرماه ـ عازم خانه زن جوان شدند و وی را به عنوان تنها مظنون پرونده دستگیر کردند.

قاضی خسروآبادی، رئیس دادگستری شهرستان جوانرود در این زمینه به خبرنگار ما گفت: در بازجویی از این زن، وی ادعا کرد از مرگ طلافروش خبری نداشته و فقط می‌دانسته برادرش ـ بختیار ـ با وی قرار ملاقات دارد. این زن به ماموران گفت که با اطلاع از این قرارملاقات، با اصرار برادرش به همراه فرزندانش خانه را ترک کرده و به منزل پدری‌اش رفته بود.

خسروآبادی افزود: در مرحله بعدی تحقیقات معلوم شد پس از بازگشت زن جوان و فرزندانش به خانه، خبری از برادرش نبوده و وی به طرز مرموزی ناپدید شده است. با اطلاعات به دست آمده از زن جوان، برادرش تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و چند ساعت بعد در خانه‌ای در حومه شهر دستگیر شد.

رد پای برادر در جنایت

رئیس دادگستری جوانرود تصریح کرد: با دستگیری متهم و تحقیق از وی معلوم شد، با اطلاعاتی که وی از وضعیت مالی مرد طلافروش داشته است، با وی تماس گرفته و به بهانه فروش طلا، او را به خانه خواهرش دعوت کرده است. متهم با این ادعا که 2 نفر از دوستانش قصد فروش طلا به وی را دارند، با آنها تماس گرفته و همدستانش را نیز به خانه خواهرش دعوت کرده بود.

رئیس دادگستری جوانرود اذعان کرد: در مرحله بعدی تحقیقات از متهم مشخص شد، با ملحق شدن آن دو متهم دیگر، آنها مرد طلافروش را کتک زده و قصد داشتند به زور کلید مغازه طلافروشی را از وی بگیرند که مرد طلافروش با آنها مقابله می‌کند.3 مرد مهاجم در پی درگیری با طلافروش، وی را با ضربه‌های چاقو زخمی و سپس به قتل می‌رسانند.

وی افزود: متهمان پس از جنایت با سرقت پول‌های مقتول، جسد وی را درون خودرویی انداخته و با انتقال به درون دره‌ای در ارتفاعات روستای سفیدبرگ، به مغازه مقتول رفته و قصد سرقت طلاها را داشته‌اند که با به صدا درآمدن زنگ خطر مغازه، بی‌آنکه سرقتی انجام دهند، از محل متواری می‌شوند.

قاضی خسروآبادی تصریح کرد: در پی اعتراف متهم، 2 همدست وی تحت تعقیب قرار گرفتند و روز گذشته در اندیمشک و کرمانشاه دستگیر شدند و به همدستی با دیگر متهم پرونده اعتراف کردند.

بنابراین گزارش، 3 متهم پرونده با قرار قانونی در بازداشت به سر می‌برند. تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

Shamamai - ایران - کوردستان
مرد طلافروش عبداله ویسی نام دارد ، زن جوان هم شکوفه نام دارد بیماری سرطان سینه هم دارد و به بهانه خرید عتیقه او را به خانه بردن ،جسدش رو در حاشیه شهر نزدیک به روستای قلیچان پیدا کردن نه در سفید برگ
شنبه 25 تیر 1390

مرگ بر اسرائیل - ایران - ایذه
عجب بکش بکشی، شده عینهو تکزاس.فقط یه لورور کم دارن.
شنبه 25 تیر 1390

shahab46 - المان - هانوفر
به لطف اسلام ناب محمدی ایران شده بهشت دزدان و چاقو کشان بر روح خمینی هندی زاده لعنت.
شنبه 25 تیر 1390

Royan - آلمان - آلمان
مرگ بر اسرائیل - ایران - ایذه عین تگزاس ؟ تو آمریکا اکثریت اسلحه دارند که اگر تو ایران چنین بود تبدیل میشد به میدان جنگ , آمریکا انقدر قانون و پلیس نیرومند است که با این چیزها بندرت مواجه میشوی در ضمن حدود 400 میلیون جمعیت از انواع و اقسام اقوام و کشورهای مختلف با فرهنگ و رسوم و آداب مختلف داره و این چند سالی که من اینجا زندگی میکنم یه دعوای لفظی ندیدم و هرکسی حقوق دیگری را رعایت میکنه ای کاش یه روزی ایران مثل آمریکا بشه . تو خوابت هم نمیبینی که اینقدر راحت زندگی کنی.
شنبه 25 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.