تعرض با تعارف شیرینی آلوده


تعرض با تعارف شیرینی آلوده

سارقان متعرضی که با تعارف شیرینی آغشته به موادبیهوشی زنان را بیهوش و ضمن سرقت اموال، به آنان تعرض می‌کردند، دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا، یگان گشت کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در 15خرداد سالجاری به یک دستگاه خودرو سواری سمند سفید رنگ سرقتی در محدوده مرکزی پایتخت با دوسرنشین به نام‌های «محمد رضا» و «علی» مشکوک و ضمن توقف، خودرو را به پارکینگ منتقل کردند.

دو متهم دستگیرشده در تحقیقات پلیسی ضمن انکار سرقت مدعی شدند که خودرو را از دوستشان به امانت گرفتند.

ماموران در بررسی سیستم ثبت شکایات دریافتند چندی پیش زنی میانسالی از به سرقت رفتن خودروسمند سفید رنگش خبر داده بود که این زن با حضور در پلیس آگاهی به کارآگاهان گفت که سارقان چند روز قبل با بهانه انجام معاملات ملکی، با یک جعبه شیرینی به منزل من آمدند که با خوردن شیرینی بیهوش شده و روز بعد در بیمارستان لقمان به هوش آمدم و پس از آن متوجه شدم که سارقان ضمن تعرض، حدود 500 میلیون تومان از اموال منزلم را به سرقت برده و متواری شدند.

کارآگاهان پس ازهماهنگی دادیار شعبه دوم داسرای جنایی تهران در بازرسی از منزل متهم علاوه بر کشف اموال سرقتی حتی شیرینی تازه آغشته به مواد بیهوش‌کننده را نیز به همراه انبوهی از اسناد جعلی و اموال سرقتی متعلق به زن مالباخته کشف کردند.

در روز بعد از دستگیری معلوم شد سه کارگر پارکینگ خودرو بیهوش شده و به بیمارستان لقمان منتقل شدند.

کارآگاهان در بررسی از کارگران پارکینگ دریافتند سارقان هنگامی که خود را در چنگ پلیس دیدند برای فرار از دست پلیس با بیان این ادعا که شیرینی‌ها تازه است و حیف است خراب شود آنان را به ماموران تعارف کردند کارآگاهان پلیس با توجه به این که در حین انجام مأموریت بوده از خوردن شیرینی خودداری کرده و پیشنهاد متهمان را رد کردند. اما کارگران پارکینگ شیرینی‌ها را تحویل گرفته و لحظاتی بعد این سه نفر پس از بیهوشی به بیمارستان منتقل شدند.

با کشف این اموال و حضور زن مالباخته و همچنین وضعیت کارگران پارکینگ، متهمان چاره‌ای جز اعتراف نداشتند و اعتراف کردند که دوست دیگرشان به نام «کامران» با مالباخته از قبل آشنا بود و آنها سعی داشتند تا یک ملک بلاصاحب را با جعل اسناد و با کمک زن مالباخته، به صورت کلاهبرداری به یکی از شهروندان بفروشند که بین آنان اختلاف پیش آمد و در آن روز با رفتن به منزل این زن قصد سرقت و انتقام‌گیری داشتیم.

درادامه تحقیق در این پرونده مشخص شد یک نفر دیگر به همین شیوه مورد سرقت قرار گرفته و شاکی پس از بیهوشی مورد تجاوز قرار گرفته است که پرونده شکایت آن در پایگاه ششم پلیس آگاهی در حال بررسی است.

با دعوت از شاکی دوم پرونده، وی متهمان دستگیر شده را شناسایی کرد. این زن به افسر پرونده گفت که یکی از متهمان با همسرم دوست است. این افراد متوجه شدند که من با همسرم اختلاف دارم و شب حادثه با یک جعبه شیرینی به منزلمان آمده بودند تا به اصطلاح ما را آشتی بدهند ما شیرینی نخوردیم و آنها شیرینی را در خانه گذاشته و رفتند. بعد از خوردن شیرینی ما مسموم و بیهوش شدیم.

در شکایت سوم مشابهی معلوم شد متهم اصلی این پرونده یک زن و شوهر را به عنوان میهمان به خانه‌اش دعوت کرده که شوهر این زن بعد از خوردن شیرینی بیهوش اما زن پس از آن که فهمید متهمان قصد تعرض به او را دارند، از آن خانه فرار کرد.

در ادامه رسیدگی متهم سوم این پرونده در پی تلاش کارآگاهان دستگیر شد.

سرهنگ عباسعلی محمدیان رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: متهمان دارای سوابق اتهامی در زمینه‌های جعل و کلاهبرداری و موادمخدر بودند که تحقیقات بیشتر درمورد سایر اتهامات این افراد ادامه دارد.

Alborzi - ایران - کرج
حالا خداییش اعدام حق این حیوونا هست یا نه ؟
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

yashainiran - ایران - ایران
در مملکتی که علیرغم ثروتش فقر حاکم باشد و از طرف دیگر امنیت نباشد چنین تخلفاتی دور از انتظار نیست
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
Alborzi - ایران - کرج. خداییش اعدام حق همه ملته! حتی شما دوست عزیز! .
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

ghazbil - ایران - شیراز
جدا که مریض بودن . آمار واقعی این نوع جنایتا و تجاوز تو ایران بالاست. مقصر واقعی کیه؟؟؟؟؟؟. میان جلو یه چیزو میگیرن تبدیل میشه به جنایت. یادمون نره هیچکس جنایت کار متولد نمیشه!
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

nilofar_uk - انگلستان - لندن
اعدام نصف حقشونه باید اول یه دل سیر کتک بخورن و بعد هم اعدامشون کنن
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

gharibe UAE - امارات - ابوظبی
چه پست فطرت !!!!!! خاک تو اون سر تون حیفه اعدام اخه اعدام هم برا مرده نه نامرد
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

farshidkhan - ایران - برازجان
بخدا اخر نامردیه یه زن نجیب و پاک رو بی هوش و بعد بهش تجاوز کنن حد اقل 15 سال بدون تخفیف باید زندانی بکشند
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

felora - ایران - تهران
این حقه چند ساله که هست. با شیرینی وخرما وابمیوه و چیزهای دیگه/ حتی تو امام زاده ای طلای خانمی را دزدیدن/ اینهمه سادگی . باید هوشیار تر بود!
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

felora - ایران - تهران
Alborzi - ایران - کرج/ برعکس نظر بعضیها" که مخالف اعدام هستن واقعا برای مجرمین به این وقیحی چرا که نه ؟کم هم هست..
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

nader46 - انگلیس - لندن
Alborzi - ایران - کرج ;دوست گرامی,به نظرمن اعدام حقشون نیست,,چون که زودراحت میشن.این مدل ادمها باید مثل یک سگ(پوزش از سگ)توی انفرادی اونهم تا موقعی که سقط بشن زندانی کرد.
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

A.ahooraei - المان - کلن
اینها اغلب از قشر فقیر جامعه هستند واز اونجایی که فاصله طبقاتی درجامعه ایران هر روز افزونتر میشه، انسانهایی که در این جامعه نتونستند به روُیاهاشون برسند، دست به اعمالی میزنند که بتونند خودشون رو تا حدودی ارضا کنند. همین چند نفر اگر جزو نیروی انتظامی یا سپاه بودند الآن در رفاه بودند و کار خود را ضمن اینکه طبق عرف اسلامی خوب انجام میدادند حتی جزو بهترین مهره های این پلیدان میشدند. نتیجه: عمل اینها بدتر از عمل بسیجی و یا انتظامی نیست! بلکه عرف اسلامی اجازه به آنها میده و برای اینها حصار تاّیین میکند.
جمعه 24 تیر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
felora - ایران - تهران. اره بابا, اعدام برای زیبایی شهر هم خوبه, همینکه ادم صبح ازخواب پاشه ببین پسر همسایه و پسر خاله وچند نفر دیگهاز درخت اویزون هستند روحیهاشم بشاش میشه!!حالا چهارتا ادم بیسواد مثل این پسره بیروحیه سپهرداد هی بگن اعدام بده! خدای نکرده میخوان ایران روبکنن مثلا استرالیا! هر پسر بی مصرف استرالیایی میشه17سالش میشه توی معدن کار میکنه سالی 300هزار دلار درامدش میره دیسکو میرقصه! نه تجاوزی نه اعدامی! ادم کسل میشه بخدا اینجا!!:)).
جمعه 24 تیر 1390

josephsalar - ایرلند - دوبلین
دوستان این سه نفر %100 نه اعدام میشن نه مجازات بلکه دولت جمهوری اسلامی انها را استخدام کرده با حقوق مکفی+ساندیس و از فردا در خیابانها با مجوز رهبر کثیف انقلاب شروع به ازار و اذیت مردم مظلوم ایران نموده و برای اضافه کاری در زندانها مشغول تجاوز به انسانهای شریف و ازادیخواه می باشند
جمعه 24 تیر 1390

fred1540 - بلژیک - هرنه
با سلام. شادی روح 3جوان به زودی گذشته و در ملا عام اعدام شده همگی با هم بخوانیم فاتحه الصلوات بابا ایرانی گفتن دیگه انقدرها هم خر تو خر نیست
جمعه 24 تیر 1390

felora - ایران - تهران
sepherdad - استرالیا - شما خوب بلدی شوخی وجدی وقاطی کنی ها! اتفاقا چهره زشت اعدام توی شهرها بیشتر باعث میشه مردم چشمشون عادت کنه وودلسنگ تر بشن . باید تو همون زندان کار و تموم کنن! اعدام بعضی ها وحشیگری نیست = عدالت
شنبه 25 تیر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
felora - ایران - تهران. کسانی که جامعه رو به این روز کشوندن چکار باید کرد!? کسانی رو مثل شماکه به این زندانبان بزرگ تائیده میده چکار باید کرد! قبول کنید شما هم مقداری لکه خون روی دستتونه!.
شنبه 25 تیر 1390

felora - ایران - تهران
sepherdad - استرالیا - سیدنی. بی انصافی میکنی! فرقی نمیکنه که چه کسی مجرمه! هرکس در هر مقام وجا وشخصیتی هست وقتی که جرم وجنایی رو در کمال وحشیگری ودلسنگی و وقاحت انجام میده باید مجازات بشه!چه از مردم عادی وچه از بالاترین مقام باشه! فعلا که کسی زورش به مجرمین تجاوزات وشکنجه گران کهریزک و.. نمیرسه ومردم عوام هم دارن جامع رو به لجن میکشن وشما هم ار اونور دنیاطرفداری ساده لوحانه ای" از این اراذل میکنی که شخصیتت رو زیر سوال میبره.......اگر به دختر وزنی از خانواده خودت هم تجاوز میکردن باز هم ازشون طرفداری بیجا میکردی؟پس شعار سیاسی به جای خودش وانصاف وانسانیت به جای خود...
شنبه 25 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.