اجرای طرح امنیت اخلاقی

اجرای طرح امنیت اخلاقی

خبرگزاری مهر : اجرای طرح امنیت اخلاقی در شهر تهران توسط نیروی انتظامی همچنان در مناطق مختلف شهر تهران پیگیری می شود.

ParsaUK - انگلستان - منچستر
اسلام ناب محمدی هنوز نشده. اسلام یعنی ضد زن, انسانیت و ازادی حقوق بشر. اگر محمد عرب حاکم بود زن حق خروج از اندرونی نداشت بدون اجازه و حضور مرد. ایا زمان ان نرسیده که کتاب تاریخ را مطالعه کنیم!???
جمعه 24 تیر 1390

pooneh_nl - هلند - رتردام
ای خاک همون ایران بر سرتون ...
جمعه 24 تیر 1390

miss dorna - امارات متحده عربی - دبی
این عکس اخری حقشه ,چه وضعشه?
جمعه 24 تیر 1390

bardia.kaviani - سوییس - زوریخ
همین مردم رو دوباره ول کنید دنبال یکی مث خمینی میدوند
جمعه 24 تیر 1390

zhila-geo - ایران - تهران
خدا لعنت کنه مردم خودمون رو که غیرت ندارند هر بلایی سرمون بیاد حقمونه می بینید چه راحت حرف دو تا کفتار عقده ای رو گوش می دن.
جمعه 24 تیر 1390

dannni - سوئد - استکهلم
ایران= زندان زنان
جمعه 24 تیر 1390

inchon - کره - سئول
اسلام در خطر است. دینی که با لباس خانمها به خطر می افتد بهتر است نباشد.
جمعه 24 تیر 1390

shayaan - آلمان - کلن
خدا لعنت کنه رضا قلدر رو که همه تحجر گریها و عقده بازیها امروز نتیجه کشف حجاب و زورگویهای دیروز اونه.....
جمعه 24 تیر 1390

گوش آزاد - ایران - تهران
اون عکسای سومی و چهارمی از پایین رو ببینین . زنیکهء نسناس . میخواد با چشاش طرف رو تیکه پاره کنه . من از همینجا بوی تنِ لشش رو حس می کنم.....نش می سوزه که چرا به خوشگلیِ این خانمها نیست ...
جمعه 24 تیر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
خوب خدا رو شکر مشکلات کشور با اجرای این طرح حل خواهد شد..!!! به روز ما چی اومده ای خدااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
جمعه 24 تیر 1390

romano - ایران - تهران
عکس 10 همی اون فاطی کماندو پشتی مچ دست خودش بالا رفته. جالبه تو عکس 14 هم داره به مچ دختره گیر میده. هر چقدر دنیا برای فاطی کماندوهای دهه 60 و 70 آباد شد برای اینام میشه تازه اینها که ته سفره رسیدن. هه هه عجب عجب
جمعه 24 تیر 1390

Royan - المان - المان
مثل کفتار و سگهای وحشی دسته جمعی حمله میکنند. خوشم میاد از خانمها که هرطوری دوست دارند لباس میپوشند و خیلی هم با تمام این محدویت ها خوش تیپ هستند. اون زنیکه چادری عکس 16 قیافه اش مثل خرمگس میمونه با او عینکی که زده.
جمعه 24 تیر 1390

Royan - المان - المان
من جای مردم باشم لامپ را خالی میکنم توش جیش بچه ام را میریزم درش و سفت میکنم میذارم تو کیفم هرجا که این آشغالها دور یه نفر جمع شده باشند همه با هم لامپها پرت کنید طرف ماشینوشون سر تا پا شون که به جیش کشیده شد مجبور میشوند برن غسل طهارت بکنند. اگه هم کسی را به این خاطر گرفتن بگید میخواستم بزنم به خانم بد حجاب خورد به شما تقیه کنید دروغ مصلحت آمیز بگید حلال است.
جمعه 24 تیر 1390

zakarta - ایران - ایران
خدایا ، where r u?!!
جمعه 24 تیر 1390

Shamamai - ایران - کوردستان
برای نبود آزادی سلیقه و حریم شخصی، واقعا متاسفم
جمعه 24 تیر 1390

فضول معرکه - کانادا - ونکور
متاسفم.ائن جمله ازکیست? یعنی واقعا مشکل مردم ما موی جوونهائ ما?مشکل مردم ما طرز لباس پوشیدن جوونهای ماست?
جمعه 24 تیر 1390

neda2oo7 - ایران - شیراز
واقعا شرم آوره . مردم کشورهای دیگه به فکر پیشرفت و موفقیت هستند. در ایران تازه به فکر افتادند مثل طالبان به سر زنان لچک و روبنده بندازند. ماشینهایی که شیشه دودی دارند رو هم توقیف می کنند. من این خانمای چادر به سر رو کاملا میشناسم یکی از عقده ای ترین زنان دنیا هستند. عقده حقارت جنسی و عاطفی. ببینید به اون دختربچه هم گیر دادند لابد پر و پاچه یه دختر کوچولو هم اینها رو تحریک میکنه!
جمعه 24 تیر 1390

samuk66 - لندن - لندن
مردم ایران تو بی عرضهگی .ترسو بودن.. نفر اولا تو دنیا
جمعه 24 تیر 1390

jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ
ولله چی عرض کنیم فقط میتونم بگم خیلی متاسفم همین
جمعه 24 تیر 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
همین کار ها و برخورد های بی شرمانه با ملت ایران است که محتوا و مفهوم دین و فرقه شیعه ،فرهنگ و سنت امروز ایرانی را تعریف و تعیین میکند . ملتی که حتا اجازه انتخاب رنگ و مدل لباس خودش را نداشته باشد و یا اجازه داشتن سیستم و ریس جمهور منتخب خود را از دست داده باشد هرگز نمیتواند و نمیخواهد ایران را وطن واقعی خود قبول کند . امروز این ایران حتا با امارات هم وارد جنگ شود ،بازنده خواهد بود چونکه ملت ایران تخریب و تحقیر شده . متوجه میشوید دوستان چه کسانی و چگونه برای بیگانه گان و غریبه ها مشغول از بین بردن ابرو و غرورو ملی هستند ؟ با یورش و حمله هر قدرت خارجی به ایران ، امید به نجات ایران تقریبا به صفر میرسد و کشورمان اشغال میشود .در واقع طرز فکر هایی همچون خامنه ای ،مصباح یزدی ، اقایان منتظر امام زمان ، سربازان خل نام ، jafar .malang / گوشت کوب .ایران .تهران / YAS ABI / درود بر اسراییل .ایران .ایذه و بقیه...هستند که ایران را آماده میکنند که سر وقت به غیر ایرانیان تقدیمش کنند.
جمعه 24 تیر 1390

majid63 - فرانسه - پاریس
به این کارها می خواهند مشغول کنند ! کاری غیر از اذیت کردن به مردم ندارد . سادیسم اخوندی نامشون هست . یا بیکار و دووله.
جمعه 24 تیر 1390

مرگ بر اسرائیل - ایران - ایذه
درود بر نیروی انتظامی،این فساد رو که خاتمی باعثش بود ریشه کن کنید.میگن یه دیوونه یه سنگ میندازه تو چاه که صد تا عاقل نمیتونن درش بیارن.حالا خاتمی ر ی د ه ،احمدی نژاد بیچاره باید جمعش کنه.
جمعه 24 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
مانند زمان جنگ جهانی دوم که فاشیستها, یهودیها را در خیابان و شهرها شناسایی و انها را روانه زندان و کوره ادمسوزی میکردند, حالا نوبت شیرزنان ایرانی شده که روانه زندان و کوره تربیت سازی میشوند ! وای بر ما و فرهنگ ما .
جمعه 24 تیر 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
تمامی شهر نویی ها حالا شدن فاطی کماندو قیافه هاشونو ببینید نکبت از سر و کله اون میباره عقده ای های شهر نویی اینها همانهایی هستند که شبها کنار اتوبان های تهران کاسبی میکنند٬ ادم حسابی که نمیره واسه این خر مقدسها کار کنه
جمعه 24 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
تازی زاده های شهوت ران فاسد که با دیدن موی زن حالتان دگرگون میشود. ننگ بر شما. ننگ بر این حکومت نفهم و نادان و پس افتاده و قرون وسطایی. این زنهای زشت و نکبت بسیجی را در خیابانها رها کرده اند پر و پاچه زنان ایرانی را بگیرند. ننگ بر آن کفن سیاه بر سرتان!
جمعه 24 تیر 1390

kian ahvaz - ایران - اهواز
اینا دیگه کین خدایا....خودشون هم فهمیدن که مردم با هر وسیله ای دست به نافرمانی مدنی میزنند و این نوع لباس پوشیدن ها هم یه نوع دهن کجی به حکومت و اصل باطل و نامشروع ولایت قبیح و ولی خر مسلمین صیدعلی اقاست....
جمعه 24 تیر 1390

ben 15 munich - المان - مونیخ
وای خدایا باز یه مشت عقده ای افتادن بجان مردم من هروقت این صحنه ها رو میبینم بعد از 26 سال باز خونم بجوش میاد اخه از ما مردهای ایرانی بیغرتر تو دنیا پیدا نمیشه اگه کسی بتون جلو این سادیست های اسلامی را بگیره این شیر زنهای ایرانیست مرگ و ننگ بر این مزدوران کثیف و تروریست های فاشیست.مرگ بر خامنه ای و دارو دسته اش.
جمعه 24 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
ما در این عکسها شاهد زشتی برضد زیبایی ! شاهد بیشعوری برضد عاقلی ! شاهد خفقان برضد ازادی ! شاهد افسردگی برضد شادی ! شاهد تظاهر برضد خود بودن هستیم ! این فاطی ساندیسی ها قصد دارند انها را بر طبق شعور Yas Abi روانه روسیه میکنند, زیرا انها عقده ای هستند https://iranianuk.com/article.php?id=65314 .
جمعه 24 تیر 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
miss dorna - امارات متحده عربی - دبی. خیلی گناه داری. امیدوارم زودتر حالت خوب بشه.
جمعه 24 تیر 1390

piade - ایران - تهران
فقط حسادت و بخل .
جمعه 24 تیر 1390

ali kimiai - کوبا - هاوانا
همه بائد بئ حجاب بیاند بیرون.رژئم قدرت جمعاورئ صد هزارئ را ندارد و جا خواهدزد. به همه اطلاع بدئد
جمعه 24 تیر 1390

ghorobe sabalan - انگلستان - لندن
تو روحت خمینی, چه بلایی سر این مملکت اوردی.
جمعه 24 تیر 1390

Arian1 - ایران - ابادان
وقتی که یک مذهب شیطانی و عده ایی شیطان صفت و خون اشام بر کشور اریایی پدرانمان چنگ انداخته اند هیچ کس وهیچ چیزی از شر انها در امان نخواهد ماند. انگاری تمام هدف این جلادان و شیاطین اسلامی نابودی ایران وایرانی است. لعنت ونفرین ابدی بر دین واعتقاد انها وبر چمهوری اسلامی انها و رهبر شان خامنه ایی جلاد. جاوید باد ایران
جمعه 24 تیر 1390

alexxx - اتریش - وین
موضوع نه حجابه نه اسلامه نه زنه و نه..... موضوع فقط دهنه و افسار امت رو سفت گرفتنه. عرصه رو بر مردم تنگ کردنه که کسی حتی جرعت به فکر کردن راجع به مخالفت و حرکت سیاسی بکنه. ولی این فشارها از حد که بگزره نتیجه اش انفجار مردمه. حالا اون حد کجاست? بستگی به غیرت همگانی داره.
جمعه 24 تیر 1390

reza70 - سوئد - استکهلم
دوستتان دارم بانوان غیور ایرانی . همتون گل هستید درود به شرفتان
جمعه 24 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
shayaan - آلمان - کلن. ???جهنم امروز گناه عنقلابیون چون توست نه گناه رضا شاه /یک عنقلاب احمقانه کردید دستمال یزدی برای خمینی پست فطرت پهن کردید //حال کشف حجاب شد گناه رضا شاه??????????تو که یک عنقلابی هستی دست برادر دینیت خل و چل از ایذه را بگیر نماز بخوان/سنگ پای قزوین/
جمعه 24 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
ایا نباید صدای اعتراض شیرزنان ایرانی از طریق نمادهای ایرانی که برای " مدت کوتاهی " که شده که سرنوشت و زندگی به انان اهدا کرده, و از این موقعیت استثنایی " حداکثر " استفاده کرده و مانند این شیرزنان داخل کشور که از هر " روزنه و دریچه ای " خشم و نفرت خود را نشان این ضحاکان زمان میدهند, ایا نباید " نمادهای " فرهنگی و سینمایی هم چه در داخل کشور و مخصوصا خارج از کشور " سیگنالی " به این شیرزنان و ضحاکان زمان بفرستند ?! : https://iranianuk.com/article.php?id=64945 .
جمعه 24 تیر 1390

sankari - فنلاند - هلسینکی
samuk66 - لندن - لندن. با شما کاملا مواقم دوست گرامی....
شنبه 25 تیر 1390

Royan - آلمان - آلمان
hayaan - آلمان - کلن بابا شماها دیگه چقدر پررو هستید حیف از اون خدمتی که رضا شاه به ایران کرد تو امثال تو لیاقتشون همون چادر چاقچور قاجار است تا چه حد بی چشم روئی این بدبختی را آنهائی که سال 57 عرعر کردن تو دامن ایران انداختند.
شنبه 25 تیر 1390

feminism - انگلستان - لندن
خدای شما انگلیسی هم میفهمه !
شنبه 25 تیر 1390

mashady - انگلیس - منچستر
shayaan - آلمان - کلن به چه نکته قشنگی اشاره کردی عزیز . رضا کچل می خواست همه کارها( دستورات اربابش انگلیس ) رو با قلدری پیش ببره . به مردک کچل فرمانبردار اجازه ندادند مثل اتاترک با ایجاد قانون با ایجاد ازادی مملکت رو به جلو ببره تا وقتی رئیسش دستگیرش کرد و دستور داد پسرش شاه بشه پسر ناخلفش قلدریهاشو بر عکس نکنه و با اخوندها هم اخور نشه
شنبه 25 تیر 1390

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
miss dorna - امارات متحده عربی - دبی,,ببخشید جناب سوسمار پرست.عکس آخری چرا حقشه چون خوش تیپه و مثل این فاطی کماندوها یا مثل یکسری نقاب نمیبندد و بعد زیر چادری ....منظورم در کل توهین به دیگران نیست.اونهایی که با این حجاب نما هم اراذل و هم اوباشند ( تا کور شود دیگران نبینند این تیپها را.یارو شوهرش بستگانش راضی بقیه بیکاران نا راضی.وان حمام که دارید فقط یخ پرش کنید فقط بخوابید تا خاموش یا ساکت بگیرید.
شنبه 25 تیر 1390

سیروس کمال - امارات - دبی
shayaan - آلمان - کلن .. اگر خدایى هست باید اول تو رو لعنت کنه نه اعلیحضرت را ..
شنبه 25 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
miss dorna - تو همون چادر سیاه درازت را بپوش و روبنده بزن که مردهای عرب حالشان بد نشود، به زن ایرانی چکار داری؟!!
شنبه 25 تیر 1390

felora - ایران - تهران
اینجا مرکز خرید بزرگ وشیک تندیس" توخیابون در بند تهرانه!
شنبه 25 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
چقدر این آبجی زینب های تازی زاده ترشیده زشت رو هستند!! عقده و حسادت و بدبختی شان نسبت به بانوان زیبا روی و زیبا اندام ایرانی پایان ندارد. ببینید با چه حرص و تنفری به این دختران جوان و شاداب نگاه میکنند! تنها باید بر روی این عفریته ها سیلی آبدار زد و چند تا هم بارشان کرد.
شنبه 25 تیر 1390

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
مرگ بر اسرائیل - ایران - ایذه) اون دیوانه ای که گفتی، محمده که سنگی رو انداخته تو چاهی که ...هایی مثل تو بعد 1400 سال هم نمیتونن از توش بیان بیرون. آخه مردک، کجای دنیا بخاطر حشر مردها، زنها رو می گیرن تو این گرما به زور می پیچن به پتو و ملافه و اسمش رو میذارن طرح ارتقا امنیت ملی! خاک تو سر رژیمی که امنیت ملیش بسته به حشر مردان و زیر چادر زنهاست و بیشتر خاک تو سر آدم های که بخاطر دویست تومن حق مزدوری، میرن پاچه خواری آخوندها
شنبه 25 تیر 1390

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
این کار بهترین تشویق برای دخترهاست که از ترس گشت راضی بشن که برن خونه خالی با دوست پسرشون حال کنن. پسرهای ایرونی باید از گشت ارشاد متشکر باشن. والله زمان ما باید شش ماه مخ یکی رو کار می گرفتیم تا بیاد خونه یه لب بده. بی خود نیس حالا تو رژیم آخوندی فساد و فحشا بیداد می کنه و حتا متاهل ها هم افتادن به عشق و حال با غریبه ها. بسکه آخوندها با این کارها مردم رو به فساد تشویق می کنن
شنبه 25 تیر 1390

lover_screensaver - ایران - کرج
اینا که تیپاشون مشکلی نداره!‌ من فکر نمیکردم به اینجور تیپ ها هم گیر بدن! .
شنبه 25 تیر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
باز که اسلام بخطر افتاد!!! حاج آقا گلستانی و فاطی کماندوش کجا تشریف دارند؟!!!
شنبه 25 تیر 1390

hameshehbahar - انگلستان - لندن
فاطی کماندوها بچه های متولد شهر نو سابق !!
شنبه 25 تیر 1390

marjan_blue - ایران - تهران
مرگ بر اسراییل ایذه اول از همه امیدوارم حالت زودتر خوب شه البته با این وضعی که من از تو دیدم امیدی نیست.دوم اینکه تو حتما انقدر عقده ای و بدبختی که میای و این نظریات رو میدی.پیشنهاد میکنم یه اسلحه تهیه کن و خودت رو بکش.یه ملت هم راحت شن
شنبه 25 تیر 1390

soheil_alman - المان - فرانکفورت
این فاطی خانومها حق دارن چون در زندگی روزمرشون یا سیقه بردران سپاه یا خودارضائی به روش اسلامی ..نتیجه عقدها رو باید سر ادمهای نرمال خالی کنن..تا اسلام هست همینه.
یکشنبه 26 تیر 1390

liiwiil - قطر - دوحه
ای خاک فقط همینو میتونم بگم !!
یکشنبه 26 تیر 1390

iranasman - ایران - تهران
خدا ریشتون از زمین بکنه
سه‌شنبه 28 تیر 1390

zafar207 - افغانستان - هرات
دمتون گرم پلیس ها ؟ اگه اینجموری با اینها برخورد نکونین؟ اینها هیچی دیکه؟لوخت میاد برون ؟خاک بر سرشون از این بزرک تر هم میشن؟
چهار‌شنبه 29 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.