روش جدید اخاذی یک مربی برای جذب بازیکن : ۱۰ میلیون بده برای یتیم‌خانه!


روش جدید اخاذی یک مربی برای جذب بازیکن :
10 میلیون بده برای یتیم‌خانه!

خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: در حالی که کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال تلاش می‌کند تا با هرگونه دلالی و اخاذی برخورد کند، یک مربی برای اینکه با یک بازیکن قرارداد ببندد از وی 10 میلیون تومان خواسته تا صرف یتیم‌خانه کند!

به گزارش خبرنگار مهر، در سالهای اخیر دلال‌ها بخش عمده ای از پولی که در فوتبال هزینه می شود را به خود حساب‌های خود ریخته‌اند و تلاش‌های مسئولان نظارتی هم نتوانسته از میزان درآمد این قشر بکاهد و به اوضاع نابسامان فوتبال سروسامان دهد. حتی در سالهای اخیر دلال ها در لباس مربیان و برخی عوامل دیگری فوتبال نیز ظاهر شده اند و درآمدهای کلانی هم داشته اند.

هر چند در دو سال اخیر کمیته رسیدگی به تخلفات حرفه ای فدراسیون فوتبال تلاش کرده است با دریافت گزارش هایی از اهالی فوتبال به این مشکل بزرگ رسیدگی کند اما با شروع فصل نقل و انتقالات در لیگ‌های مختلف بازهم شاهد جولان دلال ها در تیم های مختلف هستیم و بسیاری از بازیکنانی که با رویای پولدار شدن وارد این عرصه می‌شوند ناچار هستند به خواسته های آنها تن درهند.

در تازه ترین اتفاقات فوتبال ایران یک مربی برای بستن قرارداد با یک بازیکن جوان خواستار پرداخت 10 میلیون تومان قبل از امضا قرارداد از سوی این بازیکن شده و اعلام کرده این پول را برای کمک به یتیم‌خانه می خواهد و هدفش خیر است! نکته جالب تر اینکه این مربی بازیکن مورد نظر را نیمه های شب به دفتر محل کارش کشانده و تاکید کرده اگر چنین رقمی را پرداخت کند همان لحظه قراردادش را امضا خواهد کرد!

البته بازیکن مورد نظر که یکی از جوانان آینده دار فوتبال ایران است به دلیل ضعف مالی حاضر به پرداخت این مبلغ نشده و طبیعتا قراردادی هم با وی منعقد نشده است. پیشنهاد این مربی در روزهای فصل نقل و انتقالات محور جابجایی فوتبالیست های جویای نام و گمنام است و البته کسی هم به آن رسیدگی نمی کند چرا که قابل اثبات نیست و از هم اکنون می توان پیش بینی کرد پاسخ مسئولان چیست؟

DKDK - دانمارک - اسلیس
عجب پدرسوخته هایی پیدا میشه.بخدا قسم که اولا اصلا حق ملت ایران نیست که پولهایشان برود بجیب تعدای فوتبالیست. ثانیا حق فوتبالیست نیست که بخش قابل توجهی از پول قرادادش برود درون جیب دلالان یا بقولی مدیر برنامه هایشان.بهرهال از اصل و ریشه خراب .پول بیت المال را یا سردمداران حکومت بتاراج میبرند.و یا در جیب تعدادی مربی فوتبالیست و دلال میرود و این اخر ظلم نامردی و بی عدالتیست.
پنج‌شنبه 23 تیر 1390

h.k - دانمارک - اودا
dk dk دانمارک.سلام.درایران اگرکسی رشوه نمیگیرد.بدانکه درمسیر قرارندارد.وگرنه اوهم میگرفت.متاسفانه مقصرهم خودرشوه دهنده است.که میخواهد 1.حقی راضایع کند.یاکارش زودترانجام پذیرد.درمجموع ملت,ضایعی,هستیم.وامیدپیشرفت همداریم.
شنبه 25 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.