ربایش دختر۱۰ ساله ناکام ماند


ربایش دختر10 ساله ناکام ماند

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری فردی که قصد ربودن یک دختر 10 ساله را در مشهد داشت، خبر داد.

سردار بهمن امیری‌مقدم در گفت‌وگو با ایسنا، درباره جزئیات این خبر اظهارکرد: وقوع گروگانگیری در 20 تیرماه امسال در ساعت 14:50 دقیقه به پلیس گزارش شد و ماموران به محل حادثه واقع در مشهد اعزام شدند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد یک زن حدود 37 ساله به همراه دختر 10 ساله‌اش اقدام به کرایه دربستی یک خودرو شخصی کرده بودند و زمانی که قصد پیاده‌شدن از خودرو را داشتند، راننده خودرو پس از پیاده‌شدن مادر به سرعت خودرو افزوده و با ربودن دختر 10 ساله از محل متواری شده بود.

امیری‌مقدم خاطرنشان کرد: این دختر 10 ساله از مردم درخواست کمک کرد که یکی از شهروندان متوجه مشکوک بودن این خودرو شد و موضوع را به پلیس اطلاع داد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: ماموران پس از حضور در محل، خودروی موردنظر را متوقف کرده و راننده آن به نام علیرضا 27 ساله از سوی پلیس دستگیر شد.

امیری‌مقدم به ایسنا گفت: در بررسی‌های بیشتر مشخص شد که وی دارای سابقه سرقت است و در زمان ربایش این کودک 10 ساله قصد سرقت النگوهای دختر را داشت و این موضوع موجب شکستن شش النگوی این دختر شده بود.

به گفته فرمانده انتظامی خراسان رضوی ماموران پلیس پس از وقوع حادثه این دختر 10 ساله را صحیح و سالم به والدینش تحویل دادند.

مرگ بر اسرائیل - ایران - ایذه
یجوری گفتی ربایش فکر کردم اهنربا جذبش کرده،کلمه ربایش غلطه باید بگید ربودن.اینو هم من باید بهتون بگم،تقصیرتون نیست رفتید فرنگ همه چی یادتون رفت.
جمعه 24 تیر 1390

nader46 - انگلیس - لندن
مرگ بر اسرائیل - ایران - ایذه :یخ نکنی یخچال وطنی!!هه هه هه هه خندیدیم!!!
جمعه 24 تیر 1390

گوش آزاد - ایران - تهران
نادر جون . یخچال وطنی که یخ نمی کنه ، فقط برفک می زنه ...!!هاهاها
جمعه 24 تیر 1390

shahab46 - المان - هانوفر
مرگ بر اسرائیل - ایران - ایذه درد وبلای اسرائیل بخور تو سر تو که از نان دراوردن واموندی جیره میگیری مینویسی.
جمعه 24 تیر 1390

feminism - انگلستان - لندن
مرگ بر اسرافیل - ایذه ای - عزرائیل خان یقین دارم که لسانِ مُلّای روباه را خوب میفهمی : --- مکتب خانه ات را از این سایت جمع کن چرا که تو فقط برای انحراف فکر خوانندگان, اصل موضوع را نادیده گرفته و غلط گیری میکنی ! شما بفرمائید شکیاتِ بین دو و سۀ رسالۀ خمینی را بخوانید و کاری به زبان فرنگیان نداشته باشید .
جمعه 24 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
nader46 -, گوش آزاد -: عزیزان, واقعا که جفتتان باحالید ! پس بیشتر از این تیکه ها بندازید که واقعا شنیدنیه ! پس تا بعد .
جمعه 24 تیر 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
مرگ بر اسرائیل - ایران - ایذه. بسیجی عقب مونده ذهنی! تو برو از اون پلاکاردهای اسلام چیها ایراد بگیر که "دفتر امام جمعه" رو ترجمه کردن "Imam Friday's Office"!!!. توی همین وب سایت شاهکارهای شما بسیجیهای مزدور رو چاپ کردن. بقول فیلم مارمولک" ننویس! برو آب بکش" دلقک خامنه ای! ضمنا درود بر رژیم دموکراتیک اسراییل! مرگ بر سگ علی عظمی ارباب عرب زاده بی وطنت!
شنبه 25 تیر 1390

بنده ی تنهای خدا - قطر - دوحه
همه نقد رو ول کردن چسبیدن به نسیه! اگه بچه جیکش در نمیومد معلوم نبود چه بلایی سرش میومد!! بیچاره مامانش :-(
شنبه 25 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.