واقعه خونینی که هنگام خواستگاری از یک دختر رخ داد


واقعه خونینی که هنگام خواستگاری از یک دختر رخ داد

اعتماد : هنگامی که اعضای خانواده‌یی در «ورزنه» اصفهان می‌خواستند برای پسر بزرگ‌شان به خواستگاری بروند، مشاجره‌یی بین زن و شوهر درگرفت و در جریان این مشاجره خونین، شوهر با ضربات چاقوی برادر همسرش به قتل رسید.

زن که شاهد این جنایت بود، در بازجویی ماجرا را برای پلیس شرح داد و گفت: در مدت 20 سال زندگی زناشویی‌ام کتک‌ها و رفتارهای شوهر تندخو و عصبانی‌ام را تحمل کرده‌ام و دم برنیاورده‌ام و همیشه کیسه بوکسی برای او بوده‌ام. شوهرم محمدحسین راننده کامیون سنگین بود که وقتی از سفر بیابانی به خانه برمی‌گشت، به هر بهانه‌یی دعوا راه می‌انداخت و دعوا هم با ضرب و شتم من تمام می‌شد. عصر روز حادثه (هفدهم تیرماه) مثل همیشه مشاجره ما بالا گرفت و علتش هم مخالفت من بر سر ازدواج پسر بزرگم با دختری بود که انتخابش کرده بود و می‌خواست با او ازدواج کند. من در حیاط سرگرم شستن لباس بودم که شوهرم گفت باید با هم برای خواستگاری دختر همراهش بروم. من هم که با این وصلت مخالف بودم و دختر را مناسب ازدواج با پسرم نمی‌دیدم، گفتم هرگز به خواستگاری این دختر نخواهم آمد. همین مخالفت باعث شد شوهرم به طرف من هجوم بیاورد و با مشت و لگد به جانم بیفتد. من هم که تحمل ضرب و شتم او را نداشتم از دستش فرار کردم و به خانه همسایه پناه بردم. از آنجا به پدرم تلفن زدم و با چشمان گریان همه‌چیز را برایش تعریف کردم. به اصرار از او خواستم به کمکم بیاید و مرا با خودش به خانه‌شان ببرد. پس از چند دقیقه پدرم از راه رسید تا مرا ببرد اما در این موقع دیدم سه برادرم که 27 تا 40 ساله هستند، با در دست داشتن چوب و چماق از راه رسیدند تا وارد منزل‌مان بشوند. من هم وقتی دیدم قضیه جدی شده و احتمال زد و خورد وجود دارد، خواستم مانع آنها شوم ولی نتوانستم. هر سه برادرم با ورود به خانه به سمت شوهرم هجوم بردند که دو پسر 18ساله و 17ساله‌ام سد راه دایی‌هایشان شدند ولی آنها به حدی عصبانی بودند که بی‌اعتنا به بچه‌ها با چوب و چماق به جان شوهرم افتادند. شوهرم از ترس جانش از اتاق بیرون دوید و به پشت‌بام خانه رفت اما برادرانم به دنبالش رفتند و درگیری در آنجا ادامه پیدا کرد. در جریان نزاع بود که برادرم علی دست به چاقوی ضامن‌دار برد و با یک ضربه به سینه شوهرم او را از پا درآورد و هر سه پا به فرار گذاشتند. داد و فریاد شوهر و فرزندانم باعث ‌شد همسایه‌ها به کمک شوهرم بیایند و او را که بشدت دچار خونریزی شده بود، به بیمارستان ببرند ولی در بین را جان سپرد. ماموران پلیس کلانتری 45 ورزنه، پس از دریافت گزارش قتل این مرد 45ساله به محل اعزام شدند و هر سه برادر را دستگیر کردند. یکی از برادران به نام علی (ضارب اصلی) که پایش بر اثر اصابت چوب مصدوم شده بود به بیمارستان فرستاده شد تا تحت نظر پلیس توسط پزشکان مداوا شود.

سروان جواد درستکار، کارشناس مشاور پلیس در این باره گفت: بیشتر در‌گیری‌ها و مشاجرات کوچک عواقب غیر قابل جبرانی را برای افراد به وجود می‌آورد، چراکه روابط اجتماعی ضعیف افراد و نبود ارتباط عاطفی مناسب بین اعضای خانواده زمینه بسیاری از درگیری‌ها و مشاجرات را به وجود خواهد آورد. فراگیری ارتباط سالم در درون خانواده به فرزندان یاد داده می‌شود و نهادینه شدن روابط اجتماعی سالم مستلزم داشتن ارتباط درون خانوادگی سالم است و غفلت خانواده‌ها از فرزندان و داشتن دوستان ناباب و حمل سلاح‌های سرد باعث بروز چنین درگیری‌هایی می‌شود که گاهی منجر به قتل خواهد شد.

YAS ABI - لژ - ب برسل
تیتر غلط است بهتر بگویید واقعه ای که شروع ان بخاطر رفتن به خواستگاری.. راستی حق با کیست?
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

svenskpojke - سوئد - استکهلم
سروان جواد درستکار، کارشناس مشاور پلیس در این باره گفت: بیشتر در‌گیری‌ها و مشاجرات کوچک عواقب غیر قابل جبرانی را برای افراد به وجود می‌آورد، چراکه روابط اجتماعی ضعیف افراد و نبود ارتباط عاطفی مناسب بین اعضای خانواده زمینه بسیاری از درگیری‌ها و مشاجرات را به وجود خواهد آورد. خنده دار هست
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
خیلی متاسفم ازاین همه نااگاهی واتفاقات ناگواری که درایران می افتد.ولی کافی بود.بین عربهابیفتد.که انجاهاهم رخ میدهد.فرقی نمیکنه.,,چه میکنند هموطنان,,عادل فردوسی پور..
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

lover_screensaver - ایران - کرج
خوب کاری کرده! اینجور داماد ها رو باید اینجوری ادب کرد
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

minna - فنلاند - هلسینکی
اخه پسر 18 ساله زن میگیرن واسش ??? مرده هم خوب شد مرد, بیخود کرد زنشو زد.
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
متاسفانه مردان نادانیکه بخودشان اجازه میدهند که شخصیت همسرشان را با توهین و کتک خورد کنند و بخیال باطل خود همسرشان را با کتک زدن تسلیم خواسته های خودشان بکنند ابله هانی هستند که یا در کودکیشان همواره از والدینش کتک میخورده و یا اینکه میخواهند کمبودها و عقده های درونیشان را با کتک زدن همسرشان خالی کنند.بحرحال کاری بسیار زشت کثیف و ناجوانمردانه ای است.و انسانهای تحصیل کرده و باشخصیت هرگز چنین عملی انجام نمیدهند.
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

A.ahooraei - المان - کلن
عجب زنیه، اول برادرها رو بنوعی بجون شوهر وحشی و ضاربش میاندازه و بعد هم برادر رو متهم اصلی جلوه میده. من که تا حالا هر چه بد دیدم از زنهایی بوده که بهم نزدیک شدند یا بودند، طرف سخن همه زنها نیست اما زن با معرفت کم پیدا میشه که این اواخر یکی از اون با معرفتهاشو پیدا کردم و میشه خیلی روش حساب کرد کاشکی همه اینقدر با معرفت بودند.
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

feminism - انگلستان - لندن
متأسفانه زبان گفتاری مردم در ایران قمه و چاقو و اسلحه شده و چون گرگهای آدمخوار به جان یکدیگر افتاده اند ! زن هم شوهرش را از دست داد و هم گردن برادرش بالای دار میرود .
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

siamaktg - ایران - تهران
معلوم نیست YAS ABI - لژ - ب برسل حق با کیه .. والا به نظرم در وضعیتی که این زن سالها درونش بوده و معترفه که همیشه باهاش بد رفتار میشده .. و تا الان قصد جدایی نداشته .. نباید مخالفتش رو به این شکل ابراز میکرده .. در اینکه مرده بیمار بوده شکی نیست اما جزای بیمار مرگ نیست .. به نظرم یه انسان بیمار رو باید اطرافیان درک کنند
جمعه 24 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
اینها اسفهانی نبوده اند، و تا جایی که میدانم اینگونه رخدادها در شهر اسفهان بسیار بسیار کم رخ میداده است. بهر روی، از سایت خواهشی دارم به جای اینهمه خبر بد و ناگوار، خبرهای خوب درباره پیروزی و پیشرفت ایرانیان در خارج از کشور، که بسیار هم هستند، بگذارید. از همین شهر اسفهان مردم دانشمند و پزشک و استاد دانشگاه در اینجا بسیار هست.
جمعه 24 تیر 1390

hovakhshatare - ایران - تهران
شوهری که زنش رو کتک می‌زنه باید منتظر چنین عواقبی هم باشه! کارهای زشت کارهای زشت رو به دنبال خودشون میارن.
جمعه 24 تیر 1390

احتراز - آلمان - دورف
arashbehdin - امریکا - اتلانتا. این اسفهان اسفهانت منو کشته
جمعه 24 تیر 1390

poles - همدان - همدان
همه شوهر را مقصر میدانند ولی باور کنید بعضی از این زنها شوهرشان را با حماقتشان به مرز جنون میرساند
جمعه 24 تیر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
افرین الان شدن یه خانواده ایده ال, پدر یک خانواده که راننده کامیون بودکشته شد, دایی هم که سرپرست یک خانواده بود یا اعدام یازندان طولانی, دو خانواده بی سرپرست, کنار خیابون!! باز بگن شوهر چرا توی ایران گیر نمیاد!.
جمعه 24 تیر 1390

amir-0631 - ایران - اصفهان
باز هم پای یک زن در میان است
جمعه 24 تیر 1390

amir1361 - ایران - مهاباد
زنه دروغ میگه میدونید چرا؟. چون اگه اگه بهش انگشت زده باشه میگه کت و مشت و لگد و اگه بهش مشت و لگد می زد می گفت چاقو بهم زده و اگه چاقو روش کشیده بود می گفت اسلحه زوم کشیده اگه مرد مشکل عصبی داشته خوب زن هم داشته به همین خاطر مشاجره بینشون پیش اومده مشخصه که خانواده زنه چی بودن بعده 20 سال به فکر دخترشو افتادند - مرده بی تقصیر بوده
جمعه 24 تیر 1390

مرگ بر اسرائیل - ایران - ایذه
حقش بود کشته شد،زورت به ضعیفه میره بدبخت معتاد.علی باید تبرئه بشه.
جمعه 24 تیر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
چرا هر چی دعواست یا بخاطره زنه یا زمین؟؟!!!!!!!!!!!..اخه زنیکه احمق تو که اینهمه سال کیسه بوکس شوهرت بودی چرا باهاش زندگی کردی؟؟؟خوبه حالا هم شوهرتو از دست دادی وهم برادرتو چند روزی دیگه میکشند بالا؟؟؟واقعا متاسفم برای بعضی از خانمها
جمعه 24 تیر 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
h.k - چیه باز یه خبر دید امدی سنگ اجدادت را به سینه بزنی؟ در میان اعراب چندین برابر بیشتر آدمکشی و تجاوز و کشتن ناموسی هست، حالیت شد؟
جمعه 24 تیر 1390

سیروس کمال - امارات - دبی
(ضرب و شتم) ... خسته شدم بس که این کلمه بى معنى تازیان را در (سایت) خواندم . خواهش میکنم معدل زبان فارسى آن را بنویسید ..
شنبه 25 تیر 1390

hamzehveronique - ایران - تهران
متاسفانه خانم ها به مردانی که کتکشان می زنند علاقه دارند- کور که نبودی، میدونستی راننده تریلی کتک میزنه- مجبورت نکذده بودن
یکشنبه 26 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.