هفته نامه یالثارات خطاب به احمدی‌نژاد: عدالت خوب است اما فقط برای فرزندان هاشمی


هفته نامه یالثارات خطاب به احمدی‌نژاد:
عدالت خوب است اما فقط برای فرزندان هاشمی

هفته نامه یالثارات در ستون سیاست به روایت یک همولایتی در مطلبی تحت عنوان از "ادعا تا واقعیت نوشت:

احمدی‌نژاد (پارسال): هر کدام از اطرافیان من که متهم به فساد اقتصادی هستند را بگیرند و ثابت کنند من خوشحال هم می‌شوم و مشکلی هم ندارم. (جراید)

احمدی‌نژاد (همین ایام اخیر): برخورد‌ها با اطرافیان من سیاسی است و کابینه خط قرمز من محسوب می‌شود و اگر به کابینه دست بزنند من مطالبی را خواهم گفت که کشور و نظام ضرر می‌کند. اینکه برخی از اعضای کابینه را به فساد اقتصادی متهم می‌کنند سیاسی است و می‌خواهند به دولت فشار وارد کنند. اگر بخواهند همکارانم در کابینه را متهم کنند، براساس وظیفه اخلاقی، قانونی و ملی‌ام باید بایستم و از همکارانم دفاع کنم (مثلث 12/4/90)

1-مرگ خوب است اما برای همسایه! عدالت هم خوب است اما فقط برای فرزندان هاشمی!

2- از جمله وظایف قانونی رئیس‌جمهور دفاع از متهمان به فساد اقتصادی است!

3- همه در برابر قانون مساوی‌اند به جز اعضای کابینه و دولت دهم که از قانون و بقیه مردم برترند!

4- قدیم‌ها خط قرمز رئیس‌جمهور قانون و مصالح اسلام و انقلاب و مملکت بود اما این روز‌ها اعضای کابینه خط قرمز رئیس‌ جمهورند!

5- اتفاقاً آقای هاشمی رفسنجانی هم سخت مدافع عدالت اجتماعی و موافق برخورد با مفسدان اقتصادی بود؛ فقط برخورد با فرزندانش را سیاسی می‌دانست و هدف از طرح اتهامات اقتصادی علیه برخی از نزدیکانش را وارد آوردن فشار به خودش اعلام می‌کرد!
romano - ایران - تهران
تو این جمله یعنی مردم پشم "قدیم‌ها خط قرمز رئیس‌جمهور قانون و مصالح اسلام و انقلاب و مملکت بود اما این روز‌ها اعضای کابینه خط قرمز رئیس‌ جمهورند!". هه هه
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

m_r - استرالیا - سیدنی
با درود. قدرت و ثروت شخصیت انسان را خراب مخصوصا اگه یک کسی‌ بی‌ ظرفیت و اقدی و بیمار مثل این احمقی نژاد باشه که ۴ سال اول را نمیدانام لذا قضاوت نمیکنم ولی‌ از خرداد ۸۸ به این طرف فقط دروغ فقط چاخان فقط تبلیغ و من و من کردن از حالا باید گفت آن بد بختی که بعد از این سر کار بیاد یک چند سالی‌ احتیاج تا این اعداد و ارقام که این احمقی نژاد و در دسته بی‌ سود و فاشیست امام زمانی‌ در آن دست و دستکاری کردند آن‌ها به حالت سابق بر گردنه به امید که آن کس و آن سیستم در یک حکومت آزاد و مردمی باشه. احمقی نژاد چون الان دیگه جلوی اووو را گرفته و اجازه نمیدهند به این شهر و آن شهر و جلو جمعیت از قبل شکل گرفته قال تبیلغ با افکار پلید و قرون وسطی امام زمانی‌ خود کنه لذا روز به روز داره هار تر و عصبانی‌ تر میشه. شاد با د روح ندا عسگر اولادی‌ها و دیگر عزیزان راه آزادی.
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
چرا یک کف دستش را با تاید شسته که اینقدر سفیدتر شده ?! طفلک نمیدونسته تاید از محصولات یهودیه که اینقدر سفید کرده تا پودر رختشویی برف که از چین وارد میشه !
جمعه 24 تیر 1390

siamaktg - ایران - تهران
محمود حموم ندیده عجب گندی زدی به این دنیا و مملکت .. یعنی 10 بارم بمیری و زنده شی .. اینطوری نمیتونی گند بزنی
جمعه 24 تیر 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
جالبه...برای اولین بار یکی -گروهی اومدند و حرف حق رو زدند. عدالت خوبه اما نه برای خودی ها. متاسفانه در این سرزمین ویران شده اصول کارکرد سران خودکامه مبتنی بر شعار بوده و دروغ و عوامفریبی .
جمعه 24 تیر 1390

nader46 - نگلیس - لندن
khosh bavar-یزد:تو نخ چی چیزهایی که نمیری!!از کجا زوم کردی روکف دست.من فکر کنم اون سفیدی کف دست,,از استفاده بیش از حداز شامپو وصابون در حمام وتوالت باشه.بیچاره هنوزسنتی XXXاستفاده میکنه!!!!!
جمعه 24 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
nader جان, خدا بگم چکارت نکنه جوون ! عجب تیکه باحالی انداختی ! نمیدونی با چه صدای بلندی خندیدم ! مرسی عزیز , قبل از اینکه اینو بخونم, تعریفت را در اینجا کردم, پس دروغ نگفتم : https://iranianuk.com/article.php?id=65457 , نادرجان, پس خسیس نباش و بیشتر خنده مان بیار که اهل دلی !
جمعه 24 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.